Formula 1

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
CHR
Postovi: 1459
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la CHR » 27 jun 2026, 17:01

Max 🤣💀

Avatar
DamirT
Postovi: 31085
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 17:01

Kako Russell skide ovoliko?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6327
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la AshburtonG » 27 jun 2026, 17:02

Auuu kakva drama.

RobertHrkac555
Postovi: 2763
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 27 jun 2026, 17:02

Oce kaznit Russella?
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

ELDIABLO20
Postovi: 1202
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la ELDIABLO20 » 27 jun 2026, 17:03

Nema boga da mu priznaju ovo vrijeme

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21927
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 27 jun 2026, 17:03

Kako pod žutim je postavio najbrže vrijeme? Nije usporio. Nigdje veze.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

RobertHrkac555
Postovi: 2763
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 27 jun 2026, 17:04

Idealno za utrku Ferrari 1-2
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1471
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 27 jun 2026, 17:04

Elrond je napisao/la:
27 jun 2026, 10:57
CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
27 jun 2026, 10:55
Jesi se opet prebacio na Mercedes? :bow:

Ferrari danas lagano na PP. :kralj:
Ma 100%, prvi red je njihov :kafa:

Pogodit ces i ovo, isto kao sto si i do sad sve :rol:
Jedino nam nisi rekao P1 Hamilton ili Lekler?

P.S. Je li Mercedesov motor bio legalan ili ne? :kafa:
Lecler, pa Lewis 👌😘

breelem
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 apr 2017, 00:39
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la breelem » 27 jun 2026, 17:04

Ovo je za kaznu Russellu

Avatar
jelle
Postovi: 5799
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la jelle » 27 jun 2026, 17:04

Kakav bilde je ovaj Russel ....ako ga ne kazne sramota realno ...onda nek svi idu puni gas na zutim

bavarian_bk
Postovi: 4584
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la bavarian_bk » 27 jun 2026, 17:04

Kakav ljigo ljigavi :crazy:

Avatar
DamirT
Postovi: 31085
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 17:04

Lynx je napisao/la:
27 jun 2026, 16:56
Aston Martin jedna od najvećih bruka u historiji F1
Ode nam Max :damn:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Elrond
Postovi: 323
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Elrond » 27 jun 2026, 17:04

Ako nije usporio, mora Russel biti kaznjen.
Ako je usporio i uzeo PP, onda :tokralju:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21927
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 27 jun 2026, 17:05

jelle je napisao/la:
27 jun 2026, 17:04
Kakav bilde je ovaj Russel ....ako ga ne kazne sramota realno ...onda nek svi idu puni gas na zutim
Bukvalno, zašto bi neko usporio ako ovo prođe, glupost.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

RobertHrkac555
Postovi: 2763
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 27 jun 2026, 17:05

Ma ne može usporiti i biti ovoliko brži
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
DamirT
Postovi: 31085
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 27 jun 2026, 17:06

Pa lik se u Monacu izvukao od 3 kazne, ne bi me cudilo da se i ovdje izvuce.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Lynx
Postovi: 1728
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lynx » 27 jun 2026, 17:07

DamirT je napisao/la:
27 jun 2026, 17:04
Lynx je napisao/la:
27 jun 2026, 16:56
Aston Martin jedna od najvećih bruka u historiji F1
Ode nam Max :damn:
Nevjerovatno, mislim da je imao pole u rukama, ili makar p2. Opet RB zakazao
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Xaniesta
Postovi: 26
Pridružen/a: 27 nov 2025, 14:32
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Xaniesta » 27 jun 2026, 17:07

Jedino ako je dovoljno ici 1 km/h sporije pa da se biljezi kao usporio. Nema sanse uzet pole a ici znatno sporije

ELDIABLO20
Postovi: 1202
Pridružen/a: 19 okt 2024, 22:22
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la ELDIABLO20 » 27 jun 2026, 17:07

Ma guraju smece 100% evo bez kazne

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1471
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 27 jun 2026, 17:07

Nevjerovatno 😅🤣😂

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []