Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
brig
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la brig » 28 jun 2026, 00:25

Je losa Gana
Amateri

RobijaNicaze1945
Postovi: 138
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 28 jun 2026, 00:25

Nista Rade Bogdanović nije pogriješio za crnce.
Koliko moras bit glup da onakav napad sjebes.

rossonero85
Postovi: 650
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 28 jun 2026, 00:25

DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:23
tutankamon1905 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:16
DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:12


Za tebe su gluposti jer vi sve popušite.
ne lupaj..
Šta tačno? Koji dio mog argumenta nije istina?
Raspravljaš se sa ujkanima i domaćim fgr pushikurcima, samo na ignore. 👍

Avatar
Garfield
Postovi: 965
Pridružen/a: 29 jan 2012, 16:09
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Garfield » 28 jun 2026, 00:27

Kod marcela sin igra za spaniju… ne znam kako ga nije sramota. Treba ga osisat na celavo na sljedecem karnevalu
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"

Avatar
DinGospo21
Postovi: 829
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DinGospo21 » 28 jun 2026, 00:27

Kajzer10 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:18
DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:10
SSj4 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:06


Ja yebote a za BiH zabijaju austrijanci i njemci,svedani
Od roditelja iz te iste BiH, dok oni koji nisu rođeni u BiH a igraju za Hrvatsku opet imaju veću povezanost sa BiH preko roditelja nego sa Hrvatskom, ali ti to ne kontaš.
Mozda je i Sucicu cukundeda bio iz Hrvatske. Nije to niko istrazio.
Država u kojoj su mu preci rođeni više ne postoji.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la signalidunapark » 28 jun 2026, 00:28

Kakva kretnja Kanea bez lopte.
Strašno.

rossonero85
Postovi: 650
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 28 jun 2026, 00:28

GrbavicaHrammm je napisao/la:
28 jun 2026, 00:25
DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:07
rossonero85 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:03


Izdajnik

slika
Ma pun mi je qurac više likova koji ne vole zemlju u kojoj su rođeni, pišam takve likove. I onda mi je najjače kad kažu, pa i nije neki uspjeh kad je BiH prošla grupu, a govorimo o državi sa 2 entiteta i milion podjela, krv ti hebem.

Pravi izdajnik, odvratna mala sysica
Više cijenim one koji su nas odmah odyebali i zaigrali za svoje voljene "matice" od ovog ljigavog smrada koji je čak bio i kapiten U21 reprezentacije Bosne i Hercegovine.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5271
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la tutankamon1905 » 28 jun 2026, 00:28

DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:23
tutankamon1905 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:16
DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:12


Za tebe su gluposti jer vi sve popušite.
ne lupaj..
Šta tačno? Koji dio mog argumenta nije istina?
Svedjani, austrijanci, ameri ti ne smetaju u reprezentaciji, nemoj onda pametovat za ovakve stvari u Hrvatskoj reprezentaciji

Avatar
brig
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la brig » 28 jun 2026, 00:29

Kako lose suđenje na prvenstvu
Bas losih sudaca ima. Nikakvog osjecaja nemaju

Bitno da su im kameru na glavu zakacili :puke:

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la signalidunapark » 28 jun 2026, 00:30

brig je napisao/la:
28 jun 2026, 00:29
Kako lose suđenje
Bas losih sudaca ima. Nikakvog osjecaja nemaju
Lik je u slobodno vrijeme kanadski učitelj.
Kakav osjećaj za igru kod njega očekujes?

Edit: A i Kovačić igra ko mlitava pi.čkica...

RobijaNicaze1945
Postovi: 138
Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobijaNicaze1945 » 28 jun 2026, 00:31

signalidunapark je napisao/la:
28 jun 2026, 00:28
Kakva kretnja Kanea bez lopte.
Strašno.
Vjerovatno najbolja devetka trenutno na svijetu.

Avatar
DinGospo21
Postovi: 829
Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DinGospo21 » 28 jun 2026, 00:31

Garfield je napisao/la:
28 jun 2026, 00:27
Kod marcela sin igra za spaniju… ne znam kako ga nije sramota. Treba ga osisat na celavo na sljedecem karnevalu
I Španija i Brazil imaju stanovnika koliko Hrvatska i BiH nemaju zajedno ni sa dijasporom, i njima se to i ne primijeti. A BiH, jedva 3mil stanovnika i sad ćemo se mi mjeriti sa Španijom i Brazilom, oj pitaro draga.

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la signalidunapark » 28 jun 2026, 00:32

RobijaNicaze1945 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:31
signalidunapark je napisao/la:
28 jun 2026, 00:28
Kakva kretnja Kanea bez lopte.
Strašno.
Vjerovatno najbolja devetka trenutno na svijetu.
Ma sigurno. Genijalan je.

Avatar
bromazepam
Postovi: 401
Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
Lokacija: Partizanska 2
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la bromazepam » 28 jun 2026, 00:32

GrbavicaHrammm je napisao/la:
28 jun 2026, 00:25
DinGospo21 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:07
rossonero85 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:03


Izdajnik

slika
Ma pun mi je qurac više likova koji ne vole zemlju u kojoj su rođeni, pišam takve likove. I onda mi je najjače kad kažu, pa i nije neki uspjeh kad je BiH prošla grupu, a govorimo o državi sa 2 entiteta i milion podjela, krv ti hebem.

Pravi izdajnik, odvratna mala sysica
Vidi se na ovoj seoskoj faci da je gnjida.
Santos sa Tušnja


Avatar
FKSzuti
Postovi: 2367
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la FKSzuti » 28 jun 2026, 00:34

Odlično za Vatrene, bolje je biti treći :mrgreen:
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

Avatar
soccerfan
Postovi: 9959
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la soccerfan » 28 jun 2026, 00:35

Evo ludnice
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
JayCatwright
Postovi: 9513
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la JayCatwright » 28 jun 2026, 00:35

Nisam nikad vidio da neki komentator svoju zemlju prenosi s manje emocije šta je ovo jbt

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 1473
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 28 jun 2026, 00:35

Sta ako hrvati izgube? Jel ispadaju ili? Nisam u toku...

rossonero85
Postovi: 650
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 28 jun 2026, 00:36

CrvenoCrnaArmija je napisao/la:
28 jun 2026, 00:35
Sta ako hrvati izgube? Jel ispadaju ili? Nisam u toku...
Onda zavise od drugih rezultata.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: lakilone, Obdunsmen, Venom, Wilshere10 i 35 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []