Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Je losa Gana
Amateri
Amateri
-
RobijaNicaze1945
- Postovi: 138
- Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nista Rade Bogdanović nije pogriješio za crnce.
Koliko moras bit glup da onakav napad sjebes.
Koliko moras bit glup da onakav napad sjebes.
-
rossonero85
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Raspravljaš se sa ujkanima i domaćim fgr pushikurcima, samo na ignore.DinGospo21 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:23Šta tačno? Koji dio mog argumenta nije istina?
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kod marcela sin igra za spaniju… ne znam kako ga nije sramota. Treba ga osisat na celavo na sljedecem karnevalu
"Beware the stare of Mary Shaw. She had no children, only dolls. If you see her in your dreams, make sure you never ever scream, or she'll cut your tongue out at the seam"
- DinGospo21
- Postovi: 829
- Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Država u kojoj su mu preci rođeni više ne postoji.Kajzer10 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:18Mozda je i Sucicu cukundeda bio iz Hrvatske. Nije to niko istrazio.DinGospo21 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:10Od roditelja iz te iste BiH, dok oni koji nisu rođeni u BiH a igraju za Hrvatsku opet imaju veću povezanost sa BiH preko roditelja nego sa Hrvatskom, ali ti to ne kontaš.
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kakva kretnja Kanea bez lopte.
Strašno.
Strašno.
-
rossonero85
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Više cijenim one koji su nas odmah odyebali i zaigrali za svoje voljene "matice" od ovog ljigavog smrada koji je čak bio i kapiten U21 reprezentacije Bosne i Hercegovine.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:25DinGospo21 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:07Ma pun mi je qurac više likova koji ne vole zemlju u kojoj su rođeni, pišam takve likove. I onda mi je najjače kad kažu, pa i nije neki uspjeh kad je BiH prošla grupu, a govorimo o državi sa 2 entiteta i milion podjela, krv ti hebem.
Pravi izdajnik, odvratna mala sysica
- tutankamon1905
- Postovi: 5271
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Svedjani, austrijanci, ameri ti ne smetaju u reprezentaciji, nemoj onda pametovat za ovakve stvari u Hrvatskoj reprezentacijiDinGospo21 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:23Šta tačno? Koji dio mog argumenta nije istina?
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kako lose suđenje na prvenstvu
Bas losih sudaca ima. Nikakvog osjecaja nemaju
Bitno da su im kameru na glavu zakacili
Bas losih sudaca ima. Nikakvog osjecaja nemaju
Bitno da su im kameru na glavu zakacili
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
-
RobijaNicaze1945
- Postovi: 138
- Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Vjerovatno najbolja devetka trenutno na svijetu.
- DinGospo21
- Postovi: 829
- Pridružen/a: 16 jul 2023, 12:27
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
I Španija i Brazil imaju stanovnika koliko Hrvatska i BiH nemaju zajedno ni sa dijasporom, i njima se to i ne primijeti. A BiH, jedva 3mil stanovnika i sad ćemo se mi mjeriti sa Španijom i Brazilom, oj pitaro draga.
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma sigurno. Genijalan je.RobijaNicaze1945 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:31Vjerovatno najbolja devetka trenutno na svijetu.
- bromazepam
- Postovi: 401
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Vidi se na ovoj seoskoj faci da je gnjida.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:25DinGospo21 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:07Ma pun mi je qurac više likova koji ne vole zemlju u kojoj su rođeni, pišam takve likove. I onda mi je najjače kad kažu, pa i nije neki uspjeh kad je BiH prošla grupu, a govorimo o državi sa 2 entiteta i milion podjela, krv ti hebem.
Pravi izdajnik, odvratna mala sysica
Santos sa Tušnja
-
RobijaNicaze1945
- Postovi: 138
- Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Evo noći evo ludila
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Odlično za Vatrene, bolje je biti treći 
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Evo ludnice
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
- JayCatwright
- Postovi: 9513
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nisam nikad vidio da neki komentator svoju zemlju prenosi s manje emocije šta je ovo jbt
-
CrvenoCrnaArmija
- Postovi: 1473
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Sta ako hrvati izgube? Jel ispadaju ili? Nisam u toku...
-
rossonero85
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Onda zavise od drugih rezultata.CrvenoCrnaArmija je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:35Sta ako hrvati izgube? Jel ispadaju ili? Nisam u toku...
Online
Trenutno korisnika/ca: lakilone, Obdunsmen, Venom, Wilshere10 i 35 gostiju.



