Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Stoji to da su ih pokrali protiv Engleza, al ovaj prasumski divljacki fudbal ne znam protiv koga moze proc
- LavoviGabela
- Postovi: 627
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pjeniš opet vehabijo, uzmi koji Hapaurinrossonero85 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:57Zaboli me khurac za tompsonovce, ujko, pobijedili ili izgubili, ne navijam za njih, ali ne namećite drugima da moraju da navijaju za njihLavoviGabela je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:55Izdrži, znam nije lakorossonero85 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:54
Frajer ospjednut i napaćen. Uoči tokom i nakon svake utakmice Hrvatske ovdje podjebava i provocira ljude koji ne drkaju na Modrića i Vatrene.![]()
Pali Haparate![]()
![]()
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
rossonero85
- Postovi: 650
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Upravo zbog tebe i tebi sličnih ustaških uzp seljobera mnogi ne navijaju za Modrića i ostale vatrene ljubitelje Thompsona.LavoviGabela je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:58Pjeniš opet vehabijo, uzmi koji Hapaurinrossonero85 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:57Zaboli me khurac za tompsonovce, ujko, pobijedili ili izgubili, ne navijam za njih, ali ne namećite drugima da moraju da navijaju za njih![]()
![]()
![]()
Zadnja izmjena: rossonero85, dana/u 28 jun 2026, 06:19, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Hrvati su takticki i tehnicki zrelija ekipa, i zasluzeno idu dalje.
- FKS -
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Da bi se Englezi izbacili morat ce se krv propisat, ko kod igro protiv, klempo tuhel zna svasta postavit da bi doso do rezultata
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Čovjek sa 40 godina na leđima uklizuje i baca se protiv igrača koji su po 10-15 godina mlađi i fizički jači od njega, hodajuća inspiracija.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Beško je najsretniji što su Hrvati dobili
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Bas bi me zanimalo kako bi mi protiv Gane igrali. Meni se cini da ovaj Modric ima vise snage nego ovi nasi dvadesetogodisnjaci tipa Dedic i kompanija. Gledaju li oni ovo?
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ima za jednu ovakvu utakmicu.
Protiv Paname i Engleske je bio na aparatima u 30toj minuti.
- BiHSportman
- Postovi: 1247
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ko je ovaj komentator. Kao da je sahranu prenosio.
-
Invincibles14
- Postovi: 1302
- Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Prijatelju sta nasjedas na prvusignalidunapark je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:52Dosadan si prijatelju.Invincibles14 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:51Milina gledat ove postove nakon svakog gola Hrvatske
-
zeljovac21
- Postovi: 2534
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
-
Edincapitano
- Postovi: 1668
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nebi igrali nikako kao ni protiv Svice i Kanade, parkirali bi autobus i onda samo slali visoke lopte na napadace pa bude kako bude. To bi bila nasa taktika
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Da a Dedic je bio dvije utakmice na aparatima a trecu na inhalatoru nije ni igraosignalidunapark je napisao/la: ↑28 jun 2026, 01:02Ima za jednu ovakvu utakmicu.
Protiv Paname i Engleske je bio na aparatima u 30toj minuti.
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ne nasjedam, naporne su mi priče o navijanju i nenavijanju.Invincibles14 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 01:03Prijatelju sta nasjedas na prvusignalidunapark je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:52Dosadan si prijatelju.Invincibles14 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:51Milina gledat ove postove nakon svakog gola Hrvatske![]()
Koga više boli ku.rac što neko navija za Hr, a neko ne. Usre se svaka tema s tim.
- baboedindzeko09
- Postovi: 14585
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovi iz Paname da imalo kvaliteta imaju sem neke luđaćke energije i trke vjerovatno bi češće igrali SP.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
- ArtemisFowl
- Postovi: 2049
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Četvrtfinale Bosna i Hercegovina vs Hrvatska
- signalidunapark
- Postovi: 1605
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Njima samo fali kvaliteta u zadnjoi trećini terena.baboedindzeko09 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 01:05Ovi iz Paname da imalo kvaliteta imaju sem neke luđaćke energije i trke vjerovatno bi češće igrali SP.
Sve dobro naprave, dođu u izglednu šansu, i onda ćorak.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ako Portugal zbog Konga zavrsi drugi neka se roknu. Neuporedivo laksa druga strana zrijeba.
- LavoviGabela
- Postovi: 627
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pisam te vehabijo, crkni od mukerossonero85 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 01:00Upravo zbog tebe i tebi sličnih ustaških uzp seljobera mnogi i ne navijaju za Modrića i ostale vatrene ljubitelje Tompsona.LavoviGabela je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:58Pjeniš opet vehabijo, uzmi koji Hapaurinrossonero85 je napisao/la: ↑28 jun 2026, 00:57
Zaboli me khurac za tompsonovce, ujko, pobijedili ili izgubili, ne navijam za njih, ali ne namećite drugima da moraju da navijaju za njih![]()
![]()
![]()
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
Online
Trenutno korisnika/ca: lakilone, Obdunsmen, Wilshere10 i 34 gosta.



