Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
inzomni
Postovi: 1613
Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la inzomni » 28 jun 2026, 00:58

Stoji to da su ih pokrali protiv Engleza, al ovaj prasumski divljacki fudbal ne znam protiv koga moze proc

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 627
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la LavoviGabela » 28 jun 2026, 00:58

rossonero85 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:57
LavoviGabela je napisao/la:
28 jun 2026, 00:55
rossonero85 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:54


Frajer ospjednut i napaćen. Uoči tokom i nakon svake utakmice Hrvatske ovdje podjebava i provocira ljude koji ne drkaju na Modrića i Vatrene.
Izdrži, znam nije lako :urnebes:
Pali Haparate :urnebes:
Zaboli me khurac za tompsonovce, ujko, pobijedili ili izgubili, ne navijam za njih, ali ne namećite drugima da moraju da navijaju za njih :bih:
Pjeniš opet vehabijo, uzmi koji Hapaurin :urnebes: :bih:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

rossonero85
Postovi: 650
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 28 jun 2026, 01:00

LavoviGabela je napisao/la:
28 jun 2026, 00:58
rossonero85 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:57
LavoviGabela je napisao/la:
28 jun 2026, 00:55


Izdrži, znam nije lako :urnebes:
Pali Haparate :urnebes:
Zaboli me khurac za tompsonovce, ujko, pobijedili ili izgubili, ne navijam za njih, ali ne namećite drugima da moraju da navijaju za njih :bih:
Pjeniš opet vehabijo, uzmi koji Hapaurin :urnebes: :bih:
Upravo zbog tebe i tebi sličnih ustaških uzp seljobera mnogi ne navijaju za Modrića i ostale vatrene ljubitelje Thompsona.
Zadnja izmjena: rossonero85, dana/u 28 jun 2026, 06:19, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 6358
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Hajdeee » 28 jun 2026, 01:00

Hrvati su takticki i tehnicki zrelija ekipa, i zasluzeno idu dalje.
- FKS -

Avatar
sljivo
Postovi: 13856
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la sljivo » 28 jun 2026, 01:00

Da bi se Englezi izbacili morat ce se krv propisat, ko kod igro protiv, klempo tuhel zna svasta postavit da bi doso do rezultata

Avatar
Winters
Postovi: 2086
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Winters » 28 jun 2026, 01:00

GrbavicaHrammm je napisao/la:
28 jun 2026, 00:58
Kakva partija Modrica .. bas doktorski
Čovjek sa 40 godina na leđima uklizuje i baca se protiv igrača koji su po 10-15 godina mlađi i fizički jači od njega, hodajuća inspiracija. :tokralju:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
arelinho
Postovi: 14075
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la arelinho » 28 jun 2026, 01:01

Beško je najsretniji što su Hrvati dobili

Kljukusar
Postovi: 183
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Kljukusar » 28 jun 2026, 01:01

Bas bi me zanimalo kako bi mi protiv Gane igrali. Meni se cini da ovaj Modric ima vise snage nego ovi nasi dvadesetogodisnjaci tipa Dedic i kompanija. Gledaju li oni ovo?

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la signalidunapark » 28 jun 2026, 01:02

Kljukusar je napisao/la:
28 jun 2026, 01:01
Bas bi me zanimalo kako bi mi protiv Gane igrali. Meni se cini da ovaj Modric ima vise snage nego ovi nasi dvadesetogodisnjaci tipa Dedic i kompanija. Gledaju li oni ovo?
Ima za jednu ovakvu utakmicu.
Protiv Paname i Engleske je bio na aparatima u 30toj minuti.

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1247
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la BiHSportman » 28 jun 2026, 01:02

Ko je ovaj komentator. Kao da je sahranu prenosio.

Invincibles14
Postovi: 1302
Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Invincibles14 » 28 jun 2026, 01:03

signalidunapark je napisao/la:
28 jun 2026, 00:52
Invincibles14 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:51
Milina gledat ove postove nakon svakog gola Hrvatske
Dosadan si prijatelju.
Prijatelju sta nasjedas na prvu :wave:


Edincapitano
Postovi: 1668
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Edincapitano » 28 jun 2026, 01:04

Kljukusar je napisao/la:
28 jun 2026, 01:01
Bas bi me zanimalo kako bi mi protiv Gane igrali. Meni se cini da ovaj Modric ima vise snage nego ovi nasi dvadesetogodisnjaci tipa Dedic i kompanija. Gledaju li oni ovo?
Nebi igrali nikako kao ni protiv Svice i Kanade, parkirali bi autobus i onda samo slali visoke lopte na napadace pa bude kako bude. To bi bila nasa taktika :rol:

Kljukusar
Postovi: 183
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Kljukusar » 28 jun 2026, 01:05

signalidunapark je napisao/la:
28 jun 2026, 01:02
Kljukusar je napisao/la:
28 jun 2026, 01:01
Bas bi me zanimalo kako bi mi protiv Gane igrali. Meni se cini da ovaj Modric ima vise snage nego ovi nasi dvadesetogodisnjaci tipa Dedic i kompanija. Gledaju li oni ovo?
Ima za jednu ovakvu utakmicu.
Protiv Paname i Engleske je bio na aparatima u 30toj minuti.
Da a Dedic je bio dvije utakmice na aparatima a trecu na inhalatoru nije ni igrao

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la signalidunapark » 28 jun 2026, 01:05

Invincibles14 je napisao/la:
28 jun 2026, 01:03
signalidunapark je napisao/la:
28 jun 2026, 00:52
Invincibles14 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:51
Milina gledat ove postove nakon svakog gola Hrvatske
Dosadan si prijatelju.
Prijatelju sta nasjedas na prvu :wave:
Ne nasjedam, naporne su mi priče o navijanju i nenavijanju.
Koga više boli ku.rac što neko navija za Hr, a neko ne. Usre se svaka tema s tim.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14585
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la baboedindzeko09 » 28 jun 2026, 01:05

Ovi iz Paname da imalo kvaliteta imaju sem neke luđaćke energije i trke vjerovatno bi češće igrali SP.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2049
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ArtemisFowl » 28 jun 2026, 01:06

Četvrtfinale Bosna i Hercegovina vs Hrvatska

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1605
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la signalidunapark » 28 jun 2026, 01:07

baboedindzeko09 je napisao/la:
28 jun 2026, 01:05
Ovi iz Paname da imalo kvaliteta imaju sem neke luđaćke energije i trke vjerovatno bi češće igrali SP.
Njima samo fali kvaliteta u zadnjoi trećini terena.
Sve dobro naprave, dođu u izglednu šansu, i onda ćorak.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4919
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Kajzer10 » 28 jun 2026, 01:08

Ako Portugal zbog Konga zavrsi drugi neka se roknu. Neuporedivo laksa druga strana zrijeba.

Avatar
LavoviGabela
Postovi: 627
Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la LavoviGabela » 28 jun 2026, 01:12

rossonero85 je napisao/la:
28 jun 2026, 01:00
LavoviGabela je napisao/la:
28 jun 2026, 00:58
rossonero85 je napisao/la:
28 jun 2026, 00:57


Zaboli me khurac za tompsonovce, ujko, pobijedili ili izgubili, ne navijam za njih, ali ne namećite drugima da moraju da navijaju za njih :bih:
Pjeniš opet vehabijo, uzmi koji Hapaurin :urnebes: :bih:
Upravo zbog tebe i tebi sličnih ustaških uzp seljobera mnogi i ne navijaju za Modrića i ostale vatrene ljubitelje Tompsona.
Pisam te vehabijo, crkni od muke :bih:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: lakilone, Obdunsmen, Wilshere10 i 30 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []