BiH Talenti u Evropi
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH Talenti u Evropi
-
hooligan_SA
- Postovi: 202
- Pridružen/a: 21 jun 2009, 16:29
- Kontakt:
GOLMAN: Jasmin Fejzic (Greuther Fuerth - 2. Bundesliga GER)
Decko brani u njemackoj, ovu sezonu je branio u braunschweigu u 3. ligi, sad je se opet vratio u redove ambicioniranog 2.-ligasha Fuertha koji ga je bio pozajmio braunschweigu na godinu dana. u fuerthu bi trebao da se bori za mjesto medju stativama sa bivsim U-21 golmanom njemacke mlade reprezentacije.
mali je beton! ima 23 godine, visok je oko 195, veoma, veoma pouzdan, dobar i u izlazenju i na liniji, i sto je najzvaznije, ispekao je zanat u njemackoj, a znalcima je opste-poznato da bi svaki golman iz njemacke 1.-3. lige mogao biti reprezentativac maltene svake zemlje u evropi i svijetu. ovo je cak jednom i jedan selektor engleske prije nekoliko godina rekao, ne sjecam se koji.
mnogo bolji nego supic, a hasagicu je po mom misljenju ravnopravan.
Ciro, vidje li ti ovog momka ikada?
Re: BiH Talenti u Evropi
U sjeni velikih transfera, u Bundesligu bi, na «mala vrata» mogao ući nekadašnji kapiten omladinske reprezentacije Bosne i Hercegovine, Admir Aganović, koji je od januara član belgijskog FC Dendera. Njegove igre, te šest golova u proljetnom dijelu prvenstva i tri u baražu nisu ostali nezapaženi. Iskusni «lisac» Feliks Magat, novi trener Šalkea 04, navodno je pokazao ozbiljno interesovanje za ovog našeg fudbalera, ali nije i jedini. Aganović je «zapeo za oko» i novom treneru Bajera iz Leverkuzena, Jupu Hajnkesu. U Gelzenkirhenu i Leverkuzenu, niko nije mogao ili nije htio ni potvrditi niti demantovati tu vijest. I sam Aganović je bio više nego zagonetan.
- Ja sam sad, napokon, na odmoru i ništa ne znam. Vidite to sa mojim menadžerom - kratak je bio Aganović.
U telefonskom razgovoru, Cvijan Milošević, Aganovićev menadžer, bio je nešto konkretniji, ali ipak nedorečen.
- Čuo sam da se interesuju za njega. Pored pomenutih, pominju se još neki klubovi, ali ne bih o tome. Još uvijek mi se niko nije javio i sve je to nezvanično - rekao je Milošević.
Može se zaključiti da bi Aganović uskoro mogao krenuti Džekinim stopama i to kod Feliksa Magata na ''brušenje''.
Re: BiH Talenti u Evropi
Re: BiH Talenti u Evropi
- MentalitaUltras
- Postovi: 289
- Pridružen/a: 27 feb 2009, 00:31
- Lokacija: ѕℓσνєηια - " " - яαנνσSα
- Kontakt:
Re: BiH Talenti u Evropi
BINJACKA je napisao/la:Deni Avdic nije ni blizu prve 11-torke ove fenomenalne swe-reprezentacije.bajrami Emir je nosioc igre sa Kosova
Emir je pola Kosovar a pola Bosanac
-HzsA87-
Re: BiH Talenti u Evropi
Emir Bajrami je Albanac iz AlbanijeMentalitaUltras je napisao/la:BINJACKA je napisao/la:Deni Avdic nije ni blizu prve 11-torke ove fenomenalne swe-reprezentacije.bajrami Emir je nosioc igre sa Kosova
Emir je pola Kosovar a pola Bosanac
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------
Re: BiH Talenti u Evropi
Re: BiH Talenti u Evropi
Re: BiH Talenti u Evropi
Ostalo je samo ime.....
Re: BiH Talenti u Evropi
Šta znači najveći ?neno#4 je napisao/la:Govore da je Pandžin najskuplji transfer koje je Sarajevo napravilo,a Hrgovicev je najveci.....
Pandža je prešao u Dinamo za 500.000 KM po Sanu,po --- SPAM --- -"650 tisuća eura od čega bi klubu s Koševa pripalo 300 tisuća"
Husejinović za 900.000 €
Hrgović za 800.000 €...
Pustite priče što pričaju Pandžini menadžeri.
Re: BiH Talenti u Evropi
Procitaj malo bolje sta sam napisao pa komentiraj..moze???ra1981 je napisao/la:Šta znači najveći ?neno#4 je napisao/la:Govore da je Pandžin najskuplji transfer koje je Sarajevo napravilo,a Hrgovicev je najveci.....
Pandža je prešao u Dinamo za 500.000 KM po Sanu,po --- SPAM --- -"650 tisuća eura od čega bi klubu s Koševa pripalo 300 tisuća"
Husejinović za 900.000 €
Hrgović za 800.000 €...
Pustite priče što pričaju Pandžini menadžeri.
Ostalo je samo ime.....
Re: BiH Talenti u Evropi
Za mladog napadača Sarajeva se zanimao i Hajduk, ali Lokomotiva je očito bila konkretnija i dovela ga na Kajzericu koja bi mu trebala biti odskočna daska za Dinamo
Mladi napadač Sarajeva Dalibor Pandža stavio je u petak autogram na sedmogodišnju ugovornu obavezu s Lokomotivom. Osamnaestogodišnji napadač i jedan od najvećih talenata u susjednoj državi ima tri nastupa za U19 reprezentaciju BiH, a vrijednost transfera navodno se kreće oko 650.000 eura.
Za Pandžu se zanimao i Hajduk, ali Lokomotiva je očito bila konkretnija i dovela ga na Kajzericu koja bi mu trebala biti odskočna daska za Dinamo.
-
bh fanatik
- Postovi: 121
- Pridružen/a: 18 dec 2008, 21:34
- Kontakt:
Re: BiH Talenti u Evropi
Re: BiH Talenti u Evropi
Re: GOLMAN: Jasmin Fejzic (Greuther Fuerth - 2. Bundesliga GER)
Jest, jest, igro u 3. ligi Njemacke i bolji od Hasagica. Ljudi fakat podcjenjuju Kenu, on je ekstra golman. Samo sto je dosta cesto povrijedjen.hooligan_SA je napisao/la:GOLMAN: Jasmin Fejzic (Greuther Fuerth - 2. Bundesliga GER)
Decko brani u njemackoj, ovu sezonu je branio u braunschweigu u 3. ligi, sad je se opet vratio u redove ambicioniranog 2.-ligasha Fuertha koji ga je bio pozajmio braunschweigu na godinu dana. u fuerthu bi trebao da se bori za mjesto medju stativama sa bivsim U-21 golmanom njemacke mlade reprezentacije.
mali je beton! ima 23 godine, visok je oko 195, veoma, veoma pouzdan, dobar i u izlazenju i na liniji, i sto je najzvaznije, ispekao je zanat u njemackoj, a znalcima je opste-poznato da bi svaki golman iz njemacke 1.-3. lige mogao biti reprezentativac maltene svake zemlje u evropi i svijetu. ovo je cak jednom i jedan selektor engleske prije nekoliko godina rekao, ne sjecam se koji.
mnogo bolji nego supic, a hasagicu je po mom misljenju ravnopravan.
Ciro, vidje li ti ovog momka ikada?
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: GOLMAN: Jasmin Fejzic (Greuther Fuerth - 2. Bundesliga GER)
Cartman je napisao/la:Jest, jest, igro u 3. ligi Njemacke i bolji od Hasagica. Ljudi fakat podcjenjuju Kenu, on je ekstra golman. Samo sto je dosta cesto povrijedjen.hooligan_SA je napisao/la:GOLMAN: Jasmin Fejzic (Greuther Fuerth - 2. Bundesliga GER)
Decko brani u njemackoj, ovu sezonu je branio u braunschweigu u 3. ligi, sad je se opet vratio u redove ambicioniranog 2.-ligasha Fuertha koji ga je bio pozajmio braunschweigu na godinu dana. u fuerthu bi trebao da se bori za mjesto medju stativama sa bivsim U-21 golmanom njemacke mlade reprezentacije.
mali je beton! ima 23 godine, visok je oko 195, veoma, veoma pouzdan, dobar i u izlazenju i na liniji, i sto je najzvaznije, ispekao je zanat u njemackoj, a znalcima je opste-poznato da bi svaki golman iz njemacke 1.-3. lige mogao biti reprezentativac maltene svake zemlje u evropi i svijetu. ovo je cak jednom i jedan selektor engleske prije nekoliko godina rekao, ne sjecam se koji.
mnogo bolji nego supic, a hasagicu je po mom misljenju ravnopravan.
Ciro, vidje li ti ovog momka ikada?
Slazem se. Ja imam isti utisak da dobar dio navijaca na ovom forumu zele zamjenu za Hasagica. On je jedan jako bitan igrac nase reprezentacija i treba ga zadrzati jos najmanje 5 godina.
Re: GOLMAN: Jasmin Fejzic (Greuther Fuerth - 2. Bundesliga GER)
Hoćemo Alaima i Mujkića za golmaneTarik14 je napisao/la:Cartman je napisao/la:Jest, jest, igro u 3. ligi Njemacke i bolji od Hasagica. Ljudi fakat podcjenjuju Kenu, on je ekstra golman. Samo sto je dosta cesto povrijedjen.hooligan_SA je napisao/la:GOLMAN: Jasmin Fejzic (Greuther Fuerth - 2. Bundesliga GER)
Decko brani u njemackoj, ovu sezonu je branio u braunschweigu u 3. ligi, sad je se opet vratio u redove ambicioniranog 2.-ligasha Fuertha koji ga je bio pozajmio braunschweigu na godinu dana. u fuerthu bi trebao da se bori za mjesto medju stativama sa bivsim U-21 golmanom njemacke mlade reprezentacije.
mali je beton! ima 23 godine, visok je oko 195, veoma, veoma pouzdan, dobar i u izlazenju i na liniji, i sto je najzvaznije, ispekao je zanat u njemackoj, a znalcima je opste-poznato da bi svaki golman iz njemacke 1.-3. lige mogao biti reprezentativac maltene svake zemlje u evropi i svijetu. ovo je cak jednom i jedan selektor engleske prije nekoliko godina rekao, ne sjecam se koji.
mnogo bolji nego supic, a hasagicu je po mom misljenju ravnopravan.
Ciro, vidje li ti ovog momka ikada?
Slazem se. Ja imam isti utisak da dobar dio navijaca na ovom forumu zele zamjenu za Hasagica. On je jedan jako bitan igrac nase reprezentacija i treba ga zadrzati jos najmanje 5 godina.
Re: BiH Talenti u Evropi
-
bh fanatik
- Postovi: 121
- Pridružen/a: 18 dec 2008, 21:34
- Kontakt:
Re: BiH Talenti u Evropi
Neznam zasto ovdje na forumu nedaju da se postavi link sa druge stranice, htio sam postaviti nesto o momku iz Zeljeznicara Mahiru Karicu koji ima 17 godina i potpiso je ugovor sa Slavijom iz Paraga igro je za u 17 i u 19 bih i ljudi iz Zelje kazu da je najveci talenat u povijesti Zelje a znamo ko je sve igro za Zelju i pise jos da su ga pratili skauti iz Schalkea,Leverkusena,Mainza i Freiburga ali da je Slavija bila najbrza i najkorektnija.bh fanatik je napisao/la:Jos jedan veliki talenat i nada Bosne,nadajmo se da ce postati jos bolji od Dzeke http://www.****/tekst.aspx?id=18455
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bing [Bot], Bosanac90, Brazzzoo123, CHR, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, DeeWa, denza, Drum, DzaniMehmet, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, Fudo, GG3, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, J1897, jasmin10, jestamaji, JHam, Jurica95, karajlo, komax, kovac, LenyYoro15, Micron, MiranGlasnic, MundijalVibes26, Nakata, Napapijri, Pensioner26, RaZuti, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, StevieG8, Sveti, SWOT, trunks1946, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wolffire i 486 gostiju.
