Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 26 jun 2011, 13:35

DAVID VILLA je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:Cuj nije mu do spamanja,pa covjece dragi od tvojih 1566 postova,1500 je "pozdrav","dobro jutro","sta ima ". :roll:
Nije admin glup da ne zna sta radi i njemu je prekipilo vise.Govorim i za prije kada su ti svi postovi bili dobro jutro,sta ima kod vas...

e vidis,ja sam ispocetka postavljao tekstove na temi Barce,i onda su mi rekli da vise ne postavljam , ja sam prestao,sad pisem na temi Barce,na temi Pomoc u vezi PC-a na temi vicevi,na temi kosarka...i to je tebi spamovanje?
Pa kad su mi bili postovi dobro jutro banovao me je admin,ma da znas necu da se raspravljam s tobom..ne vrijedi se s tobom raspravljat...ajd caooooooo :D

sto se mene tice nek mi admin izbrise sve postove,boli me briga!eto kolko mi je stalo do postova ,
Nemoj sad molim te.I sam si rekao da ti je bilo stalo do tih pisljivih postova.Cuj sad neka izbrise sve postove. :lol:
Tebi da nije cilj da nabijes broj postova ne bi pisao ono sto pises.
Kad smo vec kod tih sto su regristrovali poslije tebe,a imaju veci broj postova.Odprilike znam na koga tacno mislis,samo molim te malo pogledaj postove od njih i od tebe!Razlika je velika,ovdje nikom nije zabranjeno da pise koliko hoce,zbog toga niko nije ogranicen koliko ce dnevno postova napisati,ali ukoliko neko pise dobre postove koji imaju veze sa sportom ili necim drugim,ali da su dobri,onda slobodno neka pisu po 1000 dnevno nije problem jer je milina citati takve postove.Dok kod tvojih postova vise mi se to jedno te isto pocelo gaditi,pa covjece svaki u Boga dan,mislio sam da ces prestati nakon sto admin ponovo otvori temu.

Zao mi samo sto sam jednom napao @Titova-Juga kada je rekao da ova tema sluzi samo za nabijanje postova,sad vidim da je bio upravu i zelim da mu se ovdje javno pred svima izvinim,naravno ukoliko prima izvinjenje.


P.s I na toj temi "Vicevi",pises stalno jedne te iste viceve,ko ima i malo mozga skonat ce to.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Rukfaš
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:35
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rukfaš » 26 jun 2011, 13:39

sta vas boli *urac ako neko nabija postove ??
<<<< ĆeMa >>>>

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DAVID VILLA » 26 jun 2011, 13:40

neutralan__ je napisao/la:
DAVID VILLA je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:Cuj nije mu do spamanja,pa covjece dragi od tvojih 1566 postova,1500 je "pozdrav","dobro jutro","sta ima ". :roll:
Nije admin glup da ne zna sta radi i njemu je prekipilo vise.Govorim i za prije kada su ti svi postovi bili dobro jutro,sta ima kod vas...

e vidis,ja sam ispocetka postavljao tekstove na temi Barce,i onda su mi rekli da vise ne postavljam , ja sam prestao,sad pisem na temi Barce,na temi Pomoc u vezi PC-a na temi vicevi,na temi kosarka...i to je tebi spamovanje?
Pa kad su mi bili postovi dobro jutro banovao me je admin,ma da znas necu da se raspravljam s tobom..ne vrijedi se s tobom raspravljat...ajd caooooooo :D

sto se mene tice nek mi admin izbrise sve postove,boli me briga!eto kolko mi je stalo do postova ,
Nemoj sad molim te.I sam si rekao da ti je bilo stalo do tih pisljivih postova.Cuj sad neka izbrise sve postove. :lol:
Tebi da nije cilj da nabijes broj postova ne bi pisao ono sto pises.
Kad smo vec kod tih sto su regristrovali poslije tebe,a imaju veci broj postova.Odprilike znam na koga tacno mislis,samo molim te malo pogledaj postove od njih i od tebe!Razlika je velika,ovdje nikom nije zabranjeno da pise koliko hoce,zbog toga niko nije ogranicen koliko ce dnevno postova napisati,ali ukoliko neko pise dobre postove koji imaju veze sa sportom ili necim drugim,ali da su dobri,onda slobodno neka pisu po 1000 dnevno nije problem jer je milina citati takve postove.Dok kod tvojih postova vise mi se to jedno te isto pocelo gaditi,pa covjece svaki u Boga dan,mislio sam da ces prestati nakon sto admin ponovo otvori temu.

Zao mi samo sto sam jednom napao @Titova-Juga kada je rekao da ova tema sluzi samo za nabijanje postova,sad vidim da je bio upravu i zelim da mu se ovdje javno pred svima izvinim,naravno ukoliko prima izvinjenje.


P.s I na toj temi "Vicevi",pises stalno jedne te iste viceve,ko ima i malo mozga skonat ce to.
eto meni je sad bas stalo do vaseg foruma da ja na njemu nabijam postove...ma j*bo te ja trosim na tebe vrijeme pu jbt ja sam veca budala sto se uopste raspravljam s tobom..ee koja sam ja budala ccc tebi ne treba covjek nista ni rec

e da ,slazem se sa ĆeMom,NIJE TVOJ PROBLEM JEL JA NABIJAM POSTOVE IL NE NABIJAM?! gledaj svog posla
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la spielführer_21 » 26 jun 2011, 13:41

I ja bih zamolio da se ne pišu postovi tipa "dobro jutro, dobar dan".. Bilo bi lijepo da ovakvu temu koristimo za neke konstruktivnije rasprave. Ja bih više volio da se chat preimenovao u "tema dana" ili "vaše mišljenje o..." i onda da pišemo o nečem konkretnom..
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

enobarca
Postovi: 8171
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la enobarca » 26 jun 2011, 13:41

Ako David Villa pise postove tipa pozdrav,dobro jutro i sl to je njegov problem,on ce biti sankcioniran,ne vi...Vi se brinite za sebe..Ja prvenstveno ovaj forum dozivljavam kao mjesto za opustanje i "druzenje"...Ne zelim doci ovdje,a da mi netko pametuje o broju i sadrzaju postova i ne vidim problem u tome da netko ima 5000 postova,a netko 500... ;)

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DAVID VILLA » 26 jun 2011, 13:43

Bog me ubio ako je ovo normalan forum i ako su normalni forumasi na njemu...pojedinci su samo normalni ovo ostalo da Bog sacuva..Ne pada mi na pamet da trosim na vas zivce....a joj kako znate iznervirat covjeka ne mogu vjerovat!
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 26 jun 2011, 13:45

Ako nemas nista pametnije reci,bolje suti!

Iskreno ne zanima me broj tvojih postova,pisi ih 1000 dnevno,ne zanima me,ali neka postovi makar malo imaju smisla.
Ne samo mene nego mnoge zivcira ono ponavljanje svakog dana,"dobro jutro","sta ima"...
Znaci ne zanimaju me tvoji postovi,ali ti tim postovima rastjeras ono malo raje koja ne pise gluposti i ciji su postovi dobri.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 26 jun 2011, 13:47

spielführer_21 je napisao/la:I ja bih zamolio da se ne pišu postovi tipa "dobro jutro, dobar dan".. Bilo bi lijepo da ovakvu temu koristimo za neke konstruktivnije rasprave. Ja bih više volio da se chat preimenovao u "tema dana" ili "vaše mišljenje o..." i onda da pišemo o nečem konkretnom..
Bravo!
To je to,neka je neko od ovih boljih forumasa rekao svoje misljenje.Znao sam ja da ce mu odbranu stati isti kao on. :lol:
Ovaj tvoj prijedlog je odlican.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
Rukfaš
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:35
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rukfaš » 26 jun 2011, 13:49

neutralan__ je napisao/la:
spielführer_21 je napisao/la:I ja bih zamolio da se ne pišu postovi tipa "dobro jutro, dobar dan".. Bilo bi lijepo da ovakvu temu koristimo za neke konstruktivnije rasprave. Ja bih više volio da se chat preimenovao u "tema dana" ili "vaše mišljenje o..." i onda da pišemo o nečem konkretnom..
Bravo!
To je to,neka je neko od ovih boljih forumasa rekao svoje misljenje.Znao sam ja da ce mu odbranu stati isti kao on. :lol:
Ovaj tvoj prijedlog je odlican.
jeli mozda slucajno, ali ono slucajno mislis na mene pod ovim boldanim ???
<<<< ĆeMa >>>>

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Frutek » 26 jun 2011, 13:51

Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rooney88 » 26 jun 2011, 13:51

Svi vi satro protiv spama a nabili ste evo kompletnu stranicu nepotrebnog sadrzaja! Ko o cemu... ;)
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 26 jun 2011, 13:52

Rukfaš je napisao/la:
neutralan__ je napisao/la:
spielführer_21 je napisao/la:I ja bih zamolio da se ne pišu postovi tipa "dobro jutro, dobar dan".. Bilo bi lijepo da ovakvu temu koristimo za neke konstruktivnije rasprave. Ja bih više volio da se chat preimenovao u "tema dana" ili "vaše mišljenje o..." i onda da pišemo o nečem konkretnom..
Bravo!
To je to,neka je neko od ovih boljih forumasa rekao svoje misljenje.Znao sam ja da ce mu odbranu stati isti kao on. :lol:
Ovaj tvoj prijedlog je odlican.
jeli mozda slucajno, ali ono slucajno mislis na mene pod ovim boldanim ???
Da.
I da vise ne kvarimo temu ljudima,sve sto imas reci izvoli na pp i ti i David Villa.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la GunnerS » 26 jun 2011, 13:53

DAVID VILLA je napisao/la:Bog me ubio ako je ovo normalan forum i ako su normalni forumasi na njemu...pojedinci su samo normalni ovo ostalo da Bog sacuva..Ne pada mi na pamet da trosim na vas zivce....a joj kako znate iznervirat covjeka ne mogu vjerovat!
Zato je tvoj forum normalan ?! Ako ti ne se ne đasvi slobodno nogom u guzicu odavde. Niko tebe ne primora da ostaješ ovdje. Ja sam ti rekao, djete si još i opusti se.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
DAVID VILLA
Postovi: 1483
Pridružen/a: 09 jan 2011, 17:00
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DAVID VILLA » 26 jun 2011, 13:53

E da vam olaksam ja idem sa foruma...Ja nisam vidio glupljeg foruma i glupljih forumasa od vas...sretno vam svima zivi i zdravi bili al ja majkemi nemam zivce da se s vama prepirem,iako ne vjerujete dobio sam temperaturu od vas :? svaka cast neutralan dobio si sto si zelio da odem s foruma..svaka cast!Pozdrav svima!

GunnerS,ja mislim da je moj forum normalan jer nema ovakvih ko sto ste vi... ;)
Zadnja izmjena: DAVID VILLA, dana/u 26 jun 2011, 13:55, ukupno mijenjano 1 put.
Chelsea <3
Barcelona <3
Čelik <3
DAVID VILLA kralj!

Avatar
Rukfaš
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:35
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rukfaš » 26 jun 2011, 13:54

@neutralan natarlahaj mi se jaja

nema vise spama
<<<< ĆeMa >>>>

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la neutralan__ » 26 jun 2011, 13:57

DAVID VILLA je napisao/la:E da vam olaksam ja idem sa foruma...Ja nisam vidio glupljeg foruma i glupljih forumasa od vas...sretno vam svima zivi i zdravi bili al ja majkemi nemam zivce da se s vama prepirem,iako ne vjerujete dobio sam temperaturu od vas :? svaka cast neutralan dobio si sto si zelio da odem s foruma..svaka cast!Pozdrav svima!

GunnerS,ja mislim da je moj forum normalan jer nema ovakvih ko sto ste vi... ;)
Ako pronadjes moj post gdje sam rekao da ti odes sa foruma,onda ja odma odlazim.
Nemoj lagati bolan,ti ako ces ici idi niko ti nece zabraniti.
Ja sam samo rekao da prestanes sa onim jednim te istim pisanjem na ovoj temi.
I da nisam ni ja vidio glupljeg forumasa od tebe.
Srdacan pozdrav.


@Rukfaš Nista drugo od tebe nisam ni ocekivao.Kultura na tvom nivou.Svaka cast tvojim roditeljima kad su te tako odgojili.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Avatar
LudLo 4
Postovi: 1103
Pridružen/a: 21 apr 2011, 02:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LudLo 4 » 26 jun 2011, 13:57

@Villa smiri se momcicu baci drkicu ako mozes,bit ce ti lakse nemoj se nervirati zbog foruma,ali ako je Admin ispostovao ljude koji su "molili" da se vrati ova tema jer zaista je potrebna prvim sam kad mi nesto treba pitam ovdje jer ima likova koji ce odgovoriti i pomoci ,a ti ubi temu sa "dobrooo jutroooo" "ojhaaaaaa kako jeeee" imas fb chat pisi tamo sta hoces i koliko hoces niko ti rijeci nece reci,ako ne mozes pomoci ne odmazi,ako ti treba pomoc napisi pojavit ce se neko da ti pomogne,realno spamas temu bezveze,jest ovo tema za diskusiji ali ne za "kako je" "jest usjalo" i slicno,Hvala dovidjenja! Nemoj se uzrujavati.
||| FKZeljeznicar |||
Jaci od ratova,rezima i partija 1921-2011!
...dok ima nas i on ce da traje...

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la GunnerS » 26 jun 2011, 13:58

DAVID VILLA je napisao/la:
GunnerS,ja mislim da je moj forum normalan jer nema ovakvih ko sto ste vi... ;)
Al ima kao što ste vi, djece. Za svaku sitnicu idu i plakat. Niko tebi neće reći nemoj ići ili idi. To je na tebi. Al sad imaš svoj forum i vidi čuda, preko pp-a zoveš raju sa ss.ba foruma, štol' to ?! Što tvoj forum nije toliko dobar da raja sama na njega ne dolazi. Ništa, dobra je ona poslovica "ne diraj u **** jer će zasmrdit"
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Rukfaš
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:35
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rukfaš » 26 jun 2011, 14:03

@Rukfaš Nista drugo od tebe nisam ni ocekivao.Kultura na tvom nivou.Svaka cast tvojim roditeljima kad su te tako odgojili.
ma sta ti znas o necijem odgoju i kulturi....nit me znas nit si me ikad vidio u zivotu, zato tisu!
ti si se ovdje nasao govorit da neko spama....ja se necu nervirat ko villa, samo se osvednim, a ti pricaj nailovoj materi....alahimanet kralju, odo popit kafu, a kad se vratim, ocu da me ceka kompletan izvjestaj ko je danas spam`o...moramo to sankcionisat, majka mu stara....

admine, izvini sto spamam, vise necu, ovo sam samo njemu morao odgovorit
<<<< ĆeMa >>>>

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 26 jun 2011, 14:05

Nekada se na ovoj temi moglo diskutovati o svemu. Postaviš pitanje, a neko ko je upućen u problematiku za koju je pitanje postvaljeno, odgovori i to je to. Smijem se kladiti da ukoliko neko sad postavi određeno pitanje, isto neće biti ni viđeno od silnog "dobar dan", "dobro jutro", "šta se radi" i "jehstel zhiviiii" fazona. Ok, razumijem ja razne zayebancije (nema osobe koja se nije mangupisala i(li) glupirala), al' ako ste zbog ovoga tražili vraćanje chata, onda ja nešto opasno propuštam (ili postoje skrivene poruke u ovim pozdravima i pjesmama (ako niste znali, postoji topic o muzici)?). Iskren da budem, lako je prepoznati one koji ovdje dolaze zbog podforuma "diskusije", te one koji budu i na ostalim podforumima i vode kol'ko-tol'ko zdravu diskusiju. Ako se ne varam, sam admin se izjasnio kako je bitan KVALITET a ne kvantitet, za razliku od dječijih foruma koji su unakaženi kvazimoderacijom koja je dopuštala svakakve gluposti na forumu. Da, govorim o derneku. :mrgreen:

Edit: Yebem ti tastaturu, ne mogu slova pogoditi. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Monolog, dana/u 26 jun 2011, 14:09, ukupno mijenjano 2 puta.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.