FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 30 jun 2011, 14:21

Papalukas je napisao/la:
Realno, šta nas boli uVo gdje je on bio prije 3 dana?
Nije prošao kod vas probu, i šta sad? Vi neki faktor u **** materinu. Nije ni Ibričić prošao u Želji, pa..? Ni onaj mali kod nas bivaktile pa bi prvi strijelac HNL te godine.
Ne tvrdim da je ovaj Nigerijac neki aman zaman igrač, da će se nužno ponoviti neki od slučaja gore, možda i kod nas ne prođe, ono što želim istaći da to što nije negdje nekad prošao probu realno znači veoma malo do nimalo.
Mene zanima kako će se kod nas pokazati, i tu je sva priča.
Jarane sta se lozis,nigdje nisam rekao da je dobar ili los igrac, meni samo bilo smijesno sto je lik nakon sto nije zadovoljio 10 dana hodao sam po gradu,cak je igrao i za selekciju grada protiv Borca prijateljsku, a za 3 dana je odgovor momku sto tvrdi da on nije bio kod nas,neka se raspita malo bolje...
Samo opusteno,mozda "Gadafi" bude igracina,iskreno volio bi da ga neko uzme, nesto mi ga zao,podjsetio me na jednog koji je dosao kao fudbaler, a zavrsio kao konobar u kafani na stadionu. :)
Pa u Siriji ratno stanje ba :mrgreen: Kakvagod Bosna bila, trenutno je bolje mjesto od Sirije, a i njegove domovine.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Megamon » 30 jun 2011, 14:23

Naklonite se vodjama 8-)

slika
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Papalukas » 30 jun 2011, 14:27

Pa u Siriji ratno stanje ba :mrgreen: Kakvagod Bosna bila, trenutno je bolje mjesto od Sirije, a i njegove domovine.
U svakom slucaju :D ,samo nek je ziva glava, a hoce li jesti jbga,nek se snalazi....

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UPS » 30 jun 2011, 14:35

babilonTM je napisao/la:
UPS je napisao/la:Veliki klubovi uvijek imaju najvece ambicije. vama je to vjerovatno teze za razumjeti ali sta je tu je...
Jedno su ambicije, a drugo mogućnosti.vama je to vjerovatno teze za razumjeti ali sta je tu je...
Dragi moji 'copy-paste' navijaci, sljedeci put cemo obavezno vas pitati o nasim mogucnostima jer ko zna ako vi ne znate :roll: :roll: Ambicije ste vidim vec svarili, to je dobro :D

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 30 jun 2011, 14:36

:oops:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dzenan01 » 30 jun 2011, 14:51

Svaka čast za imenovanje Muzurovića za direktora. Čovjek koji živi za Sarajevo i čak je zamrznuo prilično unosan privatni biznis zbog ovog posla. Danas mu je prvi dan na poslu i već je počeo ozbiljno raditi. :D
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★


rimaa
Postovi: 141
Pridružen/a: 06 avg 2010, 19:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimaa » 30 jun 2011, 16:03


Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la afa97 » 30 jun 2011, 16:05

rimaa je napisao/la:http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /110630065
Evo jos lijepi vijesti pozzzz
Kasnis malo sa tim, procitaj stranicu-dvije unazad vidices da se o tome pricalo
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
Bordostrik
Postovi: 137
Pridružen/a: 22 maj 2011, 00:14

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordostrik » 30 jun 2011, 16:08

ZLi je napisao/la:
ado-hz je napisao/la:
Dirk je napisao/la:Momak je kazu sve prihvatio hladno osim rijeci onog papka Handzica koji ga je nakon izgubljeni duela poceo nazivati seljakom i slicno ... Podhitno se za ovakve klosare treba uvesti kodeks ponasanja !!!

Ako mislis na Harisa Handzica ja tog lika nemogu da smislim, kazu donio nam evropu, igrao najbolje....ma da nam je donio titulu prvaka evrope lik je takav narcis a ustvari je kita musanova...grbo grbavi....glumi nekog lafca, sjetite se kad je psovao raji na istoku pa mu je raja presla preko toga, pa se nsto kofol htio marisati....ja vjerujem da ove mladje momke vrijedja na treningu, posebno ove momke koji su dosli sa strane....glumi neku silu, ja nedo Bog da ga gledamo duze u svetinji pa da malo ostari i osili se.....pa bio bi glavni kabadahija u klubu....nemoze to tako i ja neznam dali ga neko moze malo spustiti na zemlju jer se lik digao i previse sto treba...sram ga bilo
Isao si s Harisom u razred i ovako...SRAMOTA !!! Da nisi ti koji ljubomorko s Jezera???
Ne vrijedi se raspravljati ovoliko oko S A M O jednog igraca, jer ako doticni internet-tipkaci NISU ljubomorni, zavidni, a pogotovo iskkompleksirani zbog ovog ili onog razloga, onda nemate ni potrebe dizati cijenu, koja je usput govoreci vec jako velika s moje i sa strane mnogih cijenjenom ljudini i igracini Harisu Handzicu!!! Sticajem okolnosti poznajem mu roditelje i to dijete ne moze biti,a da nije odogojeno i iz jedne fine bosanske kuce!!! Pa vi P A P C I malo razmislite o cemu vi ovdje i kome?!? Momka podrzavam i neka uvijek pruzi otpor, jer niko nije duzan primati udarce nogom na terenu bezveze, a ovi "odgojeni" neka se puste onda da im se radi sta ko zeli ispade :shock:

Sve se vidi i sve zna se ko je klubu doprinio za sve! Veliki pozdrav 8-)
Neka frka, a?!

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samosarajvo » 30 jun 2011, 16:15

Momak mu uzo loptu posteno cuj primati udarce nogom ...hahaha
Ma valjda m se izvinuo,bilo proslo , necemo se zamarati vise

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 30 jun 2011, 16:19

Na kraju:
Dosli:Gigovic,Kojic,Skoro,Vidovic,Smigalovic,Hadzidjulbic,Haskic
Otisli:Jahovic,Arsenijevic,Hamzagic,Gutic,Jovic
Realno nismo nista izgubili.Skoro i Haskic su mnogo bolji napadaci od Jahovica.Smigalovic nije,ali on je jos mlad i napredovat ce,ocekujem da izbori mjesto u U-21 reprezentaciji.Hadzidjulbic daleko bolji golman od Jovica.Imali smo tri golmana(Hodzic,Jovic,Hamzic) i nije se znalo koji je gori.Ovako Hadzidjulbic nek brani,Hamzic rezerva,a Hodzica se rijesiti.Cuo sam da je ovaj Gigovic dobar stoper i da ce najvjerovatnije potpisati.Ja bih to volio jer osim Torlaka i Dupovca drugog vise nemamo.On im moze biti kvalitetna rezerva.Za Vidovica se nema sta reci,osim da je kvalitetan igrac,predje li kod nas Gracic ce puci od muke.Za ovog Kojica sam takodje cuo da je jako dobar.Hamzagic je kvalitetan igrac,ali smo u drugom dijelu sezone pokazali da mozemo bez njega,tako da on nama nije bio bitan.Gutic nista nije pokazao,Dupovac mu je uzeo prvu postavu.Mali minus je odlazak Arsenijevica,mada se ja nadam da ce uprava uspijeti da dovede igraca kojeg svi ocekujemo.Nije mi bas jasna situacija tog igraca iako mnogi kazu da ima godinu dana ugovora sa svojim timom,ali da taj tim ima viska stranaca i ocekuju od njega da uzme drzavljanstvo te zemlje.Ako se to ne desi,on postaje slobodan igrac i onda sam siguran da ce kod nas :) .
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

ZLi
Postovi: 108
Pridružen/a: 23 apr 2011, 22:36
Lokacija: Sarajevo city

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZLi » 30 jun 2011, 16:21

Bordostrik je napisao/la:
ZLi je napisao/la:
ado-hz je napisao/la: Ako mislis na Harisa Handzica ja tog lika nemogu da smislim, kazu donio nam evropu, igrao najbolje....ma da nam je donio titulu prvaka evrope lik je takav narcis a ustvari je kita musanova...grbo grbavi....glumi nekog lafca, sjetite se kad je psovao raji na istoku pa mu je raja presla preko toga, pa se nsto kofol htio marisati....ja vjerujem da ove mladje momke vrijedja na treningu, posebno ove momke koji su dosli sa strane....glumi neku silu, ja nedo Bog da ga gledamo duze u svetinji pa da malo ostari i osili se.....pa bio bi glavni kabadahija u klubu....nemoze to tako i ja neznam dali ga neko moze malo spustiti na zemlju jer se lik digao i previse sto treba...sram ga bilo
Isao si s Harisom u razred i ovako...SRAMOTA !!! Da nisi ti koji ljubomorko s Jezera???
Ne vrijedi se raspravljati ovoliko oko S A M O jednog igraca, jer ako doticni internet-tipkaci NISU ljubomorni, zavidni, a pogotovo iskkompleksirani zbog ovog ili onog razloga, onda nemate ni potrebe dizati cijenu, koja je usput govoreci vec jako velika s moje i sa strane mnogih cijenjenom ljudini i igracini Harisu Handzicu!!! Sticajem okolnosti poznajem mu roditelje i to dijete ne moze biti,a da nije odogojeno i iz jedne fine bosanske kuce!!! Pa vi P A P C I malo razmislite o cemu vi ovdje i kome?!? Momka podrzavam i neka uvijek pruzi otpor, jer niko nije duzan primati udarce nogom na terenu bezveze, a ovi "odgojeni" neka se puste onda da im se radi sta ko zeli ispade :shock:

Sve se vidi i sve zna se ko je klubu doprinio za sve! Veliki pozdrav 8-)
Mah upravu si, treba ih pustiti neka i dalje provode vrijeme pricajuci o njemu, nekima je to sve nazalost u zivotu!!! Pozdrav svim istinskim navijacima poput tebe ma gdje se nalazili ;)
" TEREN JE NAJBOLJE MJERILO ZA SVE "

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS-FCS » 30 jun 2011, 16:30

FK Sarajevo je napisao/la:Na kraju:
Dosli:Gigovic,Kojic,Skoro,Vidovic,Smigalovic,Hadzidjulbic,Haskic
Otisli:Jahovic,Arsenijevic,Hamzagic,Gutic,Jovic
Realno nismo nista izgubili.Skoro i Haskic su mnogo bolji napadaci od Jahovica.Smigalovic nije,ali on je jos mlad i napredovat ce,ocekujem da izbori mjesto u U-21 reprezentaciji.Hadzidjulbic daleko bolji golman od Jovica.Imali smo tri golmana(Hodzic,Jovic,Hamzic) i nije se znalo koji je gori.Ovako Hadzidjulbic nek brani,Hamzic rezerva,a Hodzica se rijesiti.Cuo sam da je ovaj Gigovic dobar stoper i da ce najvjerovatnije potpisati.Ja bih to volio jer osim Torlaka i Dupovca drugog vise nemamo.On im moze biti kvalitetna rezerva.Za Vidovica se nema sta reci,osim da je kvalitetan igrac,predje li kod nas Gracic ce puci od muke.Za ovog Kojica sam takodje cuo da je jako dobar.Hamzagic je kvalitetan igrac,ali smo u drugom dijelu sezone pokazali da mozemo bez njega,tako da on nama nije bio bitan.Gutic nista nije pokazao,Dupovac mu je uzeo prvu postavu.Mali minus je odlazak Arsenijevica,mada se ja nadam da ce uprava uspijeti da dovede igraca kojeg svi ocekujemo.Nije mi bas jasna situacija tog igraca iako mnogi kazu da ima godinu dana ugovora sa svojim timom,ali da taj tim ima viska stranaca i ocekuju od njega da uzme drzavljanstvo te zemlje.Ako se to ne desi,on postaje slobodan igrac i onda sam siguran da ce kod nas :) .
potpis na sve i na konstataciju da Bane nije trebao otici
sad nam vlja traziti beka a imali smo kvalitetnog i to pravo
a za male plave...Hadzidjulbic jeste gusino godiste (par mjeseci mladji) ali...covjek brani za razliku od broja 1


haj recite nam kad je zadnju branio...2005...2006 ili ranije..daj ba smjesni ste...!!!

Avatar
gavran
Postovi: 2078
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gavran » 30 jun 2011, 16:33

[quote="FCS-FCS"][quote="FK Sarajevo"]Na kraju:
Dosli:Gigovic,Kojic,Skoro,Vidovic,Smigalovic,Hadzidjulbic,Haskic
Otisli:Jahovic,Arsenijevic,Hamzagic,Gutic,Jovic
Realno nismo nista izgubili.Skoro i Haskic su mnogo bolji napadaci od Jahovica.Smigalovic nije,ali on je jos mlad i napredovat ce,ocekujem da izbori mjesto u U-21 reprezentaciji.Hadzidjulbic daleko bolji golman od Jovica.Imali smo tri golmana(Hodzic,Jovic,Hamzic) i nije se znalo koji je gori.Ovako Hadzidjulbic nek brani,Hamzic rezerva,a Hodzica se rijesiti.Cuo sam da je ovaj Gigovic dobar stoper i da ce najvjerovatnije potpisati.Ja bih to volio jer osim Torlaka i Dupovca drugog vise nemamo.On im moze biti kvalitetna rezerva.Za Vidovica se nema sta reci,osim da je kvalitetan igrac,predje li kod nas Gracic ce puci od muke.Za ovog Kojica sam takodje cuo da je jako dobar.Hamzagic je kvalitetan igrac,ali smo u drugom dijelu sezone pokazali da mozemo bez njega,tako da on nama nije bio bitan.Gutic nista nije pokazao,Dupovac mu je uzeo prvu postavu.Mali minus je odlazak Arsenijevica,mada se ja nadam da ce uprava uspijeti da dovede igraca kojeg svi ocekujemo.Nije mi bas jasna situacija tog igraca iako mnogi kazu da ima godinu dana ugovora sa svojim timom,ali da taj tim ima viska stranaca i ocekuju od njega da uzme drzavljanstvo te zemlje.Ako se to ne desi,on postaje slobodan igrac i onda sam siguran da ce kod nas :) .[/quote]

potpis na sve i na konstataciju da Bane nije trebao otici
sad nam vlja traziti beka a imali smo kvalitetnog i to pravo
a za male plave...Hadzidjulbic jeste gusino godiste (par mjeseci mladji) ali...covjek brani za razliku od broja 1


haj recite nam kad je zadnju branio...2005...2006 ili ranije..daj ba smjesni ste...!!![/quote]


zadnja protiv rudara u kupu prosle godine
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

padobranac1978
Postovi: 1444
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 30 jun 2011, 16:36

Cuspajz je napisao/la: da rezimiramo mi osvajamo trofeje ,vi se nadate da cete osvojiti trofeje
naravno,trofeji su vasi....a u svemu tome je zalosno da imate samo jedan trofej vise izuzmemo li superkup-takmicenje koje se ne igra :lol:


hajde zaboli te neka stvar,tekma se prenosi na PROSIEBENU :o
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 30 jun 2011, 16:55

provokatori i trolovi će biti banovani.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23240
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 30 jun 2011, 17:35

Bravo za izbor Sutka na mjesto direktora,prava stvar,veliki pitar na prvom mjestu,zivot bi dao za Sarajevo,covjek na mjestu nema dalje

Sutra je zvanicni press povodom dolaska Pliseka,mislim da se moze ocekivati sutra i potpisi ugovora sa igracima sa kojim vec treba

P.S. ne kakite po temi,prvo vi koji navijate za Sarajevo pa onda svi ostali,kad vam zasmeta post ima opcija prijava,a vase odgovoranje samo ce jos vise navuci glupih i debilnih rasparava,i neznam kako vam se fkt da vise,ja sam poceo prijavljivati i postove ovih nasih pa na nekome ce se kola prelomiti
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
afa97
Postovi: 1037
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la afa97 » 30 jun 2011, 19:52

Moze li neko postaviti video protiv Cluja, snimano je sa tribine.Kad se neko prodere "ma opali jee" i BOOM golcina Hadzica
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
miky_hz
Postovi: 23240
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 30 jun 2011, 19:54

afa97 je napisao/la:Moze li neko postaviti video protiv Cluja, snimano je sa tribine.Kad se neko prodere "ma opali jee" i BOOM golcina Hadzica
Protiv Helsinborga je to bilo

[youtube][/youtube]
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Morpheus i 46 gostiju.