FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 03 jul 2011, 19:33

adi11 je napisao/la:Ima li sta za tog beka je li stigao na pripreme
magla na aerodromu nemože avion da sleti

pile87
Postovi: 7432
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 03 jul 2011, 19:35

adi11 je napisao/la:Ima li sta za tog beka je li stigao na pripreme
Nije jos pregovara se sa njegovim menadzerom on ima neke svoje uslove mi svoje, bice to OK :mrgreen:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3292
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 03 jul 2011, 19:37

[youtube][/youtube]


:mrgreen: :!:
FKŽ !

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 03 jul 2011, 19:39

TeaM87 je napisao/la:[youtube][/youtube]


:mrgreen: :!:
aferim

Avatar
zlaya_tm87
Postovi: 734
Pridružen/a: 10 jan 2010, 23:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlaya_tm87 » 03 jul 2011, 19:41

Polo Macron majice sa svetim grbom su zaista predobre. Jos da vidimo dresove...
Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!

Avatar
TeroweNth
Postovi: 205
Pridružen/a: 29 dec 2009, 00:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeroweNth » 03 jul 2011, 19:42

Sweex je napisao/la:Ubrzo nam dolazi pravo pojacanje ;)
:lol:

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4126
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 03 jul 2011, 19:45

pile87 je napisao/la:
adi11 je napisao/la:Ima li sta za tog beka je li stigao na pripreme
Nije jos pregovara se sa njegovim menadzerom on ima neke svoje uslove mi svoje, bice to OK :mrgreen:
idi pij kafu :lol:
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Sweex
Postovi: 17
Pridružen/a: 28 jun 2011, 18:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sweex » 03 jul 2011, 19:53

Baby je napisao/la:
Sweex je napisao/la:Ubrzo nam dolazi pravo pojacanje ;)
Provjerena informacija iz prve ruke, jel de ? :lol: :lol: :lol:
Da iz prve ruke ;)

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 03 jul 2011, 19:58

Sweex je napisao/la:
Baby je napisao/la:
Sweex je napisao/la:Ubrzo nam dolazi pravo pojacanje ;)
Provjerena informacija iz prve ruke, jel de ? :lol: :lol: :lol:
Da iz prve ruke ;)
jeli pojačanje ili neko kao drakul

Sweex
Postovi: 17
Pridružen/a: 28 jun 2011, 18:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sweex » 03 jul 2011, 20:14

jeli pojačanje ili neko kao drakul[/quote]
Nadam se najvece ove sezone :D

Avatar
djale
Postovi: 264
Pridružen/a: 10 sep 2008, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djale » 03 jul 2011, 20:29

pile87 je napisao/la:
adi11 je napisao/la:Ima li sta za tog beka je li stigao na pripreme
Nije jos pregovara se sa njegovim menadzerom on ima neke svoje uslove mi svoje, bice to OK :mrgreen:
Eno u Hajduku imaju viska lijevih bekova(Goran Jozinovic) a ni Bozo Radosevic nije u Balakovim planovima, mozda bi i tu trebalo potraziti pojacanja

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1374
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 03 jul 2011, 20:39

Onaj Amir Spahic izgleda uspio u zivotu koji je ono kloc bio kad je u Želji igro.
svoj ti pos'o !

Iker C
Postovi: 1042
Pridružen/a: 04 sep 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Iker C » 03 jul 2011, 20:41

Grbavica moj zivot je napisao/la:Onaj Amir Spahic izgleda uspio u zivotu koji je ono kloc bio kad je u Želji igro.
Je li misliš na to da mu je Džeko najbolji jaran? :mrgreen:
FEDERER= KLOC

Rizah
Postovi: 774
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rizah » 03 jul 2011, 20:41

Ovo je sramota, Velež iz Mostara ima u srijedu prijateljsku sa Sochauxom u Francuskoj. Sochaux će snositi sav trošak.
E moj Baždareviću, preči ti Velež od Želje :twisted:
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1374
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 03 jul 2011, 20:55

Rizah je napisao/la:Ovo je sramota, Velež iz Mostara ima u srijedu prijateljsku sa Sochauxom u Francuskoj. Sochaux će snositi sav trošak.
E moj Baždareviću, preči ti Velež od Želje :twisted:
Nemoj zezat covjek pomaze klubovima iz BiH da je Amar to trazio mogo bi i Željo gore.A zna u kakvom je stanju Velež,svaka im je pomoc i vise nego dobrodosla.
svoj ti pos'o !

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1374
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 03 jul 2011, 21:02

Iker C je napisao/la:
Grbavica moj zivot je napisao/la:Onaj Amir Spahic izgleda uspio u zivotu koji je ono kloc bio kad je u Želji igro.
Je li misliš na to da mu je Džeko najbolji jaran? :mrgreen:
Ne,igra lafo ligu europe i nize uspjehe kao igracina i po a kod nas klocina bio.
svoj ti pos'o !

Avatar
tm8782
Postovi: 1796
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 03 jul 2011, 21:22

Izgleda vraca se Vasilic, po nekim nepouzdanim izvorima...
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
Grbavica moj zivot
Postovi: 1374
Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
Lokacija: Grbavica 2
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 03 jul 2011, 21:31

Joj ne znam ko vis vjeruje ovim debilima samo procitaj naslov
"Velibora Vasilić vraćao se na pripreme Željezničara" kao da prevodu u google translatu bez padeza i sve gramatike.
A mozda se Velibora vracala pa zapela usput.
svoj ti pos'o !

DANDY
Postovi: 1058
Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DANDY » 03 jul 2011, 21:35

Rizah je napisao/la:Ovo je sramota, Velež iz Mostara ima u srijedu prijateljsku sa Sochauxom u Francuskoj. Sochaux će snositi sav trošak.
E moj Baždareviću, preči ti Velež od Želje :twisted:
A ko je plaćao pripreme u Tunisu..............

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3649
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 03 jul 2011, 21:40

Grbavica moj zivot je napisao/la:
Iker C je napisao/la:
Grbavica moj zivot je napisao/la:Onaj Amir Spahic izgleda uspio u zivotu koji je ono kloc bio kad je u Želji igro.
Je li misliš na to da mu je Džeko najbolji jaran? :mrgreen:
Ne,igra lafo ligu europe i nize uspjehe kao igracina i po a kod nas klocina bio.
ma iako mi je komsija bio(dok je zivio u BiH) i iako sam preko njega par puta vidio dzeku u svojoj mahali :mrgreen: :mrgreen: on je ki.ta od igraca, ne znam ni kako se uvalio u poljsku, da je briljirao u zelji, vala nije, sta vise bio je jedan od gorih u generaciji, igrao je zato sto nismo imali vise ljevaka u ekipi :mrgreen: , al haj eto nek mu je sa srecom, nek dogura i do repke jednog dana, ako zasluzi
Za zivot cijeli!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: GBBP87 i 45 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []