magla na aerodromu nemože avion da sletiadi11 je napisao/la:Ima li sta za tog beka je li stigao na pripreme
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Nije jos pregovara se sa njegovim menadzerom on ima neke svoje uslove mi svoje, bice to OKadi11 je napisao/la:Ima li sta za tog beka je li stigao na pripreme
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!
Re: FK Željezničar
aferimTeaM87 je napisao/la:[youtube][/youtube]
![]()
- zlaya_tm87
- Postovi: 734
- Pridružen/a: 10 jan 2010, 23:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Polo Macron majice sa svetim grbom su zaista predobre. Jos da vidimo dresove...
Jer si jedan jedini, jer si nepobjedivi!
Re: FK Željezničar
Sweex je napisao/la:Ubrzo nam dolazi pravo pojacanje
Re: FK Željezničar
idi pij kafupile87 je napisao/la:Nije jos pregovara se sa njegovim menadzerom on ima neke svoje uslove mi svoje, bice to OKadi11 je napisao/la:Ima li sta za tog beka je li stigao na pripreme
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"
Re: FK Željezničar
Da iz prve rukeBaby je napisao/la:Provjerena informacija iz prve ruke, jel de ?Sweex je napisao/la:Ubrzo nam dolazi pravo pojacanje![]()
![]()
Re: FK Željezničar
jeli pojačanje ili neko kao drakulSweex je napisao/la:Da iz prve rukeBaby je napisao/la:Provjerena informacija iz prve ruke, jel de ?Sweex je napisao/la:Ubrzo nam dolazi pravo pojacanje![]()
![]()
Re: FK Željezničar
jeli pojačanje ili neko kao drakul[/quote]
Nadam se najvece ove sezone
Nadam se najvece ove sezone
Re: FK Željezničar
Eno u Hajduku imaju viska lijevih bekova(Goran Jozinovic) a ni Bozo Radosevic nije u Balakovim planovima, mozda bi i tu trebalo potraziti pojacanjapile87 je napisao/la:Nije jos pregovara se sa njegovim menadzerom on ima neke svoje uslove mi svoje, bice to OKadi11 je napisao/la:Ima li sta za tog beka je li stigao na pripreme
- Grbavica moj zivot
- Postovi: 1374
- Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
- Lokacija: Grbavica 2
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Onaj Amir Spahic izgleda uspio u zivotu koji je ono kloc bio kad je u Želji igro.
svoj ti pos'o !
Re: FK Željezničar
Je li misliš na to da mu je Džeko najbolji jaran?Grbavica moj zivot je napisao/la:Onaj Amir Spahic izgleda uspio u zivotu koji je ono kloc bio kad je u Želji igro.
FEDERER= KLOC
Re: FK Željezničar
Ovo je sramota, Velež iz Mostara ima u srijedu prijateljsku sa Sochauxom u Francuskoj. Sochaux će snositi sav trošak.
E moj Baždareviću, preči ti Velež od Želje
E moj Baždareviću, preči ti Velež od Želje
There got to be something for Liverpool big number nine ...
- Grbavica moj zivot
- Postovi: 1374
- Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
- Lokacija: Grbavica 2
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nemoj zezat covjek pomaze klubovima iz BiH da je Amar to trazio mogo bi i Željo gore.A zna u kakvom je stanju Velež,svaka im je pomoc i vise nego dobrodosla.Rizah je napisao/la:Ovo je sramota, Velež iz Mostara ima u srijedu prijateljsku sa Sochauxom u Francuskoj. Sochaux će snositi sav trošak.
E moj Baždareviću, preči ti Velež od Želje
svoj ti pos'o !
- Grbavica moj zivot
- Postovi: 1374
- Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
- Lokacija: Grbavica 2
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne,igra lafo ligu europe i nize uspjehe kao igracina i po a kod nas klocina bio.Iker C je napisao/la:Je li misliš na to da mu je Džeko najbolji jaran?Grbavica moj zivot je napisao/la:Onaj Amir Spahic izgleda uspio u zivotu koji je ono kloc bio kad je u Želji igro.
svoj ti pos'o !
Re: FK Željezničar
Izgleda vraca se Vasilic, po nekim nepouzdanim izvorima...
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...
- Grbavica moj zivot
- Postovi: 1374
- Pridružen/a: 29 jan 2010, 17:48
- Lokacija: Grbavica 2
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Joj ne znam ko vis vjeruje ovim debilima samo procitaj naslov
"Velibora Vasilić vraćao se na pripreme Željezničara" kao da prevodu u google translatu bez padeza i sve gramatike.
A mozda se Velibora vracala pa zapela usput.
"Velibora Vasilić vraćao se na pripreme Željezničara" kao da prevodu u google translatu bez padeza i sve gramatike.
A mozda se Velibora vracala pa zapela usput.
svoj ti pos'o !
Re: FK Željezničar
A ko je plaćao pripreme u Tunisu..............Rizah je napisao/la:Ovo je sramota, Velež iz Mostara ima u srijedu prijateljsku sa Sochauxom u Francuskoj. Sochaux će snositi sav trošak.
E moj Baždareviću, preči ti Velež od Želje
- ThE_mAnIaCs_1987
- Postovi: 3649
- Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
- Lokacija: Grbavica
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
ma iako mi je komsija bio(dok je zivio u BiH) i iako sam preko njega par puta vidio dzeku u svojoj mahaliGrbavica moj zivot je napisao/la:Ne,igra lafo ligu europe i nize uspjehe kao igracina i po a kod nas klocina bio.Iker C je napisao/la:Je li misliš na to da mu je Džeko najbolji jaran?Grbavica moj zivot je napisao/la:Onaj Amir Spahic izgleda uspio u zivotu koji je ono kloc bio kad je u Želji igro.
Za zivot cijeli!
Online
Trenutno korisnika/ca: ebi46, ELDIABLO20, perodeformero i 52 gosta.


