FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3649
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 19 avg 2011, 13:45

hocel vam braniti sutra onaj brat od naseg golgetera, zaboravio sam mu ime ? :mrgreen:
Za zivot cijeli!

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 19 avg 2011, 13:50

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:hocel vam braniti sutra onaj brat od naseg golgetera, zaboravio sam mu ime ? :mrgreen:
Po svemu sudeći hoće, braniće Adi. Nadam se da je on bolji golman nego mu brat golgeter :mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 19 avg 2011, 14:37

VanBasten je napisao/la:
ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:hocel vam braniti sutra onaj brat od naseg golgetera, zaboravio sam mu ime ? :mrgreen:
Po svemu sudeći hoće, braniće Adi. Nadam se da je on bolji golman nego mu brat golgeter :mrgreen:
Makar to nije teško :D
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS-FCS » 19 avg 2011, 15:13

sjever je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:hocel vam braniti sutra onaj brat od naseg golgetera, zaboravio sam mu ime ? :mrgreen:
Po svemu sudeći hoće, braniće Adi. Nadam se da je on bolji golman nego mu brat golgeter :mrgreen:
Makar to nije teško :D
novi lazooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2240
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK Sarajevo » 19 avg 2011, 15:15

VanBasten je napisao/la:
ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:hocel vam braniti sutra onaj brat od naseg golgetera, zaboravio sam mu ime ? :mrgreen:
Po svemu sudeći hoće, braniće Adi. Nadam se da je on bolji golman nego mu brat golgeter :mrgreen:
Adi je solidan golman,a brat Eldin mu je zesca kanta,kvalitet je dokaza u Europa ligi.Pitanje je da li je imao jedno dobro primanje lopte i barem jedno tacno dodavanje.
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS-FCS » 19 avg 2011, 15:18

FK Sarajevo je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:
ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:hocel vam braniti sutra onaj brat od naseg golgetera, zaboravio sam mu ime ? :mrgreen:
Po svemu sudeći hoće, braniće Adi. Nadam se da je on bolji golman nego mu brat golgeter :mrgreen:
Adi je solidan golman,a brat Eldin mu je zesca kanta,kvalitet je dokaza u Europa ligi.Pitanje je da li je imao jedno dobro primanje lopte i barem jedno tacno dodavanje.
nemoj pocinjati brate...eto ih odma vamo sa svojim "amar-istinama" ;) ;)

VisokoTM87
Postovi: 40
Pridružen/a: 21 maj 2011, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VisokoTM87 » 19 avg 2011, 15:24

[quote="meme pitar"]Đakovac, Đip, Šmigalović, Nuhić, Pehlić, Škoro, :.....
Šta je sa svima...
Ništa, tu su a šef ( Plišek )odlučuje ko će igrati i dobro je dok je tako dok nepočnu raja pisati sastave![/qu


Đip je u visockoj Bosni , druga liga centar...trenutno grije klupu :mrgreen:

Dalix
Postovi: 177
Pridružen/a: 29 jan 2010, 21:09
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dalix » 19 avg 2011, 15:53

Hajde Velez Pobjedi! :mrgreen:
15.06.2014 Vi ste PONOS NACIJE!

Powerlifting <3

Avatar
Giallorossi
Postovi: 1672
Pridružen/a: 22 feb 2011, 20:45
Lokacija: Štepc City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giallorossi » 19 avg 2011, 15:58

Dalix je napisao/la:Hajde Velez Pobjedi! :mrgreen:

Steta pa nece :twisted: :mrgreen:
FK Sarajevo ♥ Chicago Bulls ♥ Chicago Bears ♥ AS Roma ♥

vm22
Postovi: 3149
Pridružen/a: 01 maj 2011, 11:39
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vm22 » 19 avg 2011, 16:02

ko vam brani sutra protiv nas ?

Avatar
Giallorossi
Postovi: 1672
Pridružen/a: 22 feb 2011, 20:45
Lokacija: Štepc City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giallorossi » 19 avg 2011, 16:12

vm22 je napisao/la:ko vam brani sutra protiv nas ?
Adilovic po svemu sudeci.. ;)
FK Sarajevo ♥ Chicago Bulls ♥ Chicago Bears ♥ AS Roma ♥

Dalix
Postovi: 177
Pridružen/a: 29 jan 2010, 21:09
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dalix » 19 avg 2011, 16:13

Giallorossi je napisao/la:
Dalix je napisao/la:Hajde Velez Pobjedi! :mrgreen:

Steta pa nece :twisted: :mrgreen:
Pa sta ti znas.. Ojacali su. Mozda Zrinjski vise nece biti glavni u Mostaru. :D
15.06.2014 Vi ste PONOS NACIJE!

Powerlifting <3

Avatar
Giallorossi
Postovi: 1672
Pridružen/a: 22 feb 2011, 20:45
Lokacija: Štepc City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giallorossi » 19 avg 2011, 16:15

Dalix je napisao/la:
Giallorossi je napisao/la:
Dalix je napisao/la:Hajde Velez Pobjedi! :mrgreen:

Steta pa nece :twisted: :mrgreen:
Pa sta ti znas.. Ojacali su. Mozda Zrinjski vise nece biti glavni u Mostaru. :D
Velez je uvijek bio glavni u Mostaru. ;)

PS:Hocel igrat Vucina :?:
FK Sarajevo ♥ Chicago Bulls ♥ Chicago Bears ♥ AS Roma ♥

Avatar
kimbo
Postovi: 3336
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kimbo » 19 avg 2011, 16:19

Kada se sjetima starih vremena s jedne strane Susic,Pasic i Musemic s druge Vaha, Baka and company ... sve je ovo bezze sutra da vidimo tko je manja k.arina trenutno .. Al eto ljepo druznje , ljepa stmosfera i to. Ipak rijetkost na ovim prosotorima.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS-FCS » 19 avg 2011, 16:56

kimbo je napisao/la:Kada se sjetima starih vremena s jedne strane Susic,Pasic i Musemic s druge Vaha, Baka and company ... sve je ovo bezze sutra da vidimo tko je manja k.arina trenutno .. Al eto ljepo druznje , ljepa stmosfera i to. Ipak rijetkost na ovim prosotorima.
k.arina nam je dzava brate, pa zivimo tu
lopta nam je u skaldu sa drzavom, jbg ...pa gledamo ili ne gledamo
ja gledam , sta cu !!!! ;) ;)

johnnyHZ
Postovi: 1584
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johnnyHZ » 19 avg 2011, 16:57

kimbo je napisao/la:Kada se sjetima starih vremena s jedne strane Susic,Pasic i Musemic s druge Vaha, Baka and company ... sve je ovo bezze sutra da vidimo tko je manja k.arina trenutno .. Al eto ljepo druznje , ljepa stmosfera i to. Ipak rijetkost na ovim prosotorima.
pa omda jarane nemoj gledati nasu ligu nego gledaj snimke tih utakmica :)

meni je ovo najljepsa liga na svijuetu ... vise je vlim gledati nego digitalizirane engleze.... vise volim 4 000 na kosevu nego 55000 na old trafordu.... velez je medju trinajveca kluba u bih, makar pioniri igrali... i zato cxe sutra na kosevu da buiude predobra atmosfera, utakmica i ostalo .... nemamo puno zato sto ne znamo cjeniti sto imamo!¨
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS-FCS » 19 avg 2011, 16:59

Dalix je napisao/la:Hajde Velez Pobjedi! :mrgreen:
hau jes no..haj ne budali !!!! ;)

Avatar
Colorado
Postovi: 477
Pridružen/a: 03 maj 2010, 16:22
Lokacija: BORDO SARAJEVO !

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Colorado » 19 avg 2011, 17:45

Dalix je napisao/la:
Giallorossi je napisao/la:
Dalix je napisao/la:Hajde Velez Pobjedi! :mrgreen:

Steta pa nece :twisted: :mrgreen:
Pa sta ti znas.. Ojacali su. Mozda Zrinjski vise nece biti glavni u Mostaru. :D
Sta rece mali strumfic i ostade ziv :lol: :D .

Velez je glavni i jedini klub u Mostaru , zrinjski je tu tek reda radi :D .

Respect mostarcima , ali bodovi ostaju na Kosevu ! :D

Avatar
kimbo
Postovi: 3336
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kimbo » 19 avg 2011, 18:17

johnnyHZ je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Kada se sjetima starih vremena s jedne strane Susic,Pasic i Musemic s druge Vaha, Baka and company ... sve je ovo bezze sutra da vidimo tko je manja k.arina trenutno .. Al eto ljepo druznje , ljepa stmosfera i to. Ipak rijetkost na ovim prosotorima.
pa omda jarane nemoj gledati nasu ligu nego gledaj snimke tih utakmica :)

meni je ovo najljepsa liga na svijuetu ... vise je vlim gledati nego digitalizirane engleze.... vise volim 4 000 na kosevu nego 55000 na old trafordu.... velez je medju trinajveca kluba u bih, makar pioniri igrali... i zato cxe sutra na kosevu da buiude predobra atmosfera, utakmica i ostalo .... nemamo puno zato sto ne znamo cjeniti sto imamo!¨


Tko je bola spominjao Engleze il tamo neke lige ... reci da su nam obadva tima k.arina trenutno je nesto najkonstruktivnije sto se moze reci a ne praviti zvijezde od njih kada nisu. Obadvije navijacke grupe su otisle daleko ispred timova. I ja volim vise gledati 4000 na Kosevu nego 55 000 hiljada tamo negdje ali bi najvise volio jedno 25 000 na Kosevu ;) , realno je i to bi znacilo nesto.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Batistuta
Postovi: 378
Pridružen/a: 02 mar 2010, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Batistuta » 19 avg 2011, 18:30

Očekujem tešku utakmicu, između dva velika rivala. Velež je ponovo napravio solidnu ekipu koja posebno u početku prvenstva može praviti probleme svakome. Pored svega ovoga očekujem domaća 3 boda kako bi u što boljem raspoloženju pohodili Lukavicu. Veležu želim sve najbolje u nastavku, da ne padnu kao prošlih sezona, ali sutra bodovi ostaju na Koševu.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, Amcho1, Amidzaa, Devedesetdeveti99 i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []