FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- Pitar sa Kariba
- Postovi: 104
- Pridružen/a: 24 maj 2011, 19:33
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
RA Wellcome
Jug besplatno za gostujuće navijaće
SAMO KOD DIVOVA!!!!!!!
Jug besplatno za gostujuće navijaće
SAMO KOD DIVOVA!!!!!!!
-
VELEZDOGROBA
- Postovi: 835
- Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ima dosta nasih u dijaspori a navodno bht1 ne mogu hvatat.ima li igdje link fa na netu prate tekmu???
unaprijed hvala
sutra neka bolji pobjedi a to je nas velez.
welcome to mostar horde uvijek!!!
unaprijed hvala
sutra neka bolji pobjedi a to je nas velez.
welcome to mostar horde uvijek!!!
-
VELEZDOGROBA
- Postovi: 835
- Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
sutra ce cijela drzava da vidi kako igraju dva najbolja kluba uz dvije najbolje navijake grupe.
uz duzno postovanje manijacima ,robijasima,i vultrasima.
jedino ove 3 grupe se po meni mogu smatrari navijacima ,i to istinskim navijacima svog kluba.sve ostalo su umjetni navijaci koji pored svog zive i za jos najmanje 2 kluba dinamo hajduk,partizan zvezda i 2 repke hrvatska i srbija.
zato ovim 5 navijacim grupama jedino dajem respect
uz duzno postovanje manijacima ,robijasima,i vultrasima.
jedino ove 3 grupe se po meni mogu smatrari navijacima ,i to istinskim navijacima svog kluba.sve ostalo su umjetni navijaci koji pored svog zive i za jos najmanje 2 kluba dinamo hajduk,partizan zvezda i 2 repke hrvatska i srbija.
zato ovim 5 navijacim grupama jedino dajem respect
Re: FK Sarajevo
E vala svaka ti cast, za ovaj post, dobro dosli nam sutraVELEZDOGROBA je napisao/la:sutra ce cijela drzava da vidi kako igraju dva najbolja kluba uz dvije najbolje navijake grupe.
uz duzno postovanje manijacima ,robijasima,i vultrasima.
jedino ove 3 grupe se po meni mogu smatrari navijacima ,i to istinskim navijacima svog kluba.sve ostalo su umjetni navijaci koji pored svog zive i za jos najmanje 2 kluba dinamo hajduk,partizan zvezda i 2 repke hrvatska i srbija.
zato ovim 5 navijacim grupama jedino dajem respect
Re: FK Sarajevo
RA su uvijek dobro dosli,meni licno dragi,jedni od rijetkih bez kompleksa,veceras pravimo stimung kako samo mi znamo i svakako ocekujem vrhunsku predstavu,da ne napominjem respect Rodenim ali bodovi ostaju na Kosevu
SJEVER JE CUDO!!!
SJEVER JE CUDO!!!
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!
Re: FK Sarajevo
Danas sudar klubova velike trojke BiH fudbala. 
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”
Dr. Gregory House
Dr. Gregory House
Re: FK Sarajevo
samo za nasu LJUBAV...!!
pametno i hrabro , bordo momci
dovoljno je 1-0...cuvajte snagu i za lukavicu, vruce je i to pravo
pametno i hrabro , bordo momci
dovoljno je 1-0...cuvajte snagu i za lukavicu, vruce je i to pravo
Re: FK Sarajevo
Cuj Velez velika trojka.Pa sta to oni osvojise zadnjih 20 godina da bi bili u velikoj trojki.Pobjedili Slaviju i Celika kuci i odma veliki.Komsije odradite ih veceras sa jedno 4-0 to je moja prognoza.
Re: FK Sarajevo
Hamzic danas u karantinu sa igracima Sarajeva,sapunica se nastavlja. 
- sarajlija89
- Postovi: 8468
- Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
- Lokacija: Srce Sarajeva
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne zajebajiAlipasino je napisao/la:Cuj Velez velika trojka.Pa sta to oni osvojise zadnjih 20 godina da bi bili u velikoj trojki.Pobjedili Slaviju i Celika kuci i odma veliki.Komsije odradite ih veceras sa jedno 4-0 to je moja prognoza.
Zna se sta je Velez bio u onoj ligi, cak su i ispred vas na vjecnoj listi

Koliko su samo dobrih igraca dali, nesretno(nezasluzeno) ostajali bez trofeja...cak su bili i cesce u vrhu tabele nego Sarajevo i Zeljo.
A sto i kako nisu danas u vrhu, svi znamo, a i jbo ovu ligu...moze Zrinjski 50 titula uzeti ili bilo ko drugi, ali nikad ne moze biti veci od Veleza, jer svi znaju sta su Rodjeni bili u onim okvirima, bas kao i Sarajevo i Zeljo...
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: FK Sarajevo
sarajlija89 je napisao/la:Ne zajebajiAlipasino je napisao/la:Cuj Velez velika trojka.Pa sta to oni osvojise zadnjih 20 godina da bi bili u velikoj trojki.Pobjedili Slaviju i Celika kuci i odma veliki.Komsije odradite ih veceras sa jedno 4-0 to je moja prognoza.![]()
Zna se sta je Velez bio u onoj ligi, cak su i ispred vas na vjecnoj listi
Koliko su samo dobrih igraca dali, nesretno(nezasluzeno) ostajali bez trofeja...cak su bili i cesce u vrhu tabele nego Sarajevo i Zeljo.
A sto i kako nisu danas u vrhu, svi znamo, a i jbo ovu ligu...moze Zrinjski 50 titula uzeti ili bilo ko drugi, ali nikad ne moze biti veci od Veleza, jer svi znaju sta su Rodjeni bili u onim okvirima, bas kao i Sarajevo i Zeljo...
VELIKA TROJKA ZA SVA VREMENA, NEK CRKNU DUŠMANI, ŽIVJELI DRAGI PRIJATELJI....
Re: FK Sarajevo
Pa zna se kako se i u onome sistemu bilo u vrhu, osvajalo i ispadalo.sarajlija89 je napisao/la:Ne zajebajiAlipasino je napisao/la:Cuj Velez velika trojka.Pa sta to oni osvojise zadnjih 20 godina da bi bili u velikoj trojki.Pobjedili Slaviju i Celika kuci i odma veliki.Komsije odradite ih veceras sa jedno 4-0 to je moja prognoza.![]()
Zna se sta je Velez bio u onoj ligi, cak su i ispred vas na vjecnoj listi
Koliko su samo dobrih igraca dali, nesretno(nezasluzeno) ostajali bez trofeja...cak su bili i cesce u vrhu tabele nego Sarajevo i Zeljo.
A sto i kako nisu danas u vrhu, svi znamo, a i jbo ovu ligu...moze Zrinjski 50 titula uzeti ili bilo ko drugi, ali nikad ne moze biti veci od Veleza, jer svi znaju sta su Rodjeni bili u onim okvirima, bas kao i Sarajevo i Zeljo...
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!
-
Elmar78430
- Postovi: 96
- Pridružen/a: 12 avg 2011, 00:56
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nadam se bodu danas na Kosevu, bice realno tesko ali nista ne moguce...
Hajmo Velez.
Hajmo Velez.
Re: FK Sarajevo
Dajte link za gledanje vecerasnje tekme.Hvala unaprijed.
Re: FK Sarajevo
Naravno da se zna. To najbolje zna ona vasa legenda sto je 2x bila kaznjavana, cini mi se po godinu dana, za namjestanje utakmica u bivsoj ligi. Pomozi mi reci kako se ono zove....pile87 je napisao/la: Pa zna se kako se i u onome sistemu bilo u vrhu, osvajalo i ispadalo.
Re: FK Sarajevo
Ne treba nam to sad.UPS je napisao/la:Naravno da se zna. To najbolje zna ona vasa legenda sto je 2x bila kaznjavana, cini mi se po godinu dana, za namjestanje utakmica u bivsoj ligi. Pomozi mi reci kako se ono zove....pile87 je napisao/la: Pa zna se kako se i u onome sistemu bilo u vrhu, osvajalo i ispadalo.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”
Dr. Gregory House
Dr. Gregory House
Re: FK Sarajevo
Joj kad će počet, giganti se ne sastaju svaki dan. Cijela BiH sa nestrpljenjem čeka sudar.
-
VELEZDOGROBA
- Postovi: 835
- Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
posto ima dosta rodjenih u inostranstvu svoje prijattelje horde pitam ima li igdje link da se gleda tekma na netu jer dosta momaka mi je javilo da nema bht1 ....hvala unaprijed
-
StoneRoses
- Postovi: 47
- Pridružen/a: 15 avg 2011, 21:27
- Kontakt:
-
zubizareta
- Postovi: 240
- Pridružen/a: 05 maj 2011, 13:24
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
realno daleko ste vi evo vec par godina iza Manijaka a i Lesinara,nije mjerilo 2 utakmice,poigledaj vam proslu i pretplosu sezonu otisli ste na 2 gostovanjaVELEZDOGROBA je napisao/la:sutra ce cijela drzava da vidi kako igraju dva najbolja kluba uz dvije najbolje navijake grupe.
uz duzno postovanje manijacima ,robijasima,i vultrasima.
jedino ove 3 grupe se po meni mogu smatrari navijacima ,i to istinskim navijacima svog kluba.sve ostalo su umjetni navijaci koji pored svog zive i za jos najmanje 2 kluba dinamo hajduk,partizan zvezda i 2 repke hrvatska i srbija.
zato ovim 5 navijacim grupama jedino dajem respect
Fina Gradska sarajevska raja
Online
Trenutno korisnika/ca: gh0stHZ, JavierBosnia i 58 gostiju.

