FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pitar sa Kariba
Postovi: 104
Pridružen/a: 24 maj 2011, 19:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar sa Kariba » 20 avg 2011, 00:21

RA Wellcome
Jug besplatno za gostujuće navijaće
SAMO KOD DIVOVA!!!!!!!

VELEZDOGROBA
Postovi: 835
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 20 avg 2011, 00:47

ima dosta nasih u dijaspori a navodno bht1 ne mogu hvatat.ima li igdje link fa na netu prate tekmu???
unaprijed hvala

sutra neka bolji pobjedi a to je nas velez.
welcome to mostar horde uvijek!!!

VELEZDOGROBA
Postovi: 835
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 20 avg 2011, 00:52

sutra ce cijela drzava da vidi kako igraju dva najbolja kluba uz dvije najbolje navijake grupe.
uz duzno postovanje manijacima ,robijasima,i vultrasima.

jedino ove 3 grupe se po meni mogu smatrari navijacima ,i to istinskim navijacima svog kluba.sve ostalo su umjetni navijaci koji pored svog zive i za jos najmanje 2 kluba dinamo hajduk,partizan zvezda i 2 repke hrvatska i srbija.

zato ovim 5 navijacim grupama jedino dajem respect

Sole
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 maj 2011, 01:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sole » 20 avg 2011, 01:54

VELEZDOGROBA je napisao/la:sutra ce cijela drzava da vidi kako igraju dva najbolja kluba uz dvije najbolje navijake grupe.
uz duzno postovanje manijacima ,robijasima,i vultrasima.

jedino ove 3 grupe se po meni mogu smatrari navijacima ,i to istinskim navijacima svog kluba.sve ostalo su umjetni navijaci koji pored svog zive i za jos najmanje 2 kluba dinamo hajduk,partizan zvezda i 2 repke hrvatska i srbija.

zato ovim 5 navijacim grupama jedino dajem respect
E vala svaka ti cast, za ovaj post, dobro dosli nam sutra :D

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 20 avg 2011, 09:52

RA su uvijek dobro dosli,meni licno dragi,jedni od rijetkih bez kompleksa,veceras pravimo stimung kako samo mi znamo i svakako ocekujem vrhunsku predstavu,da ne napominjem respect Rodenim ali bodovi ostaju na Kosevu :D
SJEVER JE CUDO!!!
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2835
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DRHAUSE » 20 avg 2011, 10:42

Danas sudar klubova velike trojke BiH fudbala. 8-)
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

FCS-FCS
Postovi: 1024
Pridružen/a: 22 okt 2010, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS-FCS » 20 avg 2011, 11:02

samo za nasu LJUBAV...!!
pametno i hrabro , bordo momci
dovoljno je 1-0...cuvajte snagu i za lukavicu, vruce je i to pravo

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alipasino » 20 avg 2011, 12:15

Cuj Velez velika trojka.Pa sta to oni osvojise zadnjih 20 godina da bi bili u velikoj trojki.Pobjedili Slaviju i Celika kuci i odma veliki.Komsije odradite ih veceras sa jedno 4-0 to je moja prognoza.

senci-071
Postovi: 393
Pridružen/a: 25 jul 2011, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la senci-071 » 20 avg 2011, 12:18

Hamzic danas u karantinu sa igracima Sarajeva,sapunica se nastavlja. :?:

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8468
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija89 » 20 avg 2011, 12:22

Alipasino je napisao/la:Cuj Velez velika trojka.Pa sta to oni osvojise zadnjih 20 godina da bi bili u velikoj trojki.Pobjedili Slaviju i Celika kuci i odma veliki.Komsije odradite ih veceras sa jedno 4-0 to je moja prognoza.
Ne zajebaji ;)

Zna se sta je Velez bio u onoj ligi, cak su i ispred vas na vjecnoj listi

slika

Koliko su samo dobrih igraca dali, nesretno(nezasluzeno) ostajali bez trofeja...cak su bili i cesce u vrhu tabele nego Sarajevo i Zeljo.

A sto i kako nisu danas u vrhu, svi znamo, a i jbo ovu ligu...moze Zrinjski 50 titula uzeti ili bilo ko drugi, ali nikad ne moze biti veci od Veleza, jer svi znaju sta su Rodjeni bili u onim okvirima, bas kao i Sarajevo i Zeljo...
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlemC85 » 20 avg 2011, 12:31

sarajlija89 je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Cuj Velez velika trojka.Pa sta to oni osvojise zadnjih 20 godina da bi bili u velikoj trojki.Pobjedili Slaviju i Celika kuci i odma veliki.Komsije odradite ih veceras sa jedno 4-0 to je moja prognoza.
Ne zajebaji ;)

Zna se sta je Velez bio u onoj ligi, cak su i ispred vas na vjecnoj listi

slika

Koliko su samo dobrih igraca dali, nesretno(nezasluzeno) ostajali bez trofeja...cak su bili i cesce u vrhu tabele nego Sarajevo i Zeljo.

A sto i kako nisu danas u vrhu, svi znamo, a i jbo ovu ligu...moze Zrinjski 50 titula uzeti ili bilo ko drugi, ali nikad ne moze biti veci od Veleza, jer svi znaju sta su Rodjeni bili u onim okvirima, bas kao i Sarajevo i Zeljo...

VELIKA TROJKA ZA SVA VREMENA, NEK CRKNU DUŠMANI, ŽIVJELI DRAGI PRIJATELJI....

pile87
Postovi: 7432
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pile87 » 20 avg 2011, 12:32

sarajlija89 je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Cuj Velez velika trojka.Pa sta to oni osvojise zadnjih 20 godina da bi bili u velikoj trojki.Pobjedili Slaviju i Celika kuci i odma veliki.Komsije odradite ih veceras sa jedno 4-0 to je moja prognoza.
Ne zajebaji ;)

Zna se sta je Velez bio u onoj ligi, cak su i ispred vas na vjecnoj listi

slika

Koliko su samo dobrih igraca dali, nesretno(nezasluzeno) ostajali bez trofeja...cak su bili i cesce u vrhu tabele nego Sarajevo i Zeljo.

A sto i kako nisu danas u vrhu, svi znamo, a i jbo ovu ligu...moze Zrinjski 50 titula uzeti ili bilo ko drugi, ali nikad ne moze biti veci od Veleza, jer svi znaju sta su Rodjeni bili u onim okvirima, bas kao i Sarajevo i Zeljo...
Pa zna se kako se i u onome sistemu bilo u vrhu, osvajalo i ispadalo.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Elmar78430
Postovi: 96
Pridružen/a: 12 avg 2011, 00:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elmar78430 » 20 avg 2011, 12:36

Nadam se bodu danas na Kosevu, bice realno tesko ali nista ne moguce...

Hajmo Velez.

gauco
Postovi: 84
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gauco » 20 avg 2011, 12:39

Dajte link za gledanje vecerasnje tekme.Hvala unaprijed.

UPS
Postovi: 1582
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UPS » 20 avg 2011, 13:46

pile87 je napisao/la: Pa zna se kako se i u onome sistemu bilo u vrhu, osvajalo i ispadalo.
Naravno da se zna. To najbolje zna ona vasa legenda sto je 2x bila kaznjavana, cini mi se po godinu dana, za namjestanje utakmica u bivsoj ligi. Pomozi mi reci kako se ono zove....

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2835
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DRHAUSE » 20 avg 2011, 13:49

UPS je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Pa zna se kako se i u onome sistemu bilo u vrhu, osvajalo i ispadalo.
Naravno da se zna. To najbolje zna ona vasa legenda sto je 2x bila kaznjavana, cini mi se po godinu dana, za namjestanje utakmica u bivsoj ligi. Pomozi mi reci kako se ono zove....
Ne treba nam to sad. :roll:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

miki917
Postovi: 64
Pridružen/a: 14 jul 2011, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miki917 » 20 avg 2011, 13:53

Joj kad će počet, giganti se ne sastaju svaki dan. Cijela BiH sa nestrpljenjem čeka sudar.

VELEZDOGROBA
Postovi: 835
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 20 avg 2011, 13:53

posto ima dosta rodjenih u inostranstvu svoje prijattelje horde pitam ima li igdje link da se gleda tekma na netu jer dosta momaka mi je javilo da nema bht1 ....hvala unaprijed

StoneRoses
Postovi: 47
Pridružen/a: 15 avg 2011, 21:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StoneRoses » 20 avg 2011, 14:04

kucaj 303

http://teletext.bhrt.ba/" onclick="window.open(this.href);return false;

zubizareta
Postovi: 240
Pridružen/a: 05 maj 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zubizareta » 20 avg 2011, 14:05

VELEZDOGROBA je napisao/la:sutra ce cijela drzava da vidi kako igraju dva najbolja kluba uz dvije najbolje navijake grupe.
uz duzno postovanje manijacima ,robijasima,i vultrasima.

jedino ove 3 grupe se po meni mogu smatrari navijacima ,i to istinskim navijacima svog kluba.sve ostalo su umjetni navijaci koji pored svog zive i za jos najmanje 2 kluba dinamo hajduk,partizan zvezda i 2 repke hrvatska i srbija.

zato ovim 5 navijacim grupama jedino dajem respect
realno daleko ste vi evo vec par godina iza Manijaka a i Lesinara,nije mjerilo 2 utakmice,poigledaj vam proslu i pretplosu sezonu otisli ste na 2 gostovanja
Fina Gradska sarajevska raja

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: mire971, misstianopenaldo, riki46, Rule_hz, USB i 44 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []