Oficijelna stranica Manchester City-a:karameldar je napisao/la:Gdje ste vidjeli da ne igra?
http://www.mcfc.co.uk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Oficijelna stranica Manchester City-a:karameldar je napisao/la:Gdje ste vidjeli da ne igra?
Nasri povrijedjenBosnier je napisao/la:tevez - aguero u napadu , mancini ebo te tevez i ti njega
nema ni nasria
dosadni ste sa tim , mancini je rekao da nasri ne igra poziciju golmana tako da ce biti u konkurenciji , tako da je ocigledno da ga cuva za napoli kao i dzekuPetko je napisao/la:Nasri povrijedjenBosnier je napisao/la:tevez - aguero u napadu , mancini ebo te tevez i ti njega
nema ni nasria
soko je napisao/la:Nema veze sto je Dzeko na klupi opet navijaci EDIN DZEKOOOOOOO OOOOOOOOOO![]()
Trenutno korisnika/ca: 231983, Daduli, Matterhorn22, Muumii, napapijri1987, perun, samirr, signalidunapark, Varta, Venom, zaostrog i 77 gostiju.