Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Nimla_RZ
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nimla_RZ » 10 sep 2011, 15:32
karameldar je napisao/la:Gdje ste vidjeli da ne igra?
Oficijelna stranica Manchester City-a:
http://www.mcfc.co.uk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Čelik Zenica 1945
-
Bosnier
- Postovi: 2774
- Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnier » 10 sep 2011, 15:59
ima li kakav dobar stream za sopcast
igra li dzeko
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!
-
hege
- Postovi: 98
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 21:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la hege » 10 sep 2011, 16:00
ocito je da je tevez izbacio edina iz prvih 11,jer ako stedi edina zasto ne stedi aguera,ili ove francuze,engleze sto su igrali za reprezentaciju prije par dana???igraju u najjacem sastavu
-
Bosnier
- Postovi: 2774
- Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnier » 10 sep 2011, 16:01
tevez - aguero u napadu , mancini ebo te tevez i ti njega
nema ni nasria
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!
-
2pride3
- Postovi: 41
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 21:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la 2pride3 » 10 sep 2011, 16:02
mozel neki dobar stream
ponos je bitan
-
Petko
- Postovi: 140
- Pridružen/a: 10 sep 2011, 14:59
- Lokacija: Cazin
-
Kontakt:
Post
Postao/la Petko » 10 sep 2011, 16:02
Bosnier je napisao/la:tevez - aguero u napadu , mancini ebo te tevez i ti njega
nema ni nasria
Nasri povrijedjen
Šejtani Cazin 1999 !
Rekao sam neću kriti, Krajina će mi život biti -.-
-
lottdogg
- Postovi: 485
- Pridružen/a: 18 jul 2009, 00:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la lottdogg » 10 sep 2011, 16:03
Petko je napisao/la:Bosnier je napisao/la:tevez - aguero u napadu , mancini ebo te tevez i ti njega
nema ni nasria
Nasri povrijedjen
dosadni ste sa tim , mancini je rekao da nasri ne igra poziciju golmana tako da ce biti u konkurenciji , tako da je ocigledno da ga cuva za napoli kao i dzeku

-
Bosnier
- Postovi: 2774
- Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnier » 10 sep 2011, 16:04
Ova odluka mi nikako nije jasna ?
Covjek zabio 4 gola i na klupi sljedecu tekmu , a da gledamo ovog sebicnog idiota
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!
-
adnan_hzsa
- Postovi: 658
- Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la adnan_hzsa » 10 sep 2011, 16:05
Znate li mozda za rijec ODMOR? Mnacini ga odmara citajte malo oficijelnu stranicu Citya.
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.
-
fantom
- Postovi: 175
- Pridružen/a: 27 jan 2009, 21:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la fantom » 10 sep 2011, 16:06
Dzeko je odigrao za reprezentaciju skoro pa 180 minuta prosle sedmice a ova trojica u napadu nisu zajedno skupili toliko minuta za svoje reprezentacije.Nije masina mora malo da se odmori za ligu sampiona.
-
soko
- Postovi: 5164
- Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la soko » 10 sep 2011, 16:06
Nema veze sto je Dzeko na klupi opet navijaci EDIN DZEKOOOOOOO OOOOOOOOOO

-
JuveSissoko
- Postovi: 5435
- Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la JuveSissoko » 10 sep 2011, 16:07
ne do Bog pojedincima ovdje dati da vode profesionalni tim

pa Dzeku nece da stavi da se trosi protiv jbenog Wigana, jer valja igrat u LP sto je daleko vaznije, a nije djaba Mancini kupio 22 skoro jednaka igraca upravo da protiv ovakvih ekipa odmara najbolje za neke vaznije utakmice, ako ne bude islo u prvom, eto Dzeke i Nasria u drugom,jooj jbem ti strucnjake

gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.
-
Bosnier
- Postovi: 2774
- Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bosnier » 10 sep 2011, 16:08
soko je napisao/la:Nema veze sto je Dzeko na klupi opet navijaci EDIN DZEKOOOOOOO OOOOOOOOOO

dajte sopcast link pls,
znaci opet mu skandiraju ?
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!
-
TKC
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la TKC » 10 sep 2011, 16:09
domalicifilmovi prekinuo..
imali iko drugi link..?
-
fantom
- Postovi: 175
- Pridružen/a: 27 jan 2009, 21:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la fantom » 10 sep 2011, 16:10
Evo na tribinama igraju Baloteli i Dzeko igrica
-
Edin TM87
- Postovi: 9224
- Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edin TM87 » 10 sep 2011, 16:11
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
-
malta071
- Postovi: 817
- Pridružen/a: 24 avg 2010, 00:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la malta071 » 10 sep 2011, 16:12
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.
-
hege
- Postovi: 98
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 21:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la hege » 10 sep 2011, 16:18
e moj edine,zao mi te

-
fantom
- Postovi: 175
- Pridružen/a: 27 jan 2009, 21:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la fantom » 10 sep 2011, 16:19
Zvaljo ga promasi,super
-
Edo_77
- Postovi: 938
- Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Edo_77 » 10 sep 2011, 16:19
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Atlanta, AzRimiRzA, BosnianDragon2024, Confiance, DanijelTZ, darker10, Elddar, haklamas, jasmin10, legendarnadruga, mostar_mo, MostarNeretva, Muumii, Napapijri, Principatus, Proximic, Rauber33, rishovski, Shevko, Sheyi, Taree i 96 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []