nista sljedeca sezone je garant bordo od ove mozda da kakav kup uzmemo hehehe
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
ma ja sam davno rekao da je ova liga vrijedzanje inteligencije...ja sam uvijek za ovaj nacionalni kljuc i aBd sljedece godne Sarajevo sampion...mislim da celik,velez to nmg biti a Zeljo je bio pa nije red ponovo jbg ehhehe...
nista sljedeca sezone je garant bordo od ove mozda da kakav kup uzmemo hehehe

nista sljedeca sezone je garant bordo od ove mozda da kakav kup uzmemo hehehe
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
- Mourinhokilledbarca
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Siroki,pa mi ,pa neki opet "srpski" klub .... neki "hrvatski",pa vi .. i tako u krug . Nista nema od ove lige . Cijenim Komitet za normalizaciju ali njima je stalo samo do repke . Jbg...kakva drzava tako i sve u njoj .SamoZeljo je napisao/la:
U zadnjih 6 godina ti je po nacionalnom kljucu, pogledaj pa ces vidjeti. Ja ne mislim da je to slucajnost.
2005/2006 Siroki
2006/2007 Sarajevo
2007/2008 Modrica
2008/2009 Zrinjski
2009/2010 Zeljeznicar
2010/2011 Borac
2011/2012 ?? Sta mislis ko?
1946
Re: FK Sarajevo
jašta nego nacionalni ključ kao i sve u BiH, od evrovizije, preko miss BiH itd, itd..........mma_hz je napisao/la:ma ja sam davno rekao da je ova liga vrijedzanje inteligencije...ja sam uvijek za ovaj nacionalni kljuc i aBd sljedece godne Sarajevo sampion...mislim da celik,velez to nmg biti a Zeljo je bio pa nije red ponovo jbg ehhehe...![]()
![]()
nista sljedeca sezone je garant bordo od ove mozda da kakav kup uzmemo hehehe![]()
Re: FK Sarajevo
Kralju vasi igraci su se vise od pola tekme valjali , svako malo prekid samo su vas dvije stvari spasile poraza (sudija i bog )[/quote]
Najviše što mrzim u igri je valjanje,bespotrebno.Da vi nas dole dobijete ja bih vam cestitao, al me zivciraju ova djeca sto govore,ide po nacionalnom ključu.Samo bih ih zamolio da mi objasne tri titule za redom Široki-Zrinjski-Široki????Sto se tiče zatvorene igra,tome sam se i nadao jer nije Karačić naivan,da primi lagano tri komada jer Sarajevo ima dobru i vezu i napad.Mi bi i s bodom bili zadovoljni a kamo li s tri!!![/quote]
Nisu bili dobro organizovani na pocetku PL, eto zasto se to desilo.
U zadnjih 6 godina ti je po nacionalnom kljucu, pogledaj pa ces vidjeti. Ja ne mislim da je to slucajnost.
2005/2006 Siroki
2006/2007 Sarajevo
2007/2008 Modrica
2008/2009 Zrinjski
2009/2010 Zeljeznicar
2010/2011 Borac
2011/2012 ?? Sta mislis ko?
[/quote]
Djeco vrijeme je za spavanje
.
Najviše što mrzim u igri je valjanje,bespotrebno.Da vi nas dole dobijete ja bih vam cestitao, al me zivciraju ova djeca sto govore,ide po nacionalnom ključu.Samo bih ih zamolio da mi objasne tri titule za redom Široki-Zrinjski-Široki????Sto se tiče zatvorene igra,tome sam se i nadao jer nije Karačić naivan,da primi lagano tri komada jer Sarajevo ima dobru i vezu i napad.Mi bi i s bodom bili zadovoljni a kamo li s tri!!![/quote]
Nisu bili dobro organizovani na pocetku PL, eto zasto se to desilo.
U zadnjih 6 godina ti je po nacionalnom kljucu, pogledaj pa ces vidjeti. Ja ne mislim da je to slucajnost.
2005/2006 Siroki
2006/2007 Sarajevo
2007/2008 Modrica
2008/2009 Zrinjski
2009/2010 Zeljeznicar
2010/2011 Borac
2011/2012 ?? Sta mislis ko?
Djeco vrijeme je za spavanje
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s
Re: FK Sarajevo
grdni,ti si izgleda fakat si zapeo za ban ...citavo vrijeme provociras...nije moje da se mjesam u administraciju al na tebi se mora poraditi...

FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
Re: FK Sarajevo
Ma sto ste uzeli samo 6 zadnjih godina.Idemo od pocetka zajedničke lige.Prvo Leotar(srpski klub)pa 3 godine Hrvatski klubovi.Znaci sad je red na nas i Zrinjskog 3 godine,vjerujem da Gosk nema snage za prvo mjesto!!!Ako cemo tako gledati!!

Re: FK Sarajevo
Tko tu provocira vi ili jamma_hz je napisao/la:grdni,ti si izgleda fakat si zapeo za ban ...citavo vrijeme provociras...nije moje da se mjesam u administraciju al na tebi se mora poraditi...![]()
![]()
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s
Re: FK Sarajevo
Mislis da si duhovit? Ili ipak i dalje provociras ali ovaj put jos gluplje nego inace?!Grdan je napisao/la:Djeco vrijeme je za spavanje.
6 godina, 6 razlicitih sampiona! Bosna i Hercegovina je jedina drzava na svijetu u kojoj je to moguce i onda mi neko prica o regularnosti?!
Ja ne znam sta ti uopste radis ovdje, osim sto provociras ljude?!
P.S. ŠB.TRN vec sam ti rekao to je bilo dok se stoka nije povezala. Vidis kako to izgleda u zadnjih 6 godina. Mislis da je slucajnost da nikad i niko u ovoj drzavi ne moze da dominira bar dvije godine uzastopno, kao sto je to slucaj u svakoj drugoj drzavi??
ZA NADATI SE DA CE OVAJ KOMITET NESTO NAPRAVITI I DOZVOLITI VELIKIM KLUBOVIMA DA SE RAZVIJAJU!
Re: FK Sarajevo
nije ,nije sad ce te vi uzeti ..pa ce onda sarajevo ,zeljo,pa ponovo sarajevo ,i onda tek srpski...vi bi dvaput da dobijete po 3 godine mandat...e sipak hhhahaŠB.TRN je napisao/la:Ma sto ste uzeli samo 6 zadnjih godina.Idemo od pocetka zajedničke lige.Prvo Leotar(srpski klub)pa 3 godine Hrvatski klubovi.Znaci sad je red na nas i Zrinjskog 3 godine,vjerujem da Gosk nema snage za prvo mjesto!!!Ako cemo tako gledati!!![]()
![]()
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
Re: FK Sarajevo
Mislis da si duhovit? Ili ipak i dalje provociras ali ovaj put jos gluplje nego inace?!SamoZeljo je napisao/la:Grdan je napisao/la:Djeco vrijeme je za spavanje.
Ja ne provociram,ali ne može se spominjati nacionalni red nakon jednog poraza
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s
Re: FK Sarajevo
Nema to bolan veze sa porazom nego sa tabelom na kojoj je Siroki (ocekivano) prvi.Grdan je napisao/la:Mislis da si duhovit? Ili ipak i dalje provociras ali ovaj put jos gluplje nego inace?!SamoZeljo je napisao/la:Grdan je napisao/la:Djeco vrijeme je za spavanje.
Ja ne provociram,ali ne može se spominjati nacionalni red nakon jednog poraza.
Ja se zaista nadam da nisam u pravu i da je 6 godina slucajnost.
P.S. Mi ovo moramo spominjati dok je vrijeme, mozda se i izvrsi neki pritisak na ovaj komitet i da se ovo zaustavi dok je jos moguce. J@bes ligu u kojoj unaprijed znas ko ce biti prvak.
Re: FK Sarajevo
A ne znam,ako je tako, onda Bosnjacima ide sada mandat od tri godine znaci vi i Željo se mijenjate.Iako ja ne bih imao nista protiv da se nastavi niz srbin-hrvat-hrvat-hrvat-bošnjak.......mma_hz je napisao/la:nije ,nije sad ce te vi uzeti ..pa ce onda sarajevo ,zeljo,pa ponovo sarajevo ,i onda tek srpski...vi bi dvaput da dobijete po 3 godine mandat...e sipak hhhahaŠB.TRN je napisao/la:Ma sto ste uzeli samo 6 zadnjih godina.Idemo od pocetka zajedničke lige.Prvo Leotar(srpski klub)pa 3 godine Hrvatski klubovi.Znaci sad je red na nas i Zrinjskog 3 godine,vjerujem da Gosk nema snage za prvo mjesto!!!Ako cemo tako gledati!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- Bianconeri1988
- Postovi: 9535
- Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...
Baš cinično!
Baš cinično!
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: FK Sarajevo
heheh znam ,znam al nije red tako heheh
svi bi isto trebali biti zastupljeni...

sto se tice sudije ..fakat je siljio sirokom...mislim ja fakat neznam sto je Sarajevu ponisten gol...a stvarno je prvo sacekao da vidi sta ce biti i kad je Suljic dao gol on je svirao..ba ofirno al et..

sto se tice sudije ..fakat je siljio sirokom...mislim ja fakat neznam sto je Sarajevu ponisten gol...a stvarno je prvo sacekao da vidi sta ce biti i kad je Suljic dao gol on je svirao..ba ofirno al et..
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
Re: FK Sarajevo
Najluđi su mi navijači Želje koji u 20 utakmica imaju za sebe 16 penala a u ostalim utakmicama isto toliko penala se ne dosudi za njihove protivnike.Ja znam da nas je Jakupovic ostetio,isto ne znam sta je bilo danas na Kosevu.I ne vidim da je netko napisao kako je sve regularno jer snimak od ponistenog gola nisam vidio.Vidio sam nas gol cist ko suza.Bianconeri1988 je napisao/la:A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...
Baš cinično!
Re: FK Sarajevo
jel neko rekao da je vas gol sumnjiv..ŠB.TRN je napisao/la:Najluđi su mi navijači Želje koji u 20 utakmica imaju za sebe 16 penala a u ostalim utakmicama isto toliko penala se ne dosudi za njihove protivnike.Ja znam da nas je Jakupovic ostetio,isto ne znam sta je bilo danas na Kosevu.I ne vidim da je netko napisao kako je sve regularno jer snimak od ponistenog gola nisam vidio.Vidio sam nas gol cist ko suza.Bianconeri1988 je napisao/la:A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...
Baš cinično!
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
Re: FK Sarajevo
Vidi mali Suljić je iščeprkao jednu loptu Ješeu izbacio ga krenuo prema golu i on i Bilobrk na loptu mali brži zaobiđe ga i gol ali sudija svira indirekt hahahaha svi se smijali plakali od muke a ovaj što kaže off side ne može sam sebe gurnuti u Off side znači samo opasna igra ali nije vjeruj zašto opasna igra svirao je indirekt ne faul avaš gool nema šta čist kao suza možda je prije vašeg faula trebao nama svirati faul ali gol kao gol čistŠB.TRN je napisao/la:Najluđi su mi navijači Želje koji u 20 utakmica imaju za sebe 16 penala a u ostalim utakmicama isto toliko penala se ne dosudi za njihove protivnike.Ja znam da nas je Jakupovic ostetio,isto ne znam sta je bilo danas na Kosevu.I ne vidim da je netko napisao kako je sve regularno jer snimak od ponistenog gola nisam vidio.Vidio sam nas gol cist ko suza.Bianconeri1988 je napisao/la:A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...
Baš cinično!
Sarajevo ljubavi moja!
Re: FK Sarajevo
Ti odluči što želiš,prvo si govorio navijačima Sarajeva na stanici 2056 da im je uvijek sudac kriv,a sad si počeo pisati o Škriparima.Ulizico,ti si jedini ciničanBianconeri1988 je napisao/la:A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...
Baš cinično!
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s
Re: FK Sarajevo
bordo je napisao/la:Svaka cast ekipi koja odnese bod ili sta vise! Ali sutra nam ga samo mogu podojiti!
Ako Bog da do nova tri boda i svima iz tekme u tekmu zacepiti usta!! Naprijed BORDO FURIJA!!!!
podojište ga vi pravo.
hvala i doviđenja
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG
- čUVAR GRADA
- Postovi: 49
- Pridružen/a: 29 jul 2011, 12:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako je igralo Sarajevo?
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.