FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 25 sep 2011, 01:40

ma ja sam davno rekao da je ova liga vrijedzanje inteligencije...ja sam uvijek za ovaj nacionalni kljuc i aBd sljedece godne Sarajevo sampion...mislim da celik,velez to nmg biti a Zeljo je bio pa nije red ponovo jbg ehhehe... :lol: :lol:
nista sljedeca sezone je garant bordo od ove mozda da kakav kup uzmemo hehehe :D :D
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 607
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 25 sep 2011, 01:42

SamoZeljo je napisao/la:
U zadnjih 6 godina ti je po nacionalnom kljucu, pogledaj pa ces vidjeti. Ja ne mislim da je to slucajnost.
2005/2006 Siroki
2006/2007 Sarajevo
2007/2008 Modrica
2008/2009 Zrinjski
2009/2010 Zeljeznicar
2010/2011 Borac
2011/2012 ?? Sta mislis ko? :mrgreen:
Siroki,pa mi ,pa neki opet "srpski" klub .... neki "hrvatski",pa vi .. i tako u krug . Nista nema od ove lige . Cijenim Komitet za normalizaciju ali njima je stalo samo do repke . Jbg...kakva drzava tako i sve u njoj .
1946

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlemC85 » 25 sep 2011, 01:42

mma_hz je napisao/la:ma ja sam davno rekao da je ova liga vrijedzanje inteligencije...ja sam uvijek za ovaj nacionalni kljuc i aBd sljedece godne Sarajevo sampion...mislim da celik,velez to nmg biti a Zeljo je bio pa nije red ponovo jbg ehhehe... :lol: :lol:
nista sljedeca sezone je garant bordo od ove mozda da kakav kup uzmemo hehehe :D :D
jašta nego nacionalni ključ kao i sve u BiH, od evrovizije, preko miss BiH itd, itd..........

Avatar
Grdan
Postovi: 2000
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Grdan » 25 sep 2011, 01:43

Kralju vasi igraci su se vise od pola tekme valjali , svako malo prekid samo su vas dvije stvari spasile poraza (sudija i bog )[/quote]
Najviše što mrzim u igri je valjanje,bespotrebno.Da vi nas dole dobijete ja bih vam cestitao, al me zivciraju ova djeca sto govore,ide po nacionalnom ključu.Samo bih ih zamolio da mi objasne tri titule za redom Široki-Zrinjski-Široki????Sto se tiče zatvorene igra,tome sam se i nadao jer nije Karačić naivan,da primi lagano tri komada jer Sarajevo ima dobru i vezu i napad.Mi bi i s bodom bili zadovoljni a kamo li s tri!!![/quote]
Nisu bili dobro organizovani na pocetku PL, eto zasto se to desilo.
U zadnjih 6 godina ti je po nacionalnom kljucu, pogledaj pa ces vidjeti. Ja ne mislim da je to slucajnost.
2005/2006 Siroki
2006/2007 Sarajevo
2007/2008 Modrica
2008/2009 Zrinjski
2009/2010 Zeljeznicar
2010/2011 Borac
2011/2012 ?? Sta mislis ko? :mrgreen:[/quote]

Djeco vrijeme je za spavanje :lol: .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 25 sep 2011, 01:45

grdni,ti si izgleda fakat si zapeo za ban ...citavo vrijeme provociras...nije moje da se mjesam u administraciju al na tebi se mora poraditi... :roll: :roll: :roll: :roll:
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

ŠB.TRN
Postovi: 1532
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠB.TRN » 25 sep 2011, 01:48

Ma sto ste uzeli samo 6 zadnjih godina.Idemo od pocetka zajedničke lige.Prvo Leotar(srpski klub)pa 3 godine Hrvatski klubovi.Znaci sad je red na nas i Zrinjskog 3 godine,vjerujem da Gosk nema snage za prvo mjesto!!!Ako cemo tako gledati!! ;) ;) ;)

Avatar
Grdan
Postovi: 2000
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Grdan » 25 sep 2011, 01:51

mma_hz je napisao/la:grdni,ti si izgleda fakat si zapeo za ban ...citavo vrijeme provociras...nije moje da se mjesam u administraciju al na tebi se mora poraditi... :roll: :roll: :roll: :roll:
Tko tu provocira vi ili ja :D ,radi jednog poraza spominjete nacionalni kluč :D .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 5793
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoZeljo » 25 sep 2011, 01:54

Grdan je napisao/la:Djeco vrijeme je za spavanje :lol: .
Mislis da si duhovit? Ili ipak i dalje provociras ali ovaj put jos gluplje nego inace?!

6 godina, 6 razlicitih sampiona! Bosna i Hercegovina je jedina drzava na svijetu u kojoj je to moguce i onda mi neko prica o regularnosti?!
Ja ne znam sta ti uopste radis ovdje, osim sto provociras ljude?!


P.S. ŠB.TRN vec sam ti rekao to je bilo dok se stoka nije povezala. Vidis kako to izgleda u zadnjih 6 godina. Mislis da je slucajnost da nikad i niko u ovoj drzavi ne moze da dominira bar dvije godine uzastopno, kao sto je to slucaj u svakoj drugoj drzavi??

ZA NADATI SE DA CE OVAJ KOMITET NESTO NAPRAVITI I DOZVOLITI VELIKIM KLUBOVIMA DA SE RAZVIJAJU!

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 25 sep 2011, 01:55

ŠB.TRN je napisao/la:Ma sto ste uzeli samo 6 zadnjih godina.Idemo od pocetka zajedničke lige.Prvo Leotar(srpski klub)pa 3 godine Hrvatski klubovi.Znaci sad je red na nas i Zrinjskog 3 godine,vjerujem da Gosk nema snage za prvo mjesto!!!Ako cemo tako gledati!! ;) ;) ;)
nije ,nije sad ce te vi uzeti ..pa ce onda sarajevo ,zeljo,pa ponovo sarajevo ,i onda tek srpski...vi bi dvaput da dobijete po 3 godine mandat...e sipak hhhaha :lol: :lol: :P :P
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Grdan
Postovi: 2000
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Grdan » 25 sep 2011, 01:59

SamoZeljo je napisao/la:
Grdan je napisao/la:Djeco vrijeme je za spavanje :lol: .
Mislis da si duhovit? Ili ipak i dalje provociras ali ovaj put jos gluplje nego inace?!

Ja ne provociram,ali ne može se spominjati nacionalni red nakon jednog poraza ;) .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 5793
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoZeljo » 25 sep 2011, 02:04

Grdan je napisao/la:
SamoZeljo je napisao/la:
Grdan je napisao/la:Djeco vrijeme je za spavanje :lol: .
Mislis da si duhovit? Ili ipak i dalje provociras ali ovaj put jos gluplje nego inace?!

Ja ne provociram,ali ne može se spominjati nacionalni red nakon jednog poraza ;) .
Nema to bolan veze sa porazom nego sa tabelom na kojoj je Siroki (ocekivano) prvi.

Ja se zaista nadam da nisam u pravu i da je 6 godina slucajnost. :mrgreen:

P.S. Mi ovo moramo spominjati dok je vrijeme, mozda se i izvrsi neki pritisak na ovaj komitet i da se ovo zaustavi dok je jos moguce. J@bes ligu u kojoj unaprijed znas ko ce biti prvak.

ŠB.TRN
Postovi: 1532
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠB.TRN » 25 sep 2011, 02:06

mma_hz je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Ma sto ste uzeli samo 6 zadnjih godina.Idemo od pocetka zajedničke lige.Prvo Leotar(srpski klub)pa 3 godine Hrvatski klubovi.Znaci sad je red na nas i Zrinjskog 3 godine,vjerujem da Gosk nema snage za prvo mjesto!!!Ako cemo tako gledati!! ;) ;) ;)
nije ,nije sad ce te vi uzeti ..pa ce onda sarajevo ,zeljo,pa ponovo sarajevo ,i onda tek srpski...vi bi dvaput da dobijete po 3 godine mandat...e sipak hhhaha :lol: :lol: :P :P
A ne znam,ako je tako, onda Bosnjacima ide sada mandat od tri godine znaci vi i Željo se mijenjate.Iako ja ne bih imao nista protiv da se nastavi niz srbin-hrvat-hrvat-hrvat-bošnjak....... :D :D

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9535
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bianconeri1988 » 25 sep 2011, 02:08

A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...

Baš cinično!
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 25 sep 2011, 02:10

heheh znam ,znam al nije red tako heheh :D :D svi bi isto trebali biti zastupljeni... :P :P
sto se tice sudije ..fakat je siljio sirokom...mislim ja fakat neznam sto je Sarajevu ponisten gol...a stvarno je prvo sacekao da vidi sta ce biti i kad je Suljic dao gol on je svirao..ba ofirno al et.. :roll: :roll:
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

ŠB.TRN
Postovi: 1532
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠB.TRN » 25 sep 2011, 02:12

Bianconeri1988 je napisao/la:A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...

Baš cinično!
Najluđi su mi navijači Želje koji u 20 utakmica imaju za sebe 16 penala a u ostalim utakmicama isto toliko penala se ne dosudi za njihove protivnike.Ja znam da nas je Jakupovic ostetio,isto ne znam sta je bilo danas na Kosevu.I ne vidim da je netko napisao kako je sve regularno jer snimak od ponistenog gola nisam vidio.Vidio sam nas gol cist ko suza.

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 25 sep 2011, 02:13

ŠB.TRN je napisao/la:
Bianconeri1988 je napisao/la:A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...

Baš cinično!
Najluđi su mi navijači Želje koji u 20 utakmica imaju za sebe 16 penala a u ostalim utakmicama isto toliko penala se ne dosudi za njihove protivnike.Ja znam da nas je Jakupovic ostetio,isto ne znam sta je bilo danas na Kosevu.I ne vidim da je netko napisao kako je sve regularno jer snimak od ponistenog gola nisam vidio.Vidio sam nas gol cist ko suza.
jel neko rekao da je vas gol sumnjiv.. :? :? :roll: :roll:
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 25 sep 2011, 02:22

ŠB.TRN je napisao/la:
Bianconeri1988 je napisao/la:A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...

Baš cinično!
Najluđi su mi navijači Želje koji u 20 utakmica imaju za sebe 16 penala a u ostalim utakmicama isto toliko penala se ne dosudi za njihove protivnike.Ja znam da nas je Jakupovic ostetio,isto ne znam sta je bilo danas na Kosevu.I ne vidim da je netko napisao kako je sve regularno jer snimak od ponistenog gola nisam vidio.Vidio sam nas gol cist ko suza.
Vidi mali Suljić je iščeprkao jednu loptu Ješeu izbacio ga krenuo prema golu i on i Bilobrk na loptu mali brži zaobiđe ga i gol ali sudija svira indirekt hahahaha svi se smijali plakali od muke a ovaj što kaže off side ne može sam sebe gurnuti u Off side znači samo opasna igra ali nije vjeruj zašto opasna igra svirao je indirekt ne faul avaš gool nema šta čist kao suza možda je prije vašeg faula trebao nama svirati faul ali gol kao gol čist
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
Grdan
Postovi: 2000
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Grdan » 25 sep 2011, 02:22

Bianconeri1988 je napisao/la:A najluđi su škripari bili poslije tekme protiv Borca, svi redom kukali, a kad sudija kako pišu ovi što su bili na tekmi večeras šilji Širokom, onda je sve regularno...

Baš cinično!
Ti odluči što želiš,prvo si govorio navijačima Sarajeva na stanici 2056 da im je uvijek sudac kriv,a sad si počeo pisati o Škriparima.Ulizico,ti si jedini ciničan :lol: .Zadrži jedno mišljenje.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
Kevin
Postovi: 5994
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kevin » 25 sep 2011, 03:14

bordo je napisao/la:Svaka cast ekipi koja odnese bod ili sta vise! Ali sutra nam ga samo mogu podojiti!
Ako Bog da do nova tri boda i svima iz tekme u tekmu zacepiti usta!! Naprijed BORDO FURIJA!!!!

podojište ga vi pravo.

hvala i doviđenja :lol: :lol: :lol:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
čUVAR GRADA
Postovi: 49
Pridružen/a: 29 jul 2011, 12:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la čUVAR GRADA » 25 sep 2011, 03:55

Kako je igralo Sarajevo?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], SHZ82 i 44 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []