Nek' je ocepilo, sad jos koji zabit' i pripremat se za Juve...
AC Milan - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: AC Milan
Ibrakadabra iz penala... 
Nek' je ocepilo, sad jos koji zabit' i pripremat se za Juve...
Nek' je ocepilo, sad jos koji zabit' i pripremat se za Juve...
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: AC Milan
Cassano povisuje rezultat na 2:0 za Rossonere, forza Milan!
- Boateng_27
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: AC Milan
To je to 2000-ti gol u eri Berlusocnija
Evo ga Cassano, Ibra asistiro ... pa ovaj Ibra nije normalan ... njemu kad bi obje noge slomili i kad bi se vratio sa povrede bio bi isti odnosno u istoj formi kao prije povrede
Mašinerija
Evo ga Cassano, Ibra asistiro ... pa ovaj Ibra nije normalan ... njemu kad bi obje noge slomili i kad bi se vratio sa povrede bio bi isti odnosno u istoj formi kao prije povrede
Mašinerija
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Re: AC Milan
nesta kapiten milana prvi put 
Il club più titolato al mondo.
$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.
Krepat ma ne molat!
ŽELJO DRŽAVA!
$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.
Krepat ma ne molat!
ŽELJO DRŽAVA!
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
nisam gledao, ali pobjeda od 2-0 je super, što je još važnije 3 boda na kontu, nadam se da se niko nije ozljedio.
sa ibrom smo skroz drugi tim, po ko zna koji put se to pokazuje
sa ibrom smo skroz drugi tim, po ko zna koji put se to pokazuje
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
Ma vidi se da je Ibra 90% nase ekipe realno gledajuci.
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
Rutinski odradjeno.
Idemo po tri boda u Torino.
Sa Ibrom u timu, skroz druga ekipa.
Idemo po tri boda u Torino.
Sa Ibrom u timu, skroz druga ekipa.
Genius, outrageous, the best ever! RF!
- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: AC Milan
Ibra daje lopte ebo kakvog veznjaka
...mislim previse je bez i onako malo veznjaka kreativaca u ekipi, jos nemati spremnog Ibrahimovica i to je pravi hendikep...sad ako bog da da se vrate i ostali i onda valjda se vratimo gore u vrh sto se tice Serie A, a u ligi prvaka mislim da nece biti problema do drugog kruga
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
- Boateng_27
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: AC Milan
Seedorf mu je dao kapitensku, da je odbio pricalo bi se "Nesta odbio kapitensku traku Milana nakon provedenih 10 godina" i tako te šuplje, da ne ispadne papak prihvatio jebaresi#6 je napisao/la:nesta kapiten milana prvi put
Ma Ibra je Allah, je neznam niti jednog onakvog igrača koji zna dati pass o polovice naših veznih.
Sinoc mi je najlošiji bio Emanuelson
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
- sarajlija89
- Postovi: 8468
- Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
- Lokacija: Srce Sarajeva
- Kontakt:
Re: AC Milan
http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... e#p1335780
Eto Tony, moj prvi post na toj stranici...ja rekoh dajte novu, da mijenjamo, niko nista...
nemojte me ba bezveze napadat, necete nikako imat onda

Eto Tony, moj prvi post na toj stranici...ja rekoh dajte novu, da mijenjamo, niko nista...
nemojte me ba bezveze napadat, necete nikako imat onda
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
- Il Pinturicchio
- Postovi: 120
- Pridružen/a: 18 maj 2010, 22:22
- Lokacija: Conegliano
- Kontakt:
Re: AC Milan
Ibrahimović uhvaćen u zagrljaju s Ignaziom Abateom (FOTO)

http://www.****/showbiz/svijet ... -foto.html
http://www.****/showbiz/svijet ... -foto.html
Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!
STORIA DI UN GRANDE AMORE!
LA STORIA CONTINUA!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
STORIA DI UN GRANDE AMORE!
LA STORIA CONTINUA!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
- GrandeJuve
- Postovi: 61
- Pridružen/a: 19 sep 2010, 18:46
- Lokacija: Banja Luka
- Kontakt:
Re: AC Milan
Il Pinturicchio je napisao/la:Ibrahimović uhvaćen u zagrljaju s Ignaziom Abateom (FOTO)![]()
http://www.****/showbiz/svijet ... -foto.html
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: AC Milan
Sejo i Seada
- L'Avvocato
- Postovi: 7901
- Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
- Lokacija: Cuore Bianconero !!!
- Kontakt:
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
na nisam te napao, samo sam te malo napaosarajlija89 je napisao/la:http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... e#p1335780
Eto Tony, moj prvi post na toj stranici...ja rekoh dajte novu, da mijenjamo, niko nista...
nemojte me ba bezveze napadat, necete nikako imat onda![]()
evo ova je dobra, samo nek je aktuelna.
a ovo s abateom, kao i sa piqeom sliku samo objavili, bilo ko s rajom na kafi kad sjedi može se naći u nekoj situaciji koja se na slici može pogrešno protumačiti, nek video stave da vidimo jel to neka romatika ili bezeze dizanje tiraža novinama.
onoj maloj španjolki kad ga je pitala jel **** je stao autom i rekao da uđe ona i povede i sestru kod njega kući da im pokaže jel ****
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
- Boateng_27
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: AC Milan
2 stranice u nazad !
a ja sam pitao prije 10 stranica za novu anketu, niko nista. Tony me napao zato
, zasto ne mijenjam, pa je replika njemu upucena, ne moras se ti mijesat
Imas na temi Juventusa odgovor za ovo i sugestija je svakako uvazenaBoateng_27 je napisao/la:Pozz !
1. Šabane de promijeni anketu paučina se ufatila na njojmoji prijedlozi
a) Koliko daleko očekujete Milan u LP ?
b) Koliko golova ove sezone očekujete od Pata/Ibrahimovica
c) Od kojeg pojačanja očekujete najvise Taiwo,Aquilani,El-Shaarawy,Nocerino,Mexes
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
abate neće igrati protiv juventusa
, lakše se ozljedio protiv viktorije, ali valjda neće dugo odsustvovati, nadam se da max sad neće nešto sa bonerom kombinovati već da će zambrotu staviti desno, taiwa lijevo i ćao đaci
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
bonera je svoje najbolje utakmice u milanu ako ih tako mogu nazvati
odigrao na poziciji desnog beka.
Il club più titolato al mondo.
$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.
Krepat ma ne molat!
ŽELJO DRŽAVA!
$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.
Krepat ma ne molat!
ŽELJO DRŽAVA!
- Boateng_27
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: AC Milan
Ma ne budel' Zambro RB a Taiwo LB ... necu ni gledat 
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.





