AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
BigBen
Postovi: 1721
Pridružen/a: 11 jun 2010, 14:37
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la BigBen » 28 sep 2011, 22:04

Ibrakadabra iz penala... ;)

Nek' je ocepilo, sad jos koji zabit' i pripremat se za Juve...
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Claus
Postovi: 6402
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Claus » 28 sep 2011, 22:11

Cassano povisuje rezultat na 2:0 za Rossonere, forza Milan!

Avatar
Boateng_27
Postovi: 917
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Boateng_27 » 28 sep 2011, 22:12

To je to 2000-ti gol u eri Berlusocnija 8-)

Evo ga Cassano, Ibra asistiro ... pa ovaj Ibra nije normalan ... njemu kad bi obje noge slomili i kad bi se vratio sa povrede bio bi isti odnosno u istoj formi kao prije povrede 8-)

Mašinerija 8-)
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Avatar
baresi#6
Postovi: 2725
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 28 sep 2011, 22:14

nesta kapiten milana prvi put :shock:
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 28 sep 2011, 22:46

nisam gledao, ali pobjeda od 2-0 je super, što je još važnije 3 boda na kontu, nadam se da se niko nije ozljedio.
sa ibrom smo skroz drugi tim, po ko zna koji put se to pokazuje
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 28 sep 2011, 22:54

Ma vidi se da je Ibra 90% nase ekipe realno gledajuci.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 28 sep 2011, 22:58

meni djeluje spremno
slika
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

retro
Postovi: 3253
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la retro » 28 sep 2011, 23:07

Rutinski odradjeno.
Idemo po tri boda u Torino.
Sa Ibrom u timu, skroz druga ekipa.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 19986
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 sep 2011, 23:26

Ibra daje lopte ebo kakvog veznjaka :)...mislim previse je bez i onako malo veznjaka kreativaca u ekipi, jos nemati spremnog Ibrahimovica i to je pravi hendikep...sad ako bog da da se vrate i ostali i onda valjda se vratimo gore u vrh sto se tice Serie A, a u ligi prvaka mislim da nece biti problema do drugog kruga
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Boateng_27
Postovi: 917
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Boateng_27 » 29 sep 2011, 09:39

baresi#6 je napisao/la:nesta kapiten milana prvi put :shock:
Seedorf mu je dao kapitensku, da je odbio pricalo bi se "Nesta odbio kapitensku traku Milana nakon provedenih 10 godina" i tako te šuplje, da ne ispadne papak prihvatio je 8-)

Ma Ibra je Allah, je neznam niti jednog onakvog igrača koji zna dati pass o polovice naših veznih.

Sinoc mi je najlošiji bio Emanuelson :roll:
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8468
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sarajlija89 » 29 sep 2011, 12:30

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... e#p1335780

Eto Tony, moj prvi post na toj stranici...ja rekoh dajte novu, da mijenjamo, niko nista...

nemojte me ba bezveze napadat, necete nikako imat onda :lol: :mrgreen:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Il Pinturicchio
Postovi: 120
Pridružen/a: 18 maj 2010, 22:22
Lokacija: Conegliano
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Il Pinturicchio » 29 sep 2011, 13:39

Ibrahimović uhvaćen u zagrljaju s Ignaziom Abateom (FOTO) :roll:

slika


http://www.****/showbiz/svijet ... -foto.html
Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

STORIA DI UN GRANDE AMORE!
LA STORIA CONTINUA!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
GrandeJuve
Postovi: 61
Pridružen/a: 19 sep 2010, 18:46
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la GrandeJuve » 29 sep 2011, 14:05

Il Pinturicchio je napisao/la:Ibrahimović uhvaćen u zagrljaju s Ignaziom Abateom (FOTO) :roll:

slika


http://www.****/showbiz/svijet ... -foto.html
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
scudetto
Postovi: 1123
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la scudetto » 29 sep 2011, 14:20

slika

Sejo i Seada :mrgreen:

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 7901
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la L'Avvocato » 29 sep 2011, 15:12

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 29 sep 2011, 16:22

sarajlija89 je napisao/la:http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... e#p1335780

Eto Tony, moj prvi post na toj stranici...ja rekoh dajte novu, da mijenjamo, niko nista...

nemojte me ba bezveze napadat, necete nikako imat onda :lol: :mrgreen:
na nisam te napao, samo sam te malo napao :mrgreen: hehe
evo ova je dobra, samo nek je aktuelna.
a ovo s abateom, kao i sa piqeom sliku samo objavili, bilo ko s rajom na kafi kad sjedi može se naći u nekoj situaciji koja se na slici može pogrešno protumačiti, nek video stave da vidimo jel to neka romatika ili bezeze dizanje tiraža novinama.
onoj maloj španjolki kad ga je pitala jel **** je stao autom i rekao da uđe ona i povede i sestru kod njega kući da im pokaže jel **** :lol:
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
Boateng_27
Postovi: 917
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Boateng_27 » 29 sep 2011, 16:55

2 stranice u nazad !
Boateng_27 je napisao/la:Pozz !

1. Šabane de promijeni anketu paučina se ufatila na njoj :roll: moji prijedlozi
a) Koliko daleko očekujete Milan u LP ?
b) Koliko golova ove sezone očekujete od Pata/Ibrahimovica
c) Od kojeg pojačanja očekujete najvise Taiwo,Aquilani,El-Shaarawy,Nocerino,Mexes
Imas na temi Juventusa odgovor za ovo i sugestija je svakako uvazena :mrgreen: a ja sam pitao prije 10 stranica za novu anketu, niko nista. Tony me napao zato :mrgreen: , zasto ne mijenjam, pa je replika njemu upucena, ne moras se ti mijesat :mrgreen: :P
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 30 sep 2011, 17:01

abate neće igrati protiv juventusa :evil: , lakše se ozljedio protiv viktorije, ali valjda neće dugo odsustvovati, nadam se da max sad neće nešto sa bonerom kombinovati već da će zambrotu staviti desno, taiwa lijevo i ćao đaci
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
baresi#6
Postovi: 2725
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 30 sep 2011, 17:19

bonera je svoje najbolje utakmice u milanu ako ih tako mogu nazvati :D odigrao na poziciji desnog beka.
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
Boateng_27
Postovi: 917
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Boateng_27 » 30 sep 2011, 17:38

Ma ne budel' Zambro RB a Taiwo LB ... necu ni gledat :evil:
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: ronaldo99 i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []