AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

retro
Postovi: 3253
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la retro » 30 sep 2011, 23:47

Nek se ne zajebava, Zambro desno, Taiwo lijevo. 8-)
Kad je Ibra tu, odmah je malo lakse.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
SoloJuve26
Postovi: 2874
Pridružen/a: 27 jan 2011, 15:37
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SoloJuve26 » 01 okt 2011, 10:18

Jeste spremni za poraz :mrgreen:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 19986
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 okt 2011, 11:31

SoloJuve26 je napisao/la:Jeste spremni za poraz :mrgreen:
vama respekt, a nama barem bod sa ovog gostovanja, s obzirom da Milan ima veliki broj povredjenih igraca, ili onih koji se tek vracaju nakon duzeg odsustva
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
warden
Postovi: 1496
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:01
Lokacija: prosjački put
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la warden » 01 okt 2011, 13:51

Ibrahimović: Dajte mi više lopti i bit ću opasniji

Uoči nedjeljnog velikog derbija između nogometaša Juventusa i Milana u Seriji A oglasio se švedski napadač "rossonera" Zlatan Ibrahimović...

Ibrahimović je zabio iz jedanaesterca Viktoriji Plzen sredinom tjedna u 2-0 pobjedi Milana, a bila mu je to prva utakmica po oporavku od ozljede gležnja i treći gol u isto toliko ovosezonskih nastupa.

Iako još nije na 100% svojih mogućnosti, Ibrahimović kaže da bi mogao biti još opasniji da ga suigrači više uključuju u igru:

- Imam više šanse da radim "svoje stvari" i budem opasniji ako češće dobivam loptu.

Što se tiče Juventusa, njegovog bivšeg kluba, Šveđanin misli da je puno jači nego prošle sezone.

- Oni su zaista snažna momčad, popravili su se dosta u odnosu na prošlu sezonu, potpisali su puno novih igrača i doveli novog trenera. A također, imaju i našeg čovjeka Andreu Pirla koji igra sjajno. Moramo biti oprezni, bit će jako teško, kao i svaka velika utakmica, ali moramo igrati našu igru jer ostajemo favoriti u Seriji A, ali i u Ligi prvaka.
IO SONO INTERISTA
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!

Avatar
Boateng_27
Postovi: 917
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Boateng_27 » 01 okt 2011, 14:55

Evo oficijalna reklama za Niveu, Barbari :D

[youtube][/youtube]
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Avatar
baresi#6
Postovi: 2725
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 01 okt 2011, 17:45

jel se ovo boateng oporavio? ako jeste ogromno pojačanje :idea:
sutra zatvoriti mozak ekipe pirla, za to će se pobrinuti mvb kao i protiv intera kada je uništio sneijdera i pola posla gotovo.
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 01 okt 2011, 19:11

baresi#6 je napisao/la:jel se ovo boateng oporavio? ako jeste ogromno pojačanje :idea:
sutra zatvoriti mozak ekipe pirla, za to će se pobrinuti mvb kao i protiv intera kada je uništio sneijdera i pola posla gotovo.
boateng je pozvan za sutra, mada teško da će početi, a vjerovatno će luka strašni antonini igrati lijevog beka :roll:
ibra kaže samo mi dajte loptu i zabijam hehe, kao da išta drugo i možemo osim na njega igrati.
sad se i sa milanom povezuje tevez, pa koji će im k. on, neznam jel gore on ili amauri da dođu, a jedan hoće kao da gledam.
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
vrebac86
Postovi: 3356
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la vrebac86 » 01 okt 2011, 22:54

Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
BigBen
Postovi: 1721
Pridružen/a: 11 jun 2010, 14:37
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la BigBen » 01 okt 2011, 23:31

vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
:lol: :lol: Čuj drugoligase!! :lol: :lol:

Vi ste veceras dobili porciju tako da ste duboko u minusu...

Sutra nek'pobjedi bolji... :)
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9535
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Bianconeri1988 » 01 okt 2011, 23:32

vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
Plači, moli!

Nisko si pao kao i tvoj kartonkasti klub!
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 5793
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SamoZeljo » 02 okt 2011, 07:52

BigBen je napisao/la:
vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
:lol: :lol: Čuj drugoligase!! :lol: :lol:

Vi ste veceras dobili porciju tako da ste duboko u minusu...

Sutra nek'pobjedi bolji... :)
Pa dobro, ne mozes reci da nije u pravu ali nije bas 100% u pravu. Da je i jedne i druge nazvao drugoligasima, tek bi onda bio 100% u pravu. :mrgreen:
Znamo da je Inter jedini klub u Italiji koji nikad nije ispadao u Seriju B ili nize.
Za ostale se zna da jesu. DRUGOLIGASI! :mrgreen:

U ovom drugoligaskom derbiju ocekujem dosadnu tekmu bez golova. (za one koji nisu shvatili, bice 0:0 :D)
:lol: :lol: :lol:


Ozbiljno, nadam se da ce tekma zavrsiti bez pobjednika. To bi mi nekako najbolje odgovaralo. :)
Nek bude i 5:5, samo da niko ne osvoji 3 boda. :mrgreen:

Avatar
Boateng_27
Postovi: 917
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Boateng_27 » 02 okt 2011, 10:52

Jooj dragi Allahu, pored Zambrotte i Taiwa nama će bekovit bit Bonera i Antonini :| :| :| :( :( :(

U vezi Bommel-Nocerino, Boateng-Seedorf i u vrhu Cassano-Ibra

Dobra vijest :
"Stara Dama" je potvrdila na zvaničnom klupskom sajtu da je Andrea Pirlo zadobio udarac u koleno i da će se tek obaviti medicinska procena posle koje će se znati da li će Pirlo igrati u nedelju.

“Fizičko stanje našeg srednjaka će biti procenjeno u narednim satima, ali njegovo ime se već nalazi na spisku igrača za meč protiv Milana.”
Sanjo' sam da smo ih dobili 4:3 :lol: ... ae valjda se ostvari ...

Eriksen - Gotova stvar, naš je u Januaru (TAKO PISE NA MILANNEWS.IT)
Amauri i Montolivo bi trebali također stići u januaru kao besplatni igrači ;)
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Avatar
baresi#6
Postovi: 2725
Pridružen/a: 25 feb 2011, 17:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la baresi#6 » 02 okt 2011, 11:02

amauri :lol: :lol: :lol: :lol:

nadam se da će erikssen i montolivo doći, ovaj drugi itekako potreban.

btw
Vidal: "I wanted to Milan, but I chose Juve"
:D
Il club più titolato al mondo.

$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

ŽELJO DRŽAVA!

Avatar
Boateng_27
Postovi: 917
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Boateng_27 » 02 okt 2011, 11:03

PS Ibra upravo objavio status na FB :
Zlatan Ibrahimovic
We play vs. my old team tonight. I hope for a good game.
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

retro
Postovi: 3253
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la retro » 02 okt 2011, 11:32

Koje li su Maxove zamisli sa ovakvim bekovima.
Ako budu igrali Bonera i Antonini, ne znam ocemo li vidjeti jedan dobar centarsut, o prodorima da ne govorim.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5435
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la JuveSissoko » 02 okt 2011, 11:37

vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
:lol: cujem novi farsopoli se sprema, Napoli je najjebao :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12238
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Tritolone » 02 okt 2011, 11:41

Iskreno se nadam da cete otkinit ove zebre sa lica zemlje...uvalite im peticu radi mira na forumu, nesto su se uobrazili.

Forza Milan!!
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5435
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la JuveSissoko » 02 okt 2011, 11:42

Tritolone je napisao/la:Iskreno se nadam da cete otkinit ove zebre sa lica zemlje...uvalite im peticu radi mira na forumu, nesto su se uobrazili.

Forza Milan!!
:lol: ne znam ko prima 5-ice redovno :lol:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11024
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la MaGiCa » 02 okt 2011, 12:01

JuveSissoko je napisao/la: :lol: cujem novi farsopoli se sprema, Napoli je najjebao :mrgreen:
Nayebacete vi kad se sretnemo. Matador posebno ima pik na zebre. ;)

Ali ce vas prvo cika Milance veceras odrzati predavanje na temu "Ko je ko u talijanskom fudbalu".

Forza Milan :!:

TuSeiTuttaLaMiaVita
Postovi: 408
Pridružen/a: 06 dec 2010, 12:15
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la TuSeiTuttaLaMiaVita » 02 okt 2011, 12:04

Boateng_27 je napisao/la:Jooj dragi Allahu, pored Zambrotte i Taiwa nama će bekovit bit Bonera i Antonini :| :| :| :( :( :(

U vezi Bommel-Nocerino, Boateng-Seedorf i u vrhu Cassano-Ibra

Dobra vijest :
"Stara Dama" je potvrdila na zvaničnom klupskom sajtu da je Andrea Pirlo zadobio udarac u koleno i da će se tek obaviti medicinska procena posle koje će se znati da li će Pirlo igrati u nedelju.

“Fizičko stanje našeg srednjaka će biti procenjeno u narednim satima, ali njegovo ime se već nalazi na spisku igrača za meč protiv Milana.”
Sanjo' sam da smo ih dobili 4:3 :lol: ... ae valjda se ostvari ...

Eriksen - Gotova stvar, naš je u Januaru (TAKO PISE NA MILANNEWS.IT)
Amauri i Montolivo bi trebali također stići u januaru kao besplatni igrači ;)
To mi radi, Eriksen i Monto. :twisted: Umjesto ovog kloca bolje da Galijani dovede novi ljekarski tim i da održi im "govor". Jedino se nama dešava da svake sezone kuburimo sa ovolikim povredama. Baš me zanima u kakvom bi stanju bila recimo Barsa da se stalno ozljeđuju iniesta, messi, alves :roll:
Šteta što nema abatea, on i antonio bi držali sigurno desnu stranu protiv grosa i pepea/giache. Ovako i desno i lijevo može biti opasno. Kroz sredinu nemaju šta tražiti. Opet će to biti, pirlo distribuira lopte po krilima iza bekova, dakle najviše me strah ovih kloceva na bekovima.
A što volim kad smo ovoliko podcjenjeni :lol:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []