Kad je Ibra tu, odmah je malo lakse.
AC Milan - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: AC Milan
Nek se ne zajebava, Zambro desno, Taiwo lijevo.
Kad je Ibra tu, odmah je malo lakse.
Kad je Ibra tu, odmah je malo lakse.
Genius, outrageous, the best ever! RF!
- SoloJuve26
- Postovi: 2874
- Pridružen/a: 27 jan 2011, 15:37
- Kontakt:
- SaltCityAttack
- Postovi: 19986
- Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
- Lokacija: Tuzla-Chicago
- Kontakt:
Re: AC Milan
vama respekt, a nama barem bod sa ovog gostovanja, s obzirom da Milan ima veliki broj povredjenih igraca, ili onih koji se tek vracaju nakon duzeg odsustvaSoloJuve26 je napisao/la:Jeste spremni za poraz
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'
East Family FFC1987
Re: AC Milan
Ibrahimović: Dajte mi više lopti i bit ću opasniji
Uoči nedjeljnog velikog derbija između nogometaša Juventusa i Milana u Seriji A oglasio se švedski napadač "rossonera" Zlatan Ibrahimović...
Ibrahimović je zabio iz jedanaesterca Viktoriji Plzen sredinom tjedna u 2-0 pobjedi Milana, a bila mu je to prva utakmica po oporavku od ozljede gležnja i treći gol u isto toliko ovosezonskih nastupa.
Iako još nije na 100% svojih mogućnosti, Ibrahimović kaže da bi mogao biti još opasniji da ga suigrači više uključuju u igru:
- Imam više šanse da radim "svoje stvari" i budem opasniji ako češće dobivam loptu.
Što se tiče Juventusa, njegovog bivšeg kluba, Šveđanin misli da je puno jači nego prošle sezone.
- Oni su zaista snažna momčad, popravili su se dosta u odnosu na prošlu sezonu, potpisali su puno novih igrača i doveli novog trenera. A također, imaju i našeg čovjeka Andreu Pirla koji igra sjajno. Moramo biti oprezni, bit će jako teško, kao i svaka velika utakmica, ali moramo igrati našu igru jer ostajemo favoriti u Seriji A, ali i u Ligi prvaka.
Uoči nedjeljnog velikog derbija između nogometaša Juventusa i Milana u Seriji A oglasio se švedski napadač "rossonera" Zlatan Ibrahimović...
Ibrahimović je zabio iz jedanaesterca Viktoriji Plzen sredinom tjedna u 2-0 pobjedi Milana, a bila mu je to prva utakmica po oporavku od ozljede gležnja i treći gol u isto toliko ovosezonskih nastupa.
Iako još nije na 100% svojih mogućnosti, Ibrahimović kaže da bi mogao biti još opasniji da ga suigrači više uključuju u igru:
- Imam više šanse da radim "svoje stvari" i budem opasniji ako češće dobivam loptu.
Što se tiče Juventusa, njegovog bivšeg kluba, Šveđanin misli da je puno jači nego prošle sezone.
- Oni su zaista snažna momčad, popravili su se dosta u odnosu na prošlu sezonu, potpisali su puno novih igrača i doveli novog trenera. A također, imaju i našeg čovjeka Andreu Pirla koji igra sjajno. Moramo biti oprezni, bit će jako teško, kao i svaka velika utakmica, ali moramo igrati našu igru jer ostajemo favoriti u Seriji A, ali i u Ligi prvaka.
IO SONO INTERISTA
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!
Non ha senso per me ..la mia vita senza te..!
il cuore della nord batte dentro di me ...ale ale
e era iniseme .. corniamo il sogno !!!
- Boateng_27
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: AC Milan
Evo oficijalna reklama za Niveu, Barbari
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Re: AC Milan
jel se ovo boateng oporavio? ako jeste ogromno pojačanje 
sutra zatvoriti mozak ekipe pirla, za to će se pobrinuti mvb kao i protiv intera kada je uništio sneijdera i pola posla gotovo.
sutra zatvoriti mozak ekipe pirla, za to će se pobrinuti mvb kao i protiv intera kada je uništio sneijdera i pola posla gotovo.
Il club più titolato al mondo.
$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.
Krepat ma ne molat!
ŽELJO DRŽAVA!
$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.
Krepat ma ne molat!
ŽELJO DRŽAVA!
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
boateng je pozvan za sutra, mada teško da će početi, a vjerovatno će luka strašni antonini igrati lijevog bekabaresi#6 je napisao/la:jel se ovo boateng oporavio? ako jeste ogromno pojačanje
sutra zatvoriti mozak ekipe pirla, za to će se pobrinuti mvb kao i protiv intera kada je uništio sneijdera i pola posla gotovo.
ibra kaže samo mi dajte loptu i zabijam hehe, kao da išta drugo i možemo osim na njega igrati.
sad se i sa milanom povezuje tevez, pa koji će im k. on, neznam jel gore on ili amauri da dođu, a jedan hoće kao da gledam.
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!
Re: AC Milan
vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
Vi ste veceras dobili porciju tako da ste duboko u minusu...
Sutra nek'pobjedi bolji...
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
- Bianconeri1988
- Postovi: 9535
- Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: AC Milan
Plači, moli!vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
Nisko si pao kao i tvoj kartonkasti klub!
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★
Re: AC Milan
Pa dobro, ne mozes reci da nije u pravu ali nije bas 100% u pravu. Da je i jedne i druge nazvao drugoligasima, tek bi onda bio 100% u pravu.BigBen je napisao/la:vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!![]()
Čuj drugoligase!!
![]()
![]()
Vi ste veceras dobili porciju tako da ste duboko u minusu...
Sutra nek'pobjedi bolji...
Znamo da je Inter jedini klub u Italiji koji nikad nije ispadao u Seriju B ili nize.
Za ostale se zna da jesu. DRUGOLIGASI!
U ovom drugoligaskom derbiju ocekujem dosadnu tekmu bez golova. (za one koji nisu shvatili, bice 0:0
Ozbiljno, nadam se da ce tekma zavrsiti bez pobjednika. To bi mi nekako najbolje odgovaralo.
Nek bude i 5:5, samo da niko ne osvoji 3 boda.
- Boateng_27
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: AC Milan
Jooj dragi Allahu, pored Zambrotte i Taiwa nama će bekovit bit Bonera i Antonini
U vezi Bommel-Nocerino, Boateng-Seedorf i u vrhu Cassano-Ibra
Dobra vijest :
... ae valjda se ostvari ...
Eriksen - Gotova stvar, naš je u Januaru (TAKO PISE NA MILANNEWS.IT)
Amauri i Montolivo bi trebali također stići u januaru kao besplatni igrači
U vezi Bommel-Nocerino, Boateng-Seedorf i u vrhu Cassano-Ibra
Dobra vijest :
Sanjo' sam da smo ih dobili 4:3"Stara Dama" je potvrdila na zvaničnom klupskom sajtu da je Andrea Pirlo zadobio udarac u koleno i da će se tek obaviti medicinska procena posle koje će se znati da li će Pirlo igrati u nedelju.
“Fizičko stanje našeg srednjaka će biti procenjeno u narednim satima, ali njegovo ime se već nalazi na spisku igrača za meč protiv Milana.”
Eriksen - Gotova stvar, naš je u Januaru (TAKO PISE NA MILANNEWS.IT)
Amauri i Montolivo bi trebali također stići u januaru kao besplatni igrači
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Re: AC Milan
amauri
nadam se da će erikssen i montolivo doći, ovaj drugi itekako potreban.
btw
nadam se da će erikssen i montolivo doći, ovaj drugi itekako potreban.
btw
Vidal: "I wanted to Milan, but I chose Juve"
Il club più titolato al mondo.
$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.
Krepat ma ne molat!
ŽELJO DRŽAVA!
$ $́" ?́& The greatest mixed martial artist of all time.
Krepat ma ne molat!
ŽELJO DRŽAVA!
- Boateng_27
- Postovi: 917
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
- Lokacija: Zenica
- Kontakt:
Re: AC Milan
PS Ibra upravo objavio status na FB :
Zlatan Ibrahimovic
We play vs. my old team tonight. I hope for a good game.
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion
Re: AC Milan
Koje li su Maxove zamisli sa ovakvim bekovima.
Ako budu igrali Bonera i Antonini, ne znam ocemo li vidjeti jedan dobar centarsut, o prodorima da ne govorim.
Ako budu igrali Bonera i Antonini, ne znam ocemo li vidjeti jedan dobar centarsut, o prodorima da ne govorim.
Genius, outrageous, the best ever! RF!
- JuveSissoko
- Postovi: 5435
- Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
- Kontakt:
Re: AC Milan
vrebac86 je napisao/la:Sutra prvi put u zivotu navijam za MIlan sretno i spustite ove drugoligase na zemlju!!!
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.
Re: AC Milan
Iskreno se nadam da cete otkinit ove zebre sa lica zemlje...uvalite im peticu radi mira na forumu, nesto su se uobrazili.
Forza Milan!!
Forza Milan!!
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
- JuveSissoko
- Postovi: 5435
- Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
- Kontakt:
Re: AC Milan
Tritolone je napisao/la:Iskreno se nadam da cete otkinit ove zebre sa lica zemlje...uvalite im peticu radi mira na forumu, nesto su se uobrazili.
Forza Milan!!
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.
Re: AC Milan
Nayebacete vi kad se sretnemo. Matador posebno ima pik na zebre.JuveSissoko je napisao/la:cujem novi farsopoli se sprema, Napoli je najjebao
Ali ce vas prvo cika Milance veceras odrzati predavanje na temu "Ko je ko u talijanskom fudbalu".
Forza Milan
-
TuSeiTuttaLaMiaVita
- Postovi: 408
- Pridružen/a: 06 dec 2010, 12:15
- Kontakt:
Re: AC Milan
To mi radi, Eriksen i Monto.Boateng_27 je napisao/la:Jooj dragi Allahu, pored Zambrotte i Taiwa nama će bekovit bit Bonera i Antonini![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
U vezi Bommel-Nocerino, Boateng-Seedorf i u vrhu Cassano-Ibra
Dobra vijest :
Sanjo' sam da smo ih dobili 4:3"Stara Dama" je potvrdila na zvaničnom klupskom sajtu da je Andrea Pirlo zadobio udarac u koleno i da će se tek obaviti medicinska procena posle koje će se znati da li će Pirlo igrati u nedelju.
“Fizičko stanje našeg srednjaka će biti procenjeno u narednim satima, ali njegovo ime se već nalazi na spisku igrača za meč protiv Milana.”... ae valjda se ostvari ...
Eriksen - Gotova stvar, naš je u Januaru (TAKO PISE NA MILANNEWS.IT)
Amauri i Montolivo bi trebali također stići u januaru kao besplatni igrači
Šteta što nema abatea, on i antonio bi držali sigurno desnu stranu protiv grosa i pepea/giache. Ovako i desno i lijevo može biti opasno. Kroz sredinu nemaju šta tražiti. Opet će to biti, pirlo distribuira lopte po krilima iza bekova, dakle najviše me strah ovih kloceva na bekovima.
A što volim kad smo ovoliko podcjenjeni
Online
Trenutno korisnika/ca: Romagnoli13 i 5 gostiju.



