Nogometna reprezentacija Hrvatske

Ko je najbolji golman u povijesti reprezentacije

Ladić
10
17%
Pletikosa
18
31%
Subašić
31
53%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
bambina
Postovi: 1267
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la bambina » 13 okt 2011, 11:29

Dok se ne očisti temelj mafije ne može dalje kakav Srebrić Marković penzija! strački dom!!!
Zašto su Prosinečkog otjerali kao nema škole. Smeta i Žuti!!!
Priliku ne daju nikom,briga Štimca kako kaže s ovakvim neće sijedit na klupi,uostalom kako se Šukerov glas prodao!

@ Dubrava pozz znamo mi sve zato je teko.Onda Još Šušak,Barić dijele savijete Biliću kao stručnjaci....
Sretno Kockicama ,bilo kako bilo ,kartonaža,ozljede su problem,treba se nakon ovih 'Riječkih sijednica ' u wc-ima ,dignut ostat vjerni kako kažu BBB! Sramota!!!

Avatar
Tritolone
Postovi: 12232
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 13 okt 2011, 11:38

Robija se nije otjeralo...Robi je samo dobio priliku da trenira CZ i naravno otisao je...to je njegov klub.

Inace ja uopce nebi imao nista protiv Robija na klupi, samo velika bi se prasina digla ovdje zbog toga sta je napustio klupu repke za Zvezdu.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 5806
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 13 okt 2011, 11:42

dubrava je napisao/la:Imamo Profesora Ivankovića :D
A sad kad nešto razmišljam, 90% naših trenera je; ili ostarjela (skupa sa igrom i taktikom) ili istrošena roba ili jednostavno nemaju dovoljno trenerske kvalitete za reprezentaciju..Ovi mlađi su nedovoljno iskusni, zeleni.. Npr, Scoria, Pamić, Toplak, Gudelj...sve je to slabo za reprezentaciju...
I onda se sve svodi na dva tri imena ili na stranca.. Ne vidim neke trenerske budućnosti..

Nadam se da će u ovim dodatnim Badelj i Klasnić dobiti priliku od prve. Kao i Vukojević, kao zadnji vezni..
Ma samo da se Olić oporavi, pa kad bude ko metak trčao uzduž i poprijeko :D

p.s. katalinić je tad vodio Hajduk, a te je sezone još na klupi bio i Slišković i Štimac
Katalinic je presmijesan.

To je jadnik kakvog nema. To treba jasno reci i dobro znati. Taj levat danas vise nema sta raditi u nogometu, da mu Barcelonu das, unazadio bi je.
...Život za Široki...

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Rosas7 » 13 okt 2011, 13:12

uuuuuuuuuu turskaaaa ,tooooooooooooo,ajmoooo po osvetuuu
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Tritolone
Postovi: 12232
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Tritolone » 13 okt 2011, 13:14

Hvala Bogu svetom i svim svetcima...jedva cekam 8-)
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4691
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la dubrava » 13 okt 2011, 13:15

8-) 8-)
E nek su nam ih metnuli!!! Idemo po pobjedu!!
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Rosas7
Postovi: 3811
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Rosas7 » 13 okt 2011, 13:17

sad se trebamo pokazat,imamo dodatni motivv,ajmooo vatreniiii
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
M. Scofield
Postovi: 500
Pridružen/a: 03 mar 2010, 15:11
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la M. Scofield » 13 okt 2011, 13:34

evo i dodatnog motiva za prolaz, nadam se da će Bilić postavit momčad hrabro i napadački, mi znamo jedino igrat 4-4-2 i ništa više to se vidjelo protiv Grčke. Ajmo Vatreni po osvetu.
Audere est Facere

Avatar
Principatus
Postovi: 9467
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Principatus » 13 okt 2011, 13:45

Evo mene malo kod vas, dok se moji ne isplacu. :D
Svidja mi se kako se radujete utakmici. Tako se gleda na takve stvari. To je draz igre.

Ovo je dakle vrijeme da se naplate stari dugovi:
BiH : Portugal
Hrvatska : Turska

Turska je ocajna.
Hrvatska mozda ima probleme u igri, ali ce to u ove 2 utakmice izgledati drugacije. Da je sad Terim selektor on bi ih napucao i nabrusio, doveo ih do onog opasnog ludila. To sadasnji selektor nemoze. Razbijte ih, nemogu ih gledati ovdje po Berlinu kako se *urce. :D

*=T
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9224
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Edin TM87 » 13 okt 2011, 13:59

Principatus je napisao/la:Evo mene malo kod vas, dok se moji ne isplacu. :D
Svidja mi se kako se radujete utakmici. Tako se gleda na takve stvari. To je draz igre.

Ovo je dakle vrijeme da se naplate stari dugovi:
BiH : Portugal
Hrvatska : Turska

Turska je ocajna.
Hrvatska mozda ima probleme u igri, ali ce to u ove 2 utakmice izgledati drugacije. Da je sad Terim selektor on bi ih napucao i nabrusio, doveo ih do onog opasnog ludila. To sadasnji selektor nemoze. Razbijte ih, nemogu ih gledati ovdje po Berlinu kako se *urce. :D

*=T
I ja pobjegoh, to ce bit k'o Inter - Bayern, oba puta Inter proso :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 5806
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 13 okt 2011, 14:21

Naplata dugova. Daj te Turke da ih se zgazi jednom za sva vremena.

S tom utakmicom na prvenstvu je poceo pad. Sa ovom mora poceti novi uzlet, uz novog izbornika i novu zelju i inat u igracima.
...Život za Široki...

Avatar
BH Patriot
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 jun 2011, 09:26
Lokacija: Sarajevo/Centar
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la BH Patriot » 13 okt 2011, 15:08

Dakle stari rival i vas očekuje valjda ćete dugove otplatiti nakon Eura i dramatične završnice navedenog meča .

Turska je u odnosu na tadašnji sastav još jača u sadašnjoj reprezentaciji igraju vrlo talentovani igrači kao što su Ekici, Sahin, Bulut, Erdinç i još otprije iskusni igrači kao što su Çetin, Balta, Emre, Hamit i Aurélio. Dakle veoma jaka momčad sa pojedincima koji mogu riješiti utakmicu vrlo lahko, ali vjerujem u vašu momčad i pobjedu. Mislim da vaše igrače još boli onaj poraz na penale i mislim da će Bilić sastaviti respektabilan sastav za predstojeće duele baraža mislim da vi igrate najbolji nogomet sa formacijom 4-4-2, šta vi mislite ?
Livin' La Vida Loca ;)

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1004
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la HOPLIT » 13 okt 2011, 15:22

Tritolone je napisao/la:Robija se nije otjeralo...Robi je samo dobio priliku da trenira CZ i naravno otisao je...to je njegov klub.

Inace ja uopce nebi imao nista protiv Robija na klupi, samo velika bi se prasina digla ovdje zbog toga sta je napustio klupu repke za Zvezdu.
Prosinečki za vas Hrvate nikad nije bio dovoljno velik Hrvat. Godinama ste yebavali čovjeka u zdrav mozak, pogotovo ona spodoba Ćiro. I da mu nudite da bude selektor on to ne bi prihvatio.


Ps: Nadam se da ćete se osvetiti Turcima!
YNWA!

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4691
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la dubrava » 13 okt 2011, 15:25

MA je, sve to stoji BH patriot, jaki su oni, nema šta, al Hidink je u dosadašnjim kvalifikacijama isprobavao 36 igrača!! Svaka nova utakmica sasvim druga postava. A time se ekipa razvodnjava, ne zna se tko koju poziciju više igra. A osim toga, imali su gro problema sa ozljedama. Nisam siguran da li će se Sahin oporavati i kakvo je stanje sa kartonima.. A ni forma pojedinih Turaka nije na nekom nivou, uostalom kao ni pojedinih hrvatskih igrača..
Ako Hrvatska bude prava, bez obzira na izostanke (ima tu mladih koji mogu dobro zamijeniti i Kranjčara i Ćorluku), ne sumnjam u pobjedu(e).
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Sole
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 maj 2011, 01:19
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la Sole » 13 okt 2011, 15:30

gospodin Seljakovic je napisao/la:
Sole je napisao/la:Volio bih da dobijemo Hrvatsku pa da se poigramo sa njima. Da se razumijemo, Hrvati iz Hrvatske, znaci PRAVI HRVATI, nemam nista ni protiv vas ni protiv vase drzave (ja sam 5 godina zivota proveo u Varazdinu, prelijep grad stvarno), ali ove kvazi hrvate koji se predstavljaju vecim hrvatima od vas ne mogu ocima smisliti. Zato zelim vas, pa da vas izbacimo i onda haos u Bosni, ludnica
zasto se vrijedjamo?? jel mi nismo ljudi??
Pa ponasate se kao da niste, uvijek pravite belaje kad imate priliku da igrate u Sarajevu

Avatar
BH Patriot
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 jun 2011, 09:26
Lokacija: Sarajevo/Centar
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la BH Patriot » 13 okt 2011, 15:35

@dubrava
To što si napisao jeste istina, ali Hiddink je stari lisac i sigurno da ćete imati velikih problema sa ovom selekcijom. Kada pogledamo realnu situaciju šanse su jednake 50 - 50 %, uglavnom nas čekaju epski dueli !
Livin' La Vida Loca ;)

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 743
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 13 okt 2011, 15:53

Sole je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:
Sole je napisao/la:Volio bih da dobijemo Hrvatsku pa da se poigramo sa njima. Da se razumijemo, Hrvati iz Hrvatske, znaci PRAVI HRVATI, nemam nista ni protiv vas ni protiv vase drzave (ja sam 5 godina zivota proveo u Varazdinu, prelijep grad stvarno), ali ove kvazi hrvate koji se predstavljaju vecim hrvatima od vas ne mogu ocima smisliti. Zato zelim vas, pa da vas izbacimo i onda haos u Bosni, ludnica
zasto se vrijedjamo?? jel mi nismo ljudi??
Pa ponasate se kao da niste, uvijek pravite belaje kad imate priliku da igrate u Sarajevu

zbog par budala ti osudjujes 200 000 ljudi, pa mene bi bilo stid

Avatar
England
Postovi: 1979
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la England » 13 okt 2011, 15:58

Jako sam zadovoljan, ovo su još 2 vrhunske utakmice, uvjek smo im zabili gol, a i svjesni su reprezentativci da moraju nešto i odigrati da upadnu na Euro.

Povoljan je to zdrijeb.Bit će teško, al' je protivnik sa kojim ne dolaziš u situaciju da ga podcijeniš, to je dobro.
Sumnjam da se nisu digli i da će to odigrati, teško da mogu igrati loše kao što igrali u zadnje vrijeme, ipak je mjesec dana dosta vremena, samo da ostanu svi zdravi i nema problema.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 5806
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 13 okt 2011, 16:24

Sole je napisao/la:
gospodin Seljakovic je napisao/la:
Sole je napisao/la:Volio bih da dobijemo Hrvatsku pa da se poigramo sa njima. Da se razumijemo, Hrvati iz Hrvatske, znaci PRAVI HRVATI, nemam nista ni protiv vas ni protiv vase drzave (ja sam 5 godina zivota proveo u Varazdinu, prelijep grad stvarno), ali ove kvazi hrvate koji se predstavljaju vecim hrvatima od vas ne mogu ocima smisliti. Zato zelim vas, pa da vas izbacimo i onda haos u Bosni, ludnica
zasto se vrijedjamo?? jel mi nismo ljudi??
Pa ponasate se kao da niste, uvijek pravite belaje kad imate priliku da igrate u Sarajevu
Kao prvo, povodis se medijskim lazima. Od tih ljudi gore je makar pola bilo sa sjevera Hrvatske plus Metkovic.
Kao drugo, dobro ti momak kaze, to je tebi samo izgovor da diskriminiras i oblatis vise od 200 000 ljudi, konstitutivne nacije u ovoj drzavi. Necu ni govoriti o tim diskriminacijama i osporavanju nacionalnih institucija i dijeljenje na nekakve zamisljene ''prave'' i ''krive/lazne'' Hrvate. Ti si mozda neki relevantan faktor da stoljeca povijesti krojis i naturas ljudima svoja odredjenja? Mene bi stid bilo.
S ovakvima bi se moderacija morala pozabaviti jer izazivaju ovakve rasprave, a kaznjavaju se oni koji se na to nastave. Evo, pisem ovo s ciljem dokazivanja te poante.
...Život za Široki...

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Nogometna reprezentacija Hrvatske

Post Postao/la VanBasten » 13 okt 2011, 16:26

S ovim postom @ŠB_Fidelisa je kraj rasprave na tu temu

Dakle, nogometna reprezentacija Hrvatske. Izvol'te.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Odgovori

Natrag na “Nogomet u Hrvatskoj”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []