Miralem Pjanić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- rob do bagro
- Postovi: 5894
- Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
- Lokacija: Uzavreli grad
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanic
SMRT FASIZMU!!!
Re: Miralem Pjanic
bas tako! za mene covjek se jos nije oslobodio potpuno pogotovo u driblingu vidijeli ste sigurno da ne dribla kao u metsu. neznam valjda se boji da pogrijesi i da ga vrate na klupuŽeljoman je napisao/la:dosta mi umanjavamo talent Pjanića,pa ljudi on ima 19 godiina a gledao sam strane emisije pričaju o njemu u studiju nekoliko minuta...na NOVOJ su rekli da cemo uzivat u igrama Pjanića te da je on vanserijski talenat....
Polako ja mislim da će on steći veću slavu nego i Dzeko i svi ostali........
bit ce nas najbolji internacionalac sa dzekom
Re: Miralem Pjanic
Re: Miralem Pjanic
Re: Miralem Pjanic
zelim ti srece veceras da akbda zabijes opet
Re: Miralem Pjanic
Nece veceras vijerovatno ni igratiBosnier je napisao/la:super je imati igraca kao sto je miralem pjanic
zelim ti srece veceras da akbda zabijes opet
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
Re: Miralem Pjanic
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanic
- el-fighter
- Postovi: 4844
- Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanic
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe
Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.
Re: Miralem Pjanic
Re: Miralem Pjanic
Zasto bi se raspravljali, kad moze obojicaVirtu4l je napisao/la:Kad se samo sjetim rasprava, ko je bolji, Mire ili Stila. Ma koliko ja volio Stilica, Mire ce biti paklen igrac!
__________________________________________________________________
Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +
Re: Miralem Pjanic
Skontajte da naša repka ima jednog Ljevaka kao što je Salihović... jabih NaJvolio kad bi sve naše supertalente ubacili među 11 igrača ali teško je to.Genghis je napisao/la:Zasto bi se raspravljali, kad moze obojicaVirtu4l je napisao/la:Kad se samo sjetim rasprava, ko je bolji, Mire ili Stila. Ma koliko ja volio Stilica, Mire ce biti paklen igrac!
Mada mi je bilo mnogo krivo poslije Irana, što štila nije ulazio...
Željo i samo Željo...
Re: Miralem Pjanic
JA vjeruj najvise zbog toga gledao utakmicu...da vidim kako covjek igra....on i onaj Zec...ali eto preci je Radeljic....AYAN je napisao/la:Skontajte da naša repka ima jednog Ljevaka kao što je Salihović... jabih NaJvolio kad bi sve naše supertalente ubacili među 11 igrača ali teško je to.Genghis je napisao/la:Zasto bi se raspravljali, kad moze obojicaVirtu4l je napisao/la:Kad se samo sjetim rasprava, ko je bolji, Mire ili Stila. Ma koliko ja volio Stilica, Mire ce biti paklen igrac!
Mada mi je bilo mnogo krivo poslije Irana, što štila nije ulazio...
Od mora do Save ,od Drine do Une
Jedna i jedina.....
Re: Miralem Pjanic
Re: Miralem Pjanic
GO Bosno.
Re: Miralem Pjanic
Re: Miralem Pjanic
- miralem444
- Postovi: 1744
- Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
- Kontakt:
Re: Miralem Pjanic
Re: Miralem Pjanic
e napokon nema vise brige IMAMO NOVOG MISKETA,jer svi znamo koliko je Miske nezamjenjiv al sada napokon mozemo odahnuti imamo njegovog nasljednika,,,,,,,,,,,,,,,.....miralem444 je napisao/la:evo vodi lyon...strijelas gomis..a asistencija pjanic-...krasna asistencija pjane ...u stilu misimovica.
ZIVIO MIRCHE!!!!!!!!!!!
- newton_heath_lyr
- Postovi: 3400
- Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
- Lokacija: Miričina
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, addebisi, adrenaline323, AnelMid, Atlanta, atomac123, Bordo10, Brazzzoo123, dariolovrinovic00, denza, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., fukara87, Goalgetter, haklamas, harko35, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, JayCatwright, JHam, JimmyPage, Kljukusar, kovac, Lavcina, legendarnadruga, linethreader, Marokanci58, Maverick, mirsonetz, MundijalVibes26, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, PointBlank, resko1, rishovski, rossonero85, Rule_hz, s4mke, Shevko, signalidunapark, smajke, soxx, Sport90, Tracy3McGrady, trunks1946, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey i 381 gost.



