FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
nyxem
Postovi: 110
Pridružen/a: 17 feb 2012, 10:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nyxem » 14 apr 2012, 16:19

nanek je napisao/la:Ovo otisle horde u NP ?

Ev gledam tekmu vidio sam im trans na njihovoj tribini ? :)
hahah

Oni su osnovali neku grupu pod nazivom Horde Zla ali nemaju veze sa HZSA

nanek

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nanek » 14 apr 2012, 16:22

nyxem je napisao/la:
nanek je napisao/la:Ovo otisle horde u NP ?

Ev gledam tekmu vidio sam im trans na njihovoj tribini ? :)
hahah

Oni su osnovali neku grupu pod nazivom Horde Zla ali nemaju veze sa HZSA
:lol: :lol: :lol: samo se brukaju

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13011
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bagrcavi » 14 apr 2012, 16:23

Nemaš pojma nanek vjeruj mi, i zato nemoj pričati o Torcidi Sandžak ;)
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
nyxem
Postovi: 110
Pridružen/a: 17 feb 2012, 10:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nyxem » 14 apr 2012, 16:26

jbg, uzor im bile Horde (originalne) :P

Blues 11
Postovi: 83
Pridružen/a: 10 apr 2010, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Blues 11 » 14 apr 2012, 16:27

nanek je napisao/la:
nyxem je napisao/la:
nanek je napisao/la:Ovo otisle horde u NP ?

Ev gledam tekmu vidio sam im trans na njihovoj tribini ? :)
hahah

Oni su osnovali neku grupu pod nazivom Horde Zla ali nemaju veze sa HZSA
:lol: :lol: :lol: samo se brukaju
Bio je jedno vrijeme zeleni Horde Zla trans. Al sad je onaj bordo i jos mentalita ultra trans bordo zuti. Koji sam, ako se ne varam, vidjao prije 3,4 godine na Koševu.
Vozdra masvi ljoze pionsam!

nanek

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nanek » 14 apr 2012, 16:27

bagrcavi je napisao/la:Nemaš pojma nanek vjeruj mi, i zato nemoj pričati o Torcidi Sandžak ;)
hajde na pm pa da malo raspravimo! Necu na temi FK SARAJEVO da raspravljam sa tobom!
Da mi objasnis sto nemam pojma,pa da ja tebi objasnim sto ti nemas pojma ;) I sto se oni brukaju!

Avatar
nyxem
Postovi: 110
Pridružen/a: 17 feb 2012, 10:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nyxem » 14 apr 2012, 16:28

nanek je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:Nemaš pojma nanek vjeruj mi, i zato nemoj pričati o Torcidi Sandžak ;)
hajde na pm pa da malo raspravimo! Necu na temi FK SARAJEVO da raspravljam sa tobom!
Da mi objasnis sto nemam pojma,pa da ja tebi objasnim sto ti nemas pojma ;) I sto se oni brukaju!

A mozda nisi pratio scenu, ali jaki su oni

hz hadzet je samo jedna ood podgrupa...postoje kod njih ekstremi, torcida, horde zla hadzet...

nanek

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nanek » 14 apr 2012, 16:34

Jesu jaki oni u to nema sumnje mozda i nisam toliko upucen,ali sigurno drug sam upucen da nisu medju 7 pa i 8 grupa u regionu!

Avatar
afa97
Postovi: 921
Pridružen/a: 07 feb 2011, 22:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la afa97 » 14 apr 2012, 16:42

prenos igdje?
FK Sarajevo
LA Lakers
Real Madrid
Andy Murray

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5368
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 14 apr 2012, 19:27

Sta je ovo niko ne smije napisat komentar da ne bi bio prozvan sto te nema na tekmi , navijac na baterije i sl. :mrgreen: Igra nije bila Bog zna sta , ali vise zadovoljan nego nezadovoljan , bodovi ni u jednom trenutku nisu dolazili u pitanje. Kakva je igrac onaj Sesar :shock: Covjek ostavi dva srca na terenu.

bordo
Postovi: 376
Pridružen/a: 23 avg 2011, 13:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordo » 14 apr 2012, 19:30

Ma najbitnije je da su upisani bodovi!!! I da jos Borac kiksa i beton!!!

pitarturbe
Postovi: 57
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitarturbe » 14 apr 2012, 19:35

jao kad bi borac i olimpic podijelili bodove,a mi sljedece kolo rastereceni sirokom bez velikog pritiska jer nas niko nebi mogao stici pa da ih unistimo vec jednom

Avatar
samir825
Postovi: 301
Pridružen/a: 25 jan 2012, 18:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samir825 » 14 apr 2012, 20:00

E raja jestel zadovoljni?
Ja sam drama razocaran (posjetom), pa nije nas bilo 2.000, jos se ja zeznem i kupim kartu za istok(mislio bit ce puno golova, pa da bolje vidim), da sam znao da ce biti onako dosao bih na sjever da popravim prosjek :D
Igra nije losa, izgleda da malo dolazimo sebi, Suljic neprocjenjiv :D Sve u svemu fino, tri bobe su tu, i sad idemo dalje.
Stvarno postujem Jovica, ali mi ne ide u glavu zasto Haskica uporno drzi na klupi, a dobar je Haskic. Sto se tice vecerasnje utakmice, ja bi volio da Olimpic dobije, ali bi nama najvise odgovarao X, jer bi tada pobjegli Olimpicu bas dobro, a Borac bi nam se malo primakao, ali oni u sljedecem kolu idu Zelji, kuci, tako da nema pite da tu uzmu i mi sa jednim iksicem u Sirokom idemo 100% u Evropu. Drago mi je zbog Sirokog, sad imamo realne sanse i za drugo mjesto :D
Sve super, iskreno se nadam da necu odbolovati ovo :D
Oko za oko, zub za zub!

ublehas
Postovi: 538
Pridružen/a: 10 jan 2012, 18:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ublehas » 14 apr 2012, 20:12

Nešto sad kontam, moglo bi Sarajevo do boda/bodova u Širokom. Piroki jeste bolja ekipa, ali vjerujem da će se oni čuvati (bar podsvjesno) za finale kupa, i u toj sitaciji Sarajevo može do povoljnog rezultata.

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 14 apr 2012, 20:17

Jest ovaj nanek inteligentan tip u pm :o


Igrom sam zadovoljan, posjeta nula. Pa sta je penzioneri sta vam smeta J*** vas usta !? Svi znate palamudit o Sarajevu , a niko tom istom da pomogne ccccc. Sesar pa stvarno rijeci su suvisne za tog momka.Milos gospodski se ponio kao i uvijek ;)


Vidio sam maloprije sliku ovih bogalja iz sandzaka jesu ljudi mentalno zaostali to je strasno :oops: :oops:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

pitarturbe
Postovi: 57
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pitarturbe » 14 apr 2012, 20:18

ma cuvali se oni ili ne cuvali kad smo mi rastereceni nema ekipe koju ne mozemo dobiti,a ovo do sad je sve nekako u grcu nema leprsavosti u igri a po meni jedini razlog je taj pritisak i imperativ pobjede

Avatar
samir825
Postovi: 301
Pridružen/a: 25 jan 2012, 18:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samir825 » 14 apr 2012, 20:19

Zasto vam toliko smeta sto se neki ljudi iz Sandzaka furaju na nas?

To je dokaz da smo najbolji 8-)
Oko za oko, zub za zub!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 14 apr 2012, 20:33

pitarturbe je napisao/la:ma cuvali se oni ili ne cuvali kad smo mi rastereceni nema ekipe koju ne mozemo dobiti,a ovo do sad je sve nekako u grcu nema leprsavosti u igri a po meni jedini razlog je taj pritisak i imperativ pobjede
Ma ne znam baš, ja se ne nadam baš nečemu velikom iz Lištice, znate kako, svako gostovanje dole budi emocije i sigurno da igračima nije jednostavno....Ukoliko izvučemo bod dole, onda će nam ključne utakmice biti na Otoka Areni :D i zadnja protiv Borca, ali prije ova na meandru....

Avatar
Haver !
Postovi: 1256
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 14 apr 2012, 20:43

Danas : Ništa posebno bez komentara, bitna su tri boda. SJEVER slika

Sve osim poraza u lištici je ogroman uspjeh, dole nikad nismo 'mogli' igrat, jer oni iz svih ranije poznatih razloga se napale protiv nas kao da im dolazi Mančester.

TRUST
Postovi: 913
Pridružen/a: 11 avg 2011, 17:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TRUST » 14 apr 2012, 20:46

to debitovo Said Husejnovic kakav je bio hocel biti od koristi Sarajevu

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: skoJaa i 22 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []