Post
Postao/la hz1987 » 11 sep 2009, 08:31
Šta je ovim našim reprezentativcima?
Hoće Njemačku u baražu?????????
Jesu li oni normalni?
Pa da smo 10x bolji, ne bi nas sistem UEFA-e i FIFA-e pustio, što zbog sudija, fol nekih kazni i ne znam ni ja čega.
Mi treba da se nadamo reprezentacijama tipa:
Sjeverna Irska
Slovenija
Škotska
Latvija
Irska
A imaćemo mi prilike protiv velikih igrati na SP2010, kao što su Brazil, Engleska, Njemačka...
Ovo meni govori, da smo se mi nafurali da možemo švabe dobiti i da je posao odrađen prije Estonije. Da na se ne obije o glavu. Jesu li oni svjesni tereta Estonije?
Možda odluče sudije da nas osakate, da estonci igraju bezobrazno, da se povrijedi neko, da nas ne ide, da shvatimo olako ćemo, da podcijenimo protivnika, a estonce niko nije nadigrao gore, još ako bude hladno????
Estonci će biti naoštreni zbog onih 7:0, a neće nam biti lako...
Poraz / nerješeno nas dovodi u situaciju da moramo špance pobijediti u Zenici, a to nam ne bi valjalo....
Hladne glave, ozbiljan pristup... pobjeda - pa tek onda iz prestiža sa špancima odigrati, a onda tek razmišljati koga izvuči u baražu, i nadati se nekoj slabijoj repki, jer mi jesmo u uzlaznoj putanji, ali daleko smo od jake evropske repke!