A i ovo je izgleda neki mafijaski klub.
GNK Dinamo Zagreb
- NukeR_G1970
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 05 okt 2010, 09:34
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Jeste manje poznat klub, ali biti prvak u konkurenciji CSKA, Levskog i Litexa nije mala stvar s'ozbirom da Bugari zadnjih par godina imaju po 2-3 predstavnika u grupnoj fazi Lige Evrope.
A i ovo je izgleda neki mafijaski klub.
A i ovo je izgleda neki mafijaski klub.
- Jack777Pott
- Postovi: 973
- Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Dinamo kao i obicno uvijek dobije protivnika kojeg mora proc, a koji nije lagan kao sto mi mislimo. Zivim za taj dan kad ce se izvuc prvak Andore, San Marina, Malte. Ocu nekog da im se zabije 10 golova u utakmici, nekog da se ponizi, dosta mi je vise zivciranja vec u drugom predkolu.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!
-
SirAlexFerguson
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
To sam i ja danas mislioJack777Pott je napisao/la:Dinamo kao i obicno uvijek dobije protivnika kojeg mora proc, a koji nije lagan kao sto mi mislimo. Zivim za taj dan kad ce se izvuc prvak Andore, San Marina, Malte. Ocu nekog da im se zabije 10 golova u utakmici, nekog da se ponizi, dosta mi je vise zivciranja vec u drugom predkolu.
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
Re: Dinamo Zagreb
Gle ako se bojimo jednih Bugara onda nemamo sta radit ni u LP ni u EL.SirAlexFerguson je napisao/la:Težak je ždrijeb, navodno iza Ludogoretsa stoji bugarski premijer, dosta su se pojačali na početku ove sezone jer im je vlasnik jedan tajkun koji ne pita za cijenu
Nema podcjenjivanja i normalno odigrat, ako ostanu Badelj i Vida u ekipi ja jednostavno ne vidim nacin da ispadnemo od Bugara, pa koga god oni doveli. Bit ce problema ali proci cemo mi to rutinski
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Re: Dinamo Zagreb
imaju dobar tim, nece biti nimalo lako Dinamu..
<3 Vječna Ljubav Čeličnog Grada <3
★ 30 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
★ 30 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
Re: Dinamo Zagreb
Mlađi Maminjo rutinski, kaze Ludogorje ispred Steaue i Cluja.
Rumunji, Bugari sve je to isto.
ebote takav sportski direktor.
ebote takav sportski direktor.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Re: Dinamo Zagreb
Zoran Mamić: "Ludogorets ako je vec prvak pored velikih bugarskih ekipa poput Cluja,Steaue ....''
Nimalo bezazlen protivnik. Prije dvije godine su bili u trećoj ligi da bi u protekloj osvojili prvenstvo Bugarske. No, Dinamo ima jaču ekipu i ako ne bude prodaje ključnih igrača, ide dalje.
Nimalo bezazlen protivnik. Prije dvije godine su bili u trećoj ligi da bi u protekloj osvojili prvenstvo Bugarske. No, Dinamo ima jaču ekipu i ako ne bude prodaje ključnih igrača, ide dalje.
Develop success from failures. Discouragement and failure are two of the surest stepping stones to success.
- badblueboylivno
- Postovi: 8156
- Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
- Lokacija: EU :rolajz:
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
I još onaj idiot novinar reče institucija Dinama.Tritolone je napisao/la:Mlađi Maminjo rutinski, kaze Ludogorje ispred Steaue i Cluja.![]()
![]()
Rumunji, Bugari sve je to isto.
ebote takav sportski direktor.
Tko sve ima mjesto raditi u takvom klubu, majko moja mila

Navijam za ispadanje i odlazak uzurpatora iz Dinama.
Hayley <3
Re: Dinamo Zagreb
Idu mi na jetru istočnjački bogatuni! Oke, nogomet jest biznis i tu su našli način da povećaju svoje "teško" stečene petro, metalo i slične dolare, al pretjeruju iz godine u godinu.
Neće biti lako Dinamu, pogotovo ako uđu u utakmicu s razmišljanjem "ma lako ćeno", klasični balkanski mentalitet podcjenjivanja.trebaju se dobro pripremiti + što ključni igrači moraju ostati (Kelava, Vida, Badelj, Damir itd...) i naći kvalitetnog napadača a ne u napadu držati hajdukov duo iz prošlog desetljeća
Dinamova prednost je u iskustvu igranja ovakvih utakmica. A za sve ostalo treba dobro zapeti. Što naprave u sljedećih 4 tjedna na pripremama to će biti odraz čitave naredne sezone.
Neće biti lako Dinamu, pogotovo ako uđu u utakmicu s razmišljanjem "ma lako ćeno", klasični balkanski mentalitet podcjenjivanja.trebaju se dobro pripremiti + što ključni igrači moraju ostati (Kelava, Vida, Badelj, Damir itd...) i naći kvalitetnog napadača a ne u napadu držati hajdukov duo iz prošlog desetljeća
Dinamova prednost je u iskustvu igranja ovakvih utakmica. A za sve ostalo treba dobro zapeti. Što naprave u sljedećih 4 tjedna na pripremama to će biti odraz čitave naredne sezone.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"
Re: Dinamo Zagreb
Fascinantno kako svake godine Dinamo uvik izvuce neke mafijase
od Neftchia,Hazara,Sheriffa do ovih Bugara, uvik iza sebe imaju nekog "maminja".
To valjda Uefa spari namjerno pa da od 2 zla ostane samo jedno
To valjda Uefa spari namjerno pa da od 2 zla ostane samo jedno
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
-
SirAlexFerguson
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Ovi Bugari se samo ne smiju podcjeniti, solidan su tim ali mislim da je Dinamo dosta kvalitetniji i uz pravi pristup lagano proći u 3.pretkolo i osigurat si još minimalno 4 europske utakmice
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
- Jack777Pott
- Postovi: 973
- Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Nakon sto prodju u trece ja ocekujem jos minimalno 12 europskih utakmica, a vjerujem i da 95% navijaca Dinama dijeli moja ocekivanja.SirAlexFerguson je napisao/la:Ovi Bugari se samo ne smiju podcjeniti, solidan su tim ali mislim da je Dinamo dosta kvalitetniji i uz pravi pristup lagano proći u 3.pretkolo i osigurat si još minimalno 4 europske utakmice
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!
-
SirAlexFerguson
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Jack777Pott je napisao/la:Nakon sto prodju u trece ja ocekujem jos minimalno 12 europskih utakmica, a vjerujem i da 95% navijaca Dinama dijeli moja ocekivanja.SirAlexFerguson je napisao/la:Ovi Bugari se samo ne smiju podcjeniti, solidan su tim ali mislim da je Dinamo dosta kvalitetniji i uz pravi pristup lagano proći u 3.pretkolo i osigurat si još minimalno 4 europske utakmice
Pa očekujem i ja ali eto da ne budemo bahati, idemo po redu ipak se radi o Dinamu
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
- Titova-Juga
- Postovi: 7055
- Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
- Lokacija: Mostar
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Golemo, Purgeri prethodnih nekoliko sezona stalno sa nekim mafijaškim klubovima u ovim pretkolima haha
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !
Smrt nacionalizmu !!
- Jack777Pott
- Postovi: 973
- Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Dogodine Dinamo Zagreb - Olimpic SarajevoTitova-Juga je napisao/la:Golemo, Purgeri prethodnih nekoliko sezona stalno sa nekim mafijaškim klubovima u ovim pretkolima haha
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!
-
SirAlexFerguson
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Hrvatski prvak Dinamo odigrao je drugu utakmicu u pripremama za novu sezonu. Nakon slovenskog Šmarja, igrači Ante Čačića slavili su i protiv Slavije iz Pleternice golovima Sammira i Rukavine.
Nakon što su saznali da će u 2. pretkolu Lige prvaka igrati protiv bugarskog Ludogoreca, nogometaši zagrebačkog Dinama odigrali su novu prijateljsku utakmicu. Modri su gostovali u Pleternici kod trećeligaša Slavije i očekivano upisali pobjedu od 2:0 bez reprezentativaca Badelja, Vide, Šimunića, Vrsaljka i Kelave koji se momčadi priključuju u četvrtak.
Kao i prošle godine, Dinamo je prije početka sezone došao u Pleternicu da bi isprobao formu igrača. Čačićevi prvotimci su prikazali solidnu igru u kojoj su dominirali i stvorili dosta prilika, a osim strijelaca istaknuo se još i Ivan Tomečak s dvije asistencije.
Zagrepčani su vrlo brzo došli do vodstva, već u devetoj minuti. Nakon što je Mateo Kovačić oduzeo loptu, proslijedio ju je Tomečaku koji prolazi po strani i ubacuje u sredinu šesnaesterca gdje je najviši bio Sammir. Brazilac je glavom pogodio za 1:0.
Dinamovci su imali još nekoliko prilika u prvom poluvremenu, a tijekom cijelog susreta u više su navrata gađali okvir gola. U 71. minuti su ipak povećali svoju prednost kada je ponovno Tomečak prošao po desnoj strani i ubacio, a ovog je puta nogom mrežu pogodio Ante Rukavina.
Prijateljski susret:
Slavija Pleternica - Dinamo 0:2
(Sammir 9'/Rukavina 71')
Slavija: Leist, Blašković, Budimir, Ančurovski, Tokić, Valentić, Podobniki, Peharda, Marčinović, Neruda, Jakovljević (još su igrali Bošnjak, Bilić, Marušić, Oreč, Kvaternik, Kamenčak, Vukoja, Dal. Žafaranić, Hoborka, Dav. Žafaranić, Novak)
Dinamo: Mitrović (od 46' Lončarić) - Leko, Puljić, Tonel, Pivarić (od 46' Rukavina) - Calello (od 46' Ademi), Kovačić (od 46' Pokrivač) - Tomečak, Sammir (od 46' Alispahić), Ibanez - Beqiraj (od 46' Čop)
Nakon što su saznali da će u 2. pretkolu Lige prvaka igrati protiv bugarskog Ludogoreca, nogometaši zagrebačkog Dinama odigrali su novu prijateljsku utakmicu. Modri su gostovali u Pleternici kod trećeligaša Slavije i očekivano upisali pobjedu od 2:0 bez reprezentativaca Badelja, Vide, Šimunića, Vrsaljka i Kelave koji se momčadi priključuju u četvrtak.
Kao i prošle godine, Dinamo je prije početka sezone došao u Pleternicu da bi isprobao formu igrača. Čačićevi prvotimci su prikazali solidnu igru u kojoj su dominirali i stvorili dosta prilika, a osim strijelaca istaknuo se još i Ivan Tomečak s dvije asistencije.
Zagrepčani su vrlo brzo došli do vodstva, već u devetoj minuti. Nakon što je Mateo Kovačić oduzeo loptu, proslijedio ju je Tomečaku koji prolazi po strani i ubacuje u sredinu šesnaesterca gdje je najviši bio Sammir. Brazilac je glavom pogodio za 1:0.
Dinamovci su imali još nekoliko prilika u prvom poluvremenu, a tijekom cijelog susreta u više su navrata gađali okvir gola. U 71. minuti su ipak povećali svoju prednost kada je ponovno Tomečak prošao po desnoj strani i ubacio, a ovog je puta nogom mrežu pogodio Ante Rukavina.
Prijateljski susret:
Slavija Pleternica - Dinamo 0:2
(Sammir 9'/Rukavina 71')
Slavija: Leist, Blašković, Budimir, Ančurovski, Tokić, Valentić, Podobniki, Peharda, Marčinović, Neruda, Jakovljević (još su igrali Bošnjak, Bilić, Marušić, Oreč, Kvaternik, Kamenčak, Vukoja, Dal. Žafaranić, Hoborka, Dav. Žafaranić, Novak)
Dinamo: Mitrović (od 46' Lončarić) - Leko, Puljić, Tonel, Pivarić (od 46' Rukavina) - Calello (od 46' Ademi), Kovačić (od 46' Pokrivač) - Tomečak, Sammir (od 46' Alispahić), Ibanez - Beqiraj (od 46' Čop)
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC
- Jack777Pott
- Postovi: 973
- Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
Najbolji 16-godišnjak svijeta potpisao za Dinamo!

Svečano je danas bilo u Plavom salonu gdje je GNK Dinamo potpisao ugovor sa najtalentiranijim igračem svijeta u svojem godištu, 16-godišnjim Alenom Halilovićem!
Modri su danas obavili veliki posao koji će u godinama ispred nas donijeti puno dobroga klubu i navijačima. Naime, Alen Halilović danas je potpisao profesionalni ugovor s hrvatskim prvakom.
- Ne mogu uopće opisati kako se sada osjećam i koliko sam sretan - rekao je 16-godišnji igrač Modrih koji je u klub došao u pratnji roditelja pa nastavio: - Ovo je trenutak o kojem sam maštao od trenutka kada sam počeo igrati nogomet i razlog zbog kojeg sam uopće i počeo: kao i moj tata, želio sam igrati za Dinamo - ispričao je u jednom dahu oduševljeni mladić.
Sportski direktor Modrih Zoran Mamić bio je jako zadovoljan nakon potpisa ugovora s talentiranim igračem: - Alen je igrač za kojeg se već godinama interesiraju najveći europski klubovi tako da uopće nema potrebe isticati koliko smo zadovoljni što je odabrao ostati ovdje što je, smatramo, najbolje za razvoj njegove karijere za koju svi vjerujemo kako će biti u skladu s njegovim talentom - veličanstvena.
Svakako vrijedi istaknuti kako je Halilović još jedan u nizu talenata koji su do profesionalnog ugovora i, sigurni smo, uskoro prve momčadi dogurali iz Nogometne škole. Naime, Alen je u Dinamu već niz godina, u Maksimiru je napravio svoje prve nogometne korake te smo sigurni kako će raditi samo sve veće i veće.
Mladi Alen neće se, naravno, odmah priključiti prvoj momčadi već će nastaviti raditi i trenirati kako bi što prije došao do potrebne fizičke razine koju zahtjeva seniorski nogomet; sve ostalo već ima.
Samo jedna rijec je dovoljna kao komentar - KONACNO!!!
[youtube][/youtube]


Svečano je danas bilo u Plavom salonu gdje je GNK Dinamo potpisao ugovor sa najtalentiranijim igračem svijeta u svojem godištu, 16-godišnjim Alenom Halilovićem!
Modri su danas obavili veliki posao koji će u godinama ispred nas donijeti puno dobroga klubu i navijačima. Naime, Alen Halilović danas je potpisao profesionalni ugovor s hrvatskim prvakom.
- Ne mogu uopće opisati kako se sada osjećam i koliko sam sretan - rekao je 16-godišnji igrač Modrih koji je u klub došao u pratnji roditelja pa nastavio: - Ovo je trenutak o kojem sam maštao od trenutka kada sam počeo igrati nogomet i razlog zbog kojeg sam uopće i počeo: kao i moj tata, želio sam igrati za Dinamo - ispričao je u jednom dahu oduševljeni mladić.
Sportski direktor Modrih Zoran Mamić bio je jako zadovoljan nakon potpisa ugovora s talentiranim igračem: - Alen je igrač za kojeg se već godinama interesiraju najveći europski klubovi tako da uopće nema potrebe isticati koliko smo zadovoljni što je odabrao ostati ovdje što je, smatramo, najbolje za razvoj njegove karijere za koju svi vjerujemo kako će biti u skladu s njegovim talentom - veličanstvena.
Svakako vrijedi istaknuti kako je Halilović još jedan u nizu talenata koji su do profesionalnog ugovora i, sigurni smo, uskoro prve momčadi dogurali iz Nogometne škole. Naime, Alen je u Dinamu već niz godina, u Maksimiru je napravio svoje prve nogometne korake te smo sigurni kako će raditi samo sve veće i veće.
Mladi Alen neće se, naravno, odmah priključiti prvoj momčadi već će nastaviti raditi i trenirati kako bi što prije došao do potrebne fizičke razine koju zahtjeva seniorski nogomet; sve ostalo već ima.
Samo jedna rijec je dovoljna kao komentar - KONACNO!!!
[youtube][/youtube]
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!
Re: Dinamo Zagreb
Jack777Pott je napisao/la:Najbolji 16-godišnjak svijeta potpisao za Dinamo!
Svečano je danas bilo u Plavom salonu gdje je GNK Dinamo potpisao ugovor sa najtalentiranijim igračem svijeta u svojem godištu, 16-godišnjim Alenom Halilovićem!
Gaf novinara ili "euforicno" pisanje, na osnvu cega je to taj decko najbolji 16.god svijeta ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
- Jack777Pott
- Postovi: 973
- Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
- Kontakt:
Re: Dinamo Zagreb
To je sa sluzbene stranice, to je napisala neka cura iz marketinga vjerovatno, nema tamo novinara. Definitivno je pisano s euforijom, jer mali je prestrasan igrac, a njegov stari je u vise navrata htio malog odvest iz Dinama, tako daa je ovo velika stvar. Ne znam kakvi su ostali 16-godisnjaci, al nakon sto pogledas koji video o njemu i ne bude cudna ta titula. Zelim mu sve najbolje, ja bi ga vec sad prikljucio prvom timu i njega i Kovacica bacio u vatru.Elegant je napisao/la:Jack777Pott je napisao/la:Najbolji 16-godišnjak svijeta potpisao za Dinamo!
Svečano je danas bilo u Plavom salonu gdje je GNK Dinamo potpisao ugovor sa najtalentiranijim igračem svijeta u svojem godištu, 16-godišnjim Alenom Halilovićem!![]()
Gaf novinara ili "euforicno" pisanje, na osnvu cega je to taj decko najbolji 16.god svijeta ?
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!
Re: Dinamo Zagreb
Super!
Ovo je najbolja moguca vijest, sad je nas i samo strpljivo sa njim. Momak je ogroman talent i nadam se da ce uspjeti.
[youtube][/youtube]
Halilovic-Kovacic
Ovo je najbolja moguca vijest, sad je nas i samo strpljivo sa njim. Momak je ogroman talent i nadam se da ce uspjeti.
[youtube][/youtube]
Halilovic-Kovacic
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Urlando contro il cielo
Tu regina di milano
Io son pazzo di te
Go into a room too fast kid, the room eats you.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

