FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Nek nam je sa srecom, a trebace nam. Sve rezultatske kombinacije su moguce od remija do katastrofe.
Srce na teren pa sta bude.
Srce na teren pa sta bude.
Re: FK Sarajevo
A sad hairli da nam bude,dajte srce na teren,mi smo horde što uz tebe stoje !!!
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!
-
rajkoPETKOVIC
- Postovi: 75
- Pridružen/a: 16 dec 2011, 00:12
- Lokacija: balvan-city
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
OTVORILO 
Re: FK Sarajevo
Hajd komsije od srca da izvucete povoljan rezultat.
Sto se tice ove europe cini mi se da vi imate nekako najvise muda da igrate,mada ovaj tim je mozda dosad najlosiji od poslije rata.
U svakom slucaju puno srece
Sto se tice ove europe cini mi se da vi imate nekako najvise muda da igrate,mada ovaj tim je mozda dosad najlosiji od poslije rata.
U svakom slucaju puno srece
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"
- forza_juve
- Postovi: 2109
- Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
E neka nam je sretno...da nam je dragi Allah na pomoći!!!
Re: FK Sarajevo
evo zuti, dobro je pocelo 
Re: FK Sarajevo
Sarajevo fino pocelo, bez straha za razliku od Zelje sinoc!
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!
Re: FK Sarajevo
sretno bordo bijeli,oprezno za sad i jedni i drugi
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"
- moustapha
- Postovi: 3714
- Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
- Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Za sad ovo izgleda super. Levski nema nikakav tempo.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
#divovi
Re: FK Sarajevo
Sarajevo pred tekmu sa Levskim
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs
Re: FK Sarajevo
Uh Adi sve protiv Hiberniansa ti je oprošteno

Re: FK Sarajevo
Sretno komsije
i na terenu i na tribinama
i na terenu i na tribinama
KAD STANE SRCE MOJE
I BOG MI SKLOPI OCI
ZAKUCACE BAR JOS JEDNOM
I S NEBA CE ZA TE DOC
I BOG MI SKLOPI OCI
ZAKUCACE BAR JOS JEDNOM
I S NEBA CE ZA TE DOC
- crvenocrni
- Postovi: 1490
- Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koliko mi ovo Sarajevo izgleda fizicki spremnije od Zelje...
Re: FK Sarajevo
U drugom jos opreznije odigrati i imate povoljan rezultat.
Sretno komsije.
Sretno komsije.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
Re: FK Sarajevo
prvo poluvrijeme odlicno, samo ovako nastaviti i bice super
Online
Trenutno korisnika/ca: adoado, dariolovrinovic00, Google [Bot], sekac i 22 gosta.


