FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
kengur
Postovi: 2107
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 19 jul 2012, 19:03

Nek nam je sa srecom, a trebace nam. Sve rezultatske kombinacije su moguce od remija do katastrofe.

Srce na teren pa sta bude.

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 19 jul 2012, 19:03

A sad hairli da nam bude,dajte srce na teren,mi smo horde što uz tebe stoje !!!
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

macak_
Postovi: 473
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la macak_ » 19 jul 2012, 19:04

hoce li neko obezbijediti snimak poslije tekme?
Pravda za flash-a!!!

rajkoPETKOVIC
Postovi: 75
Pridružen/a: 16 dec 2011, 00:12
Lokacija: balvan-city
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rajkoPETKOVIC » 19 jul 2012, 19:05

OTVORILO :D

Avatar
propuh
Postovi: 2645
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propuh » 19 jul 2012, 19:05

Hajd komsije od srca da izvucete povoljan rezultat.
Sto se tice ove europe cini mi se da vi imate nekako najvise muda da igrate,mada ovaj tim je mozda dosad najlosiji od poslije rata.
U svakom slucaju puno srece ;)
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
forza_juve
Postovi: 2109
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la forza_juve » 19 jul 2012, 19:07

dobro su se sjetili :D
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 19 jul 2012, 19:09

E neka nam je sretno...da nam je dragi Allah na pomoći!!!

BH430
Postovi: 332
Pridružen/a: 19 feb 2012, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BH430 » 19 jul 2012, 19:10

evo zuti, dobro je pocelo :D

Avatar
Maestro^^
Postovi: 6439
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maestro^^ » 19 jul 2012, 19:10

SRETNO ! :)
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

pile87
Postovi: 7432
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pile87 » 19 jul 2012, 19:13

Sarajevo fino pocelo, bez straha za razliku od Zelje sinoc!
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
unavita
Postovi: 699
Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la unavita » 19 jul 2012, 19:14

sretno bordo bijeli,oprezno za sad i jedni i drugi
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

Avatar
moustapha
Postovi: 3714
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 19 jul 2012, 19:24

Za sad ovo izgleda super. Levski nema nikakav tempo.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
#divovi

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6376
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JoeCelt » 19 jul 2012, 19:26

Sarajevo pred tekmu sa Levskim

[youtube][/youtube]
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 19 jul 2012, 19:43

Uh Adi sve protiv Hiberniansa ti je oprošteno :D :D :mrgreen: :mrgreen:

Blueone
Postovi: 283
Pridružen/a: 05 maj 2010, 22:58
Lokacija: Old Town
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Blueone » 19 jul 2012, 19:50

Sretno komsije
i na terenu i na tribinama
KAD STANE SRCE MOJE
I BOG MI SKLOPI OCI
ZAKUCACE BAR JOS JEDNOM
I S NEBA CE ZA TE DOC

Avatar
Buu
Postovi: 3177
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buu » 19 jul 2012, 19:51

Nadam se da nasi igraci gledaju ovo
NO PYRO NO PARTY

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1490
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la crvenocrni » 19 jul 2012, 19:53

Koliko mi ovo Sarajevo izgleda fizicki spremnije od Zelje...

Avatar
Elegant
Postovi: 12757
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elegant » 19 jul 2012, 19:55

U drugom jos opreznije odigrati i imate povoljan rezultat.

Sretno komsije.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 19 jul 2012, 19:55

Inshallah braćo inshallah ;)
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

BH430
Postovi: 332
Pridružen/a: 19 feb 2012, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BH430 » 19 jul 2012, 19:55

prvo poluvrijeme odlicno, samo ovako nastaviti i bice super

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []