FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 25 jul 2012, 19:10

sef_mafije je napisao/la:
UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!

malo je 11.000 :roll:
ma bice na stadionu oko 13 hiljada najmanje...dzaba sve kad nas ne moze vise stati... :roll:
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 jul 2012, 19:12

Ja vam garantujem da ce sutra biti jedno na drugom buvalno da kazem...nas istok je protiv Maltezana bio popunjen kao sinoc sto su ovi imali u najmanju ruku...ako je ta brojka od sinoc 10 milja mi je dizemo sutra za bar 40-50% i vise zivi bili pa vidjeli...stvarno nepamtim kad se ovoliko digla pompa oko utakmice,ne samo medju nama nego pricam o ljudima sa strane, plus kolko je dijaspore u gradu ,kolko ce ljudi iz drugih gradova doci sto recimo u prvom pretkolu nije bio slucaj realno pa je opet solidna brojka ljudi dosla, tako da sutra kad krene huk zemlja ima da se otvori 8-)
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 25 jul 2012, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2054
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BenjooJutub » 25 jul 2012, 19:12

Ako sam uvrijedio Pitare sa onim klipom što sam zvao Bugarsku ****, neka mi oproste :)

Avatar
ZlatnaDolina
Postovi: 305
Pridružen/a: 07 jul 2012, 19:25
Lokacija: Hrasno

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZlatnaDolina » 25 jul 2012, 19:12

mma_hz je napisao/la:eh kako bi nam dobro dosao jos samo jug da je nas.. :x
tad bi bila neka cifra od 15 milja karti u prodaji sto bi bilo taman..al ovako..
ako prodzemo ove aBd onda se nesta mora kontati za taj zapad..postaviti kao oni u Sofiji 500 stolica sa naslonjacem,ograditi i vozdra..
Prvo drug nema potrebe da me prozivas zbog posla kojim se bavim, niti je fer niti ok. ;)
Drugo, stadion Koševo prima 36.530 odnosno toliko stolica ima, po tvojoj logici onda zapad prima 19.630 :lol: ako kazes kada bi i jug bio "nas" to bi bilo oko 15.000, zapadna tribina prima oko 14.500 a južna 5.500 sto je ukupno 19.500, dakle sjever i istok onda primaju 16.500koliko bi i karata realno trebalo biti pusteno u prodaju, imas google pa provjeri sve inf. ;) pozz

Sjeverna tribina - 6.000
Južna tribina - 5.500
Zapadna tribina - 14.500
Istocna tribina - 10.530
ukupno: 36.530 :D
Zadnja izmjena: ZlatnaDolina, dana/u 25 jul 2012, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.
1921'
UEFA = MAFIJA
OPROSTA I ZABORAVA NEMA !!
Dželo samo da znaš, neću glasat za tebe, ofiran si !!

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 25 jul 2012, 19:30

Devil je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:@Devile, odakle tebi info o njegovom potpisu za FKS? Ovamo niko ništa ne zna...
Jutros bio sa prijateljem koji je na kratko igrao sa njim u OFK-a,i beze pricamo kad kaze ode Mijke u tvoj kraj. :mrgreen:
Zato i pitam je li istina,jer ni na netu nema nista o tome.
evo ti info sad sam saznao trenira sa nama već 2-3 dana tako kažu pa sad..................
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
UnKnownBA
Postovi: 83
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UnKnownBA » 25 jul 2012, 19:33

ZlatnaDolina je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:eh kako bi nam dobro dosao jos samo jug da je nas.. :x
tad bi bila neka cifra od 15 milja karti u prodaji sto bi bilo taman..al ovako..
ako prodzemo ove aBd onda se nesta mora kontati za taj zapad..postaviti kao oni u Sofiji 500 stolica sa naslonjacem,ograditi i vozdra..
Prvo drug nema potrebe da me prozivas zbog posla kojim se bavim, niti je fer niti ok. ;)
Drugo, stadion Koševo prima 34.630 odnosno toliko stolica ima, po tvojoj logici onda zapad prima 19.630 :lol: ako kazes kada bi i jug bio "nas" to bi bilo oko 15.000, zapadna tribina prima oko 14.000 a južna 5.500 sto je ukupno 19.500, dakle sjever i istok onda primaju 15.130 koliko bi i karata realno trebalo biti pusteno u prodaju, imas google pa provjeri sve inf. ;) pozz
Griješiš buraz, zapadna tribina prima 18.000, bez Vip lože!

http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/S ... 18391.html

http://www.vecernji.ba/vijesti/kosevo-g ... nak-424570

Stadion prima 37.500!

http://bs.wikipedia.org/wiki/Stadion_%2 ... 87_Hase%22

Kako bi onda bilo 38.000 na tekmi Željo - Newcastle ili na Tekmi BiH - Danska (Baraž), da prima 34.630! Jer se karte štampaju prema broju stolica! Protiv Danske je bilo puno falsifikata, pa su mnogi sa kartama ostali ispred stadiona!
Zadnja izmjena: UnKnownBA, dana/u 25 jul 2012, 19:41, ukupno mijenjano 3 puta.

The Game
Postovi: 3061
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Game » 25 jul 2012, 19:35

UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
Mogu oni odštampati 118.000, ali ne moze na sjever i istok stati vise od 12-13 milja. Treba li crtati?

Avatar
GriFFoNi
Postovi: 169
Pridružen/a: 27 apr 2010, 22:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GriFFoNi » 25 jul 2012, 19:37

zaokruzimo na 14 s bugarima :D

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5664
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nime_tm87 » 25 jul 2012, 19:38

Ma ispunite sjever i istok od coska do coska i nece biti vise od 14 000

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 25 jul 2012, 19:41

15 000 milja će biti na :arrow: stadionu,ispred stadiona,još se ne zna :D
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

samosarajvo
Postovi: 3631
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samosarajvo » 25 jul 2012, 19:43

UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
ALI NE MOZE STATI VISE OD 12 MILJA BEZ JUGA; NE MOZE, KAKO CE SE NESTO OSTAMPATI KAD NE MOZE??????????????'

Sto ste tvrdoglavi bog vas pogledo sve.

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 25 jul 2012, 19:44

Selimović fino napiše koliko će biti karata u prodaji, a vi nešto drkate i glumite stručnjake kakve.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
UnKnownBA
Postovi: 83
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UnKnownBA » 25 jul 2012, 19:49

The Game je napisao/la:
UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
Mogu oni odštampati 118.000, ali ne moze na sjever i istok stati vise od 12-13 milja. Treba li crtati?
Kako bolan ne može, znaš i sam da Sjever prima oko 6.000 a istok preko 10.000 (otprilike), to je bar 16.000 (najmanje)!
Nema veze, necemo više, jer ova diskusija ne vodi nigdje!

Avatar
ZlatnaDolina
Postovi: 305
Pridružen/a: 07 jul 2012, 19:25
Lokacija: Hrasno

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZlatnaDolina » 25 jul 2012, 19:51

Netacni podaci na wikipediji, primjerice imas dva clanka na wikipediji o stadionu Koševo sa dva razlicita navedena kapaciteta stadiona, na jednom je 34.630 (naveo sam osobno po tribini kapacitet) a na drugom drugom 37.500 :mrgreen: na tekmi BIH - Francuska 2010. sjecam se da je tada uzet broj od 34.630 za kapacitet stadiona i po tome su se radile sigurnosne šeme i organizacija utakmice, i ti podaci se uvijek uzimaju kao zvanicni, tako se derbiji i utakmice reprezemtacije kao i utakmice Želje i Sarajeva u Evropi uzima isti broj kapaciteta stadiona, na oficijelnoj stranici FKS. imas podatak da je kapacitet zapadne tribine 14.000 mjesta i da se 14.000 stolica mora promijeniti, helem da zavrsimo ovu pricu oko stadiona :D

1. http://en.wikipedia.org/wiki/Asim_Ferha ... se_Stadium
2. http://de.wikipedia.org/wiki/Stadion_As ... C4%87_Hase
1921'
UEFA = MAFIJA
OPROSTA I ZABORAVA NEMA !!
Dželo samo da znaš, neću glasat za tebe, ofiran si !!

Avatar
Elegant
Postovi: 12757
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elegant » 25 jul 2012, 19:55

Ajde prekinite pricu o stadionu za sada se nista ne moze promjeniti, jedino se nadati da ce u budcnosti neko naci "smisao" za sport i infrastrukturu istog.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
powerplay
Postovi: 329
Pridružen/a: 26 okt 2011, 21:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la powerplay » 25 jul 2012, 20:00

ZlatnaDolina je napisao/la:Netacni podaci na wikipediji, primjerice imas dva clanka na wikipediji o stadionu Koševo sa dva razlicita navedena kapaciteta stadiona, na jednom je 34.630 (naveo sam osobno po tribini kapacitet) a na drugom drugom 37.500 :mrgreen: na tekmi BIH - Francuska 2010. sjecam se da je tada uzet broj od 34.630 za kapacitet stadiona i po tome su se radile sigurnosne šeme i organizacija utakmice, i ti podaci se uvijek uzimaju kao zvanicni, tako se derbiji i utakmice reprezemtacije kao i utakmice Želje i Sarajeva u Evropi uzima isti broj kapaciteta stadiona, na oficijelnoj stranici FKS. imas podatak da je kapacitet zapadne tribine 14.000 mjesta i da se 14.000 stolica mora promijeniti, helem da zavrsimo ovu pricu oko stadiona :D

1. http://en.wikipedia.org/wiki/Asim_Ferha ... se_Stadium
2. http://de.wikipedia.org/wiki/Stadion_As ... C4%87_Hase
To si ti gledao za Haseta. A jesi li pogledao koliko prima Koševo :lol: , naravno šala. Ma šta nas briga koliko je karti pušteno ima da bude Sjever i Istok ko šipak. To je ono najbitnije. Uglavnom kako kažu karte koje su puštene u prodaju za jučer i danas su planule. Sutra ujutro će biti nešto, a trebalo bi biti još karata pred utakmicu, mada nisam ni to siguran. Neznam kad počinju raditi one biletarnice.
U novi boj...

Avatar
endem_
Postovi: 402
Pridružen/a: 09 okt 2009, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la endem_ » 25 jul 2012, 20:27

Istok prima 7i po i sjever blizu 6, ps juce je 2 milje ulaznica otislo, nek je danas recimo 3 milje, tako da ima karata, da kojim slucajem tadi zapad hladno bi iblo 20 milja ko protiv Cluja
Pazza Inter Amala

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 25 jul 2012, 21:28

Manite se šupljih u vezi tribina. Kupite kartu i dođite pa provjerite stanje što se tiče posjete. Nego :

slika
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 7436
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 25 jul 2012, 21:40

yebemu ameriku i dolare, pa sto jos nisam ostao u sarajevu, zasto hebemu, ovo nikad necu prezaliti, svake godine isao i sad ovaj put zbog gluposti ispastam, sad mi dodje da upalim auto i uputim se za sarajevo da mogu,cccc
cim cujem himnu sarajeva, podivljam, galamim, pjevam po kuci, pjevam navijacke, ne znam sta se desava, moram nesto popit za smirenje
DA TE VOLIM ODUVIJEK SAM ZNAO ZA TEBE I ZIVOT BI JA DAO ZBOG TEBE U PAKLU CU DA GORIM JER TE VISE JA OD SVEGA VOLIM

zasto ne puste zapad hebemu uefu, bar za navijace sarajeva, kako bi to bilo lijepo vidjeti citav stadion popunjen, znam prije kad je sarajevo igralo protiv genka na kosevu, ja sam bio na zapadu, i bio je lijepo popunjen

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 25 jul 2012, 21:49

Ma imaš na TV-u. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []