ma bice na stadionu oko 13 hiljada najmanje...dzaba sve kad nas ne moze vise stati...sef_mafije je napisao/la:UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
malo je 11.000
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
Re: FK Sarajevo
Ja vam garantujem da ce sutra biti jedno na drugom buvalno da kazem...nas istok je protiv Maltezana bio popunjen kao sinoc sto su ovi imali u najmanju ruku...ako je ta brojka od sinoc 10 milja mi je dizemo sutra za bar 40-50% i vise zivi bili pa vidjeli...stvarno nepamtim kad se ovoliko digla pompa oko utakmice,ne samo medju nama nego pricam o ljudima sa strane, plus kolko je dijaspore u gradu ,kolko ce ljudi iz drugih gradova doci sto recimo u prvom pretkolu nije bio slucaj realno pa je opet solidna brojka ljudi dosla, tako da sutra kad krene huk zemlja ima da se otvori 
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 25 jul 2012, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
- BenjooJutub
- Postovi: 2055
- Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako sam uvrijedio Pitare sa onim klipom što sam zvao Bugarsku ****, neka mi oproste 
- ZlatnaDolina
- Postovi: 305
- Pridružen/a: 07 jul 2012, 19:25
- Lokacija: Hrasno
Re: FK Sarajevo
Prvo drug nema potrebe da me prozivas zbog posla kojim se bavim, niti je fer niti ok.mma_hz je napisao/la:eh kako bi nam dobro dosao jos samo jug da je nas..![]()
tad bi bila neka cifra od 15 milja karti u prodaji sto bi bilo taman..al ovako..
ako prodzemo ove aBd onda se nesta mora kontati za taj zapad..postaviti kao oni u Sofiji 500 stolica sa naslonjacem,ograditi i vozdra..
Drugo, stadion Koševo prima 36.530 odnosno toliko stolica ima, po tvojoj logici onda zapad prima 19.630
Sjeverna tribina - 6.000
Južna tribina - 5.500
Zapadna tribina - 14.500
Istocna tribina - 10.530
ukupno: 36.530
Zadnja izmjena: ZlatnaDolina, dana/u 25 jul 2012, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.
1921'
UEFA = MAFIJA
OPROSTA I ZABORAVA NEMA !!
Dželo samo da znaš, neću glasat za tebe, ofiran si !!
UEFA = MAFIJA
OPROSTA I ZABORAVA NEMA !!
Dželo samo da znaš, neću glasat za tebe, ofiran si !!
Re: FK Sarajevo
evo ti info sad sam saznao trenira sa nama već 2-3 dana tako kažu pa sad..................Devil je napisao/la:Jutros bio sa prijateljem koji je na kratko igrao sa njim u OFK-a,i beze pricamo kad kaze ode Mijke u tvoj kraj.VanBasten je napisao/la:@Devile, odakle tebi info o njegovom potpisu za FKS? Ovamo niko ništa ne zna...![]()
Zato i pitam je li istina,jer ni na netu nema nista o tome.
Sarajevo ljubavi moja!
Re: FK Sarajevo
Griješiš buraz, zapadna tribina prima 18.000, bez Vip lože!ZlatnaDolina je napisao/la:Prvo drug nema potrebe da me prozivas zbog posla kojim se bavim, niti je fer niti ok.mma_hz je napisao/la:eh kako bi nam dobro dosao jos samo jug da je nas..![]()
tad bi bila neka cifra od 15 milja karti u prodaji sto bi bilo taman..al ovako..
ako prodzemo ove aBd onda se nesta mora kontati za taj zapad..postaviti kao oni u Sofiji 500 stolica sa naslonjacem,ograditi i vozdra..![]()
Drugo, stadion Koševo prima 34.630 odnosno toliko stolica ima, po tvojoj logici onda zapad prima 19.630ako kazes kada bi i jug bio "nas" to bi bilo oko 15.000, zapadna tribina prima oko 14.000 a južna 5.500 sto je ukupno 19.500, dakle sjever i istok onda primaju 15.130 koliko bi i karata realno trebalo biti pusteno u prodaju, imas google pa provjeri sve inf.
pozz
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/S ... 18391.html
http://www.vecernji.ba/vijesti/kosevo-g ... nak-424570
Stadion prima 37.500!
http://bs.wikipedia.org/wiki/Stadion_%2 ... 87_Hase%22
Kako bi onda bilo 38.000 na tekmi Željo - Newcastle ili na Tekmi BiH - Danska (Baraž), da prima 34.630! Jer se karte štampaju prema broju stolica! Protiv Danske je bilo puno falsifikata, pa su mnogi sa kartama ostali ispred stadiona!
Zadnja izmjena: UnKnownBA, dana/u 25 jul 2012, 19:41, ukupno mijenjano 3 puta.
Re: FK Sarajevo
Mogu oni odštampati 118.000, ali ne moze na sjever i istok stati vise od 12-13 milja. Treba li crtati?UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
Re: FK Sarajevo
zaokruzimo na 14 s bugarima 
Re: FK Sarajevo
Ma ispunite sjever i istok od coska do coska i nece biti vise od 14 000
Re: FK Sarajevo
15 000 milja će biti na
stadionu,ispred stadiona,još se ne zna 
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!
-
samosarajvo
- Postovi: 3631
- Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ALI NE MOZE STATI VISE OD 12 MILJA BEZ JUGA; NE MOZE, KAKO CE SE NESTO OSTAMPATI KAD NE MOZE??????????????'UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
Sto ste tvrdoglavi bog vas pogledo sve.
Re: FK Sarajevo
Selimović fino napiše koliko će biti karata u prodaji, a vi nešto drkate i glumite stručnjake kakve.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
Re: FK Sarajevo
Kako bolan ne može, znaš i sam da Sjever prima oko 6.000 a istok preko 10.000 (otprilike), to je bar 16.000 (najmanje)!The Game je napisao/la:Mogu oni odštampati 118.000, ali ne moze na sjever i istok stati vise od 12-13 milja. Treba li crtati?UnKnownBA je napisao/la:Kakvih ba 11.000, citao sam negdje da je oštampano 18.000! Probat cu naci clanak!
Nema veze, necemo više, jer ova diskusija ne vodi nigdje!
- ZlatnaDolina
- Postovi: 305
- Pridružen/a: 07 jul 2012, 19:25
- Lokacija: Hrasno
Re: FK Sarajevo
Netacni podaci na wikipediji, primjerice imas dva clanka na wikipediji o stadionu Koševo sa dva razlicita navedena kapaciteta stadiona, na jednom je 34.630 (naveo sam osobno po tribini kapacitet) a na drugom drugom 37.500
na tekmi BIH - Francuska 2010. sjecam se da je tada uzet broj od 34.630 za kapacitet stadiona i po tome su se radile sigurnosne šeme i organizacija utakmice, i ti podaci se uvijek uzimaju kao zvanicni, tako se derbiji i utakmice reprezemtacije kao i utakmice Želje i Sarajeva u Evropi uzima isti broj kapaciteta stadiona, na oficijelnoj stranici FKS. imas podatak da je kapacitet zapadne tribine 14.000 mjesta i da se 14.000 stolica mora promijeniti, helem da zavrsimo ovu pricu oko stadiona
1. http://en.wikipedia.org/wiki/Asim_Ferha ... se_Stadium
2. http://de.wikipedia.org/wiki/Stadion_As ... C4%87_Hase
1. http://en.wikipedia.org/wiki/Asim_Ferha ... se_Stadium
2. http://de.wikipedia.org/wiki/Stadion_As ... C4%87_Hase
1921'
UEFA = MAFIJA
OPROSTA I ZABORAVA NEMA !!
Dželo samo da znaš, neću glasat za tebe, ofiran si !!
UEFA = MAFIJA
OPROSTA I ZABORAVA NEMA !!
Dželo samo da znaš, neću glasat za tebe, ofiran si !!
Re: FK Sarajevo
Ajde prekinite pricu o stadionu za sada se nista ne moze promjeniti, jedino se nadati da ce u budcnosti neko naci "smisao" za sport i infrastrukturu istog.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
Re: FK Sarajevo
To si ti gledao za Haseta. A jesi li pogledao koliko prima KoševoZlatnaDolina je napisao/la:Netacni podaci na wikipediji, primjerice imas dva clanka na wikipediji o stadionu Koševo sa dva razlicita navedena kapaciteta stadiona, na jednom je 34.630 (naveo sam osobno po tribini kapacitet) a na drugom drugom 37.500na tekmi BIH - Francuska 2010. sjecam se da je tada uzet broj od 34.630 za kapacitet stadiona i po tome su se radile sigurnosne šeme i organizacija utakmice, i ti podaci se uvijek uzimaju kao zvanicni, tako se derbiji i utakmice reprezemtacije kao i utakmice Želje i Sarajeva u Evropi uzima isti broj kapaciteta stadiona, na oficijelnoj stranici FKS. imas podatak da je kapacitet zapadne tribine 14.000 mjesta i da se 14.000 stolica mora promijeniti, helem da zavrsimo ovu pricu oko stadiona
![]()
1. http://en.wikipedia.org/wiki/Asim_Ferha ... se_Stadium
2. http://de.wikipedia.org/wiki/Stadion_As ... C4%87_Hase
U novi boj...
Re: FK Sarajevo
Istok prima 7i po i sjever blizu 6, ps juce je 2 milje ulaznica otislo, nek je danas recimo 3 milje, tako da ima karata, da kojim slucajem tadi zapad hladno bi iblo 20 milja ko protiv Cluja
Pazza Inter Amala
Re: FK Sarajevo
Manite se šupljih u vezi tribina. Kupite kartu i dođite pa provjerite stanje što se tiče posjete. Nego :


Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
- QUARESMA 18<<<
- Postovi: 7436
- Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
- Lokacija: Beograd
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
yebemu ameriku i dolare, pa sto jos nisam ostao u sarajevu, zasto hebemu, ovo nikad necu prezaliti, svake godine isao i sad ovaj put zbog gluposti ispastam, sad mi dodje da upalim auto i uputim se za sarajevo da mogu,cccc
cim cujem himnu sarajeva, podivljam, galamim, pjevam po kuci, pjevam navijacke, ne znam sta se desava, moram nesto popit za smirenje
DA TE VOLIM ODUVIJEK SAM ZNAO ZA TEBE I ZIVOT BI JA DAO ZBOG TEBE U PAKLU CU DA GORIM JER TE VISE JA OD SVEGA VOLIM
zasto ne puste zapad hebemu uefu, bar za navijace sarajeva, kako bi to bilo lijepo vidjeti citav stadion popunjen, znam prije kad je sarajevo igralo protiv genka na kosevu, ja sam bio na zapadu, i bio je lijepo popunjen
cim cujem himnu sarajeva, podivljam, galamim, pjevam po kuci, pjevam navijacke, ne znam sta se desava, moram nesto popit za smirenje
DA TE VOLIM ODUVIJEK SAM ZNAO ZA TEBE I ZIVOT BI JA DAO ZBOG TEBE U PAKLU CU DA GORIM JER TE VISE JA OD SVEGA VOLIM
zasto ne puste zapad hebemu uefu, bar za navijace sarajeva, kako bi to bilo lijepo vidjeti citav stadion popunjen, znam prije kad je sarajevo igralo protiv genka na kosevu, ja sam bio na zapadu, i bio je lijepo popunjen
Re: FK Sarajevo
Ma imaš na TV-u. 
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 8 gostiju.



