FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
theprodigy
Postovi: 412
Pridružen/a: 25 jun 2010, 23:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la theprodigy » 31 jul 2012, 12:48

miky_hz je napisao/la:I Comor je ostao iz te Dzenine generacije nemoj tako :) meni je iz te generacije jedino zao Seke,koji je najbolji igrac bio,ali nazalost momak se sad vrti po nizim ligama...jel kad su svi potpisivali za prvi tim,on nije pristao,,sad se nesto kao pokusao vratiti ali nije to to
nije to ta generacija o kojoj smo pricali..a seko je bio strasan, bar ono sto sam ja gledao, sta je sad sa njim, znam da je nesto u radniku bio

admin
Site Admin
Postovi: 11930
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 31 jul 2012, 13:47

mma_hz je napisao/la:
admin je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:kakve veze sto je Adilovic otisao,sta vam je..covjek ima 29 godina i ovo mu je zadnja prilika da ode...
nece braniti protiv Zete,pa sta isto tako,doveli smo golmana slicnih kvaliteta i to se nece osjetiti protiv Zete ma koliko pojedinci pokusavali to tako nama predstaviti,makar nam prvu utakmicu branio golman nase mlade reprezentacije :roll: ....naravno da moramo svojatati klub,kada ga jedni vole a drugi ne..
naravno da to nije isto..dok drugi dolaze do unose nemir u klub raznim besmislicama,drugi za taj klub zive ..
i da ponovim naravno da postoji moj i tvoj pasha.. ;)
zasto tolika briga za klub koji napreduje napokon i dobro gura u Evropi..koji promovise nasu drzavu,neki smjesni pokusaji destabilizacije sta li... :roll: :roll:
sta vas briga sto nas klub objavljuje voce umjesto prodaje adilovica..makar da smo ga dzaba dali bas me briga..covjek je odradio svoje sretno mu.. ;)
jos jednom poziv svim ljudima dobre volje da u cetvrtak prisustvuju jos jednoj utakmici europa lige u nasem gradu.. :D
mislim da nije fer objavu transfera koji se zaista desio nazivati "pokušajem destabilizacije". Pa prije ili kasnije, za transfer bi se saznalo, ako ništa onda makar u četvrtak na utakmici.

Bez veze se stvara neki jaz, a nema nikakve osnove za to.
pa kao sto i sam kazes ,saznalo bi se u cetvrtak,i ne vidim razlog tolikog vaseg uplitanja
druže, ne može medij skrivati vijesti i transfere, ne ide to tako. nije to uplitanje, to je savjesno obavljanje svog posla.
Ispade da bi nekima bilo draže i da ih SportSport.ba laže?
mma_hz je napisao/la:nije bilo potrebe da vas portal toliko puno prenosi istu vijest kao papagaji.. :roll: nije ni prvi ni zadnji koji je prodan iz nekog kluba..
pa nije ni prva ni zadnja vijest o nekom transferu na portalu SportSport.ba. bar 50 vijesti o transferima, mogućim transferima isl. se objavi svakog dana.


stvarno mislim da uopšte nisi svjestan šta si napisao i šta predlažeš.

Avatar
BordoGigant
Postovi: 31
Pridružen/a: 28 jul 2012, 10:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoGigant » 31 jul 2012, 14:14

Otisao maloprije kupiti kartu, nema neke guzve kao sto je bila pred tekmu s Levskim.

Avatar
payton
Postovi: 447
Pridružen/a: 20 apr 2012, 20:43

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la payton » 31 jul 2012, 14:18

BordoGigant je napisao/la:Otisao maloprije kupiti kartu, nema neke guzve kao sto je bila pred tekmu s Levskim.
ista stvar se meni desila na isti dan (utor) pred tekmu sa bugarima
ne brini , vidjeces sutra i na dan kad je tekma..ludilo
YES.WE.DID.

bordobijeli
Postovi: 18319
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 jul 2012, 14:44

bezveze se raspravlja o nekim nebitnim temama,u vrijeme kad smo napravili extra rezultat ,prica se o nekim transferima parama i ostalim glupostima.ja vjerujem ovoj upravi dosad su puno toga uradili,a sad nam je samo bitno da zetu prodjemo.odlazaka igraca i dolazaka uvijek ce biti, meni je bitno kad dodjem na tekmu da se bore kao protiv levskog i ja zadovoljan.

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 jul 2012, 15:04

Al' davite o istim stvarima 3 dana, kako vam ne dosadi? Dejo je danas otišao u Mostar da riješi te ''probleme'' u vezi dokumentacije i tih famoznih ugovora. Znam da bi nekima odgovaralo ono suprotno, ali Bandović će upisati nastup protiv Zete na Koševu.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

alibi
Postovi: 491
Pridružen/a: 25 okt 2009, 17:31

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alibi » 31 jul 2012, 15:42

Uprava je na pravom kolosjeku,i to su cinjenice.Zato PODRSKA upravi u svakom pogledu.Odlazaka ono "naprasnih" ce uvijek biti jer treba gledati na sve strane.Adi HVALA ti na svemu i sretno u nastavku karijere.Dal ce se osjetiti u cetvrtak odlazak nam prvog golmana,mislim da nece i da nebi trebalo,jer ko god stane izmedju stativa sigurno ce dati svoj maximum,i na kraju krajeva zar su toliko "losiji" od adija da sada trebamo nesto strepiti.Mislim da nisu ,a neki su i bolji.Zato nek igraci shvate da je tekma u cetvrtak VAZNA koliko i sa levskim i samo HRABRO od pocetka.Rezultat ce sigurno doci.SAMO TEBE VOLIMO SAMO TEBE BODRIMO.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 10151
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 jul 2012, 15:44

Ako nista Bandovic je bolji golman od Adilovica.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HzSM » 31 jul 2012, 15:46

BernardBarnjak je napisao/la:Ako nista Bandovic je bolji golman od Adilovica.
Sigurno cemo dobiti nesto za Adilovica.Ne vidim onda smisao da se sa igracima potpisuju ugovori ako ce se pustati dzaba.Vjerujem da uprava nije napravila nijedan los potez.

Avatar
Neutralan88
Postovi: 1242
Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neutralan88 » 31 jul 2012, 15:47

Adilović: Žao mi je, srce mi se cijepa :lol: :lol: :lol:

Daj mi pušku da ga opalim :D

Daj boze da bude koju paru dobio od kluba "Grčka" plata se ceka po 6 mjeseci :D

Avatar
neo
Postovi: 2034
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la neo » 31 jul 2012, 15:50

Majke vam pa stalno potencirate da je taj Dejo bolji od Adilovica. Zasto onda on nije otisao u Grcku, i to BESPLATNO!
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao posla :D pa ne znam po cemu se prodao ?

Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 10151
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 jul 2012, 15:51

neo je napisao/la:Majke vam pa stalno potencirate da je taj Dejo bolji od Adilovica. Zasto onda on nije otisao u Grcku, i to BESPLATNO!
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao posla :D pa ne znam po cemu se prodao ?

Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.

Da li je imao posla protiv Maltezana?
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

dime
Postovi: 266
Pridružen/a: 05 avg 2011, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dime » 31 jul 2012, 15:53

BernardBarnjak je napisao/la:
neo je napisao/la:Majke vam pa stalno potencirate da je taj Dejo bolji od Adilovica. Zasto onda on nije otisao u Grcku, i to BESPLATNO!
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao posla :D pa ne znam po cemu se prodao ?

Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.

Da li je imao posla protiv Maltezana?
Jašta nego je imao. Trebalo je povaditi sve one lopte iz mreže.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 10151
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 jul 2012, 15:53

Ma vecina je u pravu! Nek' mu je sretno u Grčkoj. Dabogda bio najbolji golman te lige...
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
powerplay
Postovi: 329
Pridružen/a: 26 okt 2011, 21:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la powerplay » 31 jul 2012, 15:59

dime je napisao/la:
BernardBarnjak je napisao/la:
neo je napisao/la:Majke vam pa stalno potencirate da je taj Dejo bolji od Adilovica. Zasto onda on nije otisao u Grcku, i to BESPLATNO!
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao posla :D pa ne znam po cemu se prodao ?

Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.

Da li je imao posla protiv Maltezana?
Jašta nego je imao. Trebalo je povaditi sve one lopte iz mreže.
:lol:
Šalu na stranu, protiv Hiberniansa je podbacio , protiv Levskog odradio dobar posao. Dobar je bio i neku mu je sa srećom. Ostala su nam dva doobra golmana, možda čak i bolja ;)
U novi boj...

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 31 jul 2012, 16:03

Nezz za vas al kad sam ja bio u fan shopu u klubu oko pola 2 bila je ogromna guzva..sto za karte,sto za artikle..ogromna guzva 15 minuta sam cekao da stignem na red na kasu.. :D
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 10151
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 jul 2012, 16:04

mma_hz je napisao/la:Nezz za vas al kad sam ja bio u fan shopu u klubu oko pola 2 bila je ogromna guzva..sto za karte,sto za artikle..ogromna guzva 15 minuta sam cekao da stignem na red na kasu.. :D

Pa kupili li sta? :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 31 jul 2012, 16:07

Iskren je napisao/la:
theprodigy je napisao/la:
Iskren je napisao/la:Gdje su sada oni sto kazu Ma Kakva NASA DJECA ?! Ovo nikad nebi uradio nijedan igrac koji je ponikao u FK SARAJEVO! Sarajevo se voli za Sarajevo se zivi !!! A ne samo pare,pare palete lete i iz Sarajeva toliko !
kakva bolan nasa djeca, pa oni su najgori od svih, odmah bi ti svaki potrcao za 100 eura vise, ne budite smjesni. mozda se ne sjecate one generacije juniora koji su osvoji prvenstvo, ne sjecam se tacno kad, ima mozda 5-6 godina i vise mozda, kad su svi pobjegli za cesku? jel ovo nisu uradila nasa djeca?
Da odveo ih Irfan 7-8 i ostao samo 1 dan danas a to je Anes Haurdic. Nisu pobjegli vec ih Irfo munto godinu da ih odvede a gdje su danas ? Radnik,Unis,Vratnik ..A ta generacija da se zadrzala na okupu prosetali bi se premijer ligom BIH vjeruj !
Irfan je odveo masu nase djece i upropastio,to stoji i to svako zna..pocev od Harisa Handzica..ja nikad necu prezaliti tog momka..odlican je bio igrac i mogao je daleko do gurat ,al et poletio za mesetarima raznim...i kao i Skoro zezno se pravo.. :|
@bernard ..dvije majce brate i 4 istoka. ..nema vise polo majci xl,samo manji brojevi..nove dolaze u ponedjeljak standardne... ;)
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 10151
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BernardBarnjak » 31 jul 2012, 16:08

kolika je cijena za istok? :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 31 jul 2012, 16:13

BernardBarnjak je napisao/la:kolika je cijena za istok? :mrgreen:
:mrgreen: ko tebi 15 ..iz ruke u ruku... :mrgreen:
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, nedimmmm1337, Vanja8 i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []