nije to ta generacija o kojoj smo pricali..a seko je bio strasan, bar ono sto sam ja gledao, sta je sad sa njim, znam da je nesto u radniku biomiky_hz je napisao/la:I Comor je ostao iz te Dzenine generacije nemoj takomeni je iz te generacije jedino zao Seke,koji je najbolji igrac bio,ali nazalost momak se sad vrti po nizim ligama...jel kad su svi potpisivali za prvi tim,on nije pristao,,sad se nesto kao pokusao vratiti ali nije to to
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- theprodigy
- Postovi: 412
- Pridružen/a: 25 jun 2010, 23:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
druže, ne može medij skrivati vijesti i transfere, ne ide to tako. nije to uplitanje, to je savjesno obavljanje svog posla.mma_hz je napisao/la:pa kao sto i sam kazes ,saznalo bi se u cetvrtak,i ne vidim razlog tolikog vaseg uplitanjaadmin je napisao/la:mislim da nije fer objavu transfera koji se zaista desio nazivati "pokušajem destabilizacije". Pa prije ili kasnije, za transfer bi se saznalo, ako ništa onda makar u četvrtak na utakmici.mma_hz je napisao/la:kakve veze sto je Adilovic otisao,sta vam je..covjek ima 29 godina i ovo mu je zadnja prilika da ode...
nece braniti protiv Zete,pa sta isto tako,doveli smo golmana slicnih kvaliteta i to se nece osjetiti protiv Zete ma koliko pojedinci pokusavali to tako nama predstaviti,makar nam prvu utakmicu branio golman nase mlade reprezentacije....naravno da moramo svojatati klub,kada ga jedni vole a drugi ne..
naravno da to nije isto..dok drugi dolaze do unose nemir u klub raznim besmislicama,drugi za taj klub zive ..
i da ponovim naravno da postoji moj i tvoj pasha..![]()
zasto tolika briga za klub koji napreduje napokon i dobro gura u Evropi..koji promovise nasu drzavu,neki smjesni pokusaji destabilizacije sta li...![]()
![]()
sta vas briga sto nas klub objavljuje voce umjesto prodaje adilovica..makar da smo ga dzaba dali bas me briga..covjek je odradio svoje sretno mu..![]()
jos jednom poziv svim ljudima dobre volje da u cetvrtak prisustvuju jos jednoj utakmici europa lige u nasem gradu..
Bez veze se stvara neki jaz, a nema nikakve osnove za to.
Ispade da bi nekima bilo draže i da ih SportSport.ba laže?
pa nije ni prva ni zadnja vijest o nekom transferu na portalu SportSport.ba. bar 50 vijesti o transferima, mogućim transferima isl. se objavi svakog dana.mma_hz je napisao/la:nije bilo potrebe da vas portal toliko puno prenosi istu vijest kao papagaji..nije ni prvi ni zadnji koji je prodan iz nekog kluba..
stvarno mislim da uopšte nisi svjestan šta si napisao i šta predlažeš.
- BordoGigant
- Postovi: 31
- Pridružen/a: 28 jul 2012, 10:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Otisao maloprije kupiti kartu, nema neke guzve kao sto je bila pred tekmu s Levskim.
Re: FK Sarajevo
ista stvar se meni desila na isti dan (utor) pred tekmu sa bugarimaBordoGigant je napisao/la:Otisao maloprije kupiti kartu, nema neke guzve kao sto je bila pred tekmu s Levskim.
ne brini , vidjeces sutra i na dan kad je tekma..ludilo
YES.WE.DID.
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
bezveze se raspravlja o nekim nebitnim temama,u vrijeme kad smo napravili extra rezultat ,prica se o nekim transferima parama i ostalim glupostima.ja vjerujem ovoj upravi dosad su puno toga uradili,a sad nam je samo bitno da zetu prodjemo.odlazaka igraca i dolazaka uvijek ce biti, meni je bitno kad dodjem na tekmu da se bore kao protiv levskog i ja zadovoljan.
Re: FK Sarajevo
Al' davite o istim stvarima 3 dana, kako vam ne dosadi? Dejo je danas otišao u Mostar da riješi te ''probleme'' u vezi dokumentacije i tih famoznih ugovora. Znam da bi nekima odgovaralo ono suprotno, ali Bandović će upisati nastup protiv Zete na Koševu.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.
Re: FK Sarajevo
Uprava je na pravom kolosjeku,i to su cinjenice.Zato PODRSKA upravi u svakom pogledu.Odlazaka ono "naprasnih" ce uvijek biti jer treba gledati na sve strane.Adi HVALA ti na svemu i sretno u nastavku karijere.Dal ce se osjetiti u cetvrtak odlazak nam prvog golmana,mislim da nece i da nebi trebalo,jer ko god stane izmedju stativa sigurno ce dati svoj maximum,i na kraju krajeva zar su toliko "losiji" od adija da sada trebamo nesto strepiti.Mislim da nisu ,a neki su i bolji.Zato nek igraci shvate da je tekma u cetvrtak VAZNA koliko i sa levskim i samo HRABRO od pocetka.Rezultat ce sigurno doci.SAMO TEBE VOLIMO SAMO TEBE BODRIMO.
- BernardBarnjak
- Postovi: 10151
- Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
- Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako nista Bandovic je bolji golman od Adilovica.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.
Re: FK Sarajevo
Sigurno cemo dobiti nesto za Adilovica.Ne vidim onda smisao da se sa igracima potpisuju ugovori ako ce se pustati dzaba.Vjerujem da uprava nije napravila nijedan los potez.BernardBarnjak je napisao/la:Ako nista Bandovic je bolji golman od Adilovica.
- Neutralan88
- Postovi: 1242
- Pridružen/a: 23 maj 2012, 18:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Adilović: Žao mi je, srce mi se cijepa
Daj mi pušku da ga opalim
Daj boze da bude koju paru dobio od kluba "Grčka" plata se ceka po 6 mjeseci
Daj mi pušku da ga opalim
Daj boze da bude koju paru dobio od kluba "Grčka" plata se ceka po 6 mjeseci
Re: FK Sarajevo
Majke vam pa stalno potencirate da je taj Dejo bolji od Adilovica. Zasto onda on nije otisao u Grcku, i to BESPLATNO!
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao posla
pa ne znam po cemu se prodao ?
Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao posla
Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"
- BernardBarnjak
- Postovi: 10151
- Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
- Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
neo je napisao/la:Majke vam pa stalno potencirate da je taj Dejo bolji od Adilovica. Zasto onda on nije otisao u Grcku, i to BESPLATNO!
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao poslapa ne znam po cemu se prodao ?
Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.
Da li je imao posla protiv Maltezana?
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.
Re: FK Sarajevo
Jašta nego je imao. Trebalo je povaditi sve one lopte iz mreže.BernardBarnjak je napisao/la:neo je napisao/la:Majke vam pa stalno potencirate da je taj Dejo bolji od Adilovica. Zasto onda on nije otisao u Grcku, i to BESPLATNO!
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao poslapa ne znam po cemu se prodao ?
Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.
Da li je imao posla protiv Maltezana?
- BernardBarnjak
- Postovi: 10151
- Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
- Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma vecina je u pravu! Nek' mu je sretno u Grčkoj. Dabogda bio najbolji golman te lige...
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.
Re: FK Sarajevo
dime je napisao/la:Jašta nego je imao. Trebalo je povaditi sve one lopte iz mreže.BernardBarnjak je napisao/la:neo je napisao/la:Majke vam pa stalno potencirate da je taj Dejo bolji od Adilovica. Zasto onda on nije otisao u Grcku, i to BESPLATNO!
Adilovic u zadnje dvije utakmice nije nista ni pokazao, jer nije imao poslapa ne znam po cemu se prodao ?
Toliko puta pisete bolji je od adilovica, ovo ono, je li to pokusavate sebe uvjeriti i sakriti sumnje u golmana koji ce vjerovatno uticati na sigurnost cijele ekipe.
Da li je imao posla protiv Maltezana?
Šalu na stranu, protiv Hiberniansa je podbacio , protiv Levskog odradio dobar posao. Dobar je bio i neku mu je sa srećom. Ostala su nam dva doobra golmana, možda čak i bolja
U novi boj...
Re: FK Sarajevo
Nezz za vas al kad sam ja bio u fan shopu u klubu oko pola 2 bila je ogromna guzva..sto za karte,sto za artikle..ogromna guzva 15 minuta sam cekao da stignem na red na kasu.. 
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
- BernardBarnjak
- Postovi: 10151
- Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
- Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mma_hz je napisao/la:Nezz za vas al kad sam ja bio u fan shopu u klubu oko pola 2 bila je ogromna guzva..sto za karte,sto za artikle..ogromna guzva 15 minuta sam cekao da stignem na red na kasu..
Pa kupili li sta?
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.
Re: FK Sarajevo
Irfan je odveo masu nase djece i upropastio,to stoji i to svako zna..pocev od Harisa Handzica..ja nikad necu prezaliti tog momka..odlican je bio igrac i mogao je daleko do gurat ,al et poletio za mesetarima raznim...i kao i Skoro zezno se pravo..Iskren je napisao/la:Da odveo ih Irfan 7-8 i ostao samo 1 dan danas a to je Anes Haurdic. Nisu pobjegli vec ih Irfo munto godinu da ih odvede a gdje su danas ? Radnik,Unis,Vratnik ..A ta generacija da se zadrzala na okupu prosetali bi se premijer ligom BIH vjeruj !theprodigy je napisao/la:kakva bolan nasa djeca, pa oni su najgori od svih, odmah bi ti svaki potrcao za 100 eura vise, ne budite smjesni. mozda se ne sjecate one generacije juniora koji su osvoji prvenstvo, ne sjecam se tacno kad, ima mozda 5-6 godina i vise mozda, kad su svi pobjegli za cesku? jel ovo nisu uradila nasa djeca?Iskren je napisao/la:Gdje su sada oni sto kazu Ma Kakva NASA DJECA ?! Ovo nikad nebi uradio nijedan igrac koji je ponikao u FK SARAJEVO! Sarajevo se voli za Sarajevo se zivi !!! A ne samo pare,pare palete lete i iz Sarajeva toliko !
@bernard ..dvije majce brate i 4 istoka. ..nema vise polo majci xl,samo manji brojevi..nove dolaze u ponedjeljak standardne...
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
- BernardBarnjak
- Postovi: 10151
- Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
- Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
kolika je cijena za istok? 
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.
Re: FK Sarajevo
BernardBarnjak je napisao/la:kolika je cijena za istok?
FK SARAJEVO.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.
