FC Internazionale Milano
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: F.C. Internazionale Milano
CHivu fuj fuj , kada sam govorio da je nabolje da ga prodaju , neki su pisali neka ga dobar ce biti kao 3 rijesenje hahahahhah jebote kacigas kakve je srece jos ce biti ispred Ranka i Samuela

I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!
Re: F.C. Internazionale Milano

Grafika HRT-a
hajmo dobit ovo sa 2-3 razlike pa da u revansu mozda gledamo Longa i kompaniju
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
- Monolog
- Moderator
- Postovi: 17001
- Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
- Lokacija: Under the bridge
- Kontakt:
Re: F.C. Internazionale Milano
Uh, koja zajebancija Sneijdera.
Lijepa akcija, mora se priznati. Na kraju Wesley baca kompletnu odbranu na zemlju i zabija za 0:1.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”
Re: F.C. Internazionale Milano
dobar link bitteeee!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!
Re: F.C. Internazionale Milano
Otprilike neka trening utakmica, samo sa 35 hiljada ljudi i u prelijepoj atmosferi. Rutinski. Ocekujem jos 1-2 gola i da se to privodi kraju.
linkove imate ovdje http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports
linkove imate ovdje http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
Re: F.C. Internazionale Milano
Kako lijepa akcija? Milović poklonio Militu loptu, ovaj samo proslijedio do Sneijdera... nikakva akcija, već greška parmaka iz odbrane Hajduka i majstorija Sneijdera...Monolog je napisao/la:Uh, koja zajebancija Sneijdera.Lijepa akcija, mora se priznati. Na kraju Wesley baca kompletnu odbranu na zemlju i zabija za 0:1.
NAPRIJED NARODE!
Re: F.C. Internazionale Milano
Vasi dosli da odigraju malo seve pred 35k ljudi..... Svaki put kad Sneijder uzme loptu Inter moze dati gol.....
Ozbiljno ste pristupili ovoj utakmici i msm da mozete postici jos barem 2-3 gola i u revansu izvesti Livaju and co da i oni pokazu da znaju....
Ozbiljno ste pristupili ovoj utakmici i msm da mozete postici jos barem 2-3 gola i u revansu izvesti Livaju and co da i oni pokazu da znaju....
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Re: F.C. Internazionale Milano
COUTINHOOOOOOOOOOOOOOOOO
Sta im uradise
Couti je majstor, ona stara romanticna skola brazila
Sta im uradise
Couti je majstor, ona stara romanticna skola brazila
Re: F.C. Internazionale Milano
Silvestre me veceras razocarao, ne mogu vjerovati da je na onakav nacin izgubio 2 lopte, koje nam se srecom nisu osvetile. Za razliku od njega Palacio i Guarin fantasticni, pogotovo Guaro koji je fizicki pravi stroj.
Torcida fantasticna, skidam kapu, izuzev situacije sa Livajom kojeg su izvizdali i nazivali pogrdnim imenima.
Dakle, sve je rjeseno vec u prvoj utakmici, tako da se u revansu moze nesto i eksperimentisati.


Torcida fantasticna, skidam kapu, izuzev situacije sa Livajom kojeg su izvizdali i nazivali pogrdnim imenima.
Dakle, sve je rjeseno vec u prvoj utakmici, tako da se u revansu moze nesto i eksperimentisati.

Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
Re: F.C. Internazionale Milano
Izgleda da je dogovoren transfer Lucasa za 27 miliona eura (plus bonusi ).
Navodno se ceka samo dozvola Morattia.
U principu dogovor sa Sao Paolom postoji, dogovor sa igracem odavno vec tako da fakticki preostaje samo da Moratti da pare.
Jaooo ako ovo bude istina

P.S. Coutiu majstoru dovoljno i 25 minuta da pokaze klasu
U principu dogovor sa Sao Paolom postoji, dogovor sa igracem odavno vec tako da fakticki preostaje samo da Moratti da pare.
Jaooo ako ovo bude istina
P.S. Coutiu majstoru dovoljno i 25 minuta da pokaze klasu
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
Chi per l'Inter vive, non muore mai...
Lucio idiote umri !
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
Chi per l'Inter vive, non muore mai...
Lucio idiote umri !
- rio_Ferdy88
- Moderator
- Postovi: 26993
- Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
- Lokacija: Tamni Vilajet
- Kontakt:
Re: F.C. Internazionale Milano
United je već bio ponudio 35mil eura (zvanično), tako da ne znam zbog čega bi odbili Unitedovu ponudu, da bi prihvatili ovu manjuYuto je napisao/la:Izgleda da je dogovoren transfer Lucasa za 27 miliona eura (plus bonusi ).Navodno se ceka samo dozvola Morattia.
U principu dogovor sa Sao Paolom postoji, dogovor sa igracem odavno vec tako da fakticki preostaje samo da Moratti da pare.![]()
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
Re: F.C. Internazionale Milano
32 miliona eura po nekim izvorima. Pola od toga bi platili kinezi
Sad je Massimo na potezu. Nisam za ovaj transfer, al sta je, tu je.
Sad je Massimo na potezu. Nisam za ovaj transfer, al sta je, tu je.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
Re: F.C. Internazionale Milano
Vijest je friska sa SKY-a, a oni su obicno veoma pouzdani.
Jedan od razloga sto bi odbili ponudu Uniteda a prihvatili onu Intera (koja moze rasti do 32 miliona sa raznim bonusima) jesu i odnosi koje Inter ima sa Sao Paolom. Branca i Ausilio su vec 3,4 puta bili u Brazili i pregovarali i dogovarali transfer Lucasa. Sad je izgleda putovanje urodilo plodom.
Inter Lucasa prati vec duze od godinu dana, njegovi roditelji su bili u Milanu i u trening kampu Intera pocetkom godine, a i sam Lucas je vec par puta izjavljivao da bi volio u Inter.
Samo da Moratti ne zajebe i kaze da je puno para.
Jedan od razloga sto bi odbili ponudu Uniteda a prihvatili onu Intera (koja moze rasti do 32 miliona sa raznim bonusima) jesu i odnosi koje Inter ima sa Sao Paolom. Branca i Ausilio su vec 3,4 puta bili u Brazili i pregovarali i dogovarali transfer Lucasa. Sad je izgleda putovanje urodilo plodom.
Samo da Moratti ne zajebe i kaze da je puno para.
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
Chi per l'Inter vive, non muore mai...
Lucio idiote umri !
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
Chi per l'Inter vive, non muore mai...
Lucio idiote umri !
- rio_Ferdy88
- Moderator
- Postovi: 26993
- Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
- Lokacija: Tamni Vilajet
- Kontakt:
Re: F.C. Internazionale Milano
Pa koliko ja znam njegovi roditelji su izjavili da su za njegov prelazak u United, a i Unitedovi predstavnici su također bili u Brazilu na pregovorimaYuto je napisao/la:Vijest je friska sa SKY-a, a oni su obicno veoma pouzdani.
Jedan od razloga sto bi odbili ponudu Uniteda a prihvatili onu Intera (koja moze rasti do 32 miliona sa raznim bonusima) jesu i odnosi koje Inter ima sa Sao Paolom. Branca i Ausilio su vec 3,4 puta bili u Brazili i pregovarali i dogovarali transfer Lucasa. Sad je izgleda putovanje urodilo plodom.Inter Lucasa prati vec duze od godinu dana, njegovi roditelji su bili u Milanu i u trening kampu Intera pocetkom godine, a i sam Lucas je vec par puta izjavljivao da bi volio u Inter.
Samo da Moratti ne zajebe i kaze da je puno para.
Evo link:
http://espn.estadao.com.br/post/272764_ ... ia-com-nao
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
Re: F.C. Internazionale Milano
Another Lucas Moura update as his parents have apparently told Sao Paulo president Juvenal Juvencio that the player only wants to join United, according to ESPN in Brazil. Inter Milan sports director Marco Branca reportedly met with Juvencio and offered €25million but was told Sao Paulo have rejected better bids from the Reds and Anzhi Makhachkala. The report adds that Lucas doesn't want to go to Russia and has been "seduced" by United's offer.
Od danas vijest
Od danas vijest
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best
Tuzla - Grad koji volim!
Tuzla - Grad koji volim!
Re: F.C. Internazionale Milano
Interovi emisari su jos zimus isli u Brazil, ali bezuspjesno. Kao sto rece @Yuto vjerovatno je u pitanju dzentlmenski dogovor izmedju klubova 
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'
Re: F.C. Internazionale Milano
selam, gdje bi mogao vidjeti golove inter hajduk, nisam gledao tekmu morao ibadetiti, poseban selam postacima i da hajrom ispostite ramazan, i da spremni docekamo pocetak sezone i napad na scudeto
Re: F.C. Internazionale Milano
Ne znam za to. Znam da je Lucas vise puta izjavio da bi volio u Inter i da su mu roditelji bili u MIlanu kao i da je Branca u Brazili bio na vecerama s njima. Sve je ovo rekla kazala al cini se da ovaj put Branca nije otiso bezveze u Brazil.
Sve ce se znat ubrzo. SKY rijetko objavljuje ovakve vijesti tek tako. Iako je transfer daleko od realizacije jer fali najvaznija stvar a to je ok od Morattia koji je vec izjavio da nece pristat da plati previse novaca za Lucasa...
@farisija
[youtube][/youtube]
Takodje prijatelju.
@Unitedovci
Ova vijest je friska, od prije pola sata. To vase je vec zastarilo
Sve ce se znat ubrzo. SKY rijetko objavljuje ovakve vijesti tek tako. Iako je transfer daleko od realizacije jer fali najvaznija stvar a to je ok od Morattia koji je vec izjavio da nece pristat da plati previse novaca za Lucasa...
@farisija
[youtube][/youtube]
Takodje prijatelju.
@Unitedovci
Ova vijest je friska, od prije pola sata. To vase je vec zastarilo
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
Chi per l'Inter vive, non muore mai...
Lucio idiote umri !
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
Chi per l'Inter vive, non muore mai...
Lucio idiote umri !
Re: F.C. Internazionale Milano
^Enjoy.
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Remember friend, as you pass by.
As you are now, so once was I.
As I am now, you soon shall be.
So, prepare for death, and follow me.
As you are now, so once was I.
As I am now, you soon shall be.
So, prepare for death, and follow me.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.




