FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
vrebac86
Postovi: 3356
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la vrebac86 » 02 avg 2012, 20:37

CHivu fuj fuj , kada sam govorio da je nabolje da ga prodaju , neki su pisali neka ga dobar ce biti kao 3 rijesenje hahahahhah jebote kacigas kakve je srece jos ce biti ispred Ranka i Samuela :lol: :lol: :lol:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 02 avg 2012, 20:56

slika

Grafika HRT-a :D

hajmo dobit ovo sa 2-3 razlike pa da u revansu mozda gledamo Longa i kompaniju
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 17001
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Monolog » 02 avg 2012, 21:13

Uh, koja zajebancija Sneijdera. 8-) Lijepa akcija, mora se priznati. Na kraju Wesley baca kompletnu odbranu na zemlju i zabija za 0:1.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
amelonix
Postovi: 111
Pridružen/a: 08 maj 2012, 09:56
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la amelonix » 02 avg 2012, 21:15

ko prenosi,ima li neki link :(
| π T € ® π ∆ © | ° π ∆ £ € M | £ ∆ π O

Avatar
vrebac86
Postovi: 3356
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la vrebac86 » 02 avg 2012, 21:15

dobar link bitteeee!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 02 avg 2012, 21:46

Otprilike neka trening utakmica, samo sa 35 hiljada ljudi i u prelijepoj atmosferi. Rutinski. Ocekujem jos 1-2 gola i da se to privodi kraju.

linkove imate ovdje http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Zeman
Postovi: 1278
Pridružen/a: 04 jul 2012, 14:05
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Zeman » 02 avg 2012, 21:59

Monolog je napisao/la:Uh, koja zajebancija Sneijdera. 8-) Lijepa akcija, mora se priznati. Na kraju Wesley baca kompletnu odbranu na zemlju i zabija za 0:1.
Kako lijepa akcija? Milović poklonio Militu loptu, ovaj samo proslijedio do Sneijdera... nikakva akcija, već greška parmaka iz odbrane Hajduka i majstorija Sneijdera...
NAPRIJED NARODE!

Avatar
Hypnose
Postovi: 821
Pridružen/a: 07 jul 2012, 14:36
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Hypnose » 02 avg 2012, 22:01

Vasi dosli da odigraju malo seve pred 35k ljudi..... Svaki put kad Sneijder uzme loptu Inter moze dati gol.....
Ozbiljno ste pristupili ovoj utakmici i msm da mozete postici jos barem 2-3 gola i u revansu izvesti Livaju and co da i oni pokazu da znaju....
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Huska
Postovi: 3318
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 02 avg 2012, 22:28

COUTINHOOOOOOOOOOOOOOOOO

Sta im uradise :lol:

Couti je majstor, ona stara romanticna skola brazila 8-)

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 02 avg 2012, 22:52

Silvestre me veceras razocarao, ne mogu vjerovati da je na onakav nacin izgubio 2 lopte, koje nam se srecom nisu osvetile. Za razliku od njega Palacio i Guarin fantasticni, pogotovo Guaro koji je fizicki pravi stroj.

Torcida fantasticna, skidam kapu, izuzev situacije sa Livajom kojeg su izvizdali i nazivali pogrdnim imenima.

Dakle, sve je rjeseno vec u prvoj utakmici, tako da se u revansu moze nesto i eksperimentisati.

slika

8-) 8-)
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Yuto
Postovi: 1842
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Yuto » 02 avg 2012, 23:16

Izgleda da je dogovoren transfer Lucasa za 27 miliona eura (plus bonusi ). :shock: Navodno se ceka samo dozvola Morattia.

U principu dogovor sa Sao Paolom postoji, dogovor sa igracem odavno vec tako da fakticki preostaje samo da Moratti da pare. :mrgreen:

Jaooo ako ovo bude istina :o :D

P.S. Coutiu majstoru dovoljno i 25 minuta da pokaze klasu 8-)
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 26993
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 02 avg 2012, 23:29

Yuto je napisao/la:Izgleda da je dogovoren transfer Lucasa za 27 miliona eura (plus bonusi ). :shock: Navodno se ceka samo dozvola Morattia.

U principu dogovor sa Sao Paolom postoji, dogovor sa igracem odavno vec tako da fakticki preostaje samo da Moratti da pare. :mrgreen:
United je već bio ponudio 35mil eura (zvanično), tako da ne znam zbog čega bi odbili Unitedovu ponudu, da bi prihvatili ovu manju :roll:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 02 avg 2012, 23:30

32 miliona eura po nekim izvorima. Pola od toga bi platili kinezi :mrgreen:

Sad je Massimo na potezu. Nisam za ovaj transfer, al sta je, tu je.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Yuto
Postovi: 1842
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Yuto » 02 avg 2012, 23:34

Vijest je friska sa SKY-a, a oni su obicno veoma pouzdani.

Jedan od razloga sto bi odbili ponudu Uniteda a prihvatili onu Intera (koja moze rasti do 32 miliona sa raznim bonusima) jesu i odnosi koje Inter ima sa Sao Paolom. Branca i Ausilio su vec 3,4 puta bili u Brazili i pregovarali i dogovarali transfer Lucasa. Sad je izgleda putovanje urodilo plodom. ;) Inter Lucasa prati vec duze od godinu dana, njegovi roditelji su bili u Milanu i u trening kampu Intera pocetkom godine, a i sam Lucas je vec par puta izjavljivao da bi volio u Inter.


Samo da Moratti ne zajebe i kaze da je puno para. :lol:
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 26993
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 02 avg 2012, 23:39

Yuto je napisao/la:Vijest je friska sa SKY-a, a oni su obicno veoma pouzdani.

Jedan od razloga sto bi odbili ponudu Uniteda a prihvatili onu Intera (koja moze rasti do 32 miliona sa raznim bonusima) jesu i odnosi koje Inter ima sa Sao Paolom. Branca i Ausilio su vec 3,4 puta bili u Brazili i pregovarali i dogovarali transfer Lucasa. Sad je izgleda putovanje urodilo plodom. ;) Inter Lucasa prati vec duze od godinu dana, njegovi roditelji su bili u Milanu i u trening kampu Intera pocetkom godine, a i sam Lucas je vec par puta izjavljivao da bi volio u Inter.


Samo da Moratti ne zajebe i kaze da je puno para. :lol:
Pa koliko ja znam njegovi roditelji su izjavili da su za njegov prelazak u United, a i Unitedovi predstavnici su također bili u Brazilu na pregovorima ;)

Evo link:
http://espn.estadao.com.br/post/272764_ ... ia-com-nao
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Martex
Postovi: 542
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Martex » 02 avg 2012, 23:40

Another Lucas Moura update as his parents have apparently told Sao Paulo president Juvenal Juvencio that the player only wants to join United, according to ESPN in Brazil. Inter Milan sports director Marco Branca reportedly met with Juvencio and offered €25million but was told Sao Paulo have rejected better bids from the Reds and Anzhi Makhachkala. The report adds that Lucas doesn't want to go to Russia and has been "seduced" by United's offer.

Od danas vijest ;)
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 02 avg 2012, 23:42

Interovi emisari su jos zimus isli u Brazil, ali bezuspjesno. Kao sto rece @Yuto vjerovatno je u pitanju dzentlmenski dogovor izmedju klubova ;)
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
farisija
Postovi: 316
Pridružen/a: 05 jun 2012, 20:16
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la farisija » 02 avg 2012, 23:43

selam, gdje bi mogao vidjeti golove inter hajduk, nisam gledao tekmu morao ibadetiti, poseban selam postacima i da hajrom ispostite ramazan, i da spremni docekamo pocetak sezone i napad na scudeto

Avatar
Yuto
Postovi: 1842
Pridružen/a: 20 avg 2011, 12:39
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Yuto » 02 avg 2012, 23:44

Ne znam za to. Znam da je Lucas vise puta izjavio da bi volio u Inter i da su mu roditelji bili u MIlanu kao i da je Branca u Brazili bio na vecerama s njima. Sve je ovo rekla kazala al cini se da ovaj put Branca nije otiso bezveze u Brazil.

Sve ce se znat ubrzo. SKY rijetko objavljuje ovakve vijesti tek tako. Iako je transfer daleko od realizacije jer fali najvaznija stvar a to je ok od Morattia koji je vec izjavio da nece pristat da plati previse novaca za Lucasa...

@farisija

[youtube][/youtube]

Takodje prijatelju. :D

@Unitedovci

Ova vijest je friska, od prije pola sata. To vase je vec zastarilo :mrgreen:
Io non rubo il campionato ed in serie B non ci sono mai stato...

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Lucio idiote umri !

Avatar
StevieG
Postovi: 73
Pridružen/a: 22 feb 2012, 17:21
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la StevieG » 02 avg 2012, 23:45

^Enjoy. 8-)

[youtube][/youtube]
Remember friend, as you pass by.
As you are now, so once was I.
As I am now, you soon shall be.
So, prepare for death, and follow me.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []