Navijaci..

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Princ » 17 apr 2008, 00:34

Jao navijaca....hahahahha....zemljo otvori se... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FC Schalke 04 :)

Avatar
Juventus
Postovi: 35
Pridružen/a: 31 mar 2008, 21:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Juventus » 17 apr 2008, 00:49

Dajte ba moderatori, nama brisete postove kada ga napadnemo svi kolektivno, a njemu ostavljate da nas muci glupostima, jos sad i nekekvim idiotskim tetovazama. Radite nesto, niste dzabe moderatori!!!!!
Float like a butterfly, sting like a bee!!!!!!!!!

kakaljin
Postovi: 16
Pridružen/a: 04 apr 2008, 17:17
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la kakaljin » 17 apr 2008, 12:09

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:pitari ko su ti odakle su oni hahahahaha

Jesam li ja u svome postu omalovazavao navijace Marseja, pa da ti meni uzvratis omalovazavanjem.

Ode ova rasprava van teme.

Svako hvali svoje navijace sa kojima je na tribini, samo sto svi nismo tamo na navijackoj tribini. Ali treba biti objektivan pa dati argumente za sta se napise.

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Princ » 17 apr 2008, 12:47

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:meen su care banovali zato sto sam ko svako normalan bio odgovorio na vase izazivanje, a ja sada ne izazivam nego pokazujem navijacke tetovaze nikoga ne provociram, a kako znam ovo je tema o navijacima stoga
ne budi zelen vise majke ti odrasti malo
Iskreno, nadam se da ce te i ovdje banovati :!: :!: :!:
FC Schalke 04 :)

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 17 apr 2008, 13:29

Princ je napisao/la:
Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:meen su care banovali zato sto sam ko svako normalan bio odgovorio na vase izazivanje, a ja sada ne izazivam nego pokazujem navijacke tetovaze nikoga ne provociram, a kako znam ovo je tema o navijacima stoga
ne budi zelen vise majke ti odrasti malo
Iskreno, nadam se da ce te i ovdje banovati :!: :!: :!:
princ nece ga banovati. jel ti zao sto nece,, sta se ti petljas u poslove admina i moderatora. :roll: :roll: a da se vratimo na temu najbolji su navijaci dortmunda, to sam jednom reko i nema ba tu sta. pa jestel vidili protiv bayerna gube 5-0 a raduju se vise od bavaraca.. haha,, svi goli do pasa sa bubnjevima i zastavama i shalovima i navijaju,, e to su pravi navijaci.. :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 17 apr 2008, 13:39

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:care nelson to je tvoje misljenje , ali vjerujem kad bi jedno po godine presao sve navijacke starnice malo vise se zanimo z ato gledo clipove, posjecivo razne ultras stranice , forume, da bi ti dortmundovi navijaci bili negdje na 20 mjestu rangirani , vjeruj mi ali je tako, ali eto tebi su oninajbolji ha ja nek su stas hehe
heh, pa da,, np care ;) ;) ;) ;) ;)
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Princ » 17 apr 2008, 14:38

NeLsoN je napisao/la:
Princ je napisao/la:
Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:meen su care banovali zato sto sam ko svako normalan bio odgovorio na vase izazivanje, a ja sada ne izazivam nego pokazujem navijacke tetovaze nikoga ne provociram, a kako znam ovo je tema o navijacima stoga
ne budi zelen vise majke ti odrasti malo
Iskreno, nadam se da ce te i ovdje banovati :!: :!: :!:
princ nece ga banovati. jel ti zao sto nece,, sta se ti petljas u poslove admina i moderatora. :roll: :roll: a da se vratimo na temu najbolji su navijaci dortmunda, to sam jednom reko i nema ba tu sta. pa jestel vidili protiv bayerna gube 5-0 a raduju se vise od bavaraca.. haha,, svi goli do pasa sa bubnjevima i zastavama i shalovima i navijaju,, e to su pravi navijaci.. :D :D
Ja se ne petaljam u poslove moderatora i administratora. Ja kazem svoje misljenje, i vjerovatno ogromna vecina clanova ovog foruma dijeli to moje misljenje. Nisi ti jos zreo da shvatis neke stvari, al dobro, s obzirom na tvoje godine... doci ce i to vremenom...

Nije ni cudo sto su ga banovali, i ovdje ce jednog dana aBd. ;)
FC Schalke 04 :)

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la NeLsoN » 17 apr 2008, 15:02

ma da neka si ti pametan i zreo to je na ovom forumu najbitnije.. znas??cao brate :D :D
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 17 apr 2008, 16:40

Eh, sad ću ja da glumim moderetaora i da vas lijepo zamolim da se vratite temi, a NESUGLASICE rješavate preko PM-a, MSN-a, maila i drugih stvari.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 17 apr 2008, 21:31

NeLsoN je napisao/la:
Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:care nelson to je tvoje misljenje , ali vjerujem kad bi jedno po godine presao sve navijacke starnice malo vise se zanimo z ato gledo clipove, posjecivo razne ultras stranice , forume, da bi ti dortmundovi navijaci bili negdje na 20 mjestu rangirani , vjeruj mi ali je tako, ali eto tebi su oninajbolji ha ja nek su stas hehe
heh, pa da,, np care ;) ;) ;) ;) ;)
Internet jeste dobra stvar da ljudi vide ''fazon''ali u fazon se ufurava na terenu,iz iskustva znam da su najgori tzv internet navijaci,jeli tako ultras .Mogu ja pricati na netu sve i svasta ali tribina je mjesto gdje je sve sto je vazno i tamo se uci i obrazuje navijac...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 17 apr 2008, 21:32

Ultras interesuje me tvoje misljenje o juznoamerckim navijacima...cisto iz radoznalosti da malo raspravljamo o njima...
AMAR OSIM!!!

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la skoYa » 17 apr 2008, 22:00

juzno amerikanci su ludi ko struja,ljudi svi al bas svi zive za fudbal,bilo da igra il navija :mrgreen: Marseille spomenu da su za njega pravi navijaci u dukserici itd. e pa ne znam bas da li je tako! jbg onda sam i ja ultras zesci jer uvijek odem na utakmicu u dukserici heheh pa gdje neces obuc duksericu kad nikad ne znas hocel ti zapalit baklju iznad glave :mrgreen: pa obucem dux za svaki slucaj... ne mozes tako pravit podjelu,pravi navijac je onaj koji nosi klub il repku u srcu a svaka *icka moze obuc duksericu i stavit sal preko usta da izgleda zajebano,ultras fola!!! vidim stavljas neke slike tetovaza i odmah da ti kazem da ti je taj potez totalno bezveze i cak sta vise smijesno :lol: skroz bi to bila druga prica da je to tvoja tetovka pa bi imo pravo pricat sve ove stvari,ne bi ti ijec reko,a ovako mi je to presmijesno... ze tebe mogu rec da si simpatizer al' ne Marseille-a vec njegovih navijaca,a ti si daleko od nekog navijaca jer lafe moj svako moze bit "internet" navijac! bez ikakve uvrede,samo onako pricamo.pozdrav

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 17 apr 2008, 22:22

Pa ne mora znaciti da je veci navijac ako nosi dux ali takva je furka danas i tu je upravu slagali se ili ne lai to je dio ultras mentalite,razumijem marsejevca sta je htio reci,u danasnjem svijetu navijaci koji nose dresove su ne orgfanizovani indijanci,mada mi to smeta ponekad jer poznam covjeka koji ima sada 40 banki i prosao je jugu uzduz i poprijeko prije rata ucestvovao u mnogim fajtovima sa grobarima,ciganima purgerima ali nosi dres uvijek to je njemu ostalo i sada ga ismijavaju ....razmujete sta hocu reci a ima staza na tribini kao pola ekipe godina.Razumijem ultras sta si htio reci i tako to i ide danas,sve je manje dresova,salova(mada mi ne smetaju ti ljudi)ali je brate puno i pozera koji misle ako su obukli fantomku da su zajebane face,i toga ima puno ljudi ne kontaju fazon,mislim da ces se sloziti...
AMAR OSIM!!!

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la ribery » 18 apr 2008, 08:12

Kakva je ovo glupost, na prvoj stranici najnoviji postovi, a na 15., oni stari.Niđe veze!!!

Avatar
Juventus
Postovi: 35
Pridružen/a: 31 mar 2008, 21:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Juventus » 18 apr 2008, 09:52

Ni ja ne mogu da se snadjem. Sve mi rasprave idu naopako :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Float like a butterfly, sting like a bee!!!!!!!!!

Avatar
skoYa
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2008, 17:26
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la skoYa » 18 apr 2008, 13:35

sto nas ovi administratori driblaju sa ovim izmjenama,prvo avatar na desnoj strani pa ga prebace na lijevu,pa redoslijed postova zamijene,pa promijene boju itd. ma daj nema smisla :mrgreen:
sto se tice dukserica,nemam nista protiv jer i ja se ljepse osjecam kad obucem dux,vec sam htio rec da ne mora to znacit da je najvatreniji ako je u dukserici itd. navijac je navijac bez obzira kako se obuko il kojoj skupini pripado.sta ima lose u tome ako obuce dres il dodje u odijelu?? :lol: to nema nikakve veze ako je on lud ko struja,razumijete!
a ultrasa se u predhodnom postu mozda nije bas dobro izrazio pa ga nisam ni razumio bas najbolje,al evo moje najdublje isprike :mrgreen:

PSG
Postovi: 3
Pridružen/a: 18 apr 2008, 16:09
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la PSG » 18 apr 2008, 16:24

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:Pisite o tome ko su po vama najbolji navijaci na svijetu i ZAŠTO? Hvala.

meni naravno navijaci marseillea koji se sastoje od 6 pod skupina ultras marseille,south winners,dodgers,fanatics,yankee,mtp koji djeluju pod jednim sloganom S E U L S C O N T R E T E U S sto u prijevodu znaci S A M I P R O T I V S V I H .Naravnoda vecina od vas se ne slaze sa mnom ,zato sto ne pratite i ne znate bas puno o Marseilleu i stadionu Veledromu,koreografijama i gostovanjima navijaca Marseillea.To je danasnji fudbal u kojem vecina ne gleda da li klub ima dusu,koja se stvarala 100 ili 150 godina, nego se gleda samo trenutna slava.

Ja pratim po cemu su dobri banda od navijaca divljaci sa juga cuj imaju dusu pa vama bi trebalo zabraniti uci na stadion...imate jaku istoriju kako navijacku tako i klupsku sve se svodi na mito i korupciju vi drugacije niste znali niti ce te znati ....nemoj lagti sam sebe

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 18 apr 2008, 16:37

skoYa je napisao/la:sto nas ovi administratori driblaju sa ovim izmjenama,prvo avatar na desnoj strani pa ga prebace na lijevu,pa redoslijed postova zamijene,pa promijene boju itd. ma daj nema smisla :mrgreen:
sto se tice dukserica,nemam nista protiv jer i ja se ljepse osjecam kad obucem dux,vec sam htio rec da ne mora to znacit da je najvatreniji ako je u dukserici itd. navijac je navijac bez obzira kako se obuko il kojoj skupini pripado.sta ima lose u tome ako obuce dres il dodje u odijelu?? :lol: to nema nikakve veze ako je on lud ko struja,razumijete!
a ultrasa se u predhodnom postu mozda nije bas dobro izrazio pa ga nisam ni razumio bas najbolje,al evo moje najdublje isprike :mrgreen:
Skoya ti si mozda u pravu ali to je sadasnja furka svi znamo kako je recimo na nasim prostorima nastajala navijacka scena kad je najvise njih bilo u punk fazonu sad je ovaj fazon i kada riberi kaze cesualci,tacno postoje ali ultras nije po stilu odjevanja mada se to najvise poklapa nego po onome sto ima u glavi....
Sta je ovo sa psg i mecovim navijacima ko je upucen neka nesto napise...pozdrav
AMAR OSIM!!!

Avatar
Princ
Postovi: 98
Pridružen/a: 25 mar 2008, 11:32
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la Princ » 18 apr 2008, 19:31

Com_ultras_MARSEILLE je napisao/la:zao mi je psg ali mi smo z avas nebo a vi ste zemlja , hahaah jadni ste tek ste nastali 1970 godine sramota za vas svaki klub iz bih je stariji od vas hahaha
Bolje je s obje noge stajat na zemlji nego letit negdje, ipak ko visoko leti.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pozzzz za navijace PSGa ;)
FC Schalke 04 :)

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Najbolji navijači na svijetu su ...?

Post Postao/la csh » 18 apr 2008, 23:17

imaju i oni ultra skupine,bas sam gledao neki dan onu emisiju sa onim denijem iz football factorya i fenerovi kill for you svi u jaknama podrupe,mocno izgledaju pravo....ludi su mada djeluju ponekad kao neorganizovani ali su za respecta velikog
AMAR OSIM!!!

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.