Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
123456
Postovi: 5522
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la 123456 » 05 dec 2012, 13:05

Zenichanin je napisao/la:Zavrsen roditeljski sastanak ovdje :mrgreen:

ljegendo đesi krme te ubolo Goražđansko :lol:
Dosadilo mu Gorazde pa otisao do Banovica 14 dana :mrgreen: Izdrzi legendo svi smo uz tebe :)
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
alacious
Postovi: 4142
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alacious » 05 dec 2012, 14:21

Meni je obeć'o razglednicu poslat' :mrgreen:

Avatar
dijalog
Postovi: 643
Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la dijalog » 05 dec 2012, 17:10

http://www.ind--ex.hr/vijesti/clanak/mo ... 50695.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
šta reći, koju posluku porati??? izbrišite ovo "--".

i onda se sjetim posta jednog monstruma sa ovog foruma:
kmecalica je napisao/la:Draga djeco nema frke
Paravinja vozi sve do Krke :lol:

Zasto pedofil bebama ubacuje spustenog ?
Zato sto voli slusat kako puca kicma dok se dize :o :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
don_burza
Postovi: 4475
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la don_burza » 05 dec 2012, 18:03

Koja je ovo furka bila kad je tek izaslo :D

[youtube][/youtube]
Thomas Müller - Fußballgott

Avatar
azTer
Postovi: 1646
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la azTer » 05 dec 2012, 18:46

dijalog je napisao/la:http://www.ind--ex.hr/vijesti/clanak/mo ... 50695.aspx
šta reći, koju posluku porati??? izbrišite ovo "--".
zbog ovakvih stvari i bolesnika treba uvest smrtnu presudu/kaznu, kratko i jasno.

Avatar
EdenHazard
Postovi: 1586
Pridružen/a: 24 nov 2012, 22:25
Lokacija: Dubai
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la EdenHazard » 05 dec 2012, 18:53

azTer je napisao/la:
dijalog je napisao/la:http://www.ind--ex.hr/vijesti/clanak/mo ... 50695.aspx
šta reći, koju posluku porati??? izbrišite ovo "--".
zbog ovakvih stvari i bolesnika treba uvest smrtnu presudu/kaznu, kratko i jasno.
koji monstrum moras biti da uradis nesto ovakvo :?
Moj je grad Zenica,
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!

Avatar
likma23
Postovi: 1634
Pridružen/a: 10 avg 2011, 11:07
Lokacija: Samo gdje se ne radi
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la likma23 » 05 dec 2012, 19:55

Ne znam da li sam jedini ili nas ima jos koji bismo zeljeli da snijeg pada kao u februaru :D
Roger Federer the best!!!

Damir Dzumhur!!!!

Avatar
alacious
Postovi: 4142
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la alacious » 05 dec 2012, 19:58

PotpiŠČINA!

Avatar
EdenHazard
Postovi: 1586
Pridružen/a: 24 nov 2012, 22:25
Lokacija: Dubai
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la EdenHazard » 05 dec 2012, 20:15

likma23 je napisao/la:Ne znam da li sam jedini ili nas ima jos koji bismo zeljeli da snijeg pada kao u februaru :D
fino je to kad on pada a ti sjedis u toploj sobi,
al kad znas da on pada a ti moras na faxu smrzavati, radiatori ko ledenice,
onda mrzis zimu ;)
Moj je grad Zenica,
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!

Avatar
Sveti
Postovi: 10088
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sveti » 05 dec 2012, 20:30

ja ne volim snijeg ni na slici vidjet
naprijed rejal

Avatar
likma23
Postovi: 1634
Pridružen/a: 10 avg 2011, 11:07
Lokacija: Samo gdje se ne radi
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la likma23 » 05 dec 2012, 22:42

Nefsul, sultan Sulejman, hazretili (tako nekako kazu oni strazari) :lol: :lol:
Roger Federer the best!!!

Damir Dzumhur!!!!

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Head » 06 dec 2012, 00:36

[youtube][/youtube]
1946

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13011
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bagrcavi » 06 dec 2012, 00:39

je.be mame ovaj Gile, samo me čudi kako nema više klipova sa ovih zvijezda granda, nego samo ovaj jedan
DRUG NEBI TI PUNCA

gojzerica
Postovi: 3915
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la gojzerica » 06 dec 2012, 00:39

slika

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LBJ MVP » 06 dec 2012, 00:44

Pa gdje me nađe :roll:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Head » 06 dec 2012, 00:57

Nekad sam gori bio,nekad do zore pio. 8-)
Zadnja izmjena: Head, dana/u 06 dec 2012, 01:02, ukupno mijenjano 1 put.
1946

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2374
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la raul-zakon » 06 dec 2012, 00:59

Gdje ste pijandure?? :mrgreen:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
Cartman
Postovi: 20531
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Cartman » 06 dec 2012, 01:03

Jao naslovnice kao da je umro Tito, a ne da se ovaj malo povrijedio. :oops:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2374
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la raul-zakon » 06 dec 2012, 01:05

Cartman je napisao/la:Jao naslovnice kao da je umro Tito, a ne da se ovaj malo povrijedio. :oops:
Ma ja kad sam vidio kontam pobuc'o mu koljeno, povreda u rangu ove Eduardove, prepadnem se za čovjeka...

Kasnije nađem video i pogledam, ni pao nije ! :lol: :lol: :lol:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
mandraX
Postovi: 16225
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la mandraX » 06 dec 2012, 01:15

Kako yebena stvar...

[youtube][/youtube]

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: enobarca i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []