Dosadilo mu Gorazde pa otisao do Banovica 14 danaZenichanin je napisao/la:Zavrsen roditeljski sastanak ovdje![]()
ljegendo đesi krme te ubolo Goražđansko
Chat - ARHIVA POSTOVA
Moderator/ica: insider
Re: Chat
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
Re: Chat
Meni je obeć'o razglednicu poslat' 
Re: Chat
http://www.ind--ex.hr/vijesti/clanak/mo ... 50695.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
šta reći, koju posluku porati??? izbrišite ovo "--".
i onda se sjetim posta jednog monstruma sa ovog foruma:
šta reći, koju posluku porati??? izbrišite ovo "--".
i onda se sjetim posta jednog monstruma sa ovog foruma:
kmecalica je napisao/la:Draga djeco nema frke
Paravinja vozi sve do Krke
Zasto pedofil bebama ubacuje spustenog ?
Zato sto voli slusat kako puca kicma dok se dize![]()
![]()
Re: Chat
zbog ovakvih stvari i bolesnika treba uvest smrtnu presudu/kaznu, kratko i jasno.dijalog je napisao/la:http://www.ind--ex.hr/vijesti/clanak/mo ... 50695.aspx
šta reći, koju posluku porati??? izbrišite ovo "--".
- EdenHazard
- Postovi: 1586
- Pridružen/a: 24 nov 2012, 22:25
- Lokacija: Dubai
- Kontakt:
Re: Chat
koji monstrum moras biti da uradis nesto ovakvoazTer je napisao/la:zbog ovakvih stvari i bolesnika treba uvest smrtnu presudu/kaznu, kratko i jasno.dijalog je napisao/la:http://www.ind--ex.hr/vijesti/clanak/mo ... 50695.aspx
šta reći, koju posluku porati??? izbrišite ovo "--".
Moj je grad Zenica,
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!
Re: Chat
Ne znam da li sam jedini ili nas ima jos koji bismo zeljeli da snijeg pada kao u februaru 
Roger Federer the best!!!
Damir Dzumhur!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Re: Chat
PotpiŠČINA!
- EdenHazard
- Postovi: 1586
- Pridružen/a: 24 nov 2012, 22:25
- Lokacija: Dubai
- Kontakt:
Re: Chat
fino je to kad on pada a ti sjedis u toploj sobi,likma23 je napisao/la:Ne znam da li sam jedini ili nas ima jos koji bismo zeljeli da snijeg pada kao u februaru
al kad znas da on pada a ti moras na faxu smrzavati, radiatori ko ledenice,
onda mrzis zimu
Moj je grad Zenica,
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!
naša lijepa ludnica!
Željezara i KP dom,
uvijek su u srcu mom!
Čast mi pruža Bilino,
grotlo crno crveno.
Ponos budi samo on,
Čelik naš šampion!
Čelik, Čelik, Čelik!!!
Re: Chat
Nefsul, sultan Sulejman, hazretili (tako nekako kazu oni strazari)

Roger Federer the best!!!
Damir Dzumhur!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Re: Chat
je.be mame ovaj Gile, samo me čudi kako nema više klipova sa ovih zvijezda granda, nego samo ovaj jedan
DRUG NEBI TI PUNCA
Re: Chat
Pa gdje me nađe 
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.
- raul-zakon
- Postovi: 2374
- Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
- Lokacija: Field of dreams
- Kontakt:
Re: Chat
Gdje ste pijandure?? 
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !
Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !
* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.
HALA MADRID !
Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !
* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.
HALA MADRID !
Re: Chat
Jao naslovnice kao da je umro Tito, a ne da se ovaj malo povrijedio. 
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
The flowers of English football, the flowers of Manchester
- raul-zakon
- Postovi: 2374
- Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
- Lokacija: Field of dreams
- Kontakt:
Re: Chat
Ma ja kad sam vidio kontam pobuc'o mu koljeno, povreda u rangu ove Eduardove, prepadnem se za čovjeka...Cartman je napisao/la:Jao naslovnice kao da je umro Tito, a ne da se ovaj malo povrijedio.
Kasnije nađem video i pogledam, ni pao nije !
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !
Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !
* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.
HALA MADRID !
Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !
* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.
HALA MADRID !
Re: Chat
Kako yebena stvar...
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.










