Gubimo puno lopti a oni organizovani..Merlin2 je napisao/la:Nezz da li pratimo istu tekmu. Zracni dueli - 0 bodova. Zatim ona njegova izletanja naprijed, također 0 bodova. Kad god je otisao naprijed, izgubio je loptu i ljudi nam kontru slozili. Ima i nekih svijetlih strana, ali je generalno los do sadaSiamoNoi je napisao/la:Taj kloc je jedan od najboljih večeras.Jako dobar u defanzivi,jedina greška je ne izlaženje na onaj jedan odbijanac.Merlin2 je napisao/la:Nezz stvarno sto Strama igra ovako pickasto :S
daj Cou-a umjesto ovog kloca Gargana da napravi visak
Sent from my ST21i using Tapatalk HD

