
Navijaci..
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo
- AgresivnoDjubre
- Postovi: 3274
- Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Newcastle


Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.
- SultanSulejman
- Postovi: 754
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Lazio-Juve 2:1 KUP
Tribina Lacijala nikad bolja i punija.




koji ovo igrač drži barjak?
Atalanta-Milan 0:1

Tribina Lacijala nikad bolja i punija.




koji ovo igrač drži barjak?
Atalanta-Milan 0:1

Re: Navijaci..
Može li neko objasniti ovu zadnju sliku i donji desni ugao,jesu li ovo pali šalovi Atalantista?
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!
Re: Navijaci..
Nisam siguran čiji su to šalovi, ali znam da su Milanovi ultrasi bratski sa ultrasima Brescie, a oni su plavi, pa su to vjerovatno njihovi 
Il club piu titolato al mondo!
Re: Navijaci..
Ima gore u tekstu vezanom za navijace Napolija dio gdje se spominje upravo ova pjesma
[youtube][/youtube]
A evo klipa i po njegovom povratku u Napoli godinama kasnije jeza
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
A evo klipa i po njegovom povratku u Napoli godinama kasnije jeza
[youtube][/youtube]
1. Željo
2. Liverpool
3. Napoli, Borussia Dortmund, Real Madrid
2. Liverpool
3. Napoli, Borussia Dortmund, Real Madrid
- SultanSulejman
- Postovi: 754
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Mada ovo meni više liči na one balone ili sl.tome.underPFC je napisao/la:Može li neko objasniti ovu zadnju sliku i donji desni ugao,jesu li ovo pali šalovi Atalantista?
Parma-Napoli

- AgresivnoDjubre
- Postovi: 3274
- Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
- Kontakt:
Re: Navijaci..

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.
Re: Navijaci..
Bude li se zabari???
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 12013.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 12013.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sreca pa je Ojler mlad umro...
- SultanSulejman
- Postovi: 754
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Svršio sam na ove slike/klipove
žabari konačno u pravom izadnju
" onclick="window.open(this.href);return false;
" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Navijaci..
SultanSulejman
Raspitao sam se ja,ipak se radi kao što neko reče pobratimima Bianconera,Brešinim tifozama,kojih je bilo 100-ak u Atalanti.
MrWhite
Cela scena je puno kvalitetnije izgledala 90-99
Ne samo zbog brojnosti,ideje...
Respekt veliki za Laziale,između ostalog pokazuju gde je uz Genou najveća ultra priča + Romini
(nisam zaboravio Atalantisime,ali jedno je biti jedina navijačka grupa u gradu,a drugo imati dostojnog komšiju)... 
Raspitao sam se ja,ipak se radi kao što neko reče pobratimima Bianconera,Brešinim tifozama,kojih je bilo 100-ak u Atalanti.
MrWhite
Cela scena je puno kvalitetnije izgledala 90-99
Respekt veliki za Laziale,između ostalog pokazuju gde je uz Genou najveća ultra priča + Romini
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!
- Sarajlijc@
- Postovi: 10040
- Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
- Lokacija: Koševo Republika!
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Ma otkad nema BnA pisaj to

NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!
- SultanSulejman
- Postovi: 754
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Ovi Milanzi su u "bratskim" odnosima i sa Grobarima (Alcatraz) ,meni je više logično da budu sa Biankonerima 
Re: Navijaci..
ovo neka greška, ili ? xdunderPFC je napisao/la:SultanSulejman
Raspitao sam se ja,ipak se radi kao što neko reče pobratimima Bianconera,Brešinim tifozama,kojih je bilo 100-ak u Atalanti.
Il club piu titolato al mondo!
- SultanSulejman
- Postovi: 754
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Bursaspor-Galatasaray 1:1 (2.2.2013)






Re: Navijaci..
@SS (Y)
Najljepša atmosfera je u Grčkoj, Turskoj, Sjevernoj (prvenstveno Maroko) Africi i Južnoj Americi.
Najljepša atmosfera je u Grčkoj, Turskoj, Sjevernoj (prvenstveno Maroko) Africi i Južnoj Americi.
Il club piu titolato al mondo!
- SultanSulejman
- Postovi: 754
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Vrijedi pogledati
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 22013.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 22013.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- SultanSulejman
- Postovi: 754
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Catania-Torino


Torino-Siena

Genoa-Torino

Juventus-Torino


Roma-Torino

Sampdoria-Torino



Torino-Siena

Genoa-Torino

Juventus-Torino


Roma-Torino

Sampdoria-Torino

Re: Navijaci..
Najveci derby Grcke.....steta sto nije bilo gostujucih navijaca
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 22013.html
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 22013.html
Sreca pa je Ojler mlad umro...
- SultanSulejman
- Postovi: 754
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
- Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
- Kontakt:
Re: Navijaci..
Valjada je Panatinaikos-Olimpijakos najveći derbi Grčke..MrWhite je napisao/la:Najveci derby Grcke.....steta sto nije bilo gostujucih navijaca
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 22013.html
A u Grčkoj na derbijima (tipa ovog) je zabranjen dolazak gostujućih navijača,da nebi bilo nereda kako na stadionu tako i oko stadiona.
Re: Navijaci..
Ovo je po meni najveci derby Grcke i super3 su po meni najjaci u Grckoj....SultanSulejman je napisao/la:
Valjada je Panatinaikos-Olimpijakos najveći derbi Grčke..
A u Grčkoj na derbijima (tipa ovog) je zabranjen dolazak gostujućih navijača,da nebi bilo nereda kako na stadionu tako i oko stadiona.
Sreca pa je Ojler mlad umro...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

