Navijaci..

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
AgresivnoDjubre
Postovi: 3274
Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 30 jan 2013, 14:50

Newcastle

slika
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 754
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la SultanSulejman » 31 jan 2013, 10:47

Lazio-Juve 2:1 KUP

Tribina Lacijala nikad bolja i punija.

slika


slika

slika

slika

koji ovo igrač drži barjak?


Atalanta-Milan 0:1


slika

underPFC
Postovi: 933
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la underPFC » 31 jan 2013, 12:24

Može li neko objasniti ovu zadnju sliku i donji desni ugao,jesu li ovo pali šalovi Atalantista?
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
DonPippo9
Postovi: 667
Pridružen/a: 24 dec 2012, 23:39
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la DonPippo9 » 31 jan 2013, 21:46

Nisam siguran čiji su to šalovi, ali znam da su Milanovi ultrasi bratski sa ultrasima Brescie, a oni su plavi, pa su to vjerovatno njihovi ;)
Il club piu titolato al mondo!

Avatar
diego_TM
Postovi: 682
Pridružen/a: 07 feb 2009, 19:23
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la diego_TM » 31 jan 2013, 22:57

Ima gore u tekstu vezanom za navijace Napolija dio gdje se spominje upravo ova pjesma

[youtube][/youtube]

A evo klipa i po njegovom povratku u Napoli godinama kasnije jeza

[youtube][/youtube]
1. Željo
2. Liverpool
3. Napoli, Borussia Dortmund, Real Madrid

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 754
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la SultanSulejman » 01 feb 2013, 16:09

underPFC je napisao/la:Može li neko objasniti ovu zadnju sliku i donji desni ugao,jesu li ovo pali šalovi Atalantista?
Mada ovo meni više liči na one balone ili sl.tome. :roll: Ako dođem do informacije pošaljem ti P.P. ;)



Parma-Napoli

slika

Avatar
AgresivnoDjubre
Postovi: 3274
Pridružen/a: 08 dec 2012, 15:31
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la AgresivnoDjubre » 01 feb 2013, 16:13

slika
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Cudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a jos cudnije kako nam cesto bas to malo nedostaje.

Avatar
MrWhite
Postovi: 825
Pridružen/a: 27 dec 2012, 21:48
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la MrWhite » 01 feb 2013, 21:14

Bude li se zabari???
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 12013.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sreca pa je Ojler mlad umro...

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 754
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la SultanSulejman » 02 feb 2013, 10:17

Svršio sam na ove slike/klipove :shock: žabari konačno u pravom izadnju

" onclick="window.open(this.href);return false;

underPFC
Postovi: 933
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la underPFC » 02 feb 2013, 14:19

SultanSulejman

Raspitao sam se ja,ipak se radi kao što neko reče pobratimima Bianconera,Brešinim tifozama,kojih je bilo 100-ak u Atalanti.

MrWhite

Cela scena je puno kvalitetnije izgledala 90-99 ;) Ne samo zbog brojnosti,ideje... ;)
Respekt veliki za Laziale,između ostalog pokazuju gde je uz Genou najveća ultra priča + Romini ;) (nisam zaboravio Atalantisime,ali jedno je biti jedina navijačka grupa u gradu,a drugo imati dostojnog komšiju)... ;)
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la Sarajlijc@ » 02 feb 2013, 14:50

Ma otkad nema BnA pisaj to :cry: :cry:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 754
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la SultanSulejman » 02 feb 2013, 18:28

Ovi Milanzi su u "bratskim" odnosima i sa Grobarima (Alcatraz) ,meni je više logično da budu sa Biankonerima :mrgreen:

Avatar
DonPippo9
Postovi: 667
Pridružen/a: 24 dec 2012, 23:39
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la DonPippo9 » 02 feb 2013, 20:47

underPFC je napisao/la:SultanSulejman

Raspitao sam se ja,ipak se radi kao što neko reče pobratimima Bianconera,Brešinim tifozama,kojih je bilo 100-ak u Atalanti.
ovo neka greška, ili ? xd
Il club piu titolato al mondo!

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 754
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la SultanSulejman » 02 feb 2013, 20:49

Bursaspor-Galatasaray 1:1 (2.2.2013)

slika

slika

slika

Avatar
DonPippo9
Postovi: 667
Pridružen/a: 24 dec 2012, 23:39
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la DonPippo9 » 02 feb 2013, 20:51

@SS (Y)

Najljepša atmosfera je u Grčkoj, Turskoj, Sjevernoj (prvenstveno Maroko) Africi i Južnoj Americi. 8-)
Il club piu titolato al mondo!

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 754
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la SultanSulejman » 03 feb 2013, 13:37

Vrijedi pogledati :shock:

http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 22013.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 754
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la SultanSulejman » 04 feb 2013, 20:30

Catania-Torino

slika

slika

Torino-Siena

slika


Genoa-Torino

slika


Juventus-Torino

slika

slika


Roma-Torino

slika


Sampdoria-Torino

slika

Avatar
MrWhite
Postovi: 825
Pridružen/a: 27 dec 2012, 21:48
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la MrWhite » 04 feb 2013, 21:48

Najveci derby Grcke.....steta sto nije bilo gostujucih navijaca
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 22013.html
Sreca pa je Ojler mlad umro...

Avatar
SultanSulejman
Postovi: 754
Pridružen/a: 05 okt 2012, 12:08
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la SultanSulejman » 05 feb 2013, 12:18

MrWhite je napisao/la:Najveci derby Grcke.....steta sto nije bilo gostujucih navijaca
http://www.ultras-tifo.net/photo-news/1 ... 22013.html
Valjada je Panatinaikos-Olimpijakos najveći derbi Grčke..

A u Grčkoj na derbijima (tipa ovog) je zabranjen dolazak gostujućih navijača,da nebi bilo nereda kako na stadionu tako i oko stadiona.

Avatar
MrWhite
Postovi: 825
Pridružen/a: 27 dec 2012, 21:48
Kontakt:

Re: Navijaci..

Post Postao/la MrWhite » 05 feb 2013, 21:54

SultanSulejman je napisao/la:
Valjada je Panatinaikos-Olimpijakos najveći derbi Grčke..

A u Grčkoj na derbijima (tipa ovog) je zabranjen dolazak gostujućih navijača,da nebi bilo nereda kako na stadionu tako i oko stadiona.
Ovo je po meni najveci derby Grcke i super3 su po meni najjaci u Grckoj....
Sreca pa je Ojler mlad umro...

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []