Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
bavarian_bk
- Postovi: 4583
- Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
- Lokacija: Bosanska Krupa
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
-
muhamedkonjic
- Postovi: 719
- Pridružen/a: 07 maj 2010, 11:46
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Eh da nam je jedan ovakav covjek u nogometnom savezu: http://sportsport.ba/bh_kosarka/mahmuto ... ivan/98226" onclick="window.open(this.href);return false;
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Eh prijatelju, znas za koliko Harun radi, mora da milione uzima, a ovi iz NS nemaju para da placaju covjeka da radi svoj posao kako treba ...Cartman je napisao/la:Ma treba negdje na posudbu, nema puno hajra od igranja prez praznim tribinama po losim terenima. Vrijeme je da igra pravi nogomet, pa makar to bilo u trecoj ligi Engleske.
Eh da nam je jedan ovakav covjek u nogometnom savezu: http://sportsport.ba/bh_kosarka/mahmuto ... ivan/98226" onclick="window.open(this.href);return false;
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- Rockefeller
- Postovi: 1520
- Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Onaj što je sinoć igrao defanzivnog veznog je takodje štoper, slično kao i onaj što je igrao na desnom beku. No i da je kvalitetniji od njih dvojce (a nije), tu je Miquel, onaj sa lijevog štopera, koji opet neće biti dovoljno dobar da dodje do prvotimca. I Boateng, njega sam zaboravio.*2
Bukvalno, porodica Hajrović je dala jednog svog sina, koji ionako nikad ne bi zaigrao za prvi tim u konkurenciji kakvu ima, da bi se smirila priča oko drugog Hajrovića, koji je BiH možda i mogao pomoći. Uglavnom, providno.
1,2*edit
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Kaze da ga je Pape zvao prije 3 mjeseca, samo sto je ovom tad crkla baterija u telefonu, ali ovom je trebao da dodje VBox da je imao propusten poziv...zizu1991 je napisao/la:Ma ajde, ne pravite cirkus od topica, njegov izbor, njegova briga, njegovo pravo na kraju krajeva.
Šta je sa onim Arslanagićem, da li ga je iko ikada iz Saveza kontaktirao ?
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
[youtube][/youtube]
Nikad nije nastupao ni za jednu drugu reprezentaciju tako da s njim nece biti problema oko papira a vec je izrazio zelju da nastupi za BiH..
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Taj ako nije rodjen u BiH, prema sadasnjoj situaciji jedno 3-4 godine, da dobije nase drzavljanstvo...chily-rz je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/en/bahru ... 73821.html
[youtube][/youtube]
Nikad nije nastupao ni za jednu drugu reprezentaciju tako da s njim nece biti problema oko papira a vec je izrazio zelju da nastupi za BiH..
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Sa stranice bhfudbal . ba
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Nije vise do Spirica,sad je do Yebande,pardon BevandePapastathopoulos je napisao/la:Znaci, spiric ce do grcke biti glavna tema
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Zato sto je za sportase i treba ici ubrzano ili se to stvarno kod nas radi preko parlamenta
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Pa to i jeste "ubrzani" postupak dobijanja državljanstva.Tako je i Pjanić dobio pasoš.Ko zna koliko bi još čekali da dobiju državljanstvo da to ne ide ovako.Samo pitanje je kad će to naši parlamentarci odobriti, jer su poznati po svojoj brzini.Principatus je napisao/la:A zasto u parlamentu?
Zato sto je za sportase i treba ici ubrzano ili se to stvarno kod nas radi preko parlamenta
Povrijeđen je, i neće ga večeras biti u sastavu.AdoS je napisao/la:Momak je registrovan u Celticu za ligu prvaka, zadnju njihovu ligasku tekmu je bio na klupi, moguce je da bude i nocas. Sve u svemu, ima 19 godina i treba se obratiti na njega paznja
- Papastathopoulos
- Postovi: 6150
- Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
- Lokacija: Jablanica
- Kontakt:
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
Trebalo bi da može.To je onim foteljašima jedno dizanje ruke,a mi možemo dobiti puno.Papastathopoulos je napisao/la:@bagrcavi postoje li ikakve sanse da bicakcic i hadzic dobiju pasos do tekme sa grcima, kada je sad sve ostalo na parlamentarcima ? Iako nece dobiti susicev poziv i ako to bude gotovo, zanima me jel' se to moze zavrsit za ovih 40-tak dana ?
Dzanan je napisao/la:Cemu zurba sa njima dvojicomMislim da imamo kvaliteta i bez njih da odigramo koliko je dovoljno protiv Grka. Kvalitetni su igraci al msm da ce nacekat da im se srede papiri i da zaigraju .
Čuj čemu žurba sa njima dvojicom
Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji B
sve se moze kad se hoce...to je procedura koja se moze rijesiti za 15 dana..al ocito su ovi nasi parlamentarci nezainteresovani...Papastathopoulos je napisao/la:@bagrcavi postoje li ikakve sanse da bicakcic i hadzic dobiju pasos do tekme sa grcima, kada je sad sve ostalo na parlamentarcima ? Iako nece dobiti susicev poziv i ako to bude gotovo, zanima me jel' se to moze zavrsit za ovih 40-tak dana ?
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, ArtemisFowl, Atlanta, Bosnjo22, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, denza, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, greenwood, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Mocvara1991, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, soxx, StevieG8, TefalTava, tiketoke, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta, xinxee i 402 gosta.




