FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

plavetniloo
Postovi: 586
Pridružen/a: 14 jan 2013, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plavetniloo » 27 feb 2013, 16:11

romasarajevo je napisao/la:brat uz brata drugog marta grmiiiiiiii sa sjeveraaaaaaaaaaaaa
" onclick="window.open(this.href);return false; jel' to?

Avatar
Heller
Postovi: 14314
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Heller » 27 feb 2013, 17:36

slika

Dobre vam ove dvije, eto toliko do mene :mrgreen:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
ahmic
Postovi: 2654
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ahmic » 27 feb 2013, 17:38

Znaci li to da je Sarajevo poslovalo pozitivno u protekloj godini ?
Ako nisu uracunati transferi Husejnovica i Sesara,mogu li oni pokrit taj dug od 170 milja km...??

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 27 feb 2013, 17:38

neka svojka :mrgreen:

Avatar
SB90
Postovi: 302
Pridružen/a: 02 dec 2012, 17:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SB90 » 27 feb 2013, 18:06

selimovic: "plate trenera u omladinskom pogonu su redovne"
trener u omladinskom pogonu: "ne lazite da su plate redovne"

:roll: :roll:
Sasa Kajkut pitarima tabut!

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 27 feb 2013, 18:22

Hujic presidente
1946

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5953
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 27 feb 2013, 18:26

SB90 je napisao/la:selimovic: "plate trenera u omladinskom pogonu su redovne"
trener u omladinskom pogonu: "ne lazite da su plate redovne"

:roll: :roll:


agim, mujanovic muco i kurtovic kompanija protiv kluba i ti su to rekli
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

svejedno
Postovi: 324
Pridružen/a: 23 nov 2012, 20:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la svejedno » 27 feb 2013, 19:24

Necu pametovati ali neko ovdje laze.Ako je prihod bio 2,4 mio KM a rahodi veci od prihoda oko 200.000 KM od cega je umanjen dug oko 1,5 mio KM.Ako laze koza ne laze rog.

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 27 feb 2013, 19:25

svejedno je napisao/la:Necu pametovati ali neko ovdje laze.Ako je prihod bio 2,4 mio KM a rahodi veci od prihoda oko 200.000 KM od cega je umanjen dug oko 1,5 mio KM.Ako laze koza ne laze rog.
Platis poreze i tako sprijecis rast kamate.Prosto,za pametne. :idea:
1946

svejedno
Postovi: 324
Pridružen/a: 23 nov 2012, 20:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la svejedno » 27 feb 2013, 19:38

A glavnica nije smanjena :D Nikada veca suplja

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 27 feb 2013, 20:16

Alen Hujić
Edis Kusturica
Nedžad Čagalj
Elvir Kantardžić
Maid Delić
Mersad Mahić
Hajrudin Kapetanović
Edin Korjenić
Elvir Krajina
Almir Čehić -
Ermin Lujinovic

Dakle ovo su clanovi UO.
Ono sto je ocito da nema Nikolica,Talovica,Ducica,Mujanovica,Merdanovica,Fazlagica i co.
Sada zelim jedan mukotrpan rad u kojem ne prihvatam alibi.Ubacili su svoje ljude i ne mogu reci sutra da su imali opstrukciju od prijasnjih agentura.Dakle rijesili su se korova,sad ocekujem i kvalitetan plod.Izgovora nema,materijal za neki alibi ne mogu naci.
1946

Alen81
Postovi: 65
Pridružen/a: 16 feb 2013, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alen81 » 27 feb 2013, 20:24

Raja danas Čelik igrao prijateljsku protiv lokalnog kantonalca Rijeke s njima su igrali i u kupu dobili jedva 0-1 pade gol u 88 min haman prvi tim da je igrao možemo ih dobit loši su u završnici totalno. ;)

irh
Postovi: 398
Pridružen/a: 26 apr 2012, 12:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la irh » 27 feb 2013, 21:16

Head je napisao/la:
svejedno je napisao/la:Necu pametovati ali neko ovdje laze.Ako je prihod bio 2,4 mio KM a rahodi veci od prihoda oko 200.000 KM od cega je umanjen dug oko 1,5 mio KM.Ako laze koza ne laze rog.
Platis poreze i tako sprijecis rast kamate.Prosto,za pametne. :idea:

Daj objasni nam to. Kako si smanjio dug tako što nisi vratio ništa? Eventualna nova kamata, nije raniji dug. Znači nisi smanjio dug. Mada čestitam ako nema novih kamata.

samosarajvo
Postovi: 3631
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samosarajvo » 27 feb 2013, 21:22

Objasnio je Dino za ss.ba ima klip od minut i po.

Sta je sa Irfanom i Amirom? Od starog saziva Kusturica je ostao u klubu i to mi je iznimno drago, Maid Delic ispred BP-a također.Pretpostavljam da je Edis tu ispred sebe i Amira tj Vakufske i to postujem ;)

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 27 feb 2013, 21:22

irh je napisao/la:
Head je napisao/la:
svejedno je napisao/la:Necu pametovati ali neko ovdje laze.Ako je prihod bio 2,4 mio KM a rahodi veci od prihoda oko 200.000 KM od cega je umanjen dug oko 1,5 mio KM.Ako laze koza ne laze rog.
Platis poreze i tako sprijecis rast kamate.Prosto,za pametne. :idea:

Daj objasni nam to. Kako si smanjio dug tako što nisi vratio ništa? Eventualna nova kamata, nije raniji dug. Znači nisi smanjio dug. Mada čestitam ako nema novih kamata.
Imao si da platis porez i neka dugovanja milion maraka.To si platio i sad ne dugujes nista.Da nisi platio ove godine na taj milion imao bi kamatu 500 000.Ovo samo navodim nacin na koji se ustedjelo 1,5 miliona.
Primjer je naveden cisto da se objasni pojedincima.Kako su oni platili,sta su platili to je stvar rukovodstva kluba.
1946

irh
Postovi: 398
Pridružen/a: 26 apr 2012, 12:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la irh » 27 feb 2013, 21:24

To mogu shvatiti. Znači uštedio, a ne vratio dug. To je onda jasno. Dug je ostao. Nemojmo samo miješati stvari.

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 27 feb 2013, 21:41

irh je napisao/la:To mogu shvatiti. Znači uštedio, a ne vratio dug. To je onda jasno. Dug je ostao. Nemojmo samo miješati stvari.
Da to je u pitanju.To bi trebala biti praksa ali u kakvoj smo situaciji to je veliki uspjeh.
1946

irh
Postovi: 398
Pridružen/a: 26 apr 2012, 12:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la irh » 27 feb 2013, 21:51

Head je napisao/la:
irh je napisao/la:To mogu shvatiti. Znači uštedio, a ne vratio dug. To je onda jasno. Dug je ostao. Nemojmo samo miješati stvari.
Da to je u pitanju.To bi trebala biti praksa ali u kakvoj smo situaciji to je veliki uspjeh.
Slažem se da je svaka marka veliki uspjeh.

romasarajevo
Postovi: 44
Pridružen/a: 26 sep 2012, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la romasarajevo » 27 feb 2013, 22:37

plavetniloo je napisao/la:
romasarajevo je napisao/la:brat uz brata drugog marta grmiiiiiiii sa sjeveraaaaaaaaaaaaa
" onclick="window.open(this.href);return false; jel' to?
nije oni su to uzeli od nas nasa je parola je brat UZ brata drugog marta i ono grmi sa sjevera trese se zenica a oni su to sad okrenuli u nesto slicno

plavetniloo
Postovi: 586
Pridružen/a: 14 jan 2013, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plavetniloo » 27 feb 2013, 23:32

romasarajevo je napisao/la:
plavetniloo je napisao/la:
romasarajevo je napisao/la:brat uz brata drugog marta grmiiiiiiii sa sjeveraaaaaaaaaaaaa
" onclick="window.open(this.href);return false; jel' to?
nije oni su to uzeli od nas nasa je parola je brat UZ brata drugog marta i ono grmi sa sjevera trese se zenica a oni su to sad okrenuli u nesto slicno
Aha aha, mislio sam da ste copy od njih, kontam gdje ćete to raditi, oni su napravili nešto tresla se gora, rodio se miš

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []