" onclick="window.open(this.href);return false; jel' to?romasarajevo je napisao/la:brat uz brata drugog marta grmiiiiiiii sa sjeveraaaaaaaaaaaaa
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
plavetniloo
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 14 jan 2013, 11:26
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo

Dobre vam ove dvije, eto toliko do mene
Nullius in verba
Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.
Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.
Re: FK Sarajevo
Znaci li to da je Sarajevo poslovalo pozitivno u protekloj godini ?
Ako nisu uracunati transferi Husejnovica i Sesara,mogu li oni pokrit taj dug od 170 milja km...??
Ako nisu uracunati transferi Husejnovica i Sesara,mogu li oni pokrit taj dug od 170 milja km...??
Re: FK Sarajevo
neka svojka 
Re: FK Sarajevo
selimovic: "plate trenera u omladinskom pogonu su redovne"
trener u omladinskom pogonu: "ne lazite da su plate redovne"

trener u omladinskom pogonu: "ne lazite da su plate redovne"
Sasa Kajkut pitarima tabut!
Re: FK Sarajevo
SB90 je napisao/la:selimovic: "plate trenera u omladinskom pogonu su redovne"
trener u omladinskom pogonu: "ne lazite da su plate redovne"
![]()
agim, mujanovic muco i kurtovic kompanija protiv kluba i ti su to rekli
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.
Re: FK Sarajevo
Necu pametovati ali neko ovdje laze.Ako je prihod bio 2,4 mio KM a rahodi veci od prihoda oko 200.000 KM od cega je umanjen dug oko 1,5 mio KM.Ako laze koza ne laze rog.
Re: FK Sarajevo
Platis poreze i tako sprijecis rast kamate.Prosto,za pametne.svejedno je napisao/la:Necu pametovati ali neko ovdje laze.Ako je prihod bio 2,4 mio KM a rahodi veci od prihoda oko 200.000 KM od cega je umanjen dug oko 1,5 mio KM.Ako laze koza ne laze rog.
1946
Re: FK Sarajevo
A glavnica nije smanjena
Nikada veca suplja
Re: FK Sarajevo
Alen Hujić
Edis Kusturica
Nedžad Čagalj
Elvir Kantardžić
Maid Delić
Mersad Mahić
Hajrudin Kapetanović
Edin Korjenić
Elvir Krajina
Almir Čehić -
Ermin Lujinovic
Dakle ovo su clanovi UO.
Ono sto je ocito da nema Nikolica,Talovica,Ducica,Mujanovica,Merdanovica,Fazlagica i co.
Sada zelim jedan mukotrpan rad u kojem ne prihvatam alibi.Ubacili su svoje ljude i ne mogu reci sutra da su imali opstrukciju od prijasnjih agentura.Dakle rijesili su se korova,sad ocekujem i kvalitetan plod.Izgovora nema,materijal za neki alibi ne mogu naci.
Edis Kusturica
Nedžad Čagalj
Elvir Kantardžić
Maid Delić
Mersad Mahić
Hajrudin Kapetanović
Edin Korjenić
Elvir Krajina
Almir Čehić -
Ermin Lujinovic
Dakle ovo su clanovi UO.
Ono sto je ocito da nema Nikolica,Talovica,Ducica,Mujanovica,Merdanovica,Fazlagica i co.
Sada zelim jedan mukotrpan rad u kojem ne prihvatam alibi.Ubacili su svoje ljude i ne mogu reci sutra da su imali opstrukciju od prijasnjih agentura.Dakle rijesili su se korova,sad ocekujem i kvalitetan plod.Izgovora nema,materijal za neki alibi ne mogu naci.
1946
Re: FK Sarajevo
Raja danas Čelik igrao prijateljsku protiv lokalnog kantonalca Rijeke s njima su igrali i u kupu dobili jedva 0-1 pade gol u 88 min haman prvi tim da je igrao možemo ih dobit loši su u završnici totalno. 
Re: FK Sarajevo
Head je napisao/la:Platis poreze i tako sprijecis rast kamate.Prosto,za pametne.svejedno je napisao/la:Necu pametovati ali neko ovdje laze.Ako je prihod bio 2,4 mio KM a rahodi veci od prihoda oko 200.000 KM od cega je umanjen dug oko 1,5 mio KM.Ako laze koza ne laze rog.
Daj objasni nam to. Kako si smanjio dug tako što nisi vratio ništa? Eventualna nova kamata, nije raniji dug. Znači nisi smanjio dug. Mada čestitam ako nema novih kamata.
-
samosarajvo
- Postovi: 3631
- Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Objasnio je Dino za ss.ba ima klip od minut i po.
Sta je sa Irfanom i Amirom? Od starog saziva Kusturica je ostao u klubu i to mi je iznimno drago, Maid Delic ispred BP-a također.Pretpostavljam da je Edis tu ispred sebe i Amira tj Vakufske i to postujem
Sta je sa Irfanom i Amirom? Od starog saziva Kusturica je ostao u klubu i to mi je iznimno drago, Maid Delic ispred BP-a također.Pretpostavljam da je Edis tu ispred sebe i Amira tj Vakufske i to postujem
Re: FK Sarajevo
Imao si da platis porez i neka dugovanja milion maraka.To si platio i sad ne dugujes nista.Da nisi platio ove godine na taj milion imao bi kamatu 500 000.Ovo samo navodim nacin na koji se ustedjelo 1,5 miliona.irh je napisao/la:Head je napisao/la:Platis poreze i tako sprijecis rast kamate.Prosto,za pametne.svejedno je napisao/la:Necu pametovati ali neko ovdje laze.Ako je prihod bio 2,4 mio KM a rahodi veci od prihoda oko 200.000 KM od cega je umanjen dug oko 1,5 mio KM.Ako laze koza ne laze rog.
Daj objasni nam to. Kako si smanjio dug tako što nisi vratio ništa? Eventualna nova kamata, nije raniji dug. Znači nisi smanjio dug. Mada čestitam ako nema novih kamata.
Primjer je naveden cisto da se objasni pojedincima.Kako su oni platili,sta su platili to je stvar rukovodstva kluba.
1946
Re: FK Sarajevo
To mogu shvatiti. Znači uštedio, a ne vratio dug. To je onda jasno. Dug je ostao. Nemojmo samo miješati stvari.
Re: FK Sarajevo
Da to je u pitanju.To bi trebala biti praksa ali u kakvoj smo situaciji to je veliki uspjeh.irh je napisao/la:To mogu shvatiti. Znači uštedio, a ne vratio dug. To je onda jasno. Dug je ostao. Nemojmo samo miješati stvari.
1946
Re: FK Sarajevo
Slažem se da je svaka marka veliki uspjeh.Head je napisao/la:Da to je u pitanju.To bi trebala biti praksa ali u kakvoj smo situaciji to je veliki uspjeh.irh je napisao/la:To mogu shvatiti. Znači uštedio, a ne vratio dug. To je onda jasno. Dug je ostao. Nemojmo samo miješati stvari.
-
romasarajevo
- Postovi: 44
- Pridružen/a: 26 sep 2012, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
nije oni su to uzeli od nas nasa je parola je brat UZ brata drugog marta i ono grmi sa sjevera trese se zenica a oni su to sad okrenuli u nesto slicnoplavetniloo je napisao/la:" onclick="window.open(this.href);return false; jel' to?romasarajevo je napisao/la:brat uz brata drugog marta grmiiiiiiii sa sjeveraaaaaaaaaaaaa
-
plavetniloo
- Postovi: 586
- Pridružen/a: 14 jan 2013, 11:26
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Aha aha, mislio sam da ste copy od njih, kontam gdje ćete to raditi, oni su napravili nešto tresla se gora, rodio se mišromasarajevo je napisao/la:nije oni su to uzeli od nas nasa je parola je brat UZ brata drugog marta i ono grmi sa sjevera trese se zenica a oni su to sad okrenuli u nesto slicnoplavetniloo je napisao/la:" onclick="window.open(this.href);return false; jel' to?romasarajevo je napisao/la:brat uz brata drugog marta grmiiiiiiii sa sjeveraaaaaaaaaaaaa
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

