FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 28 feb 2013, 17:15

Ne znam jeste li vidjeli ovo...?
slika

Avatar
exbabilon
Postovi: 2261
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la exbabilon » 28 feb 2013, 19:45

Od svakog igraca Sarajeva u Zelji bih vise zelio vidjeti Dinu Selimovica. U nekoliko zadnjih mjeseci taj frajer ne posustaje, trudi se, pokusava napravit nesto vise od trenutnog Sarajeva. Da li je to borba sa vjetrenjacama, vrijeme ce pokazati, al on daje sve od sebe. Malo je sportskih radnika poput njega, a fale nam.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5368
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 28 feb 2013, 19:50

Haj sto je malo sportskih radnika poputa njega vec sto je malo pismenih i obrazovanih ljudi kao on.

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 28 feb 2013, 20:03

SarajlijaTM je napisao/la:@sekac - I meni se ko poreskom obvezniku odbija onaj jad i cemer sto kanton daje i zelji a i sarajevu i sta sad trebam reci,dajte zelji moj dio od pdv-a ,a sarajevu jok. pa vala to bi bas bilo bruka i sramota,onako sad bez zezancije...

dalje,igra i sarajevo na drzavnom stadionu i ne placa nista haman,pise "sarajevo" ,fontom kluba a ne grada,isto na drzavnom stadionu,pa jel ko sta kaze za to?

i,sad fol nek se pravi stadion,kazes,ne smeta meni,pa nidje veze sa nastavkom posta,bolje posteno reci,krivo mi je sto ce dio love koja ide od mene ici za taj stadion i nisam za to,nego ovako.

Iz neke price na ovom forumu sam skontao da si manje vise brzi na jeziku,al regulara sarajevska raja,pa majka mu stara,jel bi trebala onda da vazi ona,nek komsiji crkne krava?

p.s.-nemoj sad opet ban,udahni par puta,pa onda ;)

edit: i ako razni paraziti zive na racun drzave i prave vile od nasih para,a pri tom ih zaboli za sve ovo o cemu mi raspravljamo,zasto onda i zeljo ne bi cvaknuo dio te love,a zasto ne i sarajevo ?
Vjeruj mi iz duše kažem volio bi da se napravi stadion vama ,nadam se opet ponavljam da bi i nas onda neko valjda pogurao nije šuplja ali sam pokušao biti realan. Zašto bi se antagonizam pravio bez veze to je bila moja misao. Ako već treba neka neutrala neka ne prave brate ni nama ni Želji nek se napravi ono već sam naveo, a što bi ja volio da vama crkne krava ne daj mi Bože(ja bi volio da vam crkne krdo krava šala).Opet kažem nije u redu ali dobro mene interesuje da se krene sa mrtve tačke, obradovao sam se kad se Slobodin stadion počeo praviti vjeruj mi a vidi stade sve nažalost. Volio bi da se svi stadioni naprave jednom sam odgovorio nekom iz Livna ćini mi se za stare stolice sa Koševa da bi volio da im se daju jer on kaže da nemaju ništa a to bi za mene bio super marketinški potez humanizam, potpora sporta i naravno pošto su tamo većinom Hrvati malo i bratstva i jedinstva nije na odmet. Nisam protivnik da vam se napravi stadion ali sam samo malo više realista vjeruj mi ja sam dobronamjeran kakvih ima među ovim političarima kad sam čuo izjavu Behmena za Sarajevo i on mi gradonačelnik grada koji nosi to ime zgadilo mi se gdje živim a on je samo jedan od mnogih i sa jedne i sa druge strane a onda lopovija tu su u talu a tek onda politika veliki Srbi,veliki Hrvati i veliki Bošnjaci a tek na kraju ili nikako dođe sport i ti i ja i slični nama koji bi voljeli da ovo krene moj jarane. Za nadati se da će biti bolje pa makar i sa gradnjom Grbavice a zašto ne i Koševa ili nekog trećeg stadiona. ;)
Sarajevo ljubavi moja!

samosarajvo
Postovi: 3631
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samosarajvo » 28 feb 2013, 23:33

exbabilon je napisao/la:Od svakog igraca Sarajeva u Zelji bih vise zelio vidjeti Dinu Selimovica. U nekoliko zadnjih mjeseci taj frajer ne posustaje, trudi se, pokusava napravit nesto vise od trenutnog Sarajeva. Da li je to borba sa vjetrenjacama, vrijeme ce pokazati, al on daje sve od sebe. Malo je sportskih radnika poput njega, a fale nam.
Pošteno ;)

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 28 feb 2013, 23:42

Trazite prevoz za Zenicu!
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 28 feb 2013, 23:42

Za prijevoz na gostovanje u Zenicu se snalazite kako znate i umijete. Odlazak vozom nam je onemogućen.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 28 feb 2013, 23:48

Zenica update 28.02.2013.

Nazalost, pored svih nasih nastojanja, zvanja, ugovaranja sastanaka... i volje svih zajedno, od navijackog voza za Zenicu nece biti nista. Zasto se to javlja ovako kasno? Zato sto smo do maloprije ulagali sve moguce napore da omogucimo svima da zajedno idemo vozom. Nazalost nismo uspjeli. Zeljeznice su se zajedno sa policijom potrudile da na sve moguce nacine onemoguce nas odlazak vozom u Zenicu, od ogranicavanja broja vagona na 2(!) koji pripadaju Zeljeznicama RSa, koje Zeljeznice FBiH smatraju stranim vagonima (ovo je citat) sto znaci da za iste ne mogu prodavati karte, do toga da je povratak istog voza otkazan i na toj liniji ce od Zepca do Sarajeva saobracati autobus, bez stajanja u Zenici naravno. Nazalost situacija je takva kakva jeste. Ovaj put oni su pobjedili, mi smo izgubili. Medjutim izgubili smo bitku ali ne i rat. Ovo ne smije da nas pokoleba. Nase Sarajevo i dalje treba nasu podrsku u Zenici. Moramo se snalaziti kako znamo i umijemo. Drugog izbora i nemamo. Nenadani ispit zrelosti je pred nama. Glavu gore, ima jos 999 nacina ako izbacimo ovaj voz. Svi u Zenicu!
1946

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 01 mar 2013, 00:17

slika
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
samocelik
Postovi: 4577
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samocelik » 01 mar 2013, 00:41

Šteta zbog utakmice,finog ugođajda i da i jedni i drugi pokažemo vlastima i onima koji nas smatraju ˝životinjama˝ da nismo obična hulja te da svoje klubove jedino i isključivo mi držimo na životima.Nadam se da će te skontat nešto te da ćete uveličati derbi.Lijep pozdrav.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 1018
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Crni gavran » 01 mar 2013, 06:14

Prvo sretan vam dan nezavisnosti nase drzave B i H,

Drugo , znamo sta se dogadjalo na relaciji izmedju nasih klubova i gradova, s toga ja zelim da se ogradim od svakih buducih nedaj Boze incidenata i da sam stvarno zestoki protivnik takvih stvari. I bio i ostao i nisam jedini sigurno.

Sto se tice utakmice, moja je zelja da protekne sve u sportskom tonu, neka ne bude sudijskih nepravdi sa bilo koje strane, povrijedjenih igraca sa obadvije strane i neka pobjedi bolji. Ja se nadam da ce Čelik pobijediti, ali da cete ipak vi uzeti titulu ;)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 01 mar 2013, 11:02

yebem ti zeljeznice federacije :twisted:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 01 mar 2013, 11:42

Crni gavran je napisao/la:Prvo sretan vam dan nezavisnosti nase drzave B i H,

Drugo , znamo sta se dogadjalo na relaciji izmedju nasih klubova i gradova, s toga ja zelim da se ogradim od svakih buducih nedaj Boze incidenata i da sam stvarno zestoki protivnik takvih stvari. I bio i ostao i nisam jedini sigurno.

Sto se tice utakmice, moja je zelja da protekne sve u sportskom tonu, neka ne bude sudijskih nepravdi sa bilo koje strane, povrijedjenih igraca sa obadvije strane i neka pobjedi bolji. Ja se nadam da ce Čelik pobijediti, ali da cete ipak vi uzeti titulu ;)
Sto se tice incidenata moguce je da dodje van stadiona, uvijek ima "lola" i kod vas i kod nas normnalno, samo da mu je belaja, jer mi necemo organizovano doci. Na stadionu nebi trebalo biti problema, samo sto ce nama ovo smanjiti dolazak nasih ljudi sigurno za 200 manje , ne mogu se svi snaci da prevozom :x

Sto se tice tekme, ne moze se nista prognozirati Sarajevo je skroz nova ekipa , sa novim igracima tako da tek cemo vidjeti na kakvom su nivou oni, al ako zelimo titulu samo pobjeda dolazi u obzir, a i vi ste svjesni i da nas dobijete da necete moci do mjesta koja vode u europu to je cista suplja prica od vase uprave, al zivi pa vidjeli sta ce sutra biti.

Celik - Sarajevo 1-3

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1072
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas Doboj » 01 mar 2013, 12:00

Fightin' with the wisdom for Bosnian Kingdom! Sretan dan nezavisnosti.
slika
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
sekac
Postovi: 3327
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 01 mar 2013, 12:08

Crni gavran je napisao/la:Prvo sretan vam dan nezavisnosti nase drzave B i H,

Drugo , znamo sta se dogadjalo na relaciji izmedju nasih klubova i gradova, s toga ja zelim da se ogradim od svakih buducih nedaj Boze incidenata i da sam stvarno zestoki protivnik takvih stvari. I bio i ostao i nisam jedini sigurno.

Sto se tice utakmice, moja je zelja da protekne sve u sportskom tonu, neka ne bude sudijskih nepravdi sa bilo koje strane, povrijedjenih igraca sa obadvije strane i neka pobjedi bolji. Ja se nadam da ce Čelik pobijediti, ali da cete ipak vi uzeti titulu ;)
Hvala jarane kako si nadam se da če biti sve OK i da neče biti problema bolji nek pobijedi i sretan ti praznik!
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 10040
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijc@ » 01 mar 2013, 12:31

Dabogda vam za hljeba trebalo ZFBIH i ZRS.


Sprijeciti nas niko nece! 8-) ;) ;)
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 01 mar 2013, 14:17

Još malo do derbija u Zenici. Ovo što su nam Željeznice uradile je totalno poremetilo čitavu situaciju kad je u pitanju naše gostovanje. Nadam se da se većina snašla za prijevoz i da ćete istrajati u namjerama da dođete do Zenice. Šteta, trebali smo onaj čitav sektor napuniti, što će sada biti jako teško. Koliko god da nas bude na tribini, to je pola od onog broja koji je trebao biti da smo dobili zeleno svjetlo i došli vozom. Ali, bilo je i gorih situacija. Zenica je blizu!

Interesantna će utakmica biti, volio bih da napadnemo tamo, pa makar i izgubili zbog toga. Nama ni neriješen rezultat ne bi išao u korist i bod je ravan nuli u odnosu na tri boda. Nadam se da su igrači naučili dosta toga od prošlog puta, kad je onda Matko propustio priliku u prošloj sezoni i upropastio čitav plijen iz Zenice. Većina ih je i dalje tu, to im jednostavno mora biti u glavi. Oni imaju volje i motiva da nas pobijede, jer im bukvalno gori pod nogama. Mi ako ovdje ne pobijedimo, daleko ćemo biti od titule. Ne zaboravite da nas čeka gostovanje u Širokom, Banja Luci, Mostaru i na Grbavici. Bitna tekma, itekako bitna. Bojim se da naši igrači ne trče ko muha bez glave zbog pritiska i da zbog neke gluposti ne unište čitavu utakmicu.

Sa srećom igračima i svima koji idu na gostovanje.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
DevilS
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 sep 2012, 20:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DevilS » 01 mar 2013, 15:48

Crni gavran je napisao/la:Prvo sretan vam dan nezavisnosti nase drzave B i H,

Drugo , znamo sta se dogadjalo na relaciji izmedju nasih klubova i gradova, s toga ja zelim da se ogradim od svakih buducih nedaj Boze incidenata i da sam stvarno zestoki protivnik takvih stvari. I bio i ostao i nisam jedini sigurno.

Sto se tice utakmice, moja je zelja da protekne sve u sportskom tonu, neka ne bude sudijskih nepravdi sa bilo koje strane, povrijedjenih igraca sa obadvije strane i neka pobjedi bolji. Ja se nadam da ce Čelik pobijediti, ali da cete ipak vi uzeti titulu ;)
Brate i tebi neka je sretan kao prvo, ja se nadam dobroj posjeti i fer i korektnom navijanju a bolji neka pobjedi... ;)
Da bude pravi derbi kako i dolikuje ovakim velikim klubovima.. :P
Edit: A to za odlazak navijaca mogu da nas povuku za neku stvar svi....:NEMA IZGOVORA SVI U NICAZE.!!
.....In David we trust.....
.....SAF najbolji trener ikada.....

LFC1892
Postovi: 155
Pridružen/a: 20 feb 2013, 12:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LFC1892 » 01 mar 2013, 17:11

Nadam se da ce Zeljeznice FBIH da sto propadnu i da za kifle nemaju ali ... nije sve do njih ima nesto i u nasem ponasanju, tacnije u ponasanju narkomana i klosara koji su radili svasta po vozu u proslom vremenu pa je zato ova odluka takva kakva jeste ... Moramo nauciti da se ponasamo i mnogo drugacije ce nas gledati ;)

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PL BiH -1 » 01 mar 2013, 17:28

Nije fazon u tome. Veoma je slaba organizacija navijaca u cijeloj BiH. Tako da recimo ti i ja ne mozemo garantovati za 500 ljudi da nece vandalizirati. Kad se pojave prave vodje i kad sve bude ozbiljnije lakse ce prolaziti zahtjevi. Takodjer posto sam cesto u OSCE-u i tamo sam upoznao par bitnih ljudi iz MUP-a po njihovoj prici veoma je losa komunikacija izmedju navijaca i policije.

Ovo je mi je covjek rekao jos pred onaj derbi kad su navijaci Zelje na Kosevu bili na zapadnoj tribini. Tada je covjek tvrdio da niko od strane navijaca Zeljeznicara nije zatrazio zastitu ili saradnju pred derbi. A znala je policija da ce doci.

To su neki od razloga zasto se navijaci u medijima i drustvu danas smatraju huliganima a ne vise navijacima. Mada ima i navijackih ispada da se razumijemo.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Vanja8 i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []