Cuj Brazil u finalulevat je napisao/la:Mi da u finalu izgubimo od Brazila na penale, ovdje bi se neki obrušili na Papeta što nije poveo Kenu da skida penale.FliX je napisao/la:*ebo polufinale, daje dobitDado je napisao/la:Ako nemozemo doci do polufinala netrebamo ni ni ici u Brazil
FIFA/Coca-Cola World Ranking
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- schweinsteiger
- Postovi: 2935
- Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
- Kontakt:
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
e hebi ga sada , maloprije pises da ce nas prestici, pa sad opet da cemo biti ispred njihGenghis je napisao/la:Ukoliko ostvarimo te sve pobjede mi bi gotovo sigurno upali u top 10, jer tada će nam se brisati nekoliko loših rezultata iz 2010-e godine koja nam nije nikako valjala - porazi od franucske 0-2 ili remi protiv albanije, a isto tako mislim da još nisu izbrisani ni porazi od švedske i njemačke iz 2010 ... poenta je da nas očekuju "dobra vremena" s obzirom da ćemo na osnovu ovog našeg niza nepobjedivosti dugo ostati u vrhu.vrebac86 je napisao/la:ali ako mi pobijedimo slovacku oba puta i litvaniju a oni licht. i latviju mi bi trebali opet biti ispred njih??? ma ko ga hebe
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Pa prestiće nas sada, ali mi ćemo se vratiti ispred njih (ako ostvarimo dobre rezultate) već u augustu ili septembru, nadam se da ti je sad jasnije ?vrebac86 je napisao/la:e hebi ga sada , maloprije pises da ce nas prestici, pa sad opet da cemo biti ispred njihGenghis je napisao/la:Ukoliko ostvarimo te sve pobjede mi bi gotovo sigurno upali u top 10, jer tada će nam se brisati nekoliko loših rezultata iz 2010-e godine koja nam nije nikako valjala - porazi od franucske 0-2 ili remi protiv albanije, a isto tako mislim da još nisu izbrisani ni porazi od švedske i njemačke iz 2010 ... poenta je da nas očekuju "dobra vremena" s obzirom da ćemo na osnovu ovog našeg niza nepobjedivosti dugo ostati u vrhu.vrebac86 je napisao/la:ali ako mi pobijedimo slovacku oba puta i litvaniju a oni licht. i latviju mi bi trebali opet biti ispred njih??? ma ko ga hebe
__________________________________________________________________
Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Eh to je jedna druga priča koja bi mogla imati izuzetno sretan završetak, ali prije nego što počnemo da slavimo, mislim da je realnije sačekati da se odigra još nekoliko naših utakmica, isto tako je bitno kako će neke druge reprezentacije igrati, ali imamo šansu da budemo u top 7 - nije velika, ali postoji.vrebac86 je napisao/la:ja sam mislio da ti pises za kraj da ce biti ispred nas?? ovo u sada je nebitno, bitno je na kraju godine biti ipred vecine![]()
__________________________________________________________________
Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Znaci iza sb imamo Engleze,Francuze,,Brazilce
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Itekako treba razvalite Amerikance i 12 bodova dobiti i ulazimoUnofficialpage je napisao/la:Znaci ipak napredujemo. Do kraja godine u TOP 10
Columbia ako moze ,vala mozemo i mi
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Koliko god ispadalo da je fifina ljestvica nebitna(al nije naravno) opet je merak vidjet ovako Bosnu
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Postoji (poprilicna) sansa da nas Meksiko preskoci, ali i sansa (zaista mala) da mi preskocimo Italiju.KEC je napisao/la:Ev sad gledam na stranici Fife sljedeci mjesec kako ce izgledati ovak 3 rep 100% prelazimo po broju bodova(Svicarska,Rusia,Engleska) a Grci nas prestizu naravno jos tu ima prijateljskih i ima kup konfederacija al ove 3 100% idu iza BiH
Znaci iza sb imamo Engleze,Francuze,,Brazilce
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
kolasinac 6 gola, i muamer tankovic penal
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
KEC je napisao/la:Itekako treba razvalite Amerikance i 12 bodova dobiti i ulazimoUnofficialpage je napisao/la:Znaci ipak napredujemo. Do kraja godine u TOP 10
Columbia ako moze ,vala mozemo i mi
Kolumbia je trenutno prejaka, sastav I'm je boli glava, svakako su jaci od nas, nije mi bas jasno toliko podcjenjivanje istih osim ako smijem primjetiti da bas I ne pratis fudbal.
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Brate italiju ne mos ni da hoces nekom matematikom oni imaju sigurno 1005 bodova za slijedece sabiranje(oduzimanje) tako da ako nista bi ce nam u blizini ...FliX je napisao/la:Postoji (poprilicna) sansa da nas Meksiko preskoci, ali i sansa (zaista mala) da mi preskocimo Italiju.KEC je napisao/la:Ev sad gledam na stranici Fife sljedeci mjesec kako ce izgledati ovak 3 rep 100% prelazimo po broju bodova(Svicarska,Rusia,Engleska) a Grci nas prestizu naravno jos tu ima prijateljskih i ima kup konfederacija al ove 3 100% idu iza BiH
Znaci iza sb imamo Engleze,Francuze,,Brazilce
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Oni imaju igrat 4 tekme do naredne liste.. i eventualni bodovni saldo im poprilicno varira. Mogu imati maksimalno (ako sve pobijede) 1226 bodova, do minimalno (ako sve izgube) 897 bodova.Nakamura je napisao/la:Brate italiju ne mos ni da hoces nekom matematikom oni imaju sigurno 1005 bodova za slijedece sabiranje(oduzimanje) tako da ako nista bi ce nam u blizini ...FliX je napisao/la:Postoji (poprilicna) sansa da nas Meksiko preskoci, ali i sansa (zaista mala) da mi preskocimo Italiju.KEC je napisao/la:Ev sad gledam na stranici Fife sljedeci mjesec kako ce izgledati ovak 3 rep 100% prelazimo po broju bodova(Svicarska,Rusia,Engleska) a Grci nas prestizu naravno jos tu ima prijateljskih i ima kup konfederacija al ove 3 100% idu iza BiH
Znaci iza sb imamo Engleze,Francuze,,Brazilce
4 Iduce tekme su.. Haiti, Japan, Meksiko, Brazil..
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Aferim momcino momak ce zabiti sva golova glavurdomVanjaC je napisao/la:ima da pobijemo spaniju jedno 7 - 0 u finalu
kolasinac 6 gola, i muamer tankovic penal
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Ma ja ba,Kolumbija jedino jaka u proizvodnji Koka...koleKEC je napisao/la:Itekako treba razvalite Amerikance i 12 bodova dobiti i ulazimoUnofficialpage je napisao/la:Znaci ipak napredujemo. Do kraja godine u TOP 10
Columbia ako moze ,vala mozemo i mi
BTW Ziku ovog Kolumbicara kraj naseg selektora na mom avataru.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
Re: FIFA/Coca-Cola World Ranking
Dakle, prelazimo Svicu, Rusiju i Englesku, te mozda Ekvador i Obalu Slonovace, dok ce nas preci Grcka, te mozda Meksiko.
Tako da bismo mjesec august mogli docekati na poziciji 11-14 !!!
To nije ni toliko bitno (jer je nemoguce da budemo medju 7 do SP-a), bitno je ovo:
http://www.world-results.net/uefa/ranking_2013.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Da ostanemo 9 u Evropi. A tu cemo, kad ostanemo ispred Grcke aBd, i ostati. U prevodu, bicemo u prvom sesiru na izvlacenju grupa za kvalifikacije za EURO 2016. A s obzirom da ce 24 repke igrati na tom turniru, ogromna je vjerovatnoca da cemo debitovati i na EURO-u
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, DeeWa, Drum, DzaniMehmet, Elddar, ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Fudo, GG3, Goalgetter, goonmo, Hajdeee, Imamkarbarum, J1897, jasmin10, jestamaji, JHam, JimmyPage, Jurica95, kouadio, kovac, Marsal, Micron, Nah1ddd, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, RaZuti, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shevko, Smaja, Sveti, SWOT, trunks1946, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 457 gostiju.
