FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Bez veze se ljudi dize frka oko igraca.Kajkut je dobar i kvalitetan igrac i volio bih ga vidjeti u nasem dresu ali i ako ne dode nece mi biti zao,siguran sam da pregovaramo sa drugim kvalitetnim igracima tipa Stevo Nikolic i da cemo se adekvatno pojacati pa ko god to bio.
Ti si opet šampion !
Re: FK Sarajevo
samo da pozdravim batistutu i stadion imaju pet cevapa od mene. 
Re: FK Sarajevo
Taman tako.simon je napisao/la:Bez veze se ljudi dize frka oko igraca.Kajkut je dobar i kvalitetan igrac i volio bih ga vidjeti u nasem dresu ali i ako ne dode nece mi biti zao,siguran sam da pregovaramo sa drugim kvalitetnim igracima tipa Stevo Nikolic i da cemo se adekvatno pojacati pa ko god to bio.
glupost za hrabre je sebičan lijek
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop
- Evolution87
- Postovi: 10643
- Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
kume paša, kajkut saša 
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!
Re: FK Sarajevo

http://fksinfo.com/novosti/europski-put ... avlja/2264" onclick="window.open(this.href);return false;
[youtube][/youtube]
1946
Re: FK Sarajevo
Zna li se 100% da ce biti prijenos na face tv ??
- Hordas Doboj
- Postovi: 1072
- Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
- Lokacija: wherever i may roam
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
100% ! Pa mi smo DIVOVI!!!EdoBa je napisao/la:Zna li se 100% da ce biti prijenos na face tv ??
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!
Re: FK Sarajevo
jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
- Hordas Doboj
- Postovi: 1072
- Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
- Lokacija: wherever i may roam
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vule bi mogao, Bojan sumnjam. Al moci ce sljedecemirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!
Re: FK Sarajevo
D.e.b.i.l.u da imaš smisla za humor onda bi i provalio da se ljudi zajebaju.stadion je napisao/la:kakva je ovo bolest u smrdogradu zavladala...čuj lože ga na čevape i da če davat njih 2 milje po marku mjesečno...šta je ovo "udarilo mota"...nedo Bog nikome
Nema vise :P
Re: FK Sarajevo
Ne moze igrati nijedan izgleda.mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
- Hordas Doboj
- Postovi: 1072
- Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
- Lokacija: wherever i may roam
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mislim da Vule ima pravo nastupa. Puzigaca potpisao jucer tako i da ima, sumnjam da bi igrao.F.G.R je napisao/la:Ne moze igrati nijedan izgleda.mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!
Re: FK Sarajevo
Dosta Vule i Karic da igraju odmah smo jaci.Hordas Doboj je napisao/la:Mislim da Vule ima pravo nastupa. Puzigaca potpisao jucer tako i da ima, sumnjam da bi igrao.F.G.R je napisao/la:Ne moze igrati nijedan izgleda.mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Ti si opet šampion !
Re: FK Sarajevo
Ne radi se o tome. Jer, ako je Karic prijavljen za ovu utakmicu onda samo on od novajlija ima pravo nastupa. Isto tako i za sljedece kolo.Hordas Doboj je napisao/la:Mislim da Vule ima pravo nastupa. Puzigaca potpisao jucer tako i da ima, sumnjam da bi igrao.F.G.R je napisao/la:Ne moze igrati nijedan izgleda.mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Dakle, igracima koje smo prijavili za prvu pretkolo mozemo dodati samo po jednog igraca za svako naredno pretkolo.
Re: FK Sarajevo
Karic je vec bio na spisku sa ostalima pred utakmicu sa Kukesijem a Vule je rekao da ce biti u konkurencij za utakmicu vjerovatno je ce on biti taj dodatni igrac jel je Mahir vec bio na spisku.
Mislim da bi tako trebalo biti.
Mislim da bi tako trebalo biti.
Ti si opet šampion !
Re: FK Sarajevo
Sretno danas protiv Albanaca ! Ima li prenos igdje ? Možda Facetv ?
Pardon, vidjeh u vrhu sada da je već napisano.
Pardon, vidjeh u vrhu sada da je već napisano.
Zadnja izmjena: zizu1991, dana/u 17 jul 2013, 11:38, ukupno mijenjano 1 put.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!
Re: FK Sarajevo
Ako Karic nije bio na listi sa amaterima, onda je na listi sa Kukesijem. Ako je tako, onda ne mozemo dodati niti jednog igraca.simon je napisao/la:Karic je vec bio na spisku sa ostalima pred utakmicu sa Kukesijem a Vule je rekao da ce biti u konkurencij za utakmicu vjerovatno je ce on biti taj dodatni igrac jel je Mahir vec bio na spisku.
Mislim da bi tako trebalo biti.
Re: FK Sarajevo
Onda Karic vjerovatno ce igrati potrebnij nam je trenutno on nego Vule.F.G.R je napisao/la:Ako Karic nije bio na listi sa amaterima, onda je na listi sa Kukesijem. Ako je tako, onda ne mozemo dodati niti jednog igraca.simon je napisao/la:Karic je vec bio na spisku sa ostalima pred utakmicu sa Kukesijem a Vule je rekao da ce biti u konkurencij za utakmicu vjerovatno je ce on biti taj dodatni igrac jel je Mahir vec bio na spisku.
Mislim da bi tako trebalo biti.
Ti si opet šampion !
Re: FK Sarajevo
Utakmica je sutra.zizu1991 je napisao/la:Sretno danas protiv Albanaca ! Ima li prenos igdje ? Možda Facetv ?
Pardon, vidjeh u vrhu sada da je već napisano.
Ti si opet šampion !
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.



