FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 17 jul 2013, 01:05

Bez veze se ljudi dize frka oko igraca.Kajkut je dobar i kvalitetan igrac i volio bih ga vidjeti u nasem dresu ali i ako ne dode nece mi biti zao,siguran sam da pregovaramo sa drugim kvalitetnim igracima tipa Stevo Nikolic i da cemo se adekvatno pojacati pa ko god to bio.
Ti si opet šampion !

Limonene
Postovi: 136
Pridružen/a: 10 jul 2013, 15:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Limonene » 17 jul 2013, 01:09

samo da pozdravim batistutu i stadion imaju pet cevapa od mene. :lol:

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6537
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 17 jul 2013, 02:38

simon je napisao/la:Bez veze se ljudi dize frka oko igraca.Kajkut je dobar i kvalitetan igrac i volio bih ga vidjeti u nasem dresu ali i ako ne dode nece mi biti zao,siguran sam da pregovaramo sa drugim kvalitetnim igracima tipa Stevo Nikolic i da cemo se adekvatno pojacati pa ko god to bio.
Taman tako.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 17 jul 2013, 03:11

kume paša, kajkut saša 8-)
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 17 jul 2013, 09:39

prenosi face tv
1946

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 17 jul 2013, 10:09

slika

http://fksinfo.com/novosti/europski-put ... avlja/2264" onclick="window.open(this.href);return false;

[youtube][/youtube]
1946

EdoBa
Postovi: 535
Pridružen/a: 04 jul 2013, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EdoBa » 17 jul 2013, 10:16

Zna li se 100% da ce biti prijenos na face tv ??

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1072
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas Doboj » 17 jul 2013, 10:53

EdoBa je napisao/la:Zna li se 100% da ce biti prijenos na face tv ??
100% ! Pa mi smo DIVOVI!!! 8-)
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

mirzatele
Postovi: 12016
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 17 jul 2013, 10:58

jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1072
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas Doboj » 17 jul 2013, 11:04

mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Vule bi mogao, Bojan sumnjam. Al moci ce sljedece 8-) Napadac je u obradi, razmatra se najbolja opcija...
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
flash
Postovi: 559
Pridružen/a: 31 mar 2009, 18:02
Lokacija: downtown
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la flash » 17 jul 2013, 11:16

stadion je napisao/la:kakva je ovo bolest u smrdogradu zavladala...čuj lože ga na čevape i da če davat njih 2 milje po marku mjesečno...šta je ovo "udarilo mota"...nedo Bog nikome
D.e.b.i.l.u da imaš smisla za humor onda bi i provalio da se ljudi zajebaju.
Nema vise :P

F.G.R
Postovi: 158
Pridružen/a: 13 jul 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la F.G.R » 17 jul 2013, 11:19

mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Ne moze igrati nijedan izgleda.

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1072
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas Doboj » 17 jul 2013, 11:27

F.G.R je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Ne moze igrati nijedan izgleda.
Mislim da Vule ima pravo nastupa. Puzigaca potpisao jucer tako i da ima, sumnjam da bi igrao.
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 17 jul 2013, 11:29

Hordas Doboj je napisao/la:
F.G.R je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Ne moze igrati nijedan izgleda.
Mislim da Vule ima pravo nastupa. Puzigaca potpisao jucer tako i da ima, sumnjam da bi igrao.
Dosta Vule i Karic da igraju odmah smo jaci.
Ti si opet šampion !

F.G.R
Postovi: 158
Pridružen/a: 13 jul 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la F.G.R » 17 jul 2013, 11:29

Hordas Doboj je napisao/la:
F.G.R je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:jel i Vule i Puzigaca igraju sutra ? i imal sta od dovodjenja kakvog napadaca
Ne moze igrati nijedan izgleda.
Mislim da Vule ima pravo nastupa. Puzigaca potpisao jucer tako i da ima, sumnjam da bi igrao.
Ne radi se o tome. Jer, ako je Karic prijavljen za ovu utakmicu onda samo on od novajlija ima pravo nastupa. Isto tako i za sljedece kolo.

Dakle, igracima koje smo prijavili za prvu pretkolo mozemo dodati samo po jednog igraca za svako naredno pretkolo.

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 17 jul 2013, 11:35

Karic je vec bio na spisku sa ostalima pred utakmicu sa Kukesijem a Vule je rekao da ce biti u konkurencij za utakmicu vjerovatno je ce on biti taj dodatni igrac jel je Mahir vec bio na spisku.

Mislim da bi tako trebalo biti.
Ti si opet šampion !

Avatar
zizu1991
Postovi: 10113
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zizu1991 » 17 jul 2013, 11:36

Sretno danas protiv Albanaca ! Ima li prenos igdje ? Možda Facetv ?
Pardon, vidjeh u vrhu sada da je već napisano.
Zadnja izmjena: zizu1991, dana/u 17 jul 2013, 11:38, ukupno mijenjano 1 put.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

F.G.R
Postovi: 158
Pridružen/a: 13 jul 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la F.G.R » 17 jul 2013, 11:37

simon je napisao/la:Karic je vec bio na spisku sa ostalima pred utakmicu sa Kukesijem a Vule je rekao da ce biti u konkurencij za utakmicu vjerovatno je ce on biti taj dodatni igrac jel je Mahir vec bio na spisku.

Mislim da bi tako trebalo biti.
Ako Karic nije bio na listi sa amaterima, onda je na listi sa Kukesijem. Ako je tako, onda ne mozemo dodati niti jednog igraca.

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 17 jul 2013, 11:38

F.G.R je napisao/la:
simon je napisao/la:Karic je vec bio na spisku sa ostalima pred utakmicu sa Kukesijem a Vule je rekao da ce biti u konkurencij za utakmicu vjerovatno je ce on biti taj dodatni igrac jel je Mahir vec bio na spisku.

Mislim da bi tako trebalo biti.
Ako Karic nije bio na listi sa amaterima, onda je na listi sa Kukesijem. Ako je tako, onda ne mozemo dodati niti jednog igraca.
Onda Karic vjerovatno ce igrati potrebnij nam je trenutno on nego Vule.
Ti si opet šampion !

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 17 jul 2013, 11:41

zizu1991 je napisao/la:Sretno danas protiv Albanaca ! Ima li prenos igdje ? Možda Facetv ?
Pardon, vidjeh u vrhu sada da je već napisano.
Utakmica je sutra.
Ti si opet šampion !

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], trunks1946 i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []