FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 31 jul 2013, 19:13

Eto imate te titule...i sta od toga imate...samo Brajlovic company i ozracene sudzuke od smrznute govedine iz Argentine.
Korak naprijed i nas i vas je bar grupna faza lige uefa (vi tvrdite da je to puno slabije takmicenje pa zato navodim ligu uefa). Do tada , sve ovo i vi i mi smo racku obicni. Kao dokaz svega vidjecete sta ce Udineze sutra uraditi Listici. Bice to jedno devastiranje koje je ruzno za gledati. Pa eto i nase ispadanje od sipaca je sramota , samo takva..o tome se radi a ne o osvajanju titula neke presmjesne lige koja je 15684 na svijetu. kad i mi i vi shvatimo ovo ...mocicemo naprijed mic po mic...

FCS
Postovi: 1131
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCS » 31 jul 2013, 19:15

stadion je napisao/la:Eto imate te titule...i sta od toga imate...samo Brajlovic company i ozracene sudzuke od smrznute govedine iz Argentine.
Korak naprijed i nas i vas je bar grupna faza lige uefa (vi tvrdite da je to puno slabije takmicenje pa zato navodim ligu uefa). Do tada , sve ovo i vi i mi smo racku obicni. Kao dokaz svega vidjecete sta ce Udineze sutra uraditi Listici. Bice to jedno devastiranje koje je ruzno za gledati. Pa eto i nase ispadanje od sipaca je sramota , samo takva..o tome se radi a ne o osvajanju titula neke presmjesne lige koja je 15684 na svijetu. kad i mi i vi shvatimo ovo ...mocicemo naprijed mic po mic...
:o
Zadnja izmjena: FCS, dana/u 31 jul 2013, 19:23, ukupno mijenjano 1 put.

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 31 jul 2013, 19:17

FCS je napisao/la:
stadion je napisao/la:Eto imate te titule...i sta od toga imate...samo Brajlovic company i ozracene sudzuke od smrznute govedine iz Argentine.
Korak naprijed i nas i vas je bar grupna faza lige uefa (vi tvrdite da je to puno slabije takmicenje pa zato navodim ligu uefa). Do tada , sve ovo i vi i mi smo racku obicni. Kao dokaz svega vidjecete sta ce Udineze sutra uraditi Listici. Bice to jedno devastiranje koje je ruzno za gledati. Pa eto i nase ispadanje od sipaca je sramota , samo takva..o tome se radi a ne o osvajanju titula neke presmjesne lige koja je 15684 na svijetu. kad i mi i vi shvatimo ovo ...mocicemo naprijed mic po mic...
ne seri
a sta ako ja ne serem , sta ces ti pojesti...MRS

folderS
Postovi: 136
Pridružen/a: 19 jul 2013, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la folderS » 31 jul 2013, 19:24

Nije ovom lahko :lol:

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 31 jul 2013, 19:26

folderS je napisao/la:Nije ovom lahko :lol:
Prije 5 min te tvoji ispljuvase po Bog zna koji put. Sad kad vidis da te pljuju i gaze odmah si se prebazio vamo.....ti si garant imo mozdani u nekoj 6-7 god.

folderS
Postovi: 136
Pridružen/a: 19 jul 2013, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la folderS » 31 jul 2013, 19:28

stadion je napisao/la:
folderS je napisao/la:Nije ovom lahko :lol:
Prije 5 min te tvoji ispljuvase po Bog zna koji put. Sad kad vidis da te pljuju i gaze odmah si se prebazio vamo.....ti si garant imo mozdani u nekoj 6-7 god.


Samo ti vrijedaj brzo ces ti trajno odletiti odavde. :lol:

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 31 jul 2013, 19:46

Dok si ovdje vise nego na forumu tima za koga "navijas" , sve dok si ovdje i provociras...sve dok si ovdje i trolas...dobijaces odgovore koji tebi i pristaju. kad se okanes svojih psiho postova ili ...budes ovdje ali budes u granicama normale...onda ces se osjecati "prijatnije"

folderS
Postovi: 136
Pridružen/a: 19 jul 2013, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la folderS » 31 jul 2013, 20:07

stadion je napisao/la:Dok si ovdje vise nego na forumu tima za koga "navijas" , sve dok si ovdje i provociras...sve dok si ovdje i trolas...dobijaces odgovore koji tebi i pristaju. kad se okanes svojih psiho postova ili ...budes ovdje ali budes u granicama normale...onda ces se osjecati "prijatnije"
Nisam znao da je ovo tvoj privatni forum? Sta ima moderator? Upravo krsis jedno od glavnih pravila ovog foruma.

mujo205
Postovi: 155
Pridružen/a: 20 jan 2013, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mujo205 » 31 jul 2013, 20:10

sastav za slaviju:

...................bandovic.................

tatomirovic.....dupovac........vule......tadejevic

suljic.........osmanagic........cimirot.......todorovic

................komazec..........karic...............

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 31 jul 2013, 20:11

Samo se nadam da će ova naša, realno gledajući, prosječna ekipica prenijeti ove pozitivne stvari i na teren.
U Lukavici izvesti isti sastav kao i protiv mostaraca, a ovim pridošlim dati priliku u drugom poluvremenu, po meni Puzigaća trenutno nema mjesto u prvih jedanaest jer zadnja linija Tadejević - Dupovac - Trivunović - Tatomirović (T-D-T-T) funkcionise fenomenalno.

Avatar
sarajlija
Postovi: 2523
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 31 jul 2013, 20:12

mujo205 je napisao/la:sastav za slaviju:

...................bandovic.................

tatomirovic.....dupovac........vule......tadejevic

suljic.........osmanagic........cimirot.......todorovic

................komazec..........karic...............
Puzigaca ipak klupa pa dobro je abd do pobjede. 8-)
04.10.2009 !!

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 31 jul 2013, 20:22

sarajlija je napisao/la:
mujo205 je napisao/la:sastav za slaviju:

...................bandovic.................

tatomirovic.....dupovac........vule......tadejevic

suljic.........osmanagic........cimirot.......todorovic

................komazec..........karic...............
Puzigaca ipak klupa pa dobro je abd do pobjede. 8-)
Nisam siguran da cemo igrati sa 2 napadaca..iako bih to volio

Avatar
Buu
Postovi: 3177
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buu » 31 jul 2013, 20:40

Sta vam je sa onim crnogorcem ? cinimi se da vam je on bio prvo pojacanje ne znam mu ime.
NO PYRO NO PARTY

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 jul 2013, 20:51

Misliš na Radulovića? Šuti, ne prizivaj ga.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Buu
Postovi: 3177
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Buu » 31 jul 2013, 20:54

Jeste to je on, jeli jos vas igrac ili je i on stradao ?
NO PYRO NO PARTY

Avatar
High
Postovi: 18536
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 jul 2013, 20:55

Tu je. Nažalost.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

stadion
Postovi: 585
Pridružen/a: 25 jun 2013, 11:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stadion » 31 jul 2013, 21:04

High je napisao/la:Tu je. Nažalost.
Tu je ali na srecu nece jos zadugo zaigrati. Mozda vise nikako ili samo u slucaju kartona ili povreda. Od zimske pauze slobodno ga zovite BIVSI

Avatar
Carli
Postovi: 2153
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Carli » 31 jul 2013, 21:06

Šta ćemo sa Huseinbašićem?
Allegri je gospodin!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 31 jul 2013, 21:10

Carli je napisao/la:Šta ćemo sa Huseinbašićem?
Neka ga na klupi!

Avatar
sarajlija
Postovi: 2523
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 31 jul 2013, 21:10

Carli je napisao/la:Šta ćemo sa Huseinbašićem?
Momak je brz, ali jednostavno ne zna postici taj gol da ga ****. :D
04.10.2009 !!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []