FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
"Slučaj Kovačević" još na čekanju
Vlašić odbio ponudu Sarajeva
Nakon što je Uprava NK Travnik zbog nedolaska na treninge suspendirala Adnana Kovačevića, na šta je on uzvratio prijavom policiji za sumnjivi potpis na ugovoru, te nastavio trenirati sa Sarajevom, a u sve to se uključio i njegov matični klub FK Vlašić, ovaj slučaj nije još ni blizu rješenja.
Ipak, nedavno su u prostorijama NS SBK predstavnici Travnika i Vlašića potpisali sporazum o odgađanju uplate odštete u iznosu od 35.000 KM na račun Turbećana, koji važi do petog augusta. Svoju saradnju u ovom slučaju ponudilo je i Sarajevo, koje je zainteresirano za Kovačevića, ali predsjednik FK Vlašić Sead Mehić navodi da njihov klub nije zadovoljan ponudom koševskog premijeligaša.
Direkotr Sarajeva Dino Selimović ponudio je Vlašiću minimalno obeštećenje uz obavezu da ostatak isplati nakon eventualne prodaje Kovačevića. U Vlašiću to nisu prihvatili, pa je NK Travnik i dalje pod prijetnjom suspenzije od NS BiH.
Vlašić odbio ponudu Sarajeva
Nakon što je Uprava NK Travnik zbog nedolaska na treninge suspendirala Adnana Kovačevića, na šta je on uzvratio prijavom policiji za sumnjivi potpis na ugovoru, te nastavio trenirati sa Sarajevom, a u sve to se uključio i njegov matični klub FK Vlašić, ovaj slučaj nije još ni blizu rješenja.
Ipak, nedavno su u prostorijama NS SBK predstavnici Travnika i Vlašića potpisali sporazum o odgađanju uplate odštete u iznosu od 35.000 KM na račun Turbećana, koji važi do petog augusta. Svoju saradnju u ovom slučaju ponudilo je i Sarajevo, koje je zainteresirano za Kovačevića, ali predsjednik FK Vlašić Sead Mehić navodi da njihov klub nije zadovoljan ponudom koševskog premijeligaša.
Direkotr Sarajeva Dino Selimović ponudio je Vlašiću minimalno obeštećenje uz obavezu da ostatak isplati nakon eventualne prodaje Kovačevića. U Vlašiću to nisu prihvatili, pa je NK Travnik i dalje pod prijetnjom suspenzije od NS BiH.
Allegri je gospodin!
Re: FK Sarajevo
sjever je napisao/la:Ma dobar kao zamjena za kartonirane
04.10.2009 !!
Re: FK Sarajevo
Hoće li biti Hordi u Istočnom Sarajevu ? 
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
Re: FK Sarajevo
Šta misliš ?!Coach22 je napisao/la:Hoće li biti Hordi u Istočnom Sarajevu ?
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž
Re: FK Sarajevo
GunnerS je napisao/la:Šta misliš ?!Coach22 je napisao/la:Hoće li biti Hordi u Istočnom Sarajevu ?
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
- super
- Postovi: 949
- Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
- Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
NECE, OTISLI SVI U MALEZIJUCoach22 je napisao/la:Hoće li biti Hordi u Istočnom Sarajevu ?
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!
- invincible1921
- Postovi: 11490
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
pa ja lako je tako pricat kad ti nisi na nasem mjestu,a znas i sam da bi dao guze da budes ali ne mozeeee nije svaki klub zeljostadion je napisao/la:Eto imate te titule...i sta od toga imate...samo Brajlovic company i ozracene sudzuke od smrznute govedine iz Argentine.
Korak naprijed i nas i vas je bar grupna faza lige uefa (vi tvrdite da je to puno slabije takmicenje pa zato navodim ligu uefa). Do tada , sve ovo i vi i mi smo racku obicni. Kao dokaz svega vidjecete sta ce Udineze sutra uraditi Listici. Bice to jedno devastiranje koje je ruzno za gledati. Pa eto i nase ispadanje od sipaca je sramota , samo takva..o tome se radi a ne o osvajanju titula neke presmjesne lige koja je 15684 na svijetu. kad i mi i vi shvatimo ovo ...mocicemo naprijed mic po mic...
=\_1921_/=
Re: FK Sarajevo
Shvatili ozbiljno ono Visit Malaysiasuper je napisao/la: NECE, OTISLI SVI U MALEZIJU![]()
Re: FK Sarajevo
Hoće li biti prijenos u Nedjelju , zna li iko ?

SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....
Re: FK Sarajevo
Hoce, BHT.Coach22 je napisao/la:Hoće li biti prijenos u Nedjelju , zna li iko ?
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.
Re: FK Sarajevo
Hajmo insajderi, ko zna informaciju koliko ste dobili keša za sponzora neka mi pošalje pp, hvala.
Re: FK Sarajevo
Novi Premijerligaš Kardif Siti počeo je da se ponaša kao Premijerligaš i oborili su klupski rekord u visini transfera.
Oni su za devet miliona funti doveli talentovanog defanzivca Totenhema Stivena Kolekra i 21-godišnjak je prošao lekarske preglede i potpisao četvorogodišnji ugovor
A gdje nama talentovani igrac
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FK Sarajevo
Čekaj i saznat ćeš...Neutral je napisao/la:Hajmo insajderi, ko zna informaciju koliko ste dobili keša za sponzora neka mi pošalje pp, hvala.
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž
Re: FK Sarajevo
http://t.u.z.l.a.n.s.k.i.ba/izdvojeno/8 ... -foto.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- savatihotece
- Postovi: 410
- Pridružen/a: 09 maj 2012, 20:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Čitam postove, a i tekstove i nigdje ne mogu da nađem kako se zove ta firma koja je sponzor i koja će dati lovu, odnosno imali ikakav Ugovor o sponzorstvu ili nosite onaj natpis radi merhameta.
- moustapha
- Postovi: 3714
- Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
- Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne stoji nikakva firma u pozadini. Tan koristi tu priliku da promovise Maleziju po svijetu i gdje je god on sponzor stavlja taj natpis. Mozda je u konacnici i navedena neka firma, ali to moze biti samo radi tehnickih stvari.savatihotece je napisao/la:Čitam postove, a i tekstove i nigdje ne mogu da nađem kako se zove ta firma koja je sponzor i koja će dati lovu, odnosno imali ikakav Ugovor o sponzorstvu ili nosite onaj natpis radi merhameta.
P.S. Ovo poredjenje sa merhametom pokazuje koliko je to nekima tesko prihvatiti.
#divovi
Re: FK Sarajevo
Sta je sa ovim f.handzicem jeli I dalje trenira sa ekipom ili?
Re: FK Sarajevo
prebacen u junioregruezi je napisao/la:Sta je sa ovim f.handzicem jeli I dalje trenira sa ekipom ili?
Online
Trenutno korisnika/ca: Ammko99, BordoAhbab, bordobijeli, Bordobojausrcu, Fort, GokuSSJG, hajroooooo, johntravolta123, LoveFootball1987, mnon46, Perotti, PingoFTW, Pitar6785 i 94 gosta.



