FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Carli
Postovi: 2153
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Carli » 31 jul 2013, 21:11

Nakav mi je smotan. Eto mu pola sezone :mrgreen:
Allegri je gospodin!

Avatar
sjever
Postovi: 715
Pridružen/a: 11 okt 2008, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sjever » 31 jul 2013, 21:14

Ma dobar kao zamjena za kartonirane :D
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!

Avatar
Carli
Postovi: 2153
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Carli » 31 jul 2013, 21:26

"Slučaj Kovačević" još na čekanju
Vlašić odbio ponudu Sarajeva

Nakon što je Uprava NK Travnik zbog nedolaska na treninge suspendirala Adnana Kovačevića, na šta je on uzvratio prijavom policiji za sumnjivi potpis na ugovoru, te nastavio trenirati sa Sarajevom, a u sve to se uključio i njegov matični klub FK Vlašić, ovaj slučaj nije još ni blizu rješenja.

Ipak, nedavno su u prostorijama NS SBK predstavnici Travnika i Vlašića potpisali sporazum o odgađanju uplate odštete u iznosu od 35.000 KM na račun Turbećana, koji važi do petog augusta. Svoju saradnju u ovom slučaju ponudilo je i Sarajevo, koje je zainteresirano za Kovačevića, ali predsjednik FK Vlašić Sead Mehić navodi da njihov klub nije zadovoljan ponudom koševskog premijeligaša.

Direkotr Sarajeva Dino Selimović ponudio je Vlašiću minimalno obeštećenje uz obavezu da ostatak isplati nakon eventualne prodaje Kovačevića. U Vlašiću to nisu prihvatili, pa je NK Travnik i dalje pod prijetnjom suspenzije od NS BiH.
Allegri je gospodin!

Avatar
sarajlija
Postovi: 2523
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 31 jul 2013, 21:57

sjever je napisao/la:Ma dobar kao zamjena za kartonirane :D
:D :D Suljic-Aki npr on frajer voli zute kartone vise nego sebe. :lol:
04.10.2009 !!

Avatar
Coach22
Postovi: 212
Pridružen/a: 14 jul 2013, 17:42
Lokacija: Koševo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Coach22 » 31 jul 2013, 23:35

Hoće li biti Hordi u Istočnom Sarajevu ? :D
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....

Avatar
GunnerS
Postovi: 7948
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GunnerS » 31 jul 2013, 23:37

Coach22 je napisao/la:Hoće li biti Hordi u Istočnom Sarajevu ? :D
Šta misliš ?! 8-)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Coach22
Postovi: 212
Pridružen/a: 14 jul 2013, 17:42
Lokacija: Koševo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Coach22 » 31 jul 2013, 23:39

GunnerS je napisao/la:
Coach22 je napisao/la:Hoće li biti Hordi u Istočnom Sarajevu ? :D
Šta misliš ?! 8-)
:mrgreen: DA :mrgreen:
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la super » 31 jul 2013, 23:44

Coach22 je napisao/la:Hoće li biti Hordi u Istočnom Sarajevu ? :D
NECE, OTISLI SVI U MALEZIJU :lol: :lol:
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

Avatar
invincible1921
Postovi: 11487
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la invincible1921 » 31 jul 2013, 23:48

stadion je napisao/la:Eto imate te titule...i sta od toga imate...samo Brajlovic company i ozracene sudzuke od smrznute govedine iz Argentine.
Korak naprijed i nas i vas je bar grupna faza lige uefa (vi tvrdite da je to puno slabije takmicenje pa zato navodim ligu uefa). Do tada , sve ovo i vi i mi smo racku obicni. Kao dokaz svega vidjecete sta ce Udineze sutra uraditi Listici. Bice to jedno devastiranje koje je ruzno za gledati. Pa eto i nase ispadanje od sipaca je sramota , samo takva..o tome se radi a ne o osvajanju titula neke presmjesne lige koja je 15684 na svijetu. kad i mi i vi shvatimo ovo ...mocicemo naprijed mic po mic...
pa ja lako je tako pricat kad ti nisi na nasem mjestu,a znas i sam da bi dao guze da budes ali ne mozeeee nije svaki klub zeljo :D
=\_1921_/=

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 31 jul 2013, 23:59

super je napisao/la: NECE, OTISLI SVI U MALEZIJU :lol: :lol:
Shvatili ozbiljno ono Visit Malaysia :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Coach22
Postovi: 212
Pridružen/a: 14 jul 2013, 17:42
Lokacija: Koševo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Coach22 » 01 avg 2013, 00:08

Hoće li biti prijenos u Nedjelju , zna li iko ?
:)
SRUSICE HORDE SVE KORDONE,SJEVER GINE ZA SAMPIONE
U BOJ SVI ZNAJTE DA SMO JACI,RUSE SVE VASI NAVIJACI
KAD JE TESKO TI NEMOJ STATI,DOBRO ZNAJ SVE CU TEBI DATI
DUSU,PONOS ZIVOT SVOJ,VJECNO S TOBOM SJEVER TVOJ
NA NA NA NA ....

Avatar
exbabilon
Postovi: 2261
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la exbabilon » 01 avg 2013, 00:21

Coach22 je napisao/la:Hoće li biti prijenos u Nedjelju , zna li iko ?
:)
Hoce, BHT.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
Neutral
Postovi: 36471
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Neutral » 01 avg 2013, 00:22

Hajmo insajderi, ko zna informaciju koliko ste dobili keša za sponzora neka mi pošalje pp, hvala.

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 01 avg 2013, 00:31

Novi Premijerligaš Kardif Siti počeo je da se ponaša kao Premijerligaš i oborili su klupski rekord u visini transfera.

Oni su za devet miliona funti doveli talentovanog defanzivca Totenhema Stivena Kolekra i 21-godišnjak je prošao lekarske preglede i potpisao četvorogodišnji ugovor

A gdje nama talentovani igrac :cry: :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
GunnerS
Postovi: 7948
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GunnerS » 01 avg 2013, 01:18

Neutral je napisao/la:Hajmo insajderi, ko zna informaciju koliko ste dobili keša za sponzora neka mi pošalje pp, hvala.
Čekaj i saznat ćeš...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9228
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 01 avg 2013, 01:35

http://t.u.z.l.a.n.s.k.i.ba/izdvojeno/8 ... -foto.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
savatihotece
Postovi: 410
Pridružen/a: 09 maj 2012, 20:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la savatihotece » 01 avg 2013, 07:44

Čitam postove, a i tekstove i nigdje ne mogu da nađem kako se zove ta firma koja je sponzor i koja će dati lovu, odnosno imali ikakav Ugovor o sponzorstvu ili nosite onaj natpis radi merhameta.

Avatar
moustapha
Postovi: 3714
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 01 avg 2013, 08:20

savatihotece je napisao/la:Čitam postove, a i tekstove i nigdje ne mogu da nađem kako se zove ta firma koja je sponzor i koja će dati lovu, odnosno imali ikakav Ugovor o sponzorstvu ili nosite onaj natpis radi merhameta.
Ne stoji nikakva firma u pozadini. Tan koristi tu priliku da promovise Maleziju po svijetu i gdje je god on sponzor stavlja taj natpis. Mozda je u konacnici i navedena neka firma, ali to moze biti samo radi tehnickih stvari.

P.S. Ovo poredjenje sa merhametom pokazuje koliko je to nekima tesko prihvatiti.
#divovi

gruezi
Postovi: 3789
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gruezi » 01 avg 2013, 09:26

Sta je sa ovim f.handzicem jeli I dalje trenira sa ekipom ili?

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2386
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la aS_Roma » 01 avg 2013, 09:31

gruezi je napisao/la:Sta je sa ovim f.handzicem jeli I dalje trenira sa ekipom ili?
prebacen u juniore

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []