FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
moustapha
Postovi: 3714
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 02 avg 2013, 14:49

Burberry46 je napisao/la:Eto para i od Sesara fine vijesti ovih dana 8-)
Jos samo da igraci ovo okrune dobrom igrom u Lukavici.
#divovi

EXIT
Postovi: 365
Pridružen/a: 24 jul 2013, 15:59
Lokacija: In hoMe We Trust
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EXIT » 02 avg 2013, 14:50

mujo205 je napisao/la:ivan sesar najvjerovatnije ode u akhisar beldiye, eto love, kad bar dobili 150.000 eura dosta
ovo je izvanredna vijest,
jos bi ja dupovca prodao za 50.000 eura u elche nesto se spominjalo da ga traze
Cini mi se da je taj ``vlak`` :mrgreen: vec prosao...
A suska se nesto za jos jednog napadaca....

Avatar
simon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simon » 02 avg 2013, 15:03

Avazov Sport:
Selimovic pozvao Petkovica da dovede Lazio na Kosevo.
Pregovori su u toku.
Ti si opet šampion !

Avatar
htcxone
Postovi: 607
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la htcxone » 02 avg 2013, 15:22

EXIT je napisao/la:
mujo205 je napisao/la:ivan sesar najvjerovatnije ode u akhisar beldiye, eto love, kad bar dobili 150.000 eura dosta
ovo je izvanredna vijest,
jos bi ja dupovca prodao za 50.000 eura u elche nesto se spominjalo da ga traze
Cini mi se da je taj ``vlak`` :mrgreen: vec prosao...
A suska se nesto za jos jednog napadaca....

nema potrebe prodavati momka koji je odrastao u klubu i koji je standardan, pogotovo ne za taj MIZERAN novac...
ono sto Tan zei je da cijena prodaje nasih igraca bude mnogo veca i da se u lub dovode MLADI igraci (do 18 godina) i da se ulaze u njihov razvoj :)
ja dupovca nebih dao ispod 400 000 ema sanse, jer je mlad iggrac i moze mnogo napredovati a nova sad HVALA BOGU IMAMO :)
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
moustapha
Postovi: 3714
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 02 avg 2013, 15:28

htcxone je napisao/la: nema potrebe prodavati momka koji je odrastao u klubu i koji je standardan, pogotovo ne za taj MIZERAN novac...
50 tisuća nam odjednom postala mizerna cifra. :mrgreen:
#divovi

Avatar
htcxone
Postovi: 607
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la htcxone » 02 avg 2013, 15:31

moustapha je napisao/la:
htcxone je napisao/la: nema potrebe prodavati momka koji je odrastao u klubu i koji je standardan, pogotovo ne za taj MIZERAN novac...
50 tisuća nam odjednom postala mizerna cifra. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: i 150 000 je mizerna al psoto sesar nece na kosevo krociti vise i ovo je dosta :)
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

EXIT
Postovi: 365
Pridružen/a: 24 jul 2013, 15:59
Lokacija: In hoMe We Trust
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EXIT » 02 avg 2013, 15:34

htcxone je napisao/la:
EXIT je napisao/la:
mujo205 je napisao/la:ivan sesar najvjerovatnije ode u akhisar beldiye, eto love, kad bar dobili 150.000 eura dosta
ovo je izvanredna vijest,
jos bi ja dupovca prodao za 50.000 eura u elche nesto se spominjalo da ga traze
Cini mi se da je taj ``vlak`` :mrgreen: vec prosao...
A suska se nesto za jos jednog napadaca....

nema potrebe prodavati momka koji je odrastao u klubu i koji je standardan, pogotovo ne za taj MIZERAN novac...
ono sto Tan zei je da cijena prodaje nasih igraca bude mnogo veca i da se u lub dovode MLADI igraci (do 18 godina) i da se ulaze u njihov razvoj :)
ja dupovca nebih dao ispod 400 000 ema sanse, jer je mlad iggrac i moze mnogo napredovati a nova sad HVALA BOGU IMAMO :)
Slazem se ja sa tobom ali isto tako sam siguran da ce otici dzaba pred pocetak iduce sezone kad mu istekne ugovor. Eto sjetit cemo se ovoga pred pocetak iduce sezone. Trenutno mi moramo stvoriti osnovu i napraviti neki prosjecan uspjeh u evropi da bi bili u stanju prodati igraca za te pare. Po meni ponudjenih 50.000 eura i 40% od iduceg transfera su realni dok god ispadamo od crnogoraca i albanaca. Sa 50.000E si mogao dovesti recimo dva mlada perspektivna igraca sa duzim ugovorima tipa Kovacevic za kojeg nisam recimo siguran koliko ce dobiti sanse ove sezone. Nama je najveci problem rekonstrukcija tima svake godine i dok se uigraju prodje pola sezone i onda jovo na novo.

Avatar
Evolution87
Postovi: 10643
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 02 avg 2013, 15:36

nek daju za sesara 150.000 e i nek ga nose.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
htcxone
Postovi: 607
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la htcxone » 02 avg 2013, 15:39

posto su pare tek stigle u klub i posto je tek sad NAREĐENO selektiranje igraca u svim selkcijama (od najmlađih do najstarijih) tek sad to mozes ocekivati... uprava nije htjela da se ZADUZUJE kao predhodne uprave pa da ne moze da placa igrace i da i pored 4 godine ugovoar idu iz sarajeva preko arbitraze (kao sto 80% igraca iz lige moze otici)
Dupovac ako zadovolji tu selekciju igrca dobit ce produzenje ugovora, ako ne zadovolji ide mu noga :) kratko i jasno
O cemu se radi vidjet cemo vec na polusezoni ili na kraju sezone ... napravit ce se kostur ekipe i to je to :) do sad se za to PARA nije imalo
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 02 avg 2013, 16:00

jok ba kakvih 50 hiljada. Kad je Mamic uvalio Balabana Aston Vili za 7 miliona i to jos u onaj vakat, onda nista nije nemoguce :mrgreen: Sad cemo postati finansijski stabilni aBd tako da nema potrebe za sitnicarenjem.

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 02 avg 2013, 16:21

Znaci lova od Tana,sad od Sesara,a od evrope jos nije doslo.Odlicno.
1946

Avatar
htcxone
Postovi: 607
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la htcxone » 02 avg 2013, 16:24

Head je napisao/la:Znaci lova od Tana,sad od Sesara,a od evrope jos nije doslo.Odlicno.
na polsezoni ce se tek vidjeti tj osjetiti sve ovo :)

Za sad igraci ce imati plate i premije za pobjede u gostima, pa ako vole, nek izvole :)
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
Head
Postovi: 10964
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Head » 02 avg 2013, 16:29

I vidjeh Komazeca danas u xyz...Onako opasno izgleda,neka ebena tetovaza,bas pravi sminkercic.Nabildan samo tako.
1946

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 02 avg 2013, 16:34

utrpali nam onda Cenu garant :shock:

slika

meni haman isti samo malo drukciji skroz

Avatar
htcxone
Postovi: 607
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la htcxone » 02 avg 2013, 16:43

slika

:mrgreen:
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
moustapha
Postovi: 3714
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moustapha » 02 avg 2013, 17:14

E nek se vala i ovo s hajrom završilo.

slika
#divovi

Avatar
ronniesullivan
Postovi: 56
Pridružen/a: 08 maj 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronniesullivan » 02 avg 2013, 17:17

Da li ce ovaj novi momak Dino nastupati protiv Slavije?
''Other clubs never came into my thoughts once I knew Arsenal wanted to sign me.'' Denis Bergkamp.''

EXIT
Postovi: 365
Pridružen/a: 24 jul 2013, 15:59
Lokacija: In hoMe We Trust
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EXIT » 02 avg 2013, 17:18

Zavrsit ce se kad naplatimo, a ako se vodimo primjerom komsija za Sehica daj boze.... Vidjecemo...

amypitar
Postovi: 9100
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 02 avg 2013, 17:19

htcxone je napisao/la:posto su pare tek stigle u klub i posto je tek sad NAREĐENO selektiranje igraca u svim selkcijama (od najmlađih do najstarijih) tek sad to mozes ocekivati... uprava nije htjela da se ZADUZUJE kao predhodne uprave pa da ne moze da placa igrace i da i pored 4 godine ugovoar idu iz sarajeva preko arbitraze (kao sto 80% igraca iz lige moze otici)
Dupovac ako zadovolji tu selekciju igrca dobit ce produzenje ugovora, ako ne zadovolji ide mu noga :) kratko i jasno
O cemu se radi vidjet cemo vec na polusezoni ili na kraju sezone ... napravit ce se kostur ekipe i to je to :) do sad se za to PARA nije imalo

Nismo bas svi upuceni u stanje u klubu.Od koga stigle :?: Koliko :?: itd.itd.

lucif3R666
Postovi: 1172
Pridružen/a: 22 jul 2013, 20:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la lucif3R666 » 02 avg 2013, 17:21

moustapha je napisao/la:E nek se vala i ovo s hajrom završilo.

slika
ko je sad Hajro ? :lol:
Nema neprijatelja koji može biti toliko opasan kao bivši prijatelj,jer ovaj tačno zna gdje treba da udari!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337, Redfire16, SHZ82 i 45 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []